Home Home Information Contact Site Map Library
English Site
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره دانشکده::
مدیریت دانشکده::
معرفی افراد::
امور آموزش::
امور پژوهش::
اخبار و رویدادها::
آئین نامه ها و فرمها::
تسهیلات پایگاه::
::
تقویم و فرمها

AWT IMAGEتقویم آموزشی مصوب

AWT IMAGE آئین نامه های مصوب

AWT IMAGEبرنامه امتحانات

AWT IMAGE برنامه هفتگی

AWT IMAGEفرمهای آموزشی

AWT IMAGEفرمهای آزمایشگاه

..
کتابخانه

لیست کتابهای فارسی و لاتین، پایان نامه و سمینارهای دانشکده شیمی

سایت اسماء

..
سمینارهای معتبر ملی

انجمن شیمی ایران

مرجع دانش

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
آخرین مطالب سایر بخش‌ها
:: تست1
:: ثبت نام ورودی های سال تحصیلی ۹۸-۹۹
:: مسابقه فرهنگی کارکنان/ آداب و مراقبات عزاداری سید الشهداء (ع)/ 31 شهریور1398
..
:: بایگانی بخش اخبار جاری: ::
img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ -

بازگشت همه به سوی اوست

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ -

انتخاب دکتر علی ملکی در زمره یک درصد دانشمند برتر جهان

انتخاب شایسته دکتر علی ملکی را در زمره " یک درصد دانشمندان و نخبگان برتر علمی جهان" توسط پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز ( ISI - ESI ) را به ایشان و جامعه دانشگاهی تبریک عرض نموده، برای ایشان توفیق روز افزون از درگاه ایزد منان خواستاریم.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ -

پژوهشگر برتر جوان دانشکده شیمی درسال 1396

پژوهشگر برتر جوان دانشکده شیمی درسال 1396                               

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ -

پژوهشگر برتر دانشکده شیمی درسال 1396

پژوهشگر برتر دانشکده شیمی درسال 1396                                 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ -

پژوهشگر برتر دانشکده شیمی در زمینه ارتباط با صنعت درسال 1396

پژوهشگر برتر دانشکده شیمی در زمینه ارتباط با صنعت درسال 1396

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ -

سخنرانی علمی به مناسبت هفته پژوهش

سخنرانی علمی به مناسبت هفته پژوهش                                       

img_yw_news
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ -

تغییر مکان کتابخانه دانشکده شیمی

انتقال کتب کتابخانه دانشکده شیمی به کتابخانه مرکزی

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ -

ارتقای علمی آقای دکتر حسین غفوری از استادیاری به دانشیاری

آقای دکتر حسین غفوری عضو محترم هیأت علمی دانشکده شیمی در هیأت ممیزه تاریخ 96/3/8 از مرتبه استادیاری به  دانشیاری ارتقاء یافتند. این موفقیت را به ایشان تبریک می گوییم.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ -

انتصاب معاون آموزشی دانشکده شیمی

با حکم جناب آقای دکتر برخورداری رئیس محترم دانشگاه،  خانم دکتر فرانک منطقی  از  تاریخ 1395/12/23  به مدت 2 سال به سمت معاون  آموزشی دانشکده شیمی منصوب شدند.

img_yw_news
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ -

انتصاب معاون پژوهشی دانشکده شیمی

با حکم جناب آقای دکتر برخورداری رئیس محترم دانشگاه،  آقای دکتر علی غفاری نژاد  از  تاریخ 1395/9/30  به مدت 2 سال به سمت معاون پژوهشی دانشکده شیمی منصوب شدند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ -

انتصاب مدیر فرهنگی دانشکده شیمی

با حکم آقای دکتر برخورداری رئیس محترم دانشگاه آقای سید مرتضی موسوی خوشدل از تاریخ 95/8/12 به مدت 2 سال به سمت مدیر فرهنگی دانشکده شیمی منصوب شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ -

انتصاب مدیر گروه شیمی معدنی دانشکده شیمی

با حکم آقای دکتر برخورداری رئیس محترم دانشگاه آقای دکتر رحمت اله رحیمی از تاریخ 95/8/12 به مدت 2 سال به سمت مدیر گروه شیمی معدنی دانشکده شیمی منصوب شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ -

انتصاب رییس جدید دانشکده شیمی

  با حکم آقای دکتر برخورداری رئیس محترم دانشگاه، خانم دکتر آزاده تجردی از تاریخ 95/7/19 به مدت 2 سال به سمت ریاست دانشکده شیمی منصوب شد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

ارتقای علمی آقای دکتر سید مجید هاشمیان زاده از دانشیاری به استادی

آقای دکتر سید مجید هاشمیان زاده عضو محترم هیأت علمی دانشکده شیمی در هیأت ممیزه تاریخ 27/2/۹5 از مرتبه دانشیاری به استادی ارتقاء یافتند. این موفقیت را به ایشان تبریک می گوییم.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

ارتقای علمی خانم دکتر شهرزاد جوانشیر از استادیاری به دانشیاری

خانم دکتر شهرزاد جوانشیر عضو محترم هیأت علمی دانشکده شیمی در هیأت ممیزه تاریخ 95/2/27 از مرتبه استادیاری به  دانشیاری ارتقاء یافتند. این موفقیت را به ایشان تبریک می گوییم.

img_yw_news
یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ -

انتخاب دکتر سید محمدرضا میلانی حسینی در زمره

  انتخاب شایسته دکتر سید محمدرضا میلانی حسینی را در زمره " یک درصد دانشمندان و نخبگان برتر علمی جهان" توسط پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز ( ISI - ESI ) را به ایشان و جامعه دانشگاهی تبریک عرض نموده، برای ایشان توفیق روز افزون از درگاه ایزد منان خواستاریم.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ -

تسلیت به جناب آقای دکتر علی غفاری نژاد

جناب آقای دکتر علی غفاری نژادبا تأسف و تأثر فراوان درگذشت پدر گرامی تان را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت داریم.هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشکده شیمی

img_yw_news
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ -

انتصاب مدیر گروه شیمی معدنی دانشکده شیمی

با حکم رئیس محترم دانشگاه ، خانم دکتر آزاده تجردی از تاریخ ۹۴/۱۰/۲۹ به مدت دو سال به سمت مدیر گروه شیمی معدنی دانشکده شیمی منصوب شد. برای ایشان از درگاه خداوند سبحان آرزوی موفقیت داریم.  

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ -

ارتقای علمی خانم دکتر آزاده تجردی از دانشیاری به استادی

خانم دکتر آزاده تجردی عضو محترم هیأت علمی دانشکده شیمی در هیأت ممیزه مورخ ۹۴/۱۰/۲۸ از مرتبه دانشیاری به استادی ارتقاء یافتند. این موفقیت را به ایشان تبریک می گوییم.

img_yw_news
چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ -

پژوهشگر برتر خانم دانشگاه از دانشکده شیمی در سال 1393

دکتر آزاده تجردی عضو محترم هیأت علمی دانشکده شیمی از سوی معاونت پژوهشی دانشگاه به عنوان پزوهشگر برتر خانم دانشگاه در هفته پژوهش ( 94/9/23 ) معرفی و تقدیر شد. این موفقیت را تبریک می گوییم و برایشان آرزوی موفقیت در کلیه عرصه های زندگی از درگاه خداوند سبحان را داریم.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ -

برگزاری ضیافت ناهار

به مناسبت هفته وحدت  و میلاد پیامبر اکرم ( ص) در تاریخ 14/10/93 ، با حضور هیات رئیسه دانشگاه، هیات رئیسه کانون صنفی اعضای هیات علمی و کارکنان و اعضای هیات علمی دانشکده شیمی ضیافت ناهاری از طرف دکتر سید محمد رضا میلانی حسینی، رئیس دانشکده شیمی در محل سالن رفاهی اساتید برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ -

برگزاری مراسم قدردانی و معارفه رئیس دانشکده شیمی

مراسم قدردانی از خدمات دکتر رحمت الله رحیمی و معارفه دکتر سید محمدرضا میلانی حسینی، روسای قبلی و جدید دانشکده شیمی، با حضور رییس و هیات رییسه دانشگاه روز دو شنبه بیست و هشتم مهرماه 1393 در باشگاه اساتید برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ -

برگزاری جشن بزرگ غدیر در دانشکده

جشن بزرگ عید غدیر همچون سال های گذشته با شکوه و استقبال خوب دانشجویان و اساتید در دانشکده شیمی برگزار گردید. بدینوسیله از نهاد مقام معظم رهبری، معاونت فرهنگی، اساتید دانشکده و بالاخص دانشجویان باصفای دانشکده که به حق برگزارکنندگان اصلی آن ها بودند کمال تشکر را داریم.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۳ -

انتصاب معاون جدید آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده شیمی

با حکم جناب آقای دکتر برخورداری رئیس محترم دانشگاه، سرکارخانم دکتر شهرزاد جوانشیر به مدت 2 سال به سمت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده شیمی منصوب شدند. ضمن تشکر و قدردانی از زحمات جناب آقای دکتر علی ملکی، معاون پیشین آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده، برای سرکار خانم دکتر جوانشیر آرزوی موفقیت را داریم.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ -

آقای دکتر میلانی، رئیس دانشکده شیمی

با حکم جناب آقای دکتر برخورداری رئیس محترم دانشگاه، جناب آقای دکتر سید محمدرضا میلانی حسینی به مدت 2 سال به سمت رئیس دانشکده شیمی منصوب شدند. ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آقای دکتر رحمت اله رحیمی، رئیس قبل دانشکده، برای آقای دکتر میلانی توفیقات روزافزون را خواستاریم.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ -

انتصاب دکتر انبیاء در وزارت صنایع

با حکم مورخ 25/12/ 1392 وزیر صنعت، معدن و تجارت ، آقای دکتر منصور انبیاء در سمت مدیر کل دفتر آموزش و پژوهش منصوب شد. این انتصاب شایسته را به ایشان و همکاران دانشکده شیمی تبریک عرض می نماییم و برای ایشان آرزوی موفقیت داریم. 

img_yw_news
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۲ -

جشن غدیر

دانشکده شیمی جشنی به مناسبت عید غدیر در سالن آمفی تئاتر دانشکده مواد در تاریخ شنبه 4/8/92 ساعت 12:20 الی 14، همراه بامولودی و پذیرایی(ناهار و کیک) برگزار می نماید. ضمنا مسابقه ای از متن خطبه غدیر و سوالات عمومی ( فایل 1 و 2و 3 ) همراه با جوایزی نفیس اجرا خواهد شد.

img_yw_news
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ -

گروه تجزیه، برنده مسابقات فوتسال

در مسابقات فوتسال بین گروهی ویژه برادران که دانشکده برگزار نمود، تیم گروه آلی و تجزیه به فینال رسیدند که تیم گروه تجزیه برنده مسابقه گردید. این موفقیت را به دانشجویان این گروه تبریک میگوئیم.

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ -

حکم ابقاء معاون آموزشی دانشکده

با حکم مورخ 18/01/ 1392رئیس دانشگاه ، آقای دکتر علی ملکی برای مدت دو سال در سمت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده شیمی ابقاء شد. برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ -

مسابقات فوتسال دانشکده شیمی

دانشکده شیمی مسابقات فوتسال بین گروهی  ویژه برادران  را برگزار می نماید. علاقمندان تا تاریخ 25/1/92 برای ثبت نام به خانم جعفری( کارشناس پژوهشی دانشکده) مراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۱ -

جشن میلاد پیامبر اکرم (ص)

