[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره ما::
معرفی ::
دستورالعمل ها::
طرح ها::
اخبار و اطلاعیه ::
افتخارات::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
کارایی سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
اطلاع رسانی به موقع فراخوان ها
دسترسی آسان به سایرسایت ها
به روز بودن اخبار و اطلاعات
پاسخ سریع به پرسش ها
   
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، دانشگاه علم و صنعت ایران، ساختمان قدیم گنجینه- دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری

کدپستی: 13114-16846

تلفن:77491241- 77240442- 77240448- 77241264- 77241196

فاکس:77491236

پست الکترونیکی:

stcATiust.ac.ir

..
..
:: بایگانی بخش اخبار: ::
img_yw_news
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ -

تداوم حضور دکتر نوراله کثیری در سمت مدیر دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران

دکتر جبار علی ذاکری، سرپرست دانشگاه علم و صنعت ایران در حکمی دکتر نوراله کثیری، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز را برای مدت دو سال به سمت مدیر دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری این دانشگاه منصوب کرد.

img_yw_news
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ -

برگزاری نشست اول مشترک دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری و دانشکده ها به منظور بررسی راهکارهای اعتلای کیفی و کمی کارآموزی در دانشگاه

اولین نشست مشترک دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری با دانشکده ها در روز چهارشنبه سوم خرداد ماه جاری در دفتر برگزار گردید. در این نشست مدیرانی از دانشکده‏ های مهندسی مواد و متالـورژی، مهندسی شیمی، معماری و شهرسازی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع، مهندسی عمــران، مهندسی راه آهن و مهندسی مکانیک، که موضوع کارآموزی در این دانشکده ها را مدیریت می نمایند حضور داشتند.

img_yw_news
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

بازدید از پالایشگاه پتروشیمی آبادان

در تاریخ  ۹۷/۲/۲۴ طی سفری که مدیران همکاریهای علمی، صنعتی و فناوری، دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با صنایع پتروشیمی و مدیر دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با صنایع پالایشی از آبادان داشتند.

img_yw_news
شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

بازدید ازتصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران

بازدید از تصفیه خانه جنوب تهران با حضور تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۲/۵ برگزارگردید.

img_yw_news
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

برگزاری دوره های مهارت آموزی وزارت عتف

وزارت علوم بر آن است تا با همکاری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، دوره های مهارت آموزی را در سطوح مختلف برنامه ریزی و اجرایی نماید. بر این منظور گزارش تحت عنوان " مروری بر وضعیت دوره های مهارت افزایی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی " تهیه و تدوین شده است که به پیوست مشاهده می نمایید:                                      اولین نشست سالانه مدیران ارتباط با صنعت                                   دانشگاه پاسخگو                                   طرح های صنعتی برگزیده دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور                                   معرفی دفتر ارتباط با صنعت                                   مهارت افزایی

img_yw_news
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

انعقاد تفاهم نامه بین شرکت تامین و تصفیه آب و فاضلاب تهران

به منظور بهره ­مندی از دانش روز و توان علمی و ظرفیت­های تخصصی مراکز علمی تحقیقاتی و نیز با هدف نظام ­مند کردن و کاربردی نمودن فعالیتهای پژوهشی تفاهم نامه ه­ای فی مابین شرکت تامین و تصفیه آب و فاضلاب تهران و دانشگاه علم و صنعت ایران منعقد گردید. امید است در راستای دستیابی به اهداف مرتبط در سند چشم انداز پیش رو و همچنین در جهت اجرایی شدن زمینه فعالیت ها ارتباط صنعت و دانشگاه برقرار باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

سند جامع مبارزه با مواد مخدر

سند جامع تحقیقات مبازره همه جانبه با مواد مخدر، روان گردان ها و پیش سازها با رویکرد اجتماعی، که به اهتمام و کوشش دفتر تحقیقات و آموزش ستاد در یکصدو سی و چهارمین جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر تصویب گردیده است برای مشاهده سند به پیوست مراجعه نمایید. پیوست سند جامع

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ -

بازدید اعضای هیات علمی دانشگاه از شرکت تولید محورد خودرو (ومکو)

در راستای گسترش بیشتر تعاملات با صنعت با هماهنگی های به عمل آمده توسط دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با وزارت صنعت، معدن و تجارت، در تاریخ ۹۶/۱۱/۱۷ جمعی از اعضای محترم هیات علمی دانشگاه از دانشکده های مهندسی مواد و متالورژی، مهندسی خودرو، مهندسی صنایع، مهندسی پیشرفت، مهندسی مکانیک، مهندسی راه آهن و دانشکده شیمی از شرکت تولید محور خودرو (ومکو) بازدید به عمل آوردند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ -

افتتاح پژوهشکده ازدیاد برداشت در دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه علم و صنعت ایران

با حضور معاون پژوهشی وزارت نفت و در ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، شنبه 14 بهمن 96 پژوهشکده ازدیاد برداشت در دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه علم و صنعت ایران به طور رسمی افتتاح شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید. www.iust.ac.ir/content

img_yw_news
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ -

بازدید اعضای هیات علمی دانشگاه از منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

در راستای تعاملات بیشتر و گسترده تر با صنایع مختلف و پیرو جلسات کارگروه مشترک دانشگاه علم و صنعت ایران-سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) و هماهنگی های به عمل آمده با مدیریت محترم منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس و جمعی از اعضای محترم هیات علمی دانشگاه از شرکت آلومینیوم المهدی، شرکت فولاد هرمزگان و شرکت تولید روی بندرعباس منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس بازدید نمودند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ -

امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علم و صنعت و شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان

