[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
مدیریت دانشکده::
درباره دانشکده::
قطب علمی" بهســــا"::
درباره مهندسی صنایع::
معرفی افراد::
امور آموزش::
امور پژوهش::
مرکز کامپیوتر::
دانشجویان::
اخبار دانشکده::
تقویم دانشکده::
تسهیلات پایگاه::
::
شعار دانشگاه علم و صنعت ایران

AWT IMAGE

..
اخبار و اطلاعیه‏ های آموزشی

AWT IMAGE 

..
تقویم دروس سمینار و پایان نامه دانشجویان کارشناسی ارشد

AWT IMAGE 

..
‌حمایت از پایان‌نامه‌ها
..
مراحل حذف اضطراری

AWT IMAGE

..
دفاعیـــه‌ ها

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE 

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
برنامه 8 ترمه (مقطع کارشناسی)

AWT IMAGE

..
«حمایت از کالای ایرانی»

AWT IMAGE

  

درباره‌ی سال ۹۷ سالــــی که از این لحظه آغاز می‌شود  آنچه مهم است، این است که همـــه بایــد سخت کار کننــد. بنــده در شعارهــای سالهـــا معمولاً مخــاطب را مسئولیــن قـــرار میدادم؛ امسال مخاطب، همه‌ی آحاد ملّت و از جمله مسئولین خواهند بود. مقدّمتاً عرض کنم، مسئله‌ی اقتصاد و فرهنگ و مسائل گوناگون همه مطــرح است لکـــن مسئلـــه‌ی اصلــــی مــــا امســــــال هم مسئلـــه‌ی اقتصــــاد و معیشت مردمـــــی است. همــــه باید تلاش کنند، همه باید کار کنند و محـور هم عبـــارت است از تولید ملّی؛ یعنی اگر چنانچه تولید ملّی را -با شرحـــی که ان‌شــاءالله در سخنــــرانی عــرض خواهم کرد- همـــه تعقیب کننــــد و دنبــــال‌گیـــری کننــــد، بسیـــاری از مشــــکلات اقتصــــادی، مشـــکلات معیشتــــیِ مردم -هم مسئلــــه‌ی اشتغال، هم مسئله‌ی سرمایه‌گذاری و بقیّه‌ی چیزها- حل خواهد شد. آسیبهای اجتماعــی به میـزان زیادی کاهش پیدا خواهد کرد؛ یعنی محور، تولید ملّی است. بنابراین اگر تولیــد ملّـــــی شتاب بگیرد، بسیــــاری از مشکلات حل خواهد شد. من این را محــور قرار دادم برای شعــار امسال؛ شعــــار امســال «حمایت از کـــالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه می‌توانند در این زمینـــه کمک بکنند و به معنـــای واقعی کلمه وارد میدان