[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره امور پژوهش::
معرفی افراد::
کارگروه::
مستندات::
اطلاعات مجلات::
اخبار و اطلاعات::
آرشیو اسناد::
پژوهشگران برتر::
تسهیلات پایگاه::
تماس با ما::
::
سیستم جامع دانشگاهی گلستان

AWT IMAGE

..
طرح همکاری

AWT IMAGE

طرح همکاری با متخصصان

و دانشمندان ایرانی غیر مقیم

..
منشور و موازین اخلاق پژوهش

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
مهمترین عامل توسعه فرهنگ پژوهش و فناوری در جامعه را چه می دانید؟
ایجاد نظام آموزشی پژوهش محور
توجه به تولید داخل کشور
فرهنگ سازی پژوهش در جامعه
سایر موارد
   
..
اطلاعات تماس

  نشانی تهران

  میدان رسالت

خ هنگام خ

دانشگاه

علم و صنعت ایران

  تلفن 77240449

  دور نگار 77240447

  کد پستی 13114-16846

  پست الکترونیک research@iust.ac.ir

..
RSS

AWT IMAGE

..
:: بایگانی بخش Research Council: ::
img_yw_news
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۸ -

Research council

E-mail Extension line ResponsibilityNamebaziar@iust.ac.ir2300Research assistant Mohammad Hassan Bazyarjabbari@iust.ac.ir2307Research affairs director Ebrahim Jabbariseyedein@iust.ac.ir2304Scientific and scientific cooperation office manager Seyyed Hossein Seyyedeynjposhtan@iust.ac.ir2679Electronic engineering faculty Research assistantJavad Pshtan etemad@iust.ac.ir3170Architecture  engineering faculty Research assistantFarshad Etemad Shahidishabestari@iust.ac.ir2815Material and  Metalogy  engineering faculty Research assistantSaid Ghodratnama Shabestari behzadfar@iust.ac.ir3209Architecture and civil engineering faculty Research assistantMostafa Behzadfar mehrabad@iust.ac.ir3025Industrial  engineering faculty Research assistantMohammad Saidi Mehrabad kasiri@iust.ac.ir2720Chemistry  engineering faculty Research assistantNouroall Kasiririahi@iust.ac.ir2926Mechanic  engineering faculty Research assistantMohammad Riyahi mahdm@iust.ac.ir3477Physics  engineering faculty Research assistantMohammad Hossein Mahdiyehm_nadjafikhah@iust.ac.ir3426Mathemati  engineering faculty Research assistantMehdi Najafkhahunesian@doctor.com3523Railway engineering faculty Research assistantDavoud Younesian naimi@iust.ac.ir2762Chemistry  engineering faculty Research assistantMohammadreza Naimi Jamals_abdolah@iust.ac.ir3654Foreign Languages faculty Research assistantIsmail AbdollahzadehKakaee_ah@iust.ac.ir3978Automobile engineering faculty Research assistantAmirhassan Kakaieakbari@iust.ac.ir3311Computer  engineering faculty Research assistantAhmad Akbarim_r_emami@iust.ac.ir0152-5242004Behshahr branch Research assistantMohammadreza Sarmasti Emamisadeghi@iust.ac.ir2506Post graduate director Farzad Bazdidi Tehranishahri@iust.ac.ir3700Electronic research center Research assistantAlireza Shahrijadid@iust.ac.ir 2964Sabz  research center Research assistantshahram Jadidali.allahverdi@iust.ac.ir3750Concrete  research center Research assistanAli Allahverdih.d.azodi@iust.ac.ir8613670020Arak branch Research assistantHamed Dilami Azodi

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.181 seconds with 973 queries by yektaweb 3504