در تاریخ دهم بهمن ماه ۱۳۹۶ جلسه‏ ای در دفتر همکاریهای علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه با حضور آقایان: دکترمحمدی، دکترکثیری، دکتر عصاره، دکتر ثباتی و مهندس رحمانی از دانشگاه و شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان به نمایندگی آقای مهندس نصراله زاده مدیرعامل شرکت با هدف ایجاد هم افزایی، ارائه خدمات متقابل به یکدیگر، سرمایه گذاری مشترک بر روی پروژه های میان مدت و بلند مدت و ارائه مشترک خدمات به صنایع و دستگاههای اجرایی تشکیل گردید

img_yw_news
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ -

امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علم و صنعت و شرکت مدیریت پروژه های صنعتی ابدال (مپصا)

در تاریخ دوم بهمن ماه ۱۳۹۶ جلسه‏ ای در دفتر همکاریهای علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه با حضور آقایان: دکترمحمدی، دکترکثیری، دکتر بازیاری، دکتر عصاره و مهندس رحمانی از دانشگاه و شرکت مدیریت پروژه های صنعتی ابدال (مپصا) به نمایندگی آقای مهندس شریفی مدیرعامل شرکت و دکتر نیازی معاون تحقیق و توسعه شرکت با هدف ایجاد هم افزایی، ارائه خدمات متقابل به یکدیگر، سرمایه گذاری مشترک بر روی پروژه های میان مدت و بلند مدت و ارائه مشترک خدمات به صنایع و دستگاههای اجرایی تشکیل گردید.

img_yw_news
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ -

نشست تخصصی دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با شهرداری تهران

نشست تخصصی دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با شهرداری تهران با  طرح سه محور شامل: بحران‌های چالش‌زا در شهر تهران و مدیریت بحران، چالشها و راهکارهای حمل و نقل  و ترافیک در شهر تهران.

img_yw_news
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ -

نشست تخصصی بررسی تعاملات دانشگاه با شهرداری کلانشهر کرمانشاه

در تاریخ پنجم دیماه ۱۳۹۶ جلسه ای با حضور شهردار شهر کرمانشاه و جمعی از اساتید دانشکده های مختلف دانشگاه برگزار گردید.  

img_yw_news
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ -

”چالشهای حوزه آب کشور و راهکارهای ارتباطات موثر صنعت و دانشگاه در رفع این چالشها“

در تاریخ چهارم دیماه ۱۳۹۶جلسه ای با حضور آقای دکتر محمدی، معاونت محترم پژوهشی دانشگاه، آقای دکتر کثیری، مدیر دفتر همکاریهای علمی و صنعتی دانشگاه، خانم دکتر سعادت‎پور، مدیر دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با بخش آب وزارت نیرو و اعضای محترم هیات علمی دانشکده‎های مختلف با حضور معاونت فنی و پژوهشهای شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، آقای مهندس بزرگ زاده، در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار گردید. از اهم موضوعات این جلسه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

img_yw_news
یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ -

غرفه های برتر هجدهمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری معرفی گردید.

همزمان با اختتامیه هجدهمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری و فن بازار که با حضور وزیر علوم در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، غرفه های برتر این نمایشگاه معرفی گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ -

بازدید هیئت عارضه یابی دانشگاه علم و صنعت از مجتمع معدنی و صنعتی مس سرچشمه

متعاقب هماهنگی ها و پیش جلسه های برگزار شده بین مدیران دانشگاه علم و صنعت ایران و سازمانهای بالادستی مجتمع مس سرچشمه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 21 و 22 آذرماه جاری هیئتی مشتمل بر حدود 20 تن از اعضای هیئت علمی دانشگاه از مجتمع مس سرچشمه بازدید نمودند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ -

بازدید مدیرکل امور فناوری وزارت نفت از دانشگاه علم و صنعت

در تاریخ هیجدهم آذرماه سال ۱۳۹۶ دکتر عرفان ریاحی و هیئت همراه از ساعت 9 صبح لغایت 14 بعدازظهر بازدیدی را در ارتباط با امکانات و توانائیهای دانشگاه در زمینه نفت و گاز به شرح زیر انجام دادند:  

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ -

گردهمائی نقش ارتباط صنعت و دانشگاه در رفع چالش های حوزه آب و فاضلاب کشور

در تاریخ سیزدهم آذرماه سال ۱۳۹۶جلسه ای با موضوع نقش تعاملات صنعت و دانشگاه در رفع چالشهای حوزه آب و فاضلاب با حضور مدیر دفتر همکاریهای علمی و صنعتی، مدیر دفتر تعاملات با بخش آب وزارت نیرو و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه با حضور مدیر عامل آب و فاضلاب منطقه یک تهران و معاونت های ایشان در سالن کنفرانس معاونت پژوهشی دانشگاه برگزار گردید. از اهم موضوعات این جلسه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

img_yw_news
چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ -

امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه و گروه مشاوران کیپ

در ادامه فعالیت های اخیر دفتر همکاریهای علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه به منظور یافتن شرکای کاری در زمینه‏ های مختلف و پس از بررسی ‏های صورت پذیرفته توسط مدیر دفتر توسعه تعاملات دانشگاه در حوزه‏ های بالا دستی نفت و گاز و پیرو مذاکرات و توافقات کارشناسانه صورت پذیرفته در روز چهارشنبه مورخ 8 آذر ماه و طی نشستی تفاهم ‏نامه همکاری بین دانشگاه و گروه مشاوران کیپ به امضا رسیده و مبادله گردید. در این جلسه که با حضور آقایان دکتر محمدی، دکتر کثیری، دکتر عصاره و مهندس رحمانی از دانشگاه و خانم مهندس مقدم، مدیر عامل گروه مشاوران کیپ، در دفتر همکاریها تشکیل شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ -

نشست تخصصی با شرکت آب و فاضلاب منطقه دو تهران

در تاریخ بیست و چهارم آبان سال ۱۳۹۶ جلسه ای با موضوع تسهیل در تعاملات دانشگاه با صنعت با حضور مدیر دفتر همکاریهای علمی و صنعتی، مدیر دفتر تعاملات با بخش آب وزارت نیرو، برخی از روسا، معاونین پژوهشی و مدیران ارتباط با صنعت، دانشکده های پیشرفت، شیمی، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مواد و متالوژی و معاونتهای شرکت آب و فاضلاب منطقه دو تهران در حوزه مهندسی و توسعه، برنامه‎ریزی و منابع انسانی، درآمد و امور مشترکین، نظارت بر بهره‎برداری و مالی و پشتیبانی و نیز برخی مدیران حوزه های مختلف این شرکت در دفتر همکاریهای علمی-صنعتی دانشگاه برگزار گردید. از اهم موضوعات این جلسه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ -

امضای تفاهم نامه بین دانشگاه و شرکت گاز کربنیک شهرکرد

در تاریخ شانزدهم آبان سال ۱۳۹۶ جلسه ای در دفتر ارتباط با صنعت با حضورآقایان: دکترمحمدی، دکترکثیری، دکتر بازیاری و مهندس رحمانی از دانشگاه و شرکت گاز کربنیک شهرکرد به نمایندگی آقای مهندس سلیمی به عنوان مدیرعامل شرکت و مهندس شاه محمدی مدیر کارخانه با هدف ایجاد هم افزایی، ارائه خدمات متقابل به یکدیگر، سرمایه گذاری مشترک بر روی پروژه های میان مدت و بلند مدت و ارائه مشترک خدمات به صنایع و دستگاههای اجرایی تشکیل گردید و پس از معرفی شرکت و بحث و گفتگو تفاهم نامه ای با مفاد زیر به امضای طرفین رسید:

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ -

برگزاری نمایشگاه ماشین آلات نساجی در استانبول ترکیه

برگزاری رویداد بین المللی ITM و Hightex  2018 در استانبول ترکیه و معرفی زیر ساخت این رویداد جهت بهره برداری در توسعه صنعت نساجی کشور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به پیوست مراجعه فرمائید. پیوست

img_yw_news
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ -

امضای تفاهم نامه بین دانشگاه علم و صنعت و شرکت ناموران پژوهش و توسعه

در تاریخ بیست و نهم مهر سال ۱۳۹۶ جلسه ای در دفتر ارتباط با صنعت با حضور آقایان: دکترمحمدی، دکترکثیری، دکتر بازیاری، دکتر ثباتی و مهندس رحمانی از دانشگاه و شرکت ناموران پژوهش و توسعه به نمایندگی آقای دکتر سعید مقصودی به عنوان مدیرعامل شرکت مذکور در باره راههای همکاری فی مابین تشکیل گردید و پس از مذاکره و بحث و گفتگو تفاهم نامه ای با مفاد زیر به امضای طرفین رسید:

img_yw_news
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ -

بازدید اعضای محترم هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران از خط تولید باتری لیتیومی

در تاریخ بیست و ششم مهر سال ۱۳۹۶ با هماهنگی های انجام شده توسط "مدیر دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح" و جمعی از اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه با حضور در محل کارخانه باتری لیتیومی تحت پوشش شرکت توسعه منابع انرژی توان، به عنوان بزرگترین تولید کننده باتری خودرو در خاورمیانه به بازدید از این کارخانه پرداختند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ -

تعامل دانشگاه و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی

در تاریخ بیست و ششم مهر سال ۱۳۹۶ جلسه ای فی مابین شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و دانشگاه با حضورآقایان: دکتر شهرکی، دکترپژوهانه، مهندس صفری و خانم دکتر محمدی از شرکت مذکور و آقایان دکتر کثیری و مهندس رحمانی از دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه در باره راههای همکاری دانشگاه و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی تشکیل گردید و موارد زیر مورد توافق قرار گرفت:

img_yw_news
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ -

مبادله تفاهم نامه با شرکت آب و فاضلاب منطقه دو تهران

در روز چهارشنبه مورخ 19 مهرماه سال جاری جلسه ای فی مابین  شرکت آب و فاضلاب منطقه دو تهران و دانشگاه در محل دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری برگزار گردید در این جلسه از طرف دانشگاه  آقای دکتر کثیری مدیر دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری و سرکار خانم دکتر سعادت پور مدیر دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با حوزه آب وزارت نیرو  و از طرف آب و فاضلاب منطقه دو تهران آقای مهندس قلی‎زاده (معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی)، خانم مهندس رحیمی (مدیر پژوهش و برنامه ریزی) و آقای مهندس بقائی (کارشناس دفتر پژوهش) حضور داشتند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ -

بازدید از کارخانه صبا باتری

در تاریخ بیست و هفتم شهریور سال 1396 با هماهنگی های انجام شده توسط "دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح"، جمعی از اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه با همراهی جناب آقای دکتر کثیری مدیریت محترم دفتر همکاری های علمی صنعتی و فناوری با حضور در محل کارخانه صبا باتری تحت پوشش شرکت توسعه منابع انرژی توان، به عنوان بزرگترین تولید کننده باتری خودرو در خاورمیانه به بازدید از این کارخانه پرداختند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ -

آگهی دعوت به همکاری شرکت صا ایران

شرکت صاایران در نظر دارد در راستای بهره ­برداری بهینه از توانمندیها و زمینه ­های تخصصی دانشجویان و فارغ ­التحصیلان پر تلاش این دانشگاه به صورت تمام ­وقت، پاره ­وقت و طرح کسر خدمت دعوت به همکاری نماید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ -

نشست مشترک بین دانشگاه علم و صنعت و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، به منظور معرفی ظرفیت های تخصصی دانشگاه در حوزه صنایع بالادستی نفت

