[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
مدیریت دانشکده::
درباره دانشکده::
قطب علمی" بهســــا"::
درباره مهندسی صنایع::
معرفی افراد::
امور آموزش::
امور پژوهش::
مرکز کامپیوتر::
دانشجویان::
اخبار دانشکده::
تقویم دانشکده::
تسهیلات پایگاه::
::
شعار دانشگاه علم و صنعت ایران

AWT IMAGE

..
..
مطالب علمی
..
تقویم دروس سمینار و پایان نامه دانشجویان کارشناسی ارشد

AWT IMAGE 

..
‌حمایت از پایان‌نامه‌ها
..
مراحل حذف اضطراری

AWT IMAGE

..
دفاعیـــه‌ ها

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE 

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
برنامه 8 ترمه (مقطع کارشناسی)

AWT IMAGE

..
«رونق تولید»

  

امسال مسئله‌ی «تولید» مطرح است. می‌خواهم مسئله‌ی تولید را به عنوان محور فعّالیّت قرار بدهم. مقصود خود از تولید را ان‌شاءالله در سخنرانی روز اوّل سـال توضیح خواهم داد که منظــور از تولید چیست. تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگــان و دشمنان را تأمین کند، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی می‌تواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند. لذاست که مسئله‌ی تولید به نظر من مسئله‌ی محوری امســـال است؛ لذا من شعـــار را امســال این قرار دادم: «رونق تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیـدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءالله این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد. اگر این [طور] شد، امیدواریم که ان‌شاءالله حلّ مشکــل اقتصــادی راه بیفتد.سلام و صلـــوات و درود قلبی خودم را به پیشگاه ولیّ‌عصر (ارواحنا فداه) عرض میکنم و دعای آن بزرگوار را برای شما ملّت عزیز مسئلت میکنم و سعادت ملّت ایران و همه‌ی ملّتهایی که نوروز را گرامــی میدارند، از خدای متعال مسئلت می‌کنم.
«والسّلام علیکم و رحمه الله و برکاته»

..
امروز: پنجشنبه مورخ ۲ آبان ۱۳۹۸
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
آخرین مطالب سایر بخش‌ها
:: تست1
:: ثبت نام ورودی های سال تحصیلی ۹۸-۹۹
:: مسابقه فرهنگی کارکنان/ آداب و مراقبات عزاداری سید الشهداء (ع)/ 31 شهریور1398
:: اطلاعیه تکمیلی : ضوابط و مدارک لازم برای ثبت نام ورودی های جدید کارشناسی ارشد ورودی مهر 98
:: جدول زمانبندی ثبت نام ورودی های جدید کارشناسی ارشد 98
..
نظرسنجی
نقطه قوت سایت دانشکده صنایع کدام گزینه است؟
درج اطلاعیه های آموزشی
درج اخبار کنفرانس ها و همایش ها
درج اخبار دانشجویان و عمومی
امکانات سایت( ارسال پیام، پرسش،نظر و...)
   
..
:: بایگانی بخش اخبار و اطلاعیه های آموزشی: ::
img_yw_news
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ -

کلاس حل تمرین ریاضی 1

به اطلاع می‌رساند کلاس حل تمرین ریاضی 1 ( ویژه دانشجویان ورودی 98 دانشکده صنایع) از تاریخ 98/08/04 هر هفته شنبه‌ها  ساعت 17-15 کلاس 302 توسط استاد دوستی برگزار می‌گردد . 

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ -

« تعیین استاد راهنما (کارآموزی- پروژه پایانی)»

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی که واحد کارآموزی یا پروژه پایانی در نیمسال جاری اخذ نموده‌اند، می‌رساند جهت دریافت کاربرگ‌های مربوطه برای تعیین استاد کارآموزی و استاد راهنمای پروژه از روز دوشنبه 98/7/15(ساعت8:30) لغایت دوشنبه 98/7/22 به آموزش دانشکده (سرکار خانم الهی) مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ -

تمدید کارت دانشجویی

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‌‏رساند، جهت تمدید کارت دانشجویی از روز شنبه 98/07/13 تا روز چهارشنبه 98/07/17 به آموزش کارشناسی (سرکار خانم الهی) مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ -

عدم تشکیل کلاس

به اطلاع می‏‌رساند کلاس درس برنامه‌ریزی تولید آقای دکتر ماکوئی روز سه‌شنبه مورخ 98/7/9 ساعت 10-8 تشکیل نمی‌گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ -

مراجعه دانشجویان مهمان

به اطلاع کلیه دانشجویان مهمان در مقطع کارشناسی دانشکده مهندسی صنایع می‌رساند، ضروری است تا روز چهارشنبه 98/7/3 با در دست داشتن کارنامه تحصیلی خود به مدیر محترم گروه کارشناسی دانشکده صنایع (آقای دکتر حیدری) مراجعه فرمائید.

img_yw_news
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ -

جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد گرایش سیستم‌‌های کلان، لجستیک و زنجیره تأمین و تجارت الکترونیکی

ضمن عرض تبریک به پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، از کلیه دانشجویان جدیدالورود گرایش سیستم‏‌های کلان، لجستیک و زنجیره تأمین و تجارت الکترونیکی دعوت می‌شود در جلسه معارفه و آشنایی با مقررات آموزشی و برنامه درسی گروه مهندسی سیستم  که در روز شنبه مورخ 98/07/13 ساعت 13:30 الی 15 در سالن شهید شهبازی (واقع در طبقه همکف دانشکده مهندسی صنایع) برگزار می‌گردد، شرکت نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ -

جلسه معارفه پذیرفته‌شدگان دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد مهندسی صنایع (روزانه، نوبت دوم و استعدادهای درخشان)