 دانشکده شیمی جشنی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و در آستانه دهه مبارک فجر در روز شنبه 14/11/91 برگزار نمود. جشن از ساعت 12:45 با حضور همکاران و اعضاء محترم هیئت علمی و دانشجویان  به صرف کیک و  ناهار برگزار گردید...

img_yw_news
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۱ -

جشن میلاد رسول اعظم (ص) در دانشکده

دانشکده شیمی جشنی به مناسبت میلاد پربرکت پیامبراکرم(ص) در سالن آمفی تئاتر دانشکده مواد در تاریخ شنبه 14/11/91 ساعت 12:45 الی 14، همراه با مولودی، مسابقه و پذیرایی(ناهار و کیک) برگزار می نماید. از شما خواهشمندیم  برای بهتر اجرا شدن این مراسم این فرم را تکمیل نمائید. البته فقط برای آمار تقریبی می باشد و اگر فرصت تکمیل نداشته اید، می توانید در جشن شرکت نمائید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۱ -

آقای مهریزی نفر اول تیراندازی در دانشگاه

آقای روح اله مهریزی، دانشجوی کارشناسی ارشد دانشکده شیمی در مسابقات تیراندازی دانشجویان دانشگاه که در  تاریخ 13/9/91 در سالن تیراندازی دانشگاه برگزار گردید، مقام اول در رشته تفنگ را کسب نمودند. این موفقیت را به ایشان تبریک میگوییم.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱ -

مراسم یادبود دکتر کاشانی

ضمن عرض تسلیت ضایعه درگذشت شادروان دکتر کاشانی مطلق به خانواده و همکاران و عموم دانشگاهیان، به اطلاع می رساند مراسم یادبود آن عزیز درگذشته، از ساعت 13:30 تا 15 روز سه شنبه مورخ 12 دیماه 1391، در مسجدالشهدای دانشگاه منعقد خواهد بود.

img_yw_news
شنبه ۹ دی ۱۳۹۱ -

انالله و اناالیه راجعون

درگذشت استاد گرامی جناب آقای دکتر محمد مهدی کاشانی مطلق را به جامعه علمی و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نماییم. از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان اجر و صبر بر مصیبت تمنا داریم. جهت شرکت در مراسم سومین روز درگذشت آن مرحوم، در روز یکشنبه 10/10/91 ،وسیله ایاب و ذهاب راس ساعت 9:30 جلوی درب جنوب آماده حرکت می باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۱ -

آقای اکبرزاده، نفر دوم کشتی دانشگاه

 آقای علیرضا اکبرزاده دانشجوی دکتری دانشکده شیمی در مسابقات کشتی آزاد دانشجویان دانشگاه که در روز دوشنبه 29 آبان ماه برگزار گردید، مقام دوم را در وزن 96 کیلوگرم کسب نمودند. این موفقیت را به ایشان تبریک میگوییم.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۱ -

برندگان مسابقات ورزشی

دفتر فرهنگی دانشکده شیمی به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید، مسابقه ورزشی در رشته های تیراندازی، تنیس روی میز و دو میدانی در مهر  و آبان ماه برگزار نمود که گزارش و برندگان آن به شرح ذیل می باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۱ -

حکم ابقاء رئیس دانشکده

با حکم  مورخ 09/08/ 1391رئیس دانشگاه ، آقای دکتر رحمت ا... رحیمی برای مدت دو سال در سمت رئیس دانشکده شیمی ابقاء شد. به ایشان تبریک عرض می نماییم.

img_yw_news
سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۱ -

جشن عید غدیر در دانشکده

 دانشکده شیمی در نظر دارد به مناسبت عید بزرگ غدیر جشنی در تاریخ یکشنبه 14/8/91 ساعت 12:20 الی 14 برای دانشجویان این دانشکده برگزار نماید. به همین منظور مسابقه پیامکی در نظر گرفته شده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۱ -

جلسه آشنایی با اساتید آلی

به اطلاع دانشجویان کارشناسی ارشد شیمی آلی ورودی 1391 می رساند جهت آشنایی با استادان گروه سه شنبه 25/7/91 ساعت 17 در کلاس 3 حضور بهم رسانند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۱ -