ظرفیت و توانمندی­های دانشگاه علم و صنعت ایران در حوزه صنایع بالادستی نفت، طی نشستی در روز چهارشنبه، مورخ 15 شهریور 1396، در شرکت نفت مناطق مرکزی، معرفی شد. پس از تأسیس دفاتر مدیریت و توسعه تعاملات دانشگاه با صنایع هدف، معرفی این دفاتر به صنایع هدف مختلف، جلسات و نشست های اولیه معرفی ظرفیت­های دانشگاه به صنایع مربوطه و  آشنا شدن با نیازهای آنها به صورت پیوسته تعقیب می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ -

بیش از 286 مورد قرارداد صنعتی به مبلغ 425 میلیارد ریال بین دانشگاه علم و صنعت ایران و سازمان صنایع دفاعی کشور به انجام رسیده است

دکتر نوراله کثیری، ضمن بیان این جمله که دانشگاه علم و صنعت ایران دردو دهه اخیر بیشترین تعاملات صنعتی را بعد از وزارت صنعت، معدن و تجارت با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح داشته است؛ اظهار داشت: در این دوره زمانی بالغ بر 286 مورد قرارداد صنعتی به مبلغ 425 میلیارد ریال بین دانشگاه علم و صنعت ایران و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح انجام شده است که این رقم در مقابل ظرفیت فعالیت های پژوهشی دانشگاه در حوزه دفاع بسیار ناچیز است.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ -

اولین گام در توسعه‌ی تعاملات صنعتی دانشگاه با صنایع استان کرمانشاه

روز سه‏ شنبه 17 مرداد ماه، هیاتی از اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران، با حضور جناب آقایان دکتر نوراله کثیری، مدیر همکاری­های علمی، صنعتی و فناوری، دکتر محمدامین ثباتی، مدیر دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با صنعت پتروشیمی، دکتر امین بازیاری، مدیر دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با صنایع پالایشگاهی کشور و دکتر سید جواد امامی، مدیر دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با شهرداریها و سرکار خانم دکتر مهدیزاده عضو محترم هیات علمی دانشکده معماری و شهرسازی و معماری؛ با هدف بازدید و مذاکره با صنایع و دستگاههای اجرایی استان کرمانشاه، در قالب ماموریتی یکروزه عازم این استان شدند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ -

توانمندی های دانشگاه علم و صنعت ایران در حوزه‌ی مدیریت بحران برای مدیران شرکت ملی گاز استان تهران

توانمندی های دانشگاه علم و صنعت ایران در حوزه‌ی مدیریت بحران برای مدیران شرکت ملی گاز استان تهران تشریح شد چهارشنبه 11 مردادماه 96 ،  نشست مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و شرکت ملی گاز استان تهران برگزار شد و در آن ظرفیت ها و توانمندی های تحقیقاتی و پژوهشی این دانشگاه از زبان  مدیر دفتر همکاری های علمی و صنعتی دانشگاه علم و صنعت ایران در حوزه‌ی مدیریت بحران تشریح شد. در این نشست تخصصی دکتر صمدیان( مدیر امور پژوهش شرکت ملی گاز استان تهران)، مهندس زنگنه(رییس واحد مقاوم سازی شرکت گاز)،  اعضای واحد مهندسی شرکت گاز استان تهران ، روسای مناطق بهره برداری تهران و کارشناسان اداره مذکور حضور داشتند.

img_yw_news
شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ -

بازدید یک روزه عارضه یابی جمعی از اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران از شرکت آلومینیوم ایران(ایرالکو)

روز سه ‏شنبه، سوم مردادماه 96 در ادامه مذاکرات و مراودات صورت پذیرفته با سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران تعداد 14 نفر از اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران از دانشکده های مهندسی برق، مکانیک، شیمی، نفت و گاز، مواد و متالورژی، راه آهن، خودرو، و دانشکده های شیمی و فیزیک با تخصص های مختلف در شهرستان اراک حضور یافتند و با هدف عارضه‏یابی از کارخانه آلومینیوم ایران (ایرالکو) بازدید کردند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ -

جلسه ای مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و پژوهشکده سازمان صنایع هوایی

جلسه­ ای مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و پژوهشکده سازمان صنایع هوایی به عنوان یکی زیر مجموعه های سازمان صنایع هوایی روز دوشنبه 12 تیرماه سال جاری در محل پژوهشکده با حضور جناب آقای دکتر کثیری مدیر دفتر همکاریهای علمی، صنعتی و فناوری و جناب آقای دکتر داودی مدیر دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و مدیران ارشد پژوهشکده سازمان صنایع هوایی به منظور بسط و توسعه همکاری های فی مابین برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ -

جلسه ای مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و ایمیدرو

روز دوشنبه 12 تیر ماه 1396، جلسه­ ای مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، شرکت آلومینیوم ایران و شرکت آلومینیوم المهدی در محل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران از ساعت 9 صبح برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ -

جلسه دانشگاه علم و صنعت ایران و موسسه آموزشی تحقیقاتی صنایع دفاعی

جلسه ای مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و موسسه آموزشی تحقیقاتی صنایع دفاعی روز دوشنبه مورخ 22 خرداد ماه سال جاری از ساعت 10 الی 13 در محل مجتمع رفاهی اساتید با حضور جناب آقای دکتر کثیری مدیر دفتر همکاریهای علمی، صنعتی و فناوری و جناب آقای دکتر داودی مدیر دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه و مدیران موسسه آموزشی تحقیقاتی صنایع دفاعی برگزار گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ -

امضاء تفاهم نامه

دو تفاهم نامه"همکاری مشترک در خصوص مرکز ملی لیزر" و "همکاری مشترک در خصوص مرکز ملی گداخت" که فی مابین وزارت علوم،تحقیقات و فناوری با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان انرژی اتمی ایران امضاء شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

img_yw_news
دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ -

ارایه الگوهای متنوع همکاری علمی و صنعتی دانشگاه علم و صنعت ایران به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران در نامه ای به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که متعاقب بازدید ایشان از دانشگاه تهیه و ارسال گردیده الگوهای متنوع همکاری علمی و صنعتی از قبیل: تاسیس شرکت های دانش بنیان مشترک در حوزه های دفاعی، راه اندازی آزمایشگاه تحقیقاتی مشترک با صنعت و...را به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح پیشنهاد داد.

img_yw_news
شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

برگزاری جلسه مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و شرکت آلومینای ایران (جاجرم)

روز دوشنبه مورخ 25 اردیبهشت ماه سال جاری، جلسه­ای مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و شرکت آلومینای ایران (جاجرم) در محل مجتمع رفاهی اساتید از ساعت 13:30 الی 16 برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

دیدار وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از دانشگاه علم و صنعت ایران

جناب آقای دکتر دهقان (وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح) صبح سه شنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه 1396 در دانشگاه علم و صنعت ایران حضور و از نزدیک با پروژه های مرتبط با صنایع دفاعی در دانشگاه اطلاع یافت.

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

بر اساس برنامه‌ی راهبردی تعداد شرکت های مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران باید به 100 شرکت در سال 99 برسد

دکتر سید علی اصغر بهشتی شیرازی، مدیر مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: بر اساس برنامه راهبردی تعریف شده برای دانشگاه علم و صنعت ایران، می بایست تا سال 1399 تعداد 100 شرکت در مرکز رشد این دانشگاه استقرار داشته باشند این در حالی است که در حال حاضر تعداد 26 شرکت در این مرکز مستقرند و  فاصله‌ی زیادی با اهداف تعیین شده دارند که به نظر می رسد پذیرش مجازی شرکت ها، مناسب ترین روش برای توسعه‌ی این مرکز باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ -

چالش نوآوری و فناوری نانو

چالش نوآوری و فناوری نانو با موضوع "توسعه روش‌های تشخیص آنی پزشکی مبتنی بر نانوحسگرهای زیستی" با همکاری کارگروه صنعت و بازار این ستاد و شرکت نوآوران فناوریهای همگرای شناختی، زیستی، اطلاعات و نانو (شزان) با هدف تجاری سازی دانش فنی و توسعه کسب و کارهای جدید در حال برگزاری است.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ -

وصولی قراردادهای صنعتی دانشگاه علم و صنعت ایران در سال 95 نسبت به سال 94 نزدیک به دو برابر افزایش یافته

دکتر نوراله کثیری، مدیر دفتر همکاری های علمی و صنعتی دانشگاه علم و صنعت ایران ضمن بیان این جمله که وصولی قراردادهای صنعتی این دانشگاه در سال 94 رقمی معادل 98 میلیارد ریال بوده  و رقم مذکور در سال 95 به 162 میلیارد ریال افزایش یافته است افزود: این آمار نشان دهنده ی آن است که وصولی قراردادهای صنعتی این دانشگاه در سال جاری رشدی نزدیک به دو برابر را تجربه کرده است.

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ -

اعلام آمادگی دانشگاه علم و صنعت ایران برای همکاری همه جانبه با وزارت نفت

در آستانه سالروز ملی شدن صنعت نفت، دکتر محمد علی برخورداری، رییس دانشگاه علم و صنعت ایران، با ارسال نامه ای به وزیر نفت اعلام نمود: "این دانشگاه برای همکاری همه جانبه با برنامه های وزارت نفت و البته ایفای تعهدات دانشگاه در راستای ماموریت هایی که در این حوزه به آن واگذار شده آمادگی کامل دارد".

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ -

برگزاری اولین جلسه «بررسی راهکارهای توسعه تعاملات دانشگاه علم و صنعت ایران با شرکت بهینه سازی مصرف سوخت»

روز یکشنبه مورخ 15 اسفندماه سال جاری، جلسه ای با عنوان«بررسی راهکارهای توسعه تعاملات دانشگاه با شرکت بهینه­ سازی مصرف سوخت» در مجتمع فرهنگی و رفاهی اساتید برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ -

جلسه و بازدید از موسسه آموزشی تحقیقاتی صنایع دفاع

در راستای بسط، گسترش و توسعه تعاملات دانشگاه با صنایع مختلف کشور، آقایان دکترکثیری (مدیر دفتر همکاریهای علمی صنعتی و فناوری) و دکتر داودی (مدیر دفتر توسعه تعاملات با وزارت دفاع) در تاریخ شانزدهم اسفند ماه 1395 از موسسه آموزشی، تحقیقاتی صنایع دفاعی بازدید نمودند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ -

انعقاد قرارداد پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران و حوزه پایین دست صنعت نفت

12 قرارداد پژوهشی به ارزش بیش از 700 میلیارد تومان در حوزه پایین‎دست صنعت نفت صبح روز دوشنبه، نهم اسفندماه 1395، بین سه شرکت اصلی وزارت نفت و هفت دانشگاه و ٢ مرکز تحقیقاتی کشور منعقد شد.

img_yw_news
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ -

برگزاری جلسه مشترک دانشگاه و شرکت آلومینای ایران

جلسه بررسی نیازهای پژوهشی شرکت آلومینای ایران و دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور اعضای هیات علمی دانشگاه و نمایندگان مرکز تحقیقات فن­آوری مواد معدنی ایران و سازمان پژوهش­های علمی و صنعتی ایران در تاریخ ۹۵/۱۲/۲ در ایمیدرو برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ -

دومین کنفرانس ملی توسعه پایدار در سیستمهای مهندسی انرژی، آب و محیط زیست افتتاح شد

آیین گشایش دومین کنفرانس ملی «توسعه پایدار در سیستمهای مهندسی انرژی، آب و محیط زیست»، با حضور رییس دانشگاه، اساتید و دانشجویان، پژوهشگران، مدیران و صاحبان صنایع، صبح روز سه شنبه سوم اسفندماه 1395 در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ -

برگزاری نشست مشترک با وزارت نفت

برگزاری نشست امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و طرح جامع توسعه پایدار پارس جنوبی- شرکت ملی نفت ایران، یکشنبه اول اسفندماه 1395 در سالن جلسات ساختمان ریاست برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ -

حضور نمایندگان قرارگاه خاتم الانبیاء در دانشگاه

جلسه ای با حضور آقای دکتر مجید کیانی معاونت پژوهشی قرارگاه خاتم ­الانبیاء در خصوص روشهای همکاری علمی، صنعتی فی مابین در تاریخ ۹۵/۱۱/۱۱ در محل دفتر همکاریهای علمی، صنعتی برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ -

نمایشگاه« دستاوردهای اجرایی دانشگاهها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارکهای علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز

دانشگاه علم و صنعت ایران در نمایشگاه «دستاوردهای اجرایی دانشگاهها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارکهای علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز» که طی روزهای ۱۶ تا ۱۹ بهمن ماه در محل سازمان برنامه و بودجه (واقع در میدان بهارستان) برگزار می شود، حضوری فعال دارد.

img_yw_news
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ -

بازدید و شرکت در نشست شرکت توگا

در راستای گسترش تعاملات دانشگاه با صنعت، دکترکثیری(مدیر دفتر همکاریهای علمی صنعتی و فناوری) و دکتر شهریاری(مدیر دفتر تعاملات با گروه مپنا)، به همراه تعدادی از اعضای هیات علمی، بیست و نهم دیماه 1395 از کارخانجات توگا (گروه مپنا)بازدید و در جلسه ای مشترک، به بررسی راههای تعامل دو جانبه دانشگاه و شرکت توگا پرداختند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ -

پنجمین دوره برنامه طرح های نوآورانه فناوری نانو

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری پنجمین دوره برنامه طرح های نوآورانه فناوری نانو را برگزار می نماید.فراخوان اول حضور در جشنواره دهم فناوری نانو 1 آبان تا 12 بهمن

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ -

اولین جلسه اتاق فکر تعاملات با شهرداریها برگزار شد.

اولین جلسه با عنوان اتاق فکر تعاملات با شهرداریها با حضور تنی چند از اساتید معرفی شده توسط دانشکده­ها و همچنین مسئولین دفتر همکاریهای علمی و صنعتی دانشگاه روز 20 دیماه در دفتر همکاریهای علمی و صنعتی تشکیل گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ -

نشست تخصصی توسعه فرهنگ تعاملات صنعتی برگزار شد

     نشست توسعه فرهنگ تعاملات صنعتی با هدف آشنایی با ظرفیت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ -

معرفی ظرفیت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تعامل با دانشگاه

ظرفیت های موجود در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تعاملات با دانشگاه بصورت بروشور در دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری تهیه گردید. جهت دریافت بروشور به ادامه مطالب مراجعه فرمائید.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ -

نشست بررسی راهکارهای توسعه تعاملات دانشگاه علم وصنعت ایران با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد

گردهمایی بررسی راهکارهای توسعه تعاملات دانشگاه علم وصنعت ایران با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، به همت دفتر همکاریهای علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ -

برگزاری نشست تخصصی ستاد نانو فناوری ریاست جمهوری

نشست تخصصی ستاد نانو فناوری ریاست جمهوری، به همت دفتر همکاریهای علمی، صنعتی و فناوری و با هدف معرفی حمایت­های این ستاد روز دوشنبه ۱۳ دی ماه در آمفی تئاتر دانشکده مهندسی مکانیک برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ -

موفقیت پژوهشگران دانشگاه علم و صنعت ایران در بومی سازی گیرنده هایGPS مقاوم در برابر اختلال

پژوهشگران آزمایشگاه تعیین موقعیت ماهواره ای دانشکده مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت ایران موفق به بومی سازی گیرنده های GPS مقاوم در برابر اختلال عمدی و غیرعمدی شدند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ -

شرکت دانشگاه علم و صنعت ایران در هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران

دانشگاه علم و صنعت ایران در هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری که طی روزهای 25 تا 28 آذر ماه 95 در محل دائمی نمایشگاه ها برگزار خواهد شد؛ شرکت خواهد نمود.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ -

راه های تعامل بهینه و ارتقاء ارتباط دانشگاه علم و صنعت ایران با سازمان شهرداری تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت

همزمان با هفته پژوهش، نشست تخصصی "نقش راه آهن سریع السیر در توسعه حمل و نقل" توسط دفتر همکاری های علمی و صنعتی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ -

برگزاری نشست تخصصی "نقش راه آهن سریع السیر در توسعه حمل و نقل" در دانشگاه علم و صنعت ایران

همزمان با هفته پژوهش، نشست تخصصی "نقش راه آهن سریع السیر در توسعه حمل و نقل" توسط دفتر همکاری های علمی و صنعتی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ -

رونمایی از سبد الگوهای دانشگاه های علم و صنعت ایران در تعامل با صنایع مختلف

دکتر نوراله کثیری، مدیر همکاری های علمی و صنعتی دانشگاه علم و صنعت ایران، روز شنبه در نشست مطبوعاتی ویژه هفته پژوهش اظهار داشت: دانشگاه علم و صنعت ایران با برخورداری از 15 دانشکده، 16 مرکز تحقیقاتی، 86 آزمایشگاه و 11 پژوهشکده در دو دهه اخیر حدود 2 هزار قرارداد همکاری با صنایع و دستگاه های اجرایی خارج از دانشگاه به مبلغ بیش از هزار میلیارد ریال منعقد کرده است.

img_yw_news
سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ -

دفتر تعاملات دانشگاه علم و صنعت ایران با سازمان شهرداری ها می تواند اتاق فکری برای شهرداری های کشور باشد

مدیر دفتر تعاملات دانشگاه علم و صنعت ایران با سازمان شهرداری ها با بیان این جمله که اصولا معضلات شهری و شهرداری ها جامع و چند وجهی هستند اظهار داشت: دفتر تعاملات دانشگاه علم و صنعت ایران با سازمان شهرداری ها به دلیل داشتن افراد متخصص این حوزه می تواند اتاق فکری برای شهرداری های کشور باشد.

img_yw_news
شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ -

انتصاب مدیر دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با وزارت صنعت، معدن و تجارت

دکتر تورج محمدی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران در حکم مورخ 95/8/2 دکتر سید محمد میرکاظمی را به عنوان مدیر دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.

img_yw_news
شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ -

انتصاب مدیر دفتر تعاملات با صنایع حمل و نقل ریلی

دکتر تورج محمدی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران در حکم مورخ 95/6/9 دکتر مرتصی اسماعیلی را به عنوان مدیر دفتر تعاملات با صنایع حمل و نقل ریلی منصوب کرد.

img_yw_news
سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ -

مدیر دفتر تعاملات دانشگاه علم و صنعت ایران با صنایع حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد

دکتر تورج محمدی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران در حکمی دکتر محمد عبدالهی ازگمی را به عنوان مدیر دفتر تعاملات دانشگاه با صنایع حوزه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرد.

img_yw_news
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ -

حضور دانشگاه علم و صنعت ایران در هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضایی ایران

هفتیمن نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضایی ایران از چهارم تا هفتم آبان ماه 95 (از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸) در محل سایت نمایشگاهی برج میلاد برگزار خواهد شد و قرار است دانشگاه علم و صنعت ایران در این نمایشگاه حضور یابد.

img_yw_news
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ -

انعقاد قرارداد صنعتی "راه اندازی، نصب و نگهداری سامانه پایش دائم رفتار پل های ایزد خواست و سالار" با دانشگاه علم و صنعت ایران

قرارداد صنعتی "راه اندازی، نصب و نگهداری سامانه پایش دائم رفتار پل های ایزد خواست و سالار" بین دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه علم و صنعت ایران و گروه مشارکت محور سازان اروند پارسیان منعقد گردید

img_yw_news
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ -

افتتاح محل جدید دفتر همکاریهای علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه

  محل جدید دفتر همکاریهای علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران روز سه شنبه، پانزدهم تیرماه 1395 با حضور ریاست محترم دانشگاه، هیات رئیسه، رؤسای دانشکده ها و چند تن از مدیران دفاتر توسعه هدف، در محل سابق گنجینه دانشگاه افتتاح گردید.  

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ -

کارگروه فناوریهای ساخت و تولید

  کارگروه فناوریهای ساخت و تولید توسط کانون دانش آموختگان و اساتید دانشکده مهندسی مکانیک برگزار میگردد.

img_yw_news
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

فراخوان پیشنهادات و طرحهای تحقیقاتی در حوزه بهداشت

   فراخوان پیشنهادات و طرحهای تحقیقاتی در حوزه طهارت، حلیت و حرمت مواد و فرآورده های دارویی، غذایی، آشامیدنی، آرایشی بهداشتی و تجهیزات و ملزومات پزشکی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت استحضار تقدیم می گردد.

img_yw_news
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ -

برگزاری کارگاه تخصصی آشنایی با نرم افزار مکس کیودا

 کارگروه توسعه منابع انسانی و دانش افزایی موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی در نظر دارد کارگاه تخصصی آشنایی با نرم افزار مکس کیودا (MAXQDA) (تحلیل داده های کیفی) را برگزار نماید.

img_yw_news
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ -

حمایت از پایان نامه های تحصیلی

پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در نظر دارد با تنظیم آئین نامه در سال آینده بخشی از پایان نامه های دانشجویان نخبه و ممتاز کشور را که مرتبط با نیازهای پژوهشی این پژوهشگاه است حمایت نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ -

تفاهم نامه فی مابین بانک ملت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

 اطلاعیه متن تفاهم نامه فی مابین بانک ملت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جهت استحضار ایفاد می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ -

دفتر مالکیت فکری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

دفتر مالکیت فکری سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران روند اعتبار سنجی اختراعات ثبت شده را به اطلاع متقاضیان می رساند.

img_yw_news
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ -

راه اندازی سامانه (صدف(صنعت، دانشگاه و فناوری)

 پارک فناوری پردیس با هدف معرفی فرصت های شغلی، انجام کارآموزی، کارورزی، پایان نامه و طرح پژوهشی در شرکت های فناور و دانش بنیان کشور از اردیبهشت ماه سال جاری سامانه ای را با عنوان"صدف(صنعت، دانشگاهف و فناوری)" راه اندازی نموده است.

img_yw_news
دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ -

برگزاری سمپوزیوم های علمی کوتاه مدت

 ستاد توسعه علوم و فناوری های سلولهای بنیادی با همکاری دانشگاه ها و انجمن های علمی به منظور توسعه علوم کاربردی وابسته به سلولهای بنیادی و ترویج دستاوردهای نوین علوم مرتبط به آن اقدام به برگزاری سمپوزیوم های کوتاه مدت نموده است.

img_yw_news
دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ -

برگزاری جشنواره کسب و کارهای نوپا در حوزه صنعت و معدن

 به اطلاع می رساند جشنواره کسب و کارهای نوپا در حوزه صنعت و معدن، با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و بانک صنعت و معدن از تاریخ 8 الی 12 اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

img_yw_news
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ -

برگزاری دومین المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی و دوازدهمین جشنوار ملی فن آفرینی شیخ بهایی

 دبیرخانه جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که مسئولیت برگزاری المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی را برعهده دارد با همکاری پارکهای علم و فناوری هر استان آماده برگزاری رویدادهای مکمل المپیاد می باشند. 

img_yw_news
سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ -

برگزاری مراسم اعطای جایزه جهانی مصطفی (ص)

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو- معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد مراسم اعطای اولین دوره جایزه جهانی مصطفی (ص) را در دی ماه سال جاری برگزار نماید.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ -

سمینار پسا تحریم و کشف خلاقانه فرصت های درآمدزایی

 موسسه پیرانو با همکاری مراجع ذیصلاح اقدام به برگزاری سمیناری تحت عنوان "پسا تحریم و کشف خلاقانه فرصت های درآمدزایی" در تاریخ 15 دی ماه سال جاری در سالن کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران نموده است.

img_yw_news
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ -

طرح های توسعه و عمران وزارت راه و شهرسازی

  وزارت راه و شهرسازی و دبیر شورای عالی معاون شهرسازی کلیه طرح های توسعه و عمران موجود در آرشیو خود را به صورت دیجیتال و بدون هیچگونه محدودیتی در اختیار عموم علی الخصوص دانشجویان، اساتید و پژوهشگران قرار داده است.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ -

سومین کنفرانس بین المللی کارآفرینی با تاکید بر بهبود محیط کسب و کار

  دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در نظر دارد به منظور بررسی و احصاء راهکارهای بهبود و ایجاد شرایط محیطی کارآفرینانه، سومین کنفرانس بین المللی کارآفرینی با تاکید بر بهبود محیط کسب و کار را در تاریخ 2 - 1 اسفند ماه 1394 در دانشگاه تهران برگزار نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ -

توافق نامه مشترک همکاری های اقتصادی ج ا ایران و فدراسیون روسیه

   تفاهم نامه ای فی مابین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزیر انرژی دولت فدراسیون روسیه طی"دوازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه" در آبان ماه سال جاری در روسیه منعقد گردید.

img_yw_news
شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ -

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی در حوزه مدیریت شهری

 مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران در نظر دارد هشتمین جشنواره بین المللی پژوهش و نوآوری و دومین کنفرانس مدیریت شهری را در روزهای 22 و 23 آذر ماه سال جاری در دانشگاه امیرکبیربرگزار نماید. 

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ -

برگزاری دومین همایش مدیریت جهادی

دومین همایش مدیریت جهادی به میزبانی سازمان بسیج مهندسین تهران بزرگ، در تاریخ 14 بهمن ماه سال 1394 در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ -

برگزاری ششمین نشست ایران شهر با موضوع مدلی برای تحلیل ایران زمین

برگزاری ششمین نشست از سلسله نشست های ایران شهر با عنوان "مدلی برای تحلیل ایران شهر" مورخ 3 آذر ماه 1394 در خانه گفتمان شهر و معماری

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ -

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

سازمان محیط زیست در نظر دارد پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست را به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای زیست محیطی کشور از تاریخ 10 لغایت 13 اسفند ماه سال جاری با شعار "اقتصاد سبز، عصر پسا تحریم" برگزار نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ -

اخبار شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار تهران

شانزدهیمن نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار  تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در تاریخ 23 الی 26 آذر ماه 94 برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ -

کارگاه تخصصی اخلاق حرفه ای در پژوهش های دانشگاهی

کار گروه توسعه منابع انسانی و دانش افزایی موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی در نظر دارد یک کارگاه تخصصی یک روزه با عنوان "اخلاق حرفه ای در پژوهش های دانشگاهی، آشنایی بامبانی نظری و ..." را برگزار نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ -

هشتمین جشنواره فناوری نانو

به اطلاع می رساند دانشگاه علم و صنعت ایران در هشتمین نمایشگاه فناوری نانو شرکت نموده است.

img_yw_news
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ -

کاگاه آموزشی بین المللی کارآفرینی فناورانه

سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در نظر دارد کارگاه آموزشی بین المللی کارآفرینی فناورانه را در تاریخ 6-5 آبان ماه 94 برگزار نماید.

img_yw_news
سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ -

دومین کنفرانس منطقه ای و یازدهمین کنفرانس تونل

انجمن تونل ایران در نظر دارد دومین کنفرانس منطقه ای و یازدهمین کنفرانس تونل را 11 لغایت 14 آبان ماه سال جاری با تاکید بر نقش کلیدی تونل سازی در ایجاد آینده ای بهتر برای توسعه جوامع بشری در هتل المپیک تهران برگزار نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ -

ستاد مدیریت بحران وزارت کشور

در خصوص  به استحضار می رساند دانشگاه شهید چمران اهواز با داشتن سوابق طولانی در خصوص جمع آوری و ساماندهی مطالعات و تحقیقات مرتبط با ریزگردها و وجود مرکز پژوهشی منطقه ای ریزگردها به عنوان متولی ستاد مدیریت بحران وزارت کشور در نظر گرفته شده است.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ -

همایش بین المللی با محوریت فعالیت های میدانی

دانشگاه کاشان درصدد است طی روزهای 27 و 28 مهرماه همایش بین المللی با محوریت فعالیت های میدانی در منطقه فرهنگی کاشان را برگزار نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ -

جشنواره ملی پدافند غیرعامل سلمان فارسی (خندق)

دانشکده و پژوهشکده پدافند غیرعامل در نظر دارد جشنواره ملی پدافند غیرعامل سلمان فارسی (خندق) را مورخ 94/8/6 در سالن همایش صدا و سیما برگزار نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ -

اولین کنفرانس بین المللی بسته بندی، صنایع دستی و توسعه پایدار

دانشگاه الزهرا و انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران در نظر دارد اولین کنفرانس بسته بندی، صنایع دستی و توسعه پایدار را در تاریخ 28 آذرماه 1394 برگزار نماید.

صفحه 1 از 3    
اولین
قبلی
1
 
Persian site map - English site map - Created in 0.35 seconds with 137 queries by YEKTAWEB 3705