ضمن عرض تبریک به پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، از کلیه دانشجویان جدیدالورود (روزانه، نوبت دوم و استعدادهای درخشان) دعوت می‌شود در جلسه معارفه و آشنایی دانشجویان با اهداف و مقررات آموزشی دانشکده صنایع با حضور ریاست و معاونین دانشکده که در روز شنبه مورخ 98/6/30 ساعت 10 الی 12 در سالن شهید شهبازی دانشکده (واقع در طبقه همکف دانشکده مهندسی صنایع) برگزار می‌گردد، شرکت نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ -

برگزاری دوره DBA در صنعت خودرو با همکاری مشترک دانشکده صنایع و سازمان مدیریت صنعتی ایران و پردیس دانشگاه علم و صنعت ایران

با همکاری مشترک دانشکده مهندسی صنایع، سازمان مدیریت صنعتی ایران و پردیس دانشگاه علم و صنعت ایران اقدام به پذیرش دانشجو و برگزاری دوره DBA در نیمسال اول سال تحصیلی99-98 از طریق پردیس دانشگاهی می‌نماید. 

img_yw_news
یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ -

نحوه اخذ واحد دانشجویان پذیرفته شده مقطع کارشناسی ارشد ورودی 1398 مهندسی صنایع- گرایش بهینه‌سازی سیستم‌ها

ضمن عرض تبریک قبولی و آرزوی موفقیت برای دانشجویان پذیرفته شده مقطع کارشناسی ارشد ورودی 1398 مهندسی صنایع- گرایش بهینه‌سازی سیستم‌ها  (روزانه، نوبت دوم و بدون آزمون استعدادهای درخشان)، به اطلاع می‌رساند نحوه اخذ واحد این دانشجویان به شرح پیوست می‌باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ -

تکمیل و تحویل فرم برنامه زمان‌بندی حضور کارآموز در محل کارآموزی

به اطلاع  دانشجویانی که واحد کارآموزی را در تابستان جاری اخذ نموده‌اند می‌رساند؛ ضروری است فرم پیوست را تکمیل و به آموزش دانشکده (سرکار خانم علی‌صعی) تحویل نمایند. 

img_yw_news
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ -

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 99-1398

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 99-1398 مصوب گردید. بر این اساس انتخاب واحد کلیه مقاطع از 98/06/23 آعاز گردیده و شروع کلاس‏ها 98/06/30 می‏ باشد. برای مشاهده تقویم آموزشی به این لینک مراجعه فرمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ -

عضویت و شرکت در اولین مجمع عمومی انجمن علوم سیستم‌‌های ایران

با استناد به موافقت اولیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در تاریخ 98/3/29، انجمن علوم سیستم‌‌های ایران در شرف تاسیس می‌­باشد. لذا از کلیه علاقه‌مندان در حوزه‌های مربوط به علم سیستم­‌ها که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالا هستند دعوت می‌­شود در صورت تمایل به عضویت اولیه و شرکت در اولین مجمع عمومی آن در نیمه دوم شهریورماه سال جاری، نامه درخواست عضویت، شماره تماس، ایمیل و کپی آخرین مدرک تحصیلی خود را حداکثر تا تاریخ 98/5/31 به آدرس ایمیل پیوست ارسال نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ -

انجام فرایند اخذ کارآموزی

به اطلاع  دانشجویانی که واحد کارآموزی را در تابستان جاری اخذ نموده‌اند می‌رساند؛ ضروری است فعالیت‌های پیوست را حداکثر تا 20 تیر ماه 98 به انجام رسانند. 

img_yw_news
شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸ -

اخذ و گذراندن کلیه دروس علوم پایه قبل از گذراندن 100 واحد درسی

به اطلاع می‌رساند پیرو مصوبه‌ی شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، ضروری است دانشجویان کلیه‌ی دروس علوم پایه‌ی خود را قبل از 100 واحد درسی اخذ و گذرانده باشند؛ در غیر اینصورت ثبت‌نام ایشان در نیمسال بعدی با 15 دقیقه تأخیر شروع خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ -

برگزاری جلسه توجیهی کارآموزی

به اطلاع دانشجویانی که در تابستان 98 کارآموزی اخذ نموده‌‏اند می‏‌رساند؛ جلسه توجیهی کارآموزی، روز شنبه 98/4/15 ساعت 12-10 در سالن شهیدشهبازی دانشکده صنایع برگزار خواهد شد. 

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ -

خیلی فوری/ اصلاح گرایش های انتخابی ارشد مستقیم

به اطلاع می رساند با توجه به تغییر گرایش‌های کارشناسی ارشد، دانشجویانی که حائز شرایط ارشد مستقیم می باشند جهت اصلاح گرایش‌های انتخابی کارشناسی ارشد تا روز چهارشنبه 29 خرداد 98 ساعت 11 به آموزش کارشناسی دانشکده سرکار خانم الهی مراجعه نمایند . 

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ -

اطلاعیه شماره 5- جزئیات زمانبندی شرکت در جلسات مصاحبه تخصصی پذیرش دکتری (آزمون سراسری و استعدادهای درخشان سال 1398)

ضمن تبریک پذیرش اولیه جنابعالی، جدول زمان‌بندی مصاحبه تخصصی داوطلبین محترم به شرح پیوست اعلام می‌گردد. 

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ -

برگزاری جلسه سوم کارگاه « مهارت نوشتن مقالات علمی به زبان انگلیسی در رشته مهندسی صنایع»

‌ برگزاری کارگاه « مهارت نوشتن مقالات علمی به زبان انگلیسی در رشته مهندسی صنایع»، توسط دکتر محبوبه تقی‌زاده، روزهای چهارشنبه 22 خرداد ماه 1398 ساعت 12:30- 8:30،  سالن امتحانات- طبقه سوم دانشکده مهندسی صنایع (حضور در حداقل دو جلسه برای دریافت گواهی الزامی است.)

img_yw_news
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ -

« زمان مهلت تحویل پروپزال »

به اطلاع دانشجویانی که در ترم تابستان 98 واحد پروژه پایانی را اخذ نموده‌اند می‌‏رساند مهلت تحویل پروپوزال از 98/3/18 لغایت 98/3/29 به مدیر امور دانشکده (سرکار خانم مهندس شریفی) می‌باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ -

« زمان مهلت تحویل برگه تعیین استاد راهنما و تحویل پروپزال »

به اطلاع دانشجویانی که در تابستان 98 کارآموزی یا پروژه پایانی اخذ نموده‌‏اند می‏‌‌رساند، مهلت تحویل برگه تعیین استاد راهنما تا 98/3/13 می‌باشد. بدیهی است پس از انقضاء زمان فوق ظرفیت استاد به سایر دانشجویان تخصیص می یابد. لازم به ذکر است مهلت تحویل پروپزال (پروژه پایانی تابستان) تا 98/3/29 می باشد.

img_yw_news
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ -

اطلاعیه شماره 4- اعلام نهایی شماره پرونده داوطلبین استعدادهای درخشان سال 1398 ورود به دوره دکتری

ضمن قبولی طاعات و عبادات، بدینوسیله شماره پرونده داوطلبین استعدادهای درخشان دعوت شده به مصاحبه تخصصی، در رشته‌های مهندسی صنایع و مهندسی فناوری اطلاعات تجارت الکترونیکی سال 98 به شرح پیوست اعلام می‌گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ -

اطلاعیه شماره 3- اسامی اساتید دارای ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری سال 98

ضمن قبولی طاعات و عبادات، بدینوسیله اسامی اساتید دارای ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری در سال 98 به تفکیک گروه‌های علمی دانشکده اعلام می‌گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ -

« تغییر مکان برگزاری کارگاه مهارت نوشتن مقالات علمی به زبان انگلیسی در رشته مهندسی صنایع»

‌ به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند مکان برگزاری کارگاه « مهارت نوشتن مقالات علمی به زبان انگلیسی در رشته مهندسی صنایع»، توسط دکتر محبوبه تقی‌زاده، روز چهارشنبه  8 خرداد ماه 1398 ساعت 13-9،  در سالن امتحانات طبقه سوم دانشکده صنایع برگزار خواهد شد.

img_yw_news
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ -

اطلاعیه شماره 2- فرایند انجام مصاحبه داوطلبین دکتری پذیرفته شده از طریق کنکور سراسری سال 98

ضمن عرض تبریک قبولی در مصاحبه تخصصی مقطع دکتری این دانشگاه و با آرزوی موفقیت، به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی پذیرفته شده در مرحله اول آزمون دکتری مهندسی صنایع و مهندسی فناوری اطلاعات تجارت الکترونیکی سال 1398 این دانشگاه می‌رساند فرایند انجام مصاحبه به صورت پیوست انجام می‌پذیرد.

img_yw_news
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

تصویب موضوع و ارائه سمینار

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی سال 97 گرایش مدیریت مهندسی می‌رساند، در خصوص تصویب موضوع  و ارائه سمینار به موارد پیوست توجه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

ارزشیابی نیمسال دوم 98-97

به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند که فرایند ارزشیابی دروس در نیمسال دوم 98-97 از روز شنبه مورخ 98/2/28 به مدت دو هفته انجام خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

برگزاری کارگاه « مهارت نوشتن مقالات علمی به زبان انگلیسی در رشته مهندسی صنایع»

‌ برگزاری کارگاه « مهارت نوشتن مقالات علمی به زبان انگلیسی در رشته مهندسی صنایع»، توسط دکتر محبوبه تقی‌زاده، روزهای چهارشنبه 1 و 8 خرداد ماه 1398 ساعت 13-9،  سالن شهید شهبازی دانشکده مهندسی صنایع.

img_yw_news
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

« تعیین استاد راهنما (کارآموزی- پروژه پایانی)»

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی که متقاضی اخذ واحد کارآموزی یا پروژه پایانی در تابستان 98 می‌باشند، می‌رساند جهت دریافت کاربرگ‌های مربوطه برای تعیین استاد کارآموزی و استاد راهنمای پروژه از روز شنبه 98/3/4(ساعت8:30) لغایت چهارشنبه 98/3/8 به آموزش دانشکده (سرکار خانم علی صعی) مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

اطلاعیه شماره 1- اعلام زمان مصاحبه داوطلبین دکتری سال 98

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان دکتری مهندسی صنایع (بهینه‌سازی، لجستیک و زنجیره تأمین، کیفیت و بهره‌وری) و مهندسی فناوری اطلاعات (تجارت الکترونیک) که متقاضی ورود به دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران در مقطع دکتری می‌باشند، می‌رساند که زمان مصاحبه داوطلبان از تاریخ 26 خرداد ماه لغایت 29 خرداد ماه 98 در نظر گرفته شده است که جزئیات آن متعاقباً اعلام می‌شود.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

امکان عضویت رایگان دانشجویان تحصیلات تکمیلی

بر اساس هدف اصلی سازمان بین‌المللی دانشگاهیان (دفتر ایران) مبنی بر «بهبود زندگی دانشجویان»، امکان عضویت رایگان دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه‌های دولتی ایران تا پایان اردیبهشت ماه 98 در این سازمان فراهم شده است.

img_yw_news
یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

جلسات دفاع کارشناسی

به اطلاع دانشجویان کارشناسی می‏‌رساند مطابق مصوبه گروه کارشناسی، می‌بایست جلسات دفاع کارشناسی صرفاً در چهار هفته‌ی پیوست و با حضور کلیه‌ی اساتید راهنما به صورت جمعی برگزار گردد. 

img_yw_news
یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

ارزیابی دروس مهمان

بدینوسیله به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که دروسی را در دانشکده‌ها یا دانشگاه‌های دیگر مهمان شده و تاکنون برای ارزیابی آن اقدام ننموده‌اند، می‌رساند که حداکثر تا روز چهارشنبه 98/2/11 به آموزش کارشناسی دانشکده (سرکار خانم علی صعی) مراجعه نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

برگزاری جلسه هم‌اندیشی دانشجویان مقطع دکتری

برگزاری جلسه هم‌اندیشی دانشجویان مقطع دکتری با حضور مسئولین و اساتید دانشکده، روز دوشنبه 9 اردیبهشت ماه 98 ساعت 12:45َ- َ11:30، مکان: آمفی تئاتر شهید شهبازی دانشکده صنایع.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ -

برگزاری جلسه هم اندیشی دانشجویان مقطع کارشناسی

برگزاری جلسه هم‌اندیشی دانشجویان مقطع کارشناسی با حضور اساتید دانشکده، روز دوشنبه 2 اردیبهشت ماه 98 ساعت 15- َ13:30، مکان: آمفی تئاتر شهید شهبازی دانشکده صنایع.

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ -

فراخوان محقق مهمان در دانشگاه اتاوا

به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند فراخوان محقق مهمان در دانشگاه اتاوا به شرح پیوست حضورتان تقدیم می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ -

پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد (بدون آزمون)

ضمن عرض تبریک به مناسبت نوروز باستانی، به اطلاع دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی دانشکده صنایع که حائز شرایط ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون (استعدادهای درخشان ) هستند، می‌رساند فرم پیوست را  حداکثر تا روز سه شنبه 20 فروردین 98 ، با تأیید رتبه و معدل توسط آموزش دانشکده، به واحد آموزش کارشناسی دانشکده صنایع تحویل نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷ -

مهلت تحویل پروپوزال

به اطلاع دانشجویانی که در ترم جاری واحد پروژه پایانی را اخذ نموده‌اند می‌‏رساند مهلت تحویل پروپوزال حداکثر تا روز چهارشنبه 15 اسفند ماه 97 به مدیر امور دانشکده (سرکار خانم مهندس شریفی) می‌باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ -

تغییر رویه سازمان نظام وظیفه

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‌‏رساند با توجه به تأکید سازمان وظیفه عمومی ناجا، امکان ثبت سنوات ارفاقی، حداکثر ظرف مدت 3 ماه پس از اتمام سنوات اولیه تحصیلی دانشجو امکان‌پذیر است. 

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ -

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 98-1397

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 98-1397 مصوب گردید. بر این اساس انتخاب واحد کلیه مقاطع از 97/11/13 آعاز گردیده و شروع کلاس‏ها 97/11/21 می‏ باشد. برای مشاهده تقویم آموزشی به این لینک مراجعه فرمایید.

img_yw_news
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ -

تعیین استاد راهنما (کارآموزی- پروژه پایانی) »

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی که  تمایل دارند در نیمسال دوم 98-97 واحد کارآموزی یا پروژه پایانی را اخذ نمایند، می‏‌رساند جهت دریافت کاربرگ‏‌های مربوطه برای تعیین استاد کارآموزی و استاد راهنمای پروژه می‌بایست از روز دوشنبه 97/11/1 (ساعت 8:30) به مدت یک هفته به آموزش دانشکده (سرکار خانم علی صعی) مراجعه نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ -

المپیاد مهندسی صنایع

به اطلاع دانشجویان کارشناسی ورودی 94 که علاقه‌مند به شرکت در المپیاد مهندسی صنایع می‌باشند می‌رساند، در صورت تمایل حداکثر تا روز دوشنبه 1 بهمن 97 برای ثبت‌نام به آموزش کارشناسی دانشکده (سرکار خانم الهی) مراجعه فرمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ -

اصلاح مشخصات شناسنامه ای

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‌رساند در صورتی که مشخصات دانشجویی در سامانه گلستان (که مبنای صدور کلیه‌ی گواهی‌ها و نامه‌های رسمی دانشجو است، و از طریق سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار دانشگاه قرار گرفته است) با مشخصات شناسنامه‌ای او در حال حاضر تفاوتی وجود دارد. لازم است در اسرع وقت از طریق پیشخوان اقدام به اصلاح این مشخصات نماید.

img_yw_news
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ -

راهنمای درخواست فارغ التحصیلی

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‌رساند برای عملیات فارغ‌التحصیلی از این پس از طریق سامانه گلستان توسط دانشجو انجام خواهد شد. (راهنمای درخواست فارغ‌التحصیلی)

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ -

برنامه امتحانی نیمسال اول سال تحصیلی 98-1397

به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند برنامه امتحانی نیمسال اول سال تحصیلی 98-1397 کلیه مقاطع تحصیلی دانشکده به شرح پیوست اعلام می گردد. (لینک )

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ -

تمدید مهمانی

به اطلاع دانشجویان مهمان متقاضی در ترم دوم 98-97 می‌رساند برای تمدید مهمانی در دانشکده مهندسی صنایع لطفاً با تکمیل فرم پیوست حداکثر تا روز شنبه 22 دی ماه 97 به سرکار خانم الهی (آموزش کارشناسی دانشکده) مراجعه فرمائید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ -

راهنمای آموزش جامع سامانه گلستان جهت ارسال درخواست های مختلف

 به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‌رساند فایل راهنمای آموزش جامع سامانه گلستان جهت ارسال درخواست های مختلف تقدیم می‌گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ -

ظرفیت هدایت پایان نامه

 به اطلاع دانشجویان ورودی 97 کارشناسی ارشد مهندسی صنایع  (روزانه، نوبت دوم و استعدادهای درخشان) می رساند که اساتید ذیل دارای ظرفیت برای هدایت پایان نامه می باشند. با توجه به اینکه اضافه ظرفیت به اساتید تعلق نخواهد گرفت، لذا از دانشجویان مربوط درخواست می گردد هر چه سریعتر استاد راهنمای خود را انتخاب و در اسرع وقت به تحصیلات تکمیلی دانشکده اعلام نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ -

نمرات

 به اطلاع دانشجویان ورودی 97 و ما بعد می‌رساند طبق آئین‌نامه‌ی جدید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اجماع دانشگاههای سطح یک کشور، نمرات مردودی با نمره قبولی جایگزین نشده و در کارنامه‌ی تحصیلی دانشجویان باقی خواهد ماند و در معدل نیمسال و نیز در معدل کل، حتی پس از فارغ‌التحصیلی مؤثر خواهد بود.

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ -

گردهمایی اساتید با دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی صنایع - بهینه‌ سازی سیستم‌ ها ورودی 97

 به اطلاع دانشجویان می ‏رساند که جلسه گردهمایی اساتید با دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی صنایع - بهینه ‏سازی سیستم ‏ها ورودی 97 در روز شنبه مورخ 97/08/26 ساعت 12:30 لغایت 14 در سالن شهید شهبازی دانشکده صنایع برگزار می گردد. (حضور دانشجویان فوق در جلسه مذکور الزامی می باشد.)

img_yw_news
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ -

انتخاب استاد راهنمای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 97

 به اطلاع دانشجویان ورودی 1397 کارشناسی ارشد می رساند، بازه زمانی انتخاب استاد راهنما از تاریخ 11 آذر ماه سال جاری لغایت نیمه اسفندماه می‏‌باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ -

تمدید کارت دانشجویی

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‌‏رساند، جهت تمدید کارت دانشجویی از روز شنبه 97/07/28 تا روز چهارشنبه 97/08/02 به آموزش کارشناسی (سرکار خانم الهی) مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ -

« شهریه‌ی مازاد سنوات مجاز »

در خصوص « اصلاح شهریه‌‏ی مازاد سنوات مجاز»، به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‏‌رساند؛ که سنوات تحصیل معاف از پرداخت شهریه برای ورودی‏های 93 و 94 (دانشجویان کارشناسی روزانه) برابر با 9 نیمسال و برای ورودی‏های 95 به بعد برابر با 8 نیمسال می‌‏باشد. 

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ -

« تعیین استاد راهنما (کارآموزی- پروژه پایانی) »

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی که در نیمسال اول 98-97 واحد کارآموزی یا پروژه پایانی را اخذ نموده‌‏اند می‌رساند جهت دریافت کاربرگ‏‌های مربوطه برای تعیین استاد کارآموزی و استاد راهنمای پروژه از روز شنبه  97/07/21 (ساعت 8 صبح) لغایت چهارشنبه 97/07/26 به آموزش دانشکده (سرکار خانم علی صعی) مراجعه نمایند. 

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ -

زمان ارائه سمینار دانشجویان ارشد (روزانه- پردیس ورودی 96)

به اطلاع می‌رساند مهلت ارائه سمینار دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 96 در بازه زمانی 15 مهر الی 30 آذر ماه 97 می‌‏باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ -

گواهی اشتغال به تحصیل

به اطلاع کلیه دانشجویان دانشکده مهندسی صنایع می‌رساند که برای دریافت گواهی اشتغال به تحصیل روزهای زوج (شنبه- دوشنبه- چهارشنبه) ساعت َ11:30- َ9:30 به دفتر آموزش مراجعه نمایند. 

img_yw_news
یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ -

منابع امتحان فارغ‌التحصیلی

به اطلاع کلیه دانشجویانی که تقاضای شرکت در امتحان فارغ‌التحصیلی دارند می‌رساند منابع امتحان فارغ‌التحصیلی به شرح لیست پیوست می‌باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ -

قابل توجه فارغ التحصیلان

به اطلاع کلیه دانشجویانی که تقاضای شرکت در امتحان فارغ‌التحصیلی دارند می‌رساند که می‌بایست تقاضای خود را حداکثر تا پایان روز چهارشنبه 4 مهر 97 به آموزش دانشکده تحویل نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ -

تبریک آغاز سال تحصیلی جدید

 پس از حمد و شکرگزاری در پیشگاه حضرت احدیت و عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، فرا رسیدن سال تحصیلی جدید را به اساتید، کارکنان محترم و دانشجویان گرامی بویژه دانشجویان جدیدالورود تبریک و تهنیت عرض نموده، آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برایتان دارم.

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 1- امتحان فارغ‌التحصیلی

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‌رساند، جهت اعلام دروس امتحان فارغ‌التحصیلی در اسرع وقت به آموزش دانشکده مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ -

فوری/ جلسه معارفه گروه بهینه سازی

از کلیه دانشجویان جدیدالورود گرایش بهینه سازی سیستم‌ها دعوت می‌شود در جلسه معارفه و آشنایی با مقررات آموزشی و برنامه درسی گروه بهینه‌سازی سیستم‌ها که در روز دوشنبه مورخ 97/06/19 ساعت 11 الی 12 در سالن شهید شهبازی (واقع در طبقه همکف دانشکده مهندسی صنایع) برگزار می‌گردد، شرکت نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ -

زمانبندی ثبت‌ نام ورودی‌های جدید دانشجویان کارشناسی ارشد (روزانه و نوبت دوم) سال 97

ضمن عرض تبریک پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد سال 1397، به اطلاع می‌‏رساند ثبت‌نام ورودیهای جدید (روزانه و نوبت دوم) مطابق جدول زمانبندی پیوست انجام می پذیرد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ -

تقویم آموزشی نیمسال اول و دوم سال تحصیلی 98-1397

تقویم آموزشی نیمسال اول و دوم سال تحصیلی 98-1397 مصوب گردید. بر این اساس انتخاب واحد کلیه مقاطع در نیمسال اول سال تحصیلی 98-97، از 97/06/17 آعاز گردیده و شروع کلاس‏ها 97/06/24 می‌‌باشد. برای مشاهده تقویم آموزشی به این لینک مراجعه فرمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ -

مهلت دفاع از پروژه کارشناسی

ضمن تبریک موفقیت ارزشمند دانشجویان کارشناسی دانشکده صنایع که در مقطع ارشد پذیرفته شده‌اند، به اطلاع می‌رساند مهلت دفاع از پروژه کارشناسی مطابق اطلاع‌رسانی‌های صورت گرفته 15 شهریور می‌باشد. 

img_yw_news
سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ -

اعلام اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون (استعدادهای درخشان) سال 1397

بدین وسیله اسامی پذیرفته‌شدگان بدون آزمون (استعداد درخشان) مقطع دکتری رشته مهندسی صنایع در سال تحصیلی 98-97 با استناد به آیین‌نامه استعدادهای درخشان به شرح پیوست می‌باشد.

img_yw_news
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ -

قابل توجه دانشجویان پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 97 از طریق استعدادهای درخشان (بدون کنکور)

به اطلاع دانشجویان گرامی که از طریق استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد سال 97 پذیرفته شده‌اند می‌رساند، در صورت انصراف از رشته‌های اعلام شده به آموزش دانشکده سرکار خانم الهی هر چه سریعتر مراجعه و انصراف خود را به صورت کتبی اعلام نمایند.

img_yw_news
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ -

قابل توجه رتبه های برتر کنکور ارشد و دکتری سال 97

ضمن تبریک ایام دهه کرامت، از دانشجویان گرامی که در آزمون‌‏های کارشناسی ارشد و دکترای تخصصـــی سال 97، حائز رتبـــه یک تا سی شده ‏اند و حداقل یک مقطع تحصیلـــی خود را در دانشکده مهندســـی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران طی کرده‌اند دعوت می‌شود مراتب را به همراه کپی کارنامه سازمـــان سنجش حداکثر تا شنبــه 97/5/20 به دفتــــر تحصیلات تکمیلی دانشکده (سرکــار خانم حنفی‏ زاده) تحویل و یا به همــراه مستندات از طریق ایمیل hanafyzadehr@iust.ac.ir ارسال نمائید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ -

دوره HSE

کلیه دانشجویان دانشگاه می‌توانند هر هفته در سایت مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه دوره HSE را گذرانده و در آزمون شرکت نمایند. این دوره برای کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی سال 96 الزامی می‌باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ -

اعطای جایزه‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان صاحب استعداد برتر کشور در سال تحصیلی 98-97

بنیاد ملی نخبگان بر اساس آئین‌نامه «اعطای جایزه‌های تحصیلی بیناد ملی نخبگان به دانشجویان صاحب استعداد برتر» اقدام به ارائه جوایز حمایتی برای سال تحصیلی 98-97 نموده است. آخرین مهلت غیرقابل تمدید بارگذاری مدارک در سامانه جدید sina.bmn.ir، پانزده مرداد ماه 1397 می‌باشد. جهت اطلاع از جزئیات بیشتر اطلاعیه و شیوه‌نامه پیوست را مطالعه نمایید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ -

برگزاری جلسه کارگاه تخصصی

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‌رساند آخرین جلسه کارگاه تخصصی روز پنج‌شنبه 97/04/14 ساعت 8 صبح در کارگاه جوش برگزار خواهد شد.

img_yw_news
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ -

اطلاعیه مهم و فوری- زمان‌های تصویب و دفاع پروژه پایانی مقطع کارشناسی

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‌‏رساند، پروپزال دانشجویان کارشناسی صرفاً در تاریخ 9 و 23 تیر97 (آخرین جلسات گروه کارشناسی قبل از تعطیلات تابستان اساتید) بررسی می‌گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 8- آخرین مهلت بارگذاری مستندات تکمیلی داوطلبین پذیرش در مقطع دکتری تخصصی (از طریق آزمون سراسری سال 1397)

به اطلاع کلیه داوطلینی که در مصاحبه دانشکده صنایع شرکت نموده‌­اند می‌­رساند، جهت تکمیل مدارک خود حداکثر تا روز شنبه 97/04/02 فرصت دارند تا مدارک را بر روی سامانه گلستان بارگذاری نمایند. در صورت عدم بارگذاری هر یک از مستندات زیر در سامانه گلستان، امتیاز مربوط به آن بخش به داوطلب تعلق نخواهد گرفت.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ -

برنامه امتحانی نیمسال دوم سال تحصیلی 97-1396

به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند برنامه امتحانی نیمسال دوم سال تحصیلی 97-1396 کلیه مقاطع تحصیلی دانشکده به شرح پیوست اعلام می گردد. (لینک )

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ -

زمان برگزاری نوبت امتحانات عصر (مقطع کارشناسی)

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‌رساند به دلیل زمان فریضه نماز، برگزاری امتحانات نوبت عصر از ساعت 13 به ساعت 14 تغییر یافت.

img_yw_news
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 7- جزئیات زمانبندی شرکت در جلسات مصاحبه تخصصی پذیرش دکتری (آزمون سراسری و استعدادهای درخشان سال 1397)

ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید فطر، جدول زمان‌بندی مصاحبه تخصصی داوطلبین محترم به شرح پیوست اعلام می‌گردد. 

img_yw_news
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 6- تأکید بر بارگذاری کلیه مستندات آموزشی و پژوهشی داوطلبین دکتری در سامانه گلستان

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی پذیرفته شده می‌رساند لازم است تا تاریخ 97/03/11 مستندات مربوط به کلیه فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی خود شامل موارد پیوست (در اطلاعیه شماره 1 بیان شده است) در سیستم گلستان بارگذاری نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 5- اعلام شماره پرونده داوطلبین استعدادهای درخشان سال 1397 ورود به دوره دکتری

ضمن قبولی طاعات و عبادات، بدینوسیله شماره پرونده داوطلبین استعدادهای درخشان دعوت شده به مصاحبه تخصصی، در رشته های مهندسی صنایع و مهندسی فناوری اطلاعات تجارت الکترونیکی سال 97 به شرح پیوست اعلام می‌گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 4- جزییات مربوط به آزمون کتبی ویژه دعوت‌شدگان به مصاحبه

به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی پذیرفته شده در مرحله اول رشته مهندسی صنایع (شامل روزانه، ممتازی، نوبت دوم و پردیس) در سال 1397 این دانشگاه می‌رساند که آزمون کتبی در روز شنبه مورخ 97/03/12 (که پیش از این نیز این تاریخ در اطلاعیه شماره 1 اعلام شده بود)، ساعت 9 صبح براساس زمینه های تخصصی اعلام شده از طرف اساتید در سالن امتحانات طبقه سوم دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران، برگزار می‌شود. 

img_yw_news
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 3- تمدید بارگذاری مدارک و مستندات داوطلبین دکتری از طریق سامانه گلستان

به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی پذیرفته شده در مرحله اول آزمون دکتری مهندسی صنایع و مهندسی فناوری اطلاعات تجارت الکترونیکی سال 1397 این دانشگاه می رساند که زمان بارگذاری مدارک بر روی سیستم گلستان حداکثر تا 97/03/11 تمدید شد.

img_yw_news
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ -

« تعیین استاد راهنما (کارآموزی- پروژه پایانی) »

دانشجویان کارشناسی که قصد دارند در تابستان 97 واحد کارآموزی یا پروژه پایانی اخذ نمایند، جهت دریافت کاربرگ‏‌های مربوطه ‌برای تعیین استاد کارآموزی و استاد راهنمای پروژه از روز شنبه 97/03/19 (ساعت 8:30) لغایت چهارشنبه 97/03/23 به آموزش دانشکده (سرکار خانم علی‌صعی) مراجعه نمایند. 

img_yw_news
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 2- بارگذاری مدارک و مستندات داوطلبین دکتری از طریق سامانه گلستان

به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی پذیرفته شده در مرحله اول آزمون دکتری مهندسی صنایع و مهندسی فناوری اطلاعات تجارت الکترونیکی سال 1397 این دانشگاه می رساند که سامانه گلستان برای بارگذاری مدارک و مستندات مربوطه فعال شده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 1- فرایند انجام مصاحبه داوطلبین دکتری پذیرفته شده از طریق کنکور سراسری سال 97

ضمن عرض تبریک قبولی در مصاحبه تخصصی مقطع دکتری این دانشگاه و با آرزوی موفقیت، به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی پذیرفته شده در مرحله اول آزمون دکتری مهندسی صنایع و مهندسی فناوری اطلاعات تجارت الکترونیکی سال 1397 این دانشگاه می‌رساند فرایند انجام مصاحبه به صورت پیوست انجام می‌پذیرد.

img_yw_news
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ -

قوانین جدید سازمان وظیفه عمومی در خصوص تمدید مهلت معافیت تحصیلی دانشجویان مشمول نظام وظیفه در مقطع کارشناسی

دانشجویان مشمول در مقطع کارشناسی به شرطی می‌توانند از سنوات ارفاقی بهره‌مند شوند که امکان فراغت از تحصیل طی مدت سنوات ارفاقی را داشته باشند، لذا در صورت دارا بودن شرایط پیوست به صورت مرحله‌ای یا یکساله می توانند از سنوات ارفاقی بهره‌مند شوند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

ارزشیابی نیمسال دوم 97-96

به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رساند که فرایند ارزشیابی کیفیت تدریس اساتید در نیمسال دوم 97-96 از روز شنبه مورخ 97/02/29 به مدت دو هفته انجام می‏ گردد.

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

مراجعه دانشجویان

آقایان رضا یاوری و مجید درویش دانشجویان (مقطع کارشناسی) هر چه سریعتر به آموزش دانشکده (سرکار خانم علی صعی) مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

تقویم دروس سمینار و پایان نامه دانشجویان کارشناسی ارشد (ورودی 96)

به اطلاع دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع(کلیه گرایشها) و مهندسی فناوری اطلاعات ورودی 96 می رساند؛ زمان تصویب، ارائه سمینار و تصویب پروپوزال کارشناسی ارشد به شرح پیوست می‌باشد.

img_yw_news
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نظر دارد اولین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران « IRAN JOBEX » (اشتغال، کاریابی داخلی و خارجی وحمایت از مشاغل داخلی) از تاریخ 5 الی 8 اردیبهشت ماه 97 در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار نماید.

img_yw_news
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

مهلت ارسال موارد آموزشی جهت طرح در گروه آموزشی

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان می‌رساند جهت مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح‌تر، موارد آموزشی و درخواست‌های دانشجویی مرتبط با گروه‌های آموزشی، حداکثر تا روز سه‌شنبه (قبل از ظهر) هفته قبل از تشکیل جلسه توسط تحصیلات تکمیلی دانشکده تحویل گرفته می‌شود.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 2- پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد (بدون آزمون) از سایر رشته‌ها

به اطلاع دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی کلیه رشته‌های تحصیلی دانشگاه علم و صنعت ایران که  حائز شرایط  ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون (استعدادهای درخشان) هستند، می‌رساند؛ دانشکده مهندسی صنایع در نظر دارد تعداد محدودی از ظرفیت اضافی خود را از میان داوطلبان سایر رشته‌های تحصیلی انتخاب نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره 1- پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد (بدون آزمون)

به اطلاع دانشجویان کارشناسی ورودی 93 که دارای رتبه‌های برتر و حائز شرایط ورود بدون آزمون به مقطع کارشناسی ارشد می‌باشند، می‌رساند برای تکمیل فرم درخواست پذیرش دانشجویان ممتاز و انتخاب رشته/ گرایش به آموزش دانشکده (سرکار خانم الهی) سریعاً مراجعه نمایند. 

img_yw_news
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ -

تمدید کارت دانشجوئی

به اطلاع آن دسته از دانشجویان کارشناسی که برچسب تمدید کارت ترم جاری را دریافت ننموده‌اند، می‌رساند حداکثر تا روز شنبه 21 اسفند ماه 96 فرصت دارند با مراجعه به آموزش دانشکده(سرکار خانم علی صعی) نسبت به تمدید کارت خود اقدام نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ -

معرفی متقاضیان طرح دانش آموخته وظیفه

با توجه به اجرای بند «ب» توافق نامه شماره 65101/1/16/3799 مورخ 95/12/07 مابین وزیران محترم دفاع و پش.ن.م و علوم، تحقیقات و فناوری مقرر گردید تا تعدادی از سربازان دانش آموخته در قالب طرح دانش آموخته وظیفه (مشمول خاص) در آزمایشگاه‌های دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی همکار با بخش دفاع بکار گرفته شوند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ -

زمان برگزاری جلسه گروه آموزشی

به اطلاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی می‌رساند با توجه به برگزاری آخرین جلسه گروه آموزشی در سال جاری مورخ 12 اسفند ماه 96، آخرین مهلت تحویل موارد گروه آموزشی حداکثر تا 9 اسفند ماه می‌باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ -

نشست با دانشجویان دکتری

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان دکتری ورودی سال­های 94، 95 و 96 دانشکده می‌­رساند به منظور آشنایی بیشتر با الزامات و ضوابط مورد نظر از سوی دانشکده در رابطه با امور آموزشی و پژوهشی دوره دکتری و آیین‌نامه مربوطه، جلسه­‌ای با حضور مسئولین دانشکده برگزار می­‌گردد. 

img_yw_news
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ -

« تعیین استاد راهنما (کارآموزی- پروژه پایانی) »

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی که در نیمسال دوم 97-96 واحد کارآموزی یا پروژه پایانی را اخذ نموده‌‏اند می‌رساند جهت دریافت کاربرگ‏‌های مربوطه برای تعیین استاد کارآموزی و استاد راهنمای پروژه از روز شنبه 96/12/5 (ساعت 8:30) لغایت چهارشنبه 96/12/09 به آموزش دانشکده (سرکار خانم علی صعی) مراجعه نمایند. 

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ -

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 97-1396

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 97-1396 مصوب گردید. بر این اساس انتخاب واحد کلیه مقاطع از 96/11/14 آعاز گردیده و شروع کلاس‏ها 96/11/21 می‌‌باشد. برای مشاهده تقویم آموزشی به این لینک مراجعه فرمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ -

عدم دریافت نسخه چاپی پایان‌نامه‌ از دانشجویان تحصیلات تکمیلی

به اطلاع دانشجویان گرامی تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکتری) می‌رساند با توجه به انتقال کتابخانه‌ی دانشکده‌ها به مراکز اسناد علمی و اطلاع‌رسانی، از این پس پایان‌نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی صرفاً به صورت دیجیتال در کتابخانه ذخیره خواهد شد و نیاز به نسخه چاپی پایان‌نامه به کتابخانه نمی‌باشد.

img_yw_news
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ -

برگزاری مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز دانشگاه در سال 1396

 دفتر استعدادهای درخشان با حمایت معاونت آموزشی دانشگاه "مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز سال تحصیلی 96-95" را در روز سه‌شنبه مورخ 5 دی ماه 1396 در سالن شهید بهرامی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌‌نماید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ -

اطلاعیه 2-انتخاب استاد راهنمای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 96

 بدینوسیله به اطلاع دانشجویان روزانه و نوبت دوم کارشناسی ارشد (غیر از پردیس) ورودی 96 می رساند که اسامی اساتید پیوست برای انتخاب استاد راهنما دارای ظرفیت می‌باشند.

img_yw_news
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ -

اطلاعیه 1-انتخاب استاد راهنمای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 96

 به اطلاع دانشجویان ورودی ۱۳۹۶ کارشناسی ارشد می رساند، بازه زمانی انتخاب استاد راهنما از تاریخ ۱۲ آذر ماه سال جاری لغایت نیمه اسفندماه می‏باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ -

زمان تحویل ارائه مدارک حذف پزشکی

به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی می ‏رساند جهت ارائه مدارک حذف پزشکی حداکثر تا روز شنبه مورخ 96/08/20 به آموزش دانشکده (سرکار خانم الهی) مراجعه نمایند.

صفحه 1 از 5    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.38 seconds with 144 queries by YEKTAWEB 3980