برگزاری جلسات قرآن ویژه دانشجویان

دفتر فرهنگی دانشکده شیمی از این هفته سه شنبه ها از ساعت 11:15 جلسه قرائت قرآن ویژه دانشجویان در کلاس 3 برگزار می نماید. از کلیه دانشجویان دانشکده دعوت می نمائیم تا با حضور معنوی و صمیمانه خود جمع ما را مصفاتر نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۱ -

جلسه آشنایی با اساتید معدنی- نانو

به اطلاع دانشجویان دکتری شیمی معدنی و کارشناسی ارشد شیمی معدنی و شیمی نانو  ورودی 1391 می رساند جهت آشنایی با استادان گروه شنبه 15/7/91 ساعت 14 در اتاق کنفرانس حضور بهم رسانند. 

img_yw_news
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۱ -

مسابقه ورزشی درون دانشکده ای

دفتر فرهنگی دانشکده شیمی به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید، مسابقه ورزشی  در رشته های  تیراندازی، تنیس روی میز و دو میدانی در اواخر مهر ماه برگزار می نماید. 

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۱ -

انتصاب معاون پژوهشی دانشکده

با حکم مورخ 19/4/91 رئیس دانشگاه، آقای دکتر علی غفاری نژاد برای مدت دو سال به سمت معاون پژوهشی دانشکده شیمی منصوب شد.ضمن تشکر از خانم دکتر تجردی، برای ایشان آرزوی موفقیت داریم. 

img_yw_news
شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

بازدید از باغ گیاه شناسی

جمعی از دانشجویان به همراه تعدادی از اعضاء هیئت علمی دانشکده شیمی، در 20 اردیبهشت 1391 از باغ گیاه شناسی بازدید نمودند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

تصویب رشته نانو شیمی

شورای گسترش آموزش عالی با تصویب رشته کارشناسی ارشد علوم و فناوری نانو ( نانو شیمی ) و پذیرش دانشجو در این رشته در دانشکده شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران برای سال تحصیلی 92-1391 موافقت به عمل آورده است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

گزارش ماموریت علمی 90

گزارش ماموریت آقای دکتر ملکی به عنوان نماینده دانشگاه در همایش سراسری برنامه و سند راهبردی توسعه علوم پایه کشور و گزارش ماموریت سفر برخی از اساتید دانشکده در راهیان نور و بازدید از صنایع پتروشیمی بندر امام در سال 1390.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

گزارش ماموریت علمی در فروردین 91

گزارش ماموریت آقای دکتر ملکی به عنوان نماینده دانشگاه در ماموریت داوری مقالات اولین همایش ملی واکنش های چندجزیی و گزارش ماموریت برخی از اساتید دانشکده در بازدید از نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی .

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۰ -

برگزاری جلسات قرآئت قرآن ویژه اساتید

دفتر فرهنگی دانشکده شیمی از این هفته دوشنبه ها ساعت 11:15 الی 12 جلسه قرائت قرآن ویژه اعضاء هیئت علمی برگزار می نماید. از کلیه اعضاء محترم هیئت علمی دانشگاه دعوت می نمائیم تا با حضور معنوی و صمیمانه خود جمع ما را مصفاتر نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۰ -

پذیرش دانشجوی دکتری در گرایش های آلی و تجزیه

شورای گسترش آموزش عالی با پذیرش دانشجو در دوره دکتری شیمی- آلی و شیمی- تجزیه در دانشکده شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران برای سال تحصیلی 91-90 موافقت به عمل آورده است. .

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۰ -

جشن ولایت در دانشکده

دانشکده شیمی جشنی به مناسبت عید غدیر در روز دوشنبه 23/8/90 برگزار نمود. جشن از ساعت 12:30 با حضور همکاران و اعضاء محترم هیئت علمی به صرف ناهار شروع گردید. {آلبوم تصاویر}

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۰ -

جشن غدیر

دانشکده شیمی جشنی به مناسبت عید غدیر در روز دوشنبه 23/8/90 از ساعت 13 الی 15 در کلاس 6 طبقه همکف( سالن امتحانات مهندسی شیمی) برگزار خواهد کرد. از عموم دانشگاهیان دعوت می شود در این جشن شرکت نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۰ -

جلسه شورای عمومی دانشکده

مراسمی در روز شنبه 7/8/90 سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س) و به مناسبت ازدواج آقای دکتر ملکی، عضو محترم هیئت علمی دانشکده شیمی و با حضور اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده به صرف نهار برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۷ آبان ۱۳۹۰ -

برگزاری انتخابات انجمن علمی

انتخابات انجمن علمی دانشکده شیمی با حضور دکتر غفاری نژاد، مدیر فرهنگی دانشکده و جمعی از دانشجویان دکترا و کارشناسی ارشد در تاریخ 4 آبان ماه در محل سالن کنفرانس دانشکده شیمی برگزار شد.  (آلبوم تصاویر)

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۰ -

انتصابات دانشکده شیمی

با حکم رئیس محترم دانشگاه، آقای دکتر جبل عاملی مدیران گروه شیمی آلی، فیزیک،معدنی و مدیر فرهنگی و همچنین با حکم رئیس محترم دانشکده شیمی، آقای دکتر رحیمی، مدیر کتابخانه دانشکده به شرح زیر منصوب شدند. برایشان آرزوی موفقیت خواستاریم .

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۰ -

قبولی دکتری آقای مهندس گرشاسبی

آقای مهندس وحید گرشاسبی، کارمند پیمانی دانشکده شیمی ، در آزمون دکتری سال 1390 پذیرفته شدند که برای ایشان آرزوی موفقیت روز افزون را خواستاریم.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۰ -

مصوبه جدید شورای آموزشی

مصوبه جدید شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده در مورد دانشجویان دکتری

img_yw_news
یکشنبه ۵ تیر ۱۳۹۰ -

برگزاری اولین جلسه شورای عمومی در سال 1390

اولین جلسه شورای عمومی دانشکده شیمی در سال 1390 روز سه شنبه تاریخ 31/3/90 از ساعت 8 الی 10:30 با حضور اعضای هیات علمی دانشکده در محل سالن کنفرانس دانشکده برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰ -

نحوه تماس با تیم پشتیبانی سیستم گلستان

بدینوسیله ضمن خوشامدگوئی به شما کاربر گرامی در ورود به سیستم جدید آموزش دانشگاه به اطلاع می رساند مجاری ارتباطی زیر برای رسیدگی به سوالات و مشکلات احتمالی در بهره برداری از سیستم پیش بینی شده است:

img_yw_news
سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

عضویت دکتر انبیاء، در هیات ممیزه دانشگاه زنجان

دکتر منصور انبیاء، عضو هیات علمی دانشکده شیمی و رئیس پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران در تاریخ 26/10/89 از سوی دکتر کامران دانشجو، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری به عضویت هیات ممیزه دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه – زنجان منصوب شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۰ -

انتصاب معاون آموزشی دانشکده شیمی

با حکم جناب آقای دکتر جبل عاملی رئیس محترم دانشگاه ، جناب آقای دکتر علی ملکی به مدت 2 سال به سمت معاون آموزشی دانشکده شیمی منصوب شدند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۰ -

انتصاب معاون پژوهشی دانشکده شیمی

با حکم جناب آقای دکتر جبل عاملی رئیس محترم دانشگاه ، سرکار خانم دکتر آزاده تجردی به مدت 2 سال به سمت معاون پژوهشی دانشکده شیمی منصوب شدند.

img_yw_news
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۸۹ -

برگزاری دومین جلسه شورای عمومی دانشکده شیمی

دومین جلسه شورای عمومی دانشکده شیمی در سال 1389 روز دوشنبه تاریخ 25/11/89 از ساعت /13 الی /14 با حضور اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده در محل سالن رفاهی - فرهنگی اساتید دانشگاه با صرف نهار برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۸۹ -

برگزاری انتخابات تعیین اعضای انجمن علمی

انتخابات انجمن علمی – دانشجویی دانشکده شیمی در سال جاری انجام و اعضای این انجمن  به شرح زیر تعیین شدند: کیوان بیژن زاد - منصور امانی - سحر سلطان – رضا امانی – مهدی صدقی

img_yw_news
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۹ -

تقدیر از دانشجویان ممتاز دانشکده شیمی

در تاریخ 7/9/89 دانشجویان زیر به عنوان دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی ارشد دانشکده شیمی در سال 1389 از سوی معاونت آموزشی دانشگاه انتخاب و موفق به دریافت لوح تقدیر شدند

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۹ -

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده شیمی

روز دوشنبه بیست و چهارم آبان‌ماه مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده شیمی در حضور اعضای هیات رئیسه دانشگاه، اساتید و کارکنان این دانشکده برگزار شد. در این مراسم آقای دکتر جبل عاملی از زحمات دکتر انبیاء رئیس سابق دانشکده شیمی، در این مسوولیت و مسوولیت‌های قبلی وی در دانشگاه تقدیر نمود و برای دکتر رحیمی رئیس جدید این دانشکده آرزوی توفیق نمود.

img_yw_news
شنبه ۱ آبان ۱۳۸۹ -

انتصاب رئیس دانشکده شیمی

با حکم جناب آقای دکتر جبل عاملی رئیس محترم دانشگاه ، جناب آقای دکتر رحمت ا... رحیمی به مدت 2 سال به سمت رئیس دانشکده شیمی منصوب شدند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۹ -

انتصاب رئیس کانون هماهنگی دانشگاه و صنعت سیلیکون‌ها

با حکم معاون فناوری و نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر منصور انبیاء عضو هیات علمی دانشگاه برای مدت دو سال به عنوان «رئیس کانون هماهنگی دانشگاه و صنعت سیلیکون‌ها (ارگانوسیلیکون)» منصوب شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۹ -

برگزاری دوره پیشگیری و مقابله با حریق در دانشکده

دانشکده شیمی با همکاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران دوره آموزشی " پیشگیری و مقابله با حریق" را در تاریخ 30/1/89 ( از ساعت 9 الی 11) برگزار نمود...

img_yw_news
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۸۸ -

نشست با دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی سال 88

نشست با دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی سال 1388 دانشکده شیمی روز دوشنبه 4/8/88 راس ساعت 45/13 با تلاوت آیاتی از کلام ا.. مجید آغاز شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۸ -

سومین جلسه شورای عمومی دانشکده به مناسبت میلاد حضرت علی(ع)

سومین جلسه شورای عمومی دانشکده شیمی در سال جاری تاریخ 14/4/88 ، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی (ع)‌و روز پدر در اطاق کنفرانس دانشکده تشکیل شد. آلبوم تصاویر

img_yw_news
یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۸ -

تشکیل دومین جلسه شورای دانشکده به مناسبت روز زن

دومین جلسه شورای عمومی دانشکده شیمی در سال جاری در تاریخ 24/3/88 ، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)‌و روز مادر در اطاق کنفرانس دانشکده تشکیل شد. آلبوم تصاویر

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۸ -

دیدار اعضای شورای دانشکده با معاون فناوری و نوآوری

روز سه شنبه تاریخ 12/3/88 ، رئیس و اعضای شورای دانشکده شیمی با دکتر سالارآملی، معاون فناوری و نوآوری ریاست جمهوری در دفتر ایشان دیدار داشتند.

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 
تهران - میدان رسالت- خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت - دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشکده شیمی - کدپستی 1674613114
Information: Phone+98 21 77240540-50 / Letter Email Us Selected Contacts | About this site | Privacy policies | © 2007 Iran University of Science & Technology