[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
مدیریت دانشکده::
درباره دانشکده::
قطب علمی" بهســــا"::
درباره مهندسی صنایع::
معرفی افراد::
امور آموزش::
امور پژوهش::
مرکز کامپیوتر::
دانشجویان::
اخبار دانشکده::
تقویم دانشکده::
تسهیلات پایگاه::
::
شعار دانشگاه علم و صنعت ایران

AWT IMAGE

..
اخبار و اطلاعیه‏ های آموزشی

AWT IMAGE 

..
تقویم دروس سمینار و پایان نامه دانشجویان کارشناسی ارشد

AWT IMAGE 

..
‌حمایت از پایان‌نامه‌ها
..
مراحل حذف اضطراری

AWT IMAGE

..
دفاعیـــه‌ ها

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE 

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
برنامه 8 ترمه (مقطع کارشناسی)

AWT IMAGE

..
«حمایت از کالای ایرانی»

AWT IMAGE

  

درباره‌ی سال ۹۷ سالــــی که از این لحظه آغاز می‌شود  آنچه مهم است، این است که همـــه بایــد سخت کار کننــد. بنــده در شعارهــای سالهـــا معمولاً مخــاطب را مسئولیــن قـــرار میدادم؛ امسال مخاطب، همه‌ی آحاد ملّت و از جمله مسئولین خواهند بود. مقدّمتاً عرض کنم، مسئله‌ی اقتصاد و فرهنگ و مسائل گوناگون همه مطــرح است لکـــن مسئلـــه‌ی اصلــــی مــــا امســــــال هم مسئلـــه‌ی اقتصــــاد و معیشت مردمـــــی است. همــــه باید تلاش کنند، همه باید کار کنند و محـور هم عبـــارت است از تولید ملّی؛ یعنی اگر چنانچه تولید ملّی را -با شرحـــی که ان‌شــاءالله در سخنــــرانی عــرض خواهم کرد- همـــه تعقیب کننــــد و دنبــــال‌گیـــری کننــــد، بسیـــاری از مشــــکلات اقتصــــادی، مشـــکلات معیشتــــیِ مردم -هم مسئلــــه‌ی اشتغال، هم مسئله‌ی سرمایه‌گذاری و بقیّه‌ی چیزها- حل خواهد شد. آسیبهای اجتماعــی به میـزان زیادی کاهش پیدا خواهد کرد؛ یعنی محور، تولید ملّی است. بنابراین اگر تولیــد ملّـــــی شتاب بگیرد، بسیــــاری از مشکلات حل خواهد شد. من این را محــور قرار دادم برای شعــار امسال؛ شعــــار امســال «حمایت از کـــالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه می‌توانند در این زمینـــه کمک بکنند و به معنـــای واقعی کلمه وارد میدان بشوند. البتّه این حمایت از پنج شش جهت، ابعاد مختلفـــــی دارد که این ابعـــاد را من ان‌شاءالله در سخنرانـی باز خواهم کرد و تشـــریح خواهم کرد و آنچـــه را که قشرهــای مختلف مردم و مسئولیـــنِ گوناگون کشور میتوانند انجام بدهند، ان‌شــاءالله مطــــرح خواهم کرد.
امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.

..
امروز: دوشنبه مورخ ۱ مرداد ۱۳۹۷
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
آخرین مطالب سایر بخش‌ها
:: برگزاری کلاس های تابستانی ویژه فرزندان اساتید و کارمندان محترم دانشگاه 5تیر1397
:: قابل توجه دانشجویان واحد نور
:: اطلاعیه مهم در خصوص هزینه مصاحبه دکتری
:: برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری پردیس دانشگاهی ورودی های 97
:: مسابقه فرهنگی کارکنان به مناسبت ماه شعبان / 26 اردیبهشت 1397
..
نظرسنجی
نقطه قوت سایت دانشکده صنایع کدام گزینه است؟
درج اطلاعیه های آموزشی
درج اخبار کنفرانس ها و همایش ها
درج اخبار دانشجویان و عمومی
امکانات سایت( ارسال پیام، پرسش،نظر و...)
   
..
:: بایگانی بخش اخبار و اطلاعیه های آموزشی: ::
img_yw_news
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ -

قابل توجه دانشجویان پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 97 از طریق استعدادهای درخشان (بدون کنکور)

به اطلاع دانشجویان گرامی که از طریق استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد سال 97 پذیرفته شده‌اند می‌رساند، در صورت انصراف از رشته‌های اعلام شده به آموزش دانشکده سرکار خانم الهی هر چه سریعتر مراجعه و انصراف خود را به صورت کتبی اعلام نمایند.

img_yw_news
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ -

قابل توجه رتبه های برتر کنکور ارشد و دکتری سال 97

ضمن تبریک ایام دهه کرامت، از دانشجویان گرامی که در آزمون‌‏های کارشناسی ارشد و دکترای تخصصـــی سال 97، حائز رتبـــه یک تا سی شده ‏اند و حداقل یک مقطع تحصیلـــی خود را در دانشکده مهندســـی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران طی کرده‌اند دعوت می‌شود مراتب را به همراه کپی کارنامه سازمـــان سنجش حداکثر تا شنبــه 97/5/20 به دفتــــر تحصیلات تکمیلی دانشکده (سرکــار خانم حنفی‏ زاده) تحویل و یا به همــراه مستندات از طریق ایمیل hanafyzadehr@iust.ac.ir ارسال نمائید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ -

تقویم آموزشی نیمسال اول و دوم سال تحصیلی 98-1397

تقویم آموزشی نیمسال اول و دوم سال تحصیلی 98-1397 مصوب گردید. بر این اساس انتخاب واحد کلیه مقاطع در نیمسال اول سال تحصیلی 98-97، از 97/06/17 آعاز گردیده و شروع کلاس‏ها 97/06/24 می‌‌باشد. برای مشاهده تقویم آموزشی به این لینک مراجعه فرمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ -

دوره HSE

کلیه دانشجویان دانشگاه می‌توانند هر هفته در سایت مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه دوره HSE را گذرانده و در آزمون شرکت نمایند. این دوره برای کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی سال 96 الزامی می‌باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ -

اعطای جایزه‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان صاحب استعداد برتر کشور در سال تحصیلی 98-97

بنیاد ملی نخبگان بر اساس آئین‌نامه «اعطای جایزه‌های تحصیلی بیناد ملی نخبگان به دانشجویان صاحب استعداد برتر» اقدام به ارائه جوایز حمایتی برای سال تحصیلی 98-97 نموده است. آخرین مهلت غیرقابل تمدید بارگذاری مدارک در سامانه جدید sina.bmn.ir، پانزده مرداد ماه 1397 می‌باشد. جهت اطلاع از جزئیات بیشتر اطلاعیه و شیوه‌نامه پیوست را مطالعه نمایید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ -

برگزاری جلسه کارگاه تخصصی

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‌رساند آخرین جلسه کارگاه تخصصی روز پنج‌شنبه 97/04/14 ساعت 8 صبح در کارگاه جوش برگزار خواهد شد.

img_yw_news
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ -

اطلاعیه مهم و فوری- زمان‌های تصویب و دفاع پروژه پایانی مقطع کارشناسی

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‌‏رساند، پروپزال دانشجویان کارشناسی صرفاً در تاریخ 9 و 23 تیر97 (آخرین جلسات گروه کارشناسی قبل از تعطیلات تابستان اساتید) بررسی می‌گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 8- آخرین مهلت بارگذاری مستندات تکمیلی داوطلبین پذیرش در مقطع دکتری تخصصی (از طریق آزمون سراسری سال 1397)

به اطلاع کلیه داوطلینی که در مصاحبه دانشکده صنایع شرکت نموده‌­اند می‌­رساند، جهت تکمیل مدارک خود حداکثر تا روز شنبه 97/04/02 فرصت دارند تا مدارک را بر روی سامانه گلستان بارگذاری نمایند. در صورت عدم بارگذاری هر یک از مستندات زیر در سامانه گلستان، امتیاز مربوط به آن بخش به داوطلب تعلق نخواهد گرفت.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ -

برنامه امتحانی نیمسال دوم سال تحصیلی 97-1396

به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند برنامه امتحانی نیمسال دوم سال تحصیلی 97-1396 کلیه مقاطع تحصیلی دانشکده به شرح پیوست اعلام می گردد. (لینک )

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ -

زمان برگزاری نوبت امتحانات عصر (مقطع کارشناسی)

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‌رساند به دلیل زمان فریضه نماز، برگزاری امتحانات نوبت عصر از ساعت 13 به ساعت 14 تغییر یافت.

img_yw_news
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 7- جزئیات زمانبندی شرکت در جلسات مصاحبه تخصصی پذیرش دکتری (آزمون سراسری و استعدادهای درخشان سال 1397)

ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید فطر، جدول زمان‌بندی مصاحبه تخصصی داوطلبین محترم به شرح پیوست اعلام می‌گردد. 

img_yw_news
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 6- تأکید بر بارگذاری کلیه مستندات آموزشی و پژوهشی داوطلبین دکتری در سامانه گلستان

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی پذیرفته شده می‌رساند لازم است تا تاریخ 97/03/11 مستندات مربوط به کلیه فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی خود شامل موارد پیوست (در اطلاعیه شماره 1 بیان شده است) در سیستم گلستان بارگذاری نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 5- اعلام شماره پرونده داوطلبین استعدادهای درخشان سال 1397 ورود به دوره دکتری

ضمن قبولی طاعات و عبادات، بدینوسیله شماره پرونده داوطلبین استعدادهای درخشان دعوت شده به مصاحبه تخصصی، در رشته های مهندسی صنایع و مهندسی فناوری اطلاعات تجارت الکترونیکی سال 97 به شرح پیوست اعلام می‌گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 4- جزییات مربوط به آزمون کتبی ویژه دعوت‌شدگان به مصاحبه

به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی پذیرفته شده در مرحله اول رشته مهندسی صنایع (شامل روزانه، ممتازی، نوبت دوم و پردیس) در سال 1397 این دانشگاه می‌رساند که آزمون کتبی در روز شنبه مورخ 97/03/12 (که پیش از این نیز این تاریخ در اطلاعیه شماره 1 اعلام شده بود)، ساعت 9 صبح براساس زمینه های تخصصی اعلام شده از طرف اساتید در سالن امتحانات طبقه سوم دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران، برگزار می‌شود. 

img_yw_news
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 3- تمدید بارگذاری مدارک و مستندات داوطلبین دکتری از طریق سامانه گلستان

به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی پذیرفته شده در مرحله اول آزمون دکتری مهندسی صنایع و مهندسی فناوری اطلاعات تجارت الکترونیکی سال 1397 این دانشگاه می رساند که زمان بارگذاری مدارک بر روی سیستم گلستان حداکثر تا 97/03/11 تمدید شد.

img_yw_news
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ -

« تعیین استاد راهنما (کارآموزی- پروژه پایانی) »

دانشجویان کارشناسی که قصد دارند در تابستان 97 واحد کارآموزی یا پروژه پایانی اخذ نمایند، جهت دریافت کاربرگ‏‌های مربوطه ‌برای تعیین استاد کارآموزی و استاد راهنمای پروژه از روز شنبه 97/03/19 (ساعت 8:30) لغایت چهارشنبه 97/03/23 به آموزش دانشکده (سرکار خانم علی‌صعی) مراجعه نمایند. 

img_yw_news
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 2- بارگذاری مدارک و مستندات داوطلبین دکتری از طریق سامانه گلستان

به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی پذیرفته شده در مرحله اول آزمون دکتری مهندسی صنایع و مهندسی فناوری اطلاعات تجارت الکترونیکی سال 1397 این دانشگاه می رساند که سامانه گلستان برای بارگذاری مدارک و مستندات مربوطه فعال شده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 1- فرایند انجام مصاحبه داوطلبین دکتری پذیرفته شده از طریق کنکور سراسری سال 97

ضمن عرض تبریک قبولی در مصاحبه تخصصی مقطع دکتری این دانشگاه و با آرزوی موفقیت، به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی پذیرفته شده در مرحله اول آزمون دکتری مهندسی صنایع و مهندسی فناوری اطلاعات تجارت الکترونیکی سال 1397 این دانشگاه می‌رساند فرایند انجام مصاحبه به صورت پیوست انجام می‌پذیرد.

img_yw_news
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ -

قوانین جدید سازمان وظیفه عمومی در خصوص تمدید مهلت معافیت تحصیلی دانشجویان مشمول نظام وظیفه در مقطع کارشناسی

دانشجویان مشمول در مقطع کارشناسی به شرطی می‌توانند از سنوات ارفاقی بهره‌مند شوند که امکان فراغت از تحصیل طی مدت سنوات ارفاقی را داشته باشند، لذا در صورت دارا بودن شرایط پیوست به صورت مرحله‌ای یا یکساله می توانند از سنوات ارفاقی بهره‌مند شوند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

ارزشیابی نیمسال دوم 97-96

به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رساند که فرایند ارزشیابی کیفیت تدریس اساتید در نیمسال دوم 97-96 از روز شنبه مورخ 97/02/29 به مدت دو هفته انجام می‏ گردد.

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

مراجعه دانشجویان

آقایان رضا یاوری و مجید درویش دانشجویان (مقطع کارشناسی) هر چه سریعتر به آموزش دانشکده (سرکار خانم علی صعی) مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

تقویم دروس سمینار و پایان نامه دانشجویان کارشناسی ارشد (ورودی 96)

به اطلاع دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع(کلیه گرایشها) و مهندسی فناوری اطلاعات ورودی 96 می رساند؛ زمان تصویب، ارائه سمینار و تصویب پروپوزال کارشناسی ارشد به شرح پیوست می‌باشد.

img_yw_news
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نظر دارد اولین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران « IRAN JOBEX » (اشتغال، کاریابی داخلی و خارجی وحمایت از مشاغل داخلی) از تاریخ 5 الی 8 اردیبهشت ماه 97 در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار نماید.

img_yw_news
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

مهلت ارسال موارد آموزشی جهت طرح در گروه آموزشی

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان می‌رساند جهت مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح‌تر، موارد آموزشی و درخواست‌های دانشجویی مرتبط با گروه‌های آموزشی، حداکثر تا روز سه‌شنبه (قبل از ظهر) هفته قبل از تشکیل جلسه توسط تحصیلات تکمیلی دانشکده تحویل گرفته می‌شود.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 2- پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد (بدون آزمون) از سایر رشته‌ها

به اطلاع دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی کلیه رشته‌های تحصیلی دانشگاه علم و صنعت ایران که  حائز شرایط  ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون (استعدادهای درخشان) هستند، می‌رساند؛ دانشکده مهندسی صنایع در نظر دارد تعداد محدودی از ظرفیت اضافی خود را از میان داوطلبان سایر رشته‌های تحصیلی انتخاب نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 1- پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد (بدون آزمون)

به اطلاع دانشجویان کارشناسی ورودی 93 که دارای رتبه‌های برتر و حائز شرایط ورود بدون آزمون به مقطع کارشناسی ارشد می‌باشند، می‌رساند برای تکمیل فرم درخواست پذیرش دانشجویان ممتاز و انتخاب رشته/ گرایش به آموزش دانشکده (سرکار خانم الهی) سریعاً مراجعه نمایند. 

img_yw_news
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ -

تمدید کارت دانشجوئی

به اطلاع آن دسته از دانشجویان کارشناسی که برچسب تمدید کارت ترم جاری را دریافت ننموده‌اند، می‌رساند حداکثر تا روز شنبه 21 اسفند ماه 96 فرصت دارند با مراجعه به آموزش دانشکده(سرکار خانم علی صعی) نسبت به تمدید کارت خود اقدام نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ -

معرفی متقاضیان طرح دانش آموخته وظیفه

با توجه به اجرای بند «ب» توافق نامه شماره 65101/1/16/3799 مورخ 95/12/07 مابین وزیران محترم دفاع و پش.ن.م و علوم، تحقیقات و فناوری مقرر گردید تا تعدادی از سربازان دانش آموخته در قالب طرح دانش آموخته وظیفه (مشمول خاص) در آزمایشگاه‌های دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی همکار با بخش دفاع بکار گرفته شوند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ -

زمان برگزاری جلسه گروه آموزشی

به اطلاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی می‌رساند با توجه به برگزاری آخرین جلسه گروه آموزشی در سال جاری مورخ 12 اسفند ماه 96، آخرین مهلت تحویل موارد گروه آموزشی حداکثر تا 9 اسفند ماه می‌باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ -

نشست با دانشجویان دکتری

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان دکتری ورودی سال­های 94، 95 و 96 دانشکده می‌­رساند به منظور آشنایی بیشتر با الزامات و ضوابط مورد نظر از سوی دانشکده در رابطه با امور آموزشی و پژوهشی دوره دکتری و آیین‌نامه مربوطه، جلسه­‌ای با حضور مسئولین دانشکده برگزار می­‌گردد. 

img_yw_news
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ -

« تعیین استاد راهنما (کارآموزی- پروژه پایانی) »

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی که در نیمسال دوم 97-96 واحد کارآموزی یا پروژه پایانی را احذ نموده‌‏اند می‌رساند جهت دریافت کاربرگ‏‌های مربوطه برای تعیین استاد کارآموزی و استاد راهنمای پروژه از روز شنبه 96/12/5 (ساعت 8:30) لغایت چهارشنبه 96/12/09 به آموزش دانشکده (سرکار خانم علی صعی) مراجعه نمایند. 

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ -

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 97-1396

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 97-1396 مصوب گردید. بر این اساس انتخاب واحد کلیه مقاطع از 96/11/14 آعاز گردیده و شروع کلاس‏ها 96/11/21 می‌‌باشد. برای مشاهده تقویم آموزشی به این لینک مراجعه فرمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ -

عدم دریافت نسخه چاپی پایان‌نامه‌ از دانشجویان تحصیلات تکمیلی

به اطلاع دانشجویان گرامی تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکتری) می‌رساند با توجه به انتقال کتابخانه‌ی دانشکده‌ها به مراکز اسناد علمی و اطلاع‌رسانی، از این پس پایان‌نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی صرفاً به صورت دیجیتال در کتابخانه ذخیره خواهد شد و نیاز به نسخه چاپی پایان‌نامه به کتابخانه نمی‌باشد.

img_yw_news
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ -

برگزاری مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز دانشگاه در سال 1396

 دفتر استعدادهای درخشان با حمایت معاونت آموزشی دانشگاه "مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز سال تحصیلی 96-95" را در روز سه‌شنبه مورخ 5 دی ماه 1396 در سالن شهید بهرامی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌‌نماید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ -

اطلاعیه 2-انتخاب استاد راهنمای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 96

 بدینوسیله به اطلاع دانشجویان روزانه و نوبت دوم کارشناسی ارشد (غیر از پردیس) ورودی 96 می رساند که اسامی اساتید پیوست برای انتخاب استاد راهنما دارای ظرفیت می‌باشند.

img_yw_news
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ -

اطلاعیه 1-انتخاب استاد راهنمای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 96

 به اطلاع دانشجویان ورودی ۱۳۹۶ کارشناسی ارشد می رساند، بازه زمانی انتخاب استاد راهنما از تاریخ ۱۲ آذر ماه سال جاری لغایت نیمه اسفندماه می‏باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ -

زمان تحویل ارائه مدارک حذف پزشکی

به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی می ‏رساند جهت ارائه مدارک حذف پزشکی حداکثر تا روز شنبه مورخ 96/08/20 به آموزش دانشکده (سرکار خانم الهی) مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ -

گردهمایی اساتید با دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی صنایع - بهینه‌ سازی سیستم‌ ها ورودی 96

 به اطلاع دانشجویان می ‏رساند که جلسه گردهمایی اساتید با دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی صنایع - بهینه ‏سازی سیستم ‏ها ورودی 96 در روز شنبه مورخ 96/08/06 ساعت 12:30 لغایت 14 در سالن شهید شهبازی دانشکده صنایع برگزار می گردد. (حضور دانشجویان فوق در جلسه مذکور الزامی می باشد.)

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ -

زمان ارائه سمینار دانشجویان ارشد (روزانه- پردیس ورودی 95)

به اطلاع می‏ رساند مهلت ارائه سمینار دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 95 در بازه زمانی 15 مهر الی 30 آذر ماه 96 می ‏باشد.

img_yw_news
شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ -

تعیین استاد راهنما (کارآموزی- پروژه پایانی)

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناســـی متقاضـــی اخذ واحد کارآموزی یا پروژه پایانــی در نیمسال اول 97-96 می رساند جهت دریافت کاربرگ های مربوطه برای تعیین استاد کارآموزی و استاد راهنمای پروژه از روز دوشنبه 96/07/17 (ساعت 13) لغایت دوشنبه 96/07/24 به آموزش دانشکده (سرکار خانم الهی) مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ -

آخرین مهلت دفاع از پروژه پایانی (مقطع کارشناسی)

به اطلاع آن دسته از دانشجویان کارشناسی که به دلایل مختلف از جمله قبولی ارشد ملزم به فراغت از تحصیل تا پایان شهریور بوده و موفق به دفاع از پروژه پایانی نشده اند می رساند، بر اساس مصوبه گروه کارشناسی مورخ 96/07/01 آخرین مهلت دفاع از پروژه پایانی با کسر نیم نمره، چهارشنبه 5 مهر ماه 96 می باشد.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ -

برگزاری جلسـه توجیهی در خصوص مقررات آموزشـی و برنامه درسی (دانشجویان جدیدالورود رشته مهندسی صنایع و مهندسی فناوری اطلاعات)

ضمن عرض تبریک پذیرش دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد، از دانشجویان رشته مهندسی صنایع و مهندسی فناوری اطلاعات سال 1396 دعوت می شود در جلسه توجیهی در خصوص آشنایی با مقررات آموزشی و برنامه های درسی که در روز چهارشنبه مورخ 96/06/22 به شرح پیوست در سالن شهید شهبازی (واقع در طبقه همکف دانشکده مهندسی صنایع) برگزار می گردد، شرکت نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ -

زمانبندی انتخاب واحد مقطع کارشناسی نیمسال اول سال تحصیلی 97-96

برنامه زمان بندی انتخاب واحد دانشجویان مقطع کارشناسی در نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 به شرح جدول پیوست اعلام می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ -

الزام رعایت فرمت فرم تصویب موضوع سمینار و پایان نامه

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد می رساند برای تصویب موضوع سمینار و پایان نامه، فرم مذکور را تایپ شده تحویل مدیر گروه مربوطه فرمائید.

img_yw_news
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ -

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 97-1396

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 97-1396 مصوب گردید. بر این اساس انتخاب واحد کلیه مقاطع از 96/06/19 آعاز گردیده و شروع کلاس‏ها 96/06/25 می‏ باشد. برای مشاهده تقویم آموزشی به این لینک مراجعه فرمایید.

img_yw_news
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ -

اطلاعیه شماره 3- جزئیات زمانبندی شرکت در جلسات مصاحبه تخصصی پذیرش دکتری (آزمون سراسری و استعدادهای درخشان سال 1396)

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری سال 96 می رساند، مطابق جدول زمانبندی اعلام شده در ادامه، لازم است در محل مصاحبه حضور یابید. عدم حضور داوطلبین در موعد مقرر، غیبت تلقی گردیده و امکان برگزاری مصاحبه در زمانهای دیگر میسر نمی باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ -

اطلاعیه شماره 2- اعلام شماره پرونده داوطلبین استعدادهای درخشان سال 1396 ورود به دوره دکتری و فرایند انجام مصاحبه

ضمن قبولی طاعات و عبادات، بدینوسیله شماره پرونده داوطلبین استعدادهای درخشان دعوت شده به مصاحبه تخصصی، در رشته های مهندسی صنایع و مهندسی تجارت الکترونیکی سال 96 به شرح پیوست اعلام می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ -

قابل توجه رتبه های برتر کنکور ارشد و دکتری سال 96

از دانشجویان گرامی که در آزمون‏های کارشناسی ارشد و دکترای تخصصـــی سال 96، حائز رتبـــه یک تا سی شده ‏اند و حداقل یک مقطع تحصیلـــی خود را در دانشکده مهندســـی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران طی کرده‏ اند دعوت می شود مراتب را به همراه کپی کارنامه سازمـــان سنجش حداکثر تا چهارشنبــه 96/3/24 به دفتــــر تحصیلات تکمیلی دانشکده (سرکــار خانم حنفی‏ زاده) تحویل و یا به همــراه مستندات از طریق ایمیل hanafyzadehr@iust.ac.ir ارسال نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ -

زمان برگزاری نوبت امتحانات عصر (مقطع کارشناسی)

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می رساند زمان برگزاری امتحانات نوبت عصر رأس ساعت 14 خواهد بود.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ -

برنامه امتحانی نیمسال دوم سال تحصیلی 96-95

به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند برنامه امتحانی نیمسال دوم سال تحصیلی 96-1395 کلیه مقاطع تحصیلی دانشکده به شرح پیوست اعلام می گردد. (لینک )

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ -

اطلاعیه شماره 1- فرایند انجام مصاحبه داوطلبین دکتری پذیرفته شده از طریق کنکور سراسری سال 96

ضمن تبریک قبولی در مرحله اول آزمون دکتری مهندسی صنایع و مهندسی تجارت الکترونیکی سال 96 به اطلاع می‏ رساند فرایند انجام مصاحبه به صورت پیوست انجام می ‏پذیرد.

img_yw_news
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ -

تعیین استاد راهنما (کارآموزی- پروژه پایانی)

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناســـی که متقاضـــی اخذ واحد کارآموزی یا پروژه پایانــی در تابستـان 96 می باشند، می رساند جهت دریافت کاربرگ های مربوطه برای تعیین استاد کارآموزی و استاد راهنمای پروژه از روز شنبه 96/03/13 (ساعت 30: 8) لغایت چهارشنبه 96/03/17 به آموزش دانشکده (سرکار خانم علی صعی) مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ -

شرایط مهم استفاده از تسهیلات کارشناسی ارشد (بدون کنکور)

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند، شرایط مهم استفاده از تسهیلات کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه به شرح پیوست می باشد.

img_yw_news
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ -

آخرین مهلت دفاع از پروژه پایانی (مقطع کارشناسی)

به اطلاع آن دسته از دانشجویان کارشناسی که به دلایل مختلف از جمله قبولی ارشد ملزم به فراغت از تحصیل تا پایان شهریور هستند می رساند، بر اساس مصوب گروه کارشناسی آخرین مهلت دفاع از پروژه پایانی در تابستان، 15 شهریور ماه می باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

ارزشیابی نیمسال دوم 96-95

به اطلاع دانشجویان عزیز می‏ رساند که فرایند ارزشیابی کیفیت تدریس اساتید در نیمسال دوم 96-95 از روز شنبه مورخ 96/02/23 به مدت دو هفته انجام می‏ گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

زمان ثبت نام درخواست میهمانی

به اطلاع کلیـــه دانشجویـان دوره هــای کارشنــاسی متقاضی میهمــانی می رساند از تاریخ 96/2/1 لغایت 96/2/31 سامانه خدمات آموزشی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعال می باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

برنامه دفاعیه دانشجویان کارشناسی ارشد

واحد تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی صنایع، لیست برنامه دفاعیه دانشجویان کارشناسی ارشد  خرداد ماه 96 را اعلام نمود. علاقمنــدان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به صفحه مربوط به برنامه دفاعیه‏ ها مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

کسری خدمت سربازی ویژه دانشجویان یا فارغ التحصیلان ارشد و دکتری

قابل توجه متقاضیان محترم دریافت پروژه های کسری خدمت سربازی که دانشجــو یا فارغ التحصیل کارشناسی ارشد به بالا هستنـــد لطفاً با مراجعـــه به آدرس سایت های پیوست طبق دستورالعمل، مدارک را ارسال نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ -

زمان ارائه سمینار دانشجویان ارشد (روزانه- پردیس ورودی 94)

به اطلاع دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 94 می‏رساند آخرین مهلت برای ارائه سمینار در بازه زمانی 16 الی 27 اردیهبشت ماه 96 می‏باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ -

پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد (بدون آزمون)

به اطلاع دانشجویان کارشناسی ورودی 92 که دارای رتبه های برتر و حائز شرایط ورود بدون آزمون به مقطع کارشناسی ارشد می باشند، می رساند برای تکمیل فرم درخواست پذیرش دانشجویان ممتاز و انتخاب رشته/ گرایش تا تاریخ 14/12/95 به آموزش دانشکده مراجعه نمایند. 

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ -

آپلود پایان نامه تحصیلات تکمیلی

به اطلاع دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی می رساند مرکز اسناد علمی و اطلاع رسانی دانشگاه علم و صنعت ایران امکان جدیدی برای دریافت فایل پایان نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی فراهم نموده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ -

تعیین استاد راهنما (کارآموزی- پروژه پایانی)

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی که در نیمسال دوم 96-95 واحد کارآموزی یا پروژه پایانی را اخذ نموده اند می رساند جهت دریافت کاربرگ های مربوطه برای تعیین استاد کارآموزی و استاد راهنمای پروژه می بایست از روز شنبه 95/11/30 (ساعت 30: 8) لغایت چهارشنبه 95/12/4 به آموزش دانشکده (سرکار خانم علی صعی) مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز دانشگاه در سال 95

دفتر استعدادهای درخشان با حمایت معاونت آموزشی دانشگاه "مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز سال تحصیلی 95-94" را در روز سه شنبه مورخ 19 بهمن 1395 در سالن شهید بهرامی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می نماید.

img_yw_news
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری کارگاه آموزشی «آشنایی با پایگاه Web OF Science»

مرکز اسناد علمی و اطلاع رسانی دانشگاه علم و صنعت ایران جهت آشنایی دانشجویان تحصیلات تکمیلی با پایگاه Web OF Science  کارگاه آموزشی در تاریخ 27/11/95 از ساعت 12-10 در مجتمع امام خمینی برگزار می نماید.

img_yw_news
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ -

آخرین فرصت دفاع از موضوع پایان نامه دانشجویان دکتری (ورودی مهر 93)

بر اساس آئین نامه دوره دکتری، دانشجویان دکتری ورودی مهر 93، به عنوان آخرین فرصت حداکثر تا 30/11/95 و دانشجویان ورودی بهمن 93 حداکثر تا 31/2/96 فرصت دارند از موضوع پایان نامه خود دفاع نمایند؛ در غیر اینصورت از ادامه تحصیل محروم خواهند شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ -

دانشجویان متقاضی کارآموزی تحت برنامه آیسته

به اطلاع دانشجویان (کلیه مقاطع :کارشناسی، ارشد، دکتری) متقاضی کارآموزی تحت برنامه آیسته می رساند، تا تاریخ 9/11/95 به آموزش کارشناسی دانشکده مراجعه نموده و درخواست خود را به آموزش دانشکده ارائه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ -

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 96-1395

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 96-1395 مصوب گردید. بر این اساس انتخاب واحد کلیه مقاطع از 95/11/09 آعاز گردیده و شروع کلاس‏ها 95/11/16 می‏ باشد. برای مشاهده تقویم آموزشی به این لینک مراجعه فرمایید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ -

آخرین مهلت دفاع از پروژه پایانی (مقطع کارشناسی)

به اطلاع دانشجــویان مقطع کارشناسـی که واحــد پروژه پایانـــی را اخد نموده‏ اند و قصد تمدید آن را ندارند می رساند، مطابق مصوبه گروه کارشناسی، آخرین مهلت دفاع از پایان نامه در نیمسال اول ، 15 اسفند می باشد. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ -

تکمیل کاربرگ تقاضای فارغ التحصیلی (کارشناسی)

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی که در نیمسال دوم یا تابستان سال تحصیلی 96-95 فارغ التحصیل می شوند می رساند، جهت اخذ واحدها در ترم آخر و انجام مراحل فارغ التحصیلی لازم است به آموزش دانشکده مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ -

جدید/ تاریخ جایگزین امتحانات روز سه شنبه 21 دیماه

طبق اطلاعیه جدید معاون محترم آموزشی دانشگاه، امتحانات سه شنبه مورخ 1395/10/21 که به جهت تعطیلی به پنج شنبه مورخ 1395/10/30 منتقل شده بود به دلیل درخواست های مکرر دانشجویان و اساتید محترم به شنبه مورخ 1395/11/02 انتقال یافت.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ -

برنامه امتحانی نیمسال اول سال تحصیلی 96-95

به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند برنامه امتحانی نیمسال اول سال تحصیلی 96-1395کلیه مقاطع تحصیلی دانشکده به شرح پیوست اعلام می گردد. (لینک )

img_yw_news
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ -

کارت دانشجویی

به اطلاع دانشجویان گرامی می‏رساند با توجه به زمان برگزاری امتحانات و الزام ارائه کارت دانشجویی در جلسه آزمون، در صورت فقدان یا ناخوانا بودن کارت دانشجویی، ضروری است جهت دریافت و یا تعویض کارت به اداره پذیرش و ثبت‏نام مراجعه فرمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ -

تمدید کارت دانشجوئی

به اطلاع آن دسته از دانشجویان کارشناسی که برچسب تمدید کارت ترم جاری را دریافت ننموده اند، میرساند حداکثر تا روز سه شنبه 30 آذرماه 95 فرصت دارند با مراجعه به آموزش دانشکده(سرکار خانم علی صعی) نسبت به تمدید کارت خود اقدام نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ -

ارزشیابی نیمسال اول 96-95

به اطلاع دانشجویان عزیز می‏رساند که فرایند ارزشیابی اساتید در نیمسال اول 96-95 از روز شنبه مورخ 13/09/95 الی 24/09/95 در سایت گلستان انجام خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ -

قابل توجه دانشجویان دکتری

به اطلاع کلیـــه دانشجویان دکتــــری می‏رساند که از تاریخ 15/09/95 لغایت 30/09/95 ، ضروری است گزارش عملکرد فعالیت‏های نیمسال تحصیلی جاری را در قالب کاربرگ مربوطه ارائه نمایند. بدیهی است مسئولیت عدم تکمیل گزارش مذکور در تاریخ مقرر به عهده دانشجو می‏باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ -

انتخاب استاد راهنمای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 95

 به اطلاع دانشجویان ورودی 1395 کارشناسی ارشد می رساند، بازه زمانی انتخاب استاد راهنما از تاریخ 14 آذر ماه سال جاری لغایت نیمه اسفندماه می‏باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ -

عدم برگزاری جلسه توجیهی کارآموزی

به دلیل نزدیکی زمان برگزاری جلسه توجیهی کارآموزی و گردهمایی برگزیدگان 95 مهندسی صنایع و ضرورت انجام هماهنگی های لازم برای اعزام علاقمندان به فرهنگسرای اندیشه ، جلسه توجیهی کارآموزی کنسل شده و تاریخ و ساعت جدید متعاقبا اعلام می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ -

برگزاری جلسه توجیهی در خصوص پروژه پایانی

به اطلاع می‏رساند جلسه توجیهی با حضور ریاست دانشکده، مدیر گروه کارشناسی و اساتید دانشکده روز چهارشنبه 12/08/95 ساعت 10 صبح در آمفی تئاتر شهید شهبازی دانشکده برگزار می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ -

مصوبه مورخ 10/03/95 شورای هدایت استعدادهای درخشان

مصوبه مورخ 10/03/95 شورای هدایت استعدادهای درخشان در خصوص نحوه محاسبه ده درصد برتر دانشجویان دوره کارشناسی برای پذیرش بدون آزمون در دوره کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی  96-95 به شرح پیوست می باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ -

آخرین مهلت دفاع از پروژه پایانی کارشناسی و اعلام نمره کارآموزی

به اطلاع دانشجویان کارشناسی می رساند آخرین مهلت دفاع از پروژه پایانی و ارائه گزارش کارآموزی (اخذ شده در ترم تابستان 95 و ماقبل) طبق مصوبه گروه کارشناسی تا 15/6/95 می باشد. ولی بنا به درخواست دانشجویان  و جهت مساعدت با آنها تاریخ مذکور تا چهارشنبه 28/7/95 تمدید گردید.

img_yw_news
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ -

زمان تحویل گزارش کارآموزی

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می رساند، بر اساس مصوبه گروه کارشناسی این دانشکده، تاریخ تحویل گزارش کارآموزی در نیمسال اول حداکثر تا پایان دیماه و در نیمسال دوم  حداکثر تا 15 شهریور ماه می‏باشد، در غیر اینصورت تاریخ نمره کارآموزی به ترم بعد موکول می‏گردد.

img_yw_news
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ -

زمان‏های تصویب و دفاع پروژه پایانی (دانشجویان مقطع کارشناسی)

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‏رساند، بر اساس مصوبه گروه کارشناسی این دانشکده، تاریخ تصویب موضوع پروژه پایانی و دفاع از پروژه پایانی به شرح پیوست می باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ -

تعیین استاد راهنما (کارآموزی- پروژه پایانی)

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی که در نیمسال اول 96-95 واحد کارآموزی یا پروژه پایانی را اخذ نموده اند می رساند زمان تعیین استاد راهنما از روز شنبه مورخ 17/07/95 (ساعت 30: 8) لغایت یک شنبه مورخ 25/07/95 به آموزش دانشکده (سرکار خانم علی صعی ) مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ -

عناوین و زمان برگزاری سمینارهای دانشجویان کارشناسی ارشد (مهر ماه 95)

واحد تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی صنایع، عناوین و زمان برگزاری سمینارهای دانشجویان کارشناسی ارشد در مهر ماه 95 را اعلام نمود.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ -

تغییر زمان شروع کلاسهای بعدازظهر

بدینوسیله به اطلاع اساتید ارجمند و دانشجویان گرامی می‏رساند شروع کلاس‏های بعدازظهــر در نیمســال اول 96-95 ساعت 30: 13 به 13 و 30: 15 به 15 تغییر یافته است.

img_yw_news
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ -

زمان ارائه سمینار دانشجویان ارشد (روزانه- پردیس ورودی 94)

به اطلاع می‏رساند آخرین مهلت برای ارائه سمینار دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 94 در بازه زمانی 17 الی 31 مهر ماه 95 می‏باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ -

زمان تحویل ارائه مدارک حذف پزشکی

به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی  می ‏رساند جهت ارائه مدارک حذف پزشکی حداکثر تا روز شنبه مورخ 20/06/95 به آموزش دانشکده (سرکار خانم دانشمند) مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ -

برگزاری جلسه توجیهی در خصوص مقررات آموزشی

  ضمن عرض تبریک پذیرش دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد 95(پردیس)، به اطلاع می رساند دانشجویان لازم است، در جلسه کوتاه توجیهی در خصوص آشنایی با مقررات آموزشی روز یک شنبه 14/06/95 ساعت 30: 16 که در سالن شهید شهبازی برگزار می گردد شرکت فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ -

زمانبندی ثبت‌ نام ورودی‌های جدید دانشجویان کارشناسی ارشد (روزانه و نوبت دوم) سال 95

  ضمن عرض تبریک پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد سال 1395، به اطلاع می‏رساند ثبت نام ورودیهای جدید (روزانه و نوبت دوم) مطابق جدول زمانبندی پیوست انجام می پذیرد.

img_yw_news
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵ -

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 96-1395

بر اساس تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی  96-1395، انتخاب واحد کلیه مقاطع از 13/06/95 آعاز گردیده و شروع کلاس‏ها 20/06/95 می‏باشد. برای مشاهده تقویم آموزشی به این لینک مراجعه فرمایید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ -

برگزاری همایش کارآموزی

همایش کارآموزی با حضور مدیر گروه کارشناسی و تنی چند از اساتید دانشکده و دانشجویان مقطع کارشناسی در روز چهارشنبه مورخ 02/04/95 ساعت 12، در آمفی تئاتر شهید شهبازی برگزار و با استقبال دانشجویان روبرو شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ -

مهلت تصویب و دفاع پروژه پایانی کارشناسی

طبق مصوبه گروه کارشناسی مهندسی صنایع مورخ 95/4/5، دانشجویان مقطع کارشناسی موظف می‏باشند تا حداکثر دو ماه بعد از اخذ درس پروژه پایانی، نسبت به تصویب موضوع پروژه پایانی اقدام نمایند. این مصوبه می افزاید فاصله زمان بین تصویب پروژه پایانی و دفاع باید حداقل سه ماه باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵ -

قابل توجه رتبه های برتر کنکور ارشد و دکتری سال 95

از دانشجویان گرامی که در آزمون‏های کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی سال 95، حائز رتبه یک تا سی شده‏اند و حداقل یک مقطع تحصیلی خود را در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران طی کرده‏اند دعوت می شود مراتب را به همراه کپی کارنامه سازمان سنجش به دفتر تحصیلات تکمیلی دانشکده (سرکار خانم حنفی‏زاده) اطلاع دهند.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ -

برگزاری جلسه در خصوص کارآموزی

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی که در نیمسال دوم 95-94 و تابستان 95 کارآموزی اخذ نموده‏اند می‏رساند جلسه‏ای با حضور (مدیرگروه کارشناسی و اساتید دانشکده) در خصوص کارآموزی روز چهارشنبه مورخ ۰۲/۰۴/۹۵ ساعت ۱۲:۳۰ در آمفی تئاتر شهید شهبازی برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ -

برنامه امتحانی نیمسال دوم سال تحصیلی 95-1394

برنامه امتحانی نیمسال دوم سال تحصیلی 95-1394 کلیه مقاطع تحصیلی دانشکده اعلام گردید. برای مشاهده تقویم آموزشی به این لینک مراجعه فرمایید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ -

زمان امتحان آزمایشگاه مبانی برق

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می رساند آزمون تئوری آزمایشگاه مبانی برق دانشجویان دانشکده مهندسی صنایع روز سه شنبه مورخ ۱۸/۰۳/۹۵ساعت ۸:۳۰ در محل سالن امتحانات طبقه سوم دانشکده برگزار می‏گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ -

تعیین استاد راهنما

دانشجویان کارشناسی که قصــد دارند در تابستــان 95 واحـــد کارآموزی یا پروژه پایانـــی را اخذ نماینـــد، برای تعیین استــاد راهنما از تاریخ ۱۱/۰۳/۹۵  (ساعت 30: 8 ) لغــایت ۲۵/۰۳/۹۵ مهلت دارند به آموزش دانشکده (سرکار خانم علی صعی) مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 96-1395

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی  96-1395 مصوب گردید. بر این اساس انتخاب واحد کلیه مقاطع از 13/06/95 آعاز گردیده و شروع کلاس‏ها 20/06/95 می‏باشد. برای مشاهده تقویم آموزشی به این لینک مراجعه فرمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

قابل توجه دانشجویان شهریه پرداز

به اطلاع کلیه دانشجویان شهریه‏ پرداز (دکتری نوبت دوم، کارشناسی ارشد نوبت دوم و روزانه (دارای واحد جبرانی)، مهمان، غیرایرانی، انتقالی از خارج، اضافه سنوات، اخذ مدرک دوم و ...) می‏رساند جهت پرداخت کلیه بدهی‏های معوقه خود تا تاریخ 1/3/95 اقدام نمایند. لازم به ذکر است مهلت داده شده تمدید نخواهد شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

زمان برگزاری کلاس روش تحقیق

به اطلاع دانشجویان کارشناســی ارشـــد ورودی‏های 93 و 94  که در کلاس روش تحقیق ثبت‏نام نموده‏اند می‏رســـاند، کلاس مذکــور روز پنج‏شنبــه مورخ 30/2/95 ساعت 8 صبح در محل آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار می‏گردد. همراه داشتن کارت دانشجویی و فرم ثبت‏نام اخذ شده از سیستم گلستان الزامی می باشد.

صفحه 1 از 4    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.35 seconds with 142 queries by YEKTAWEB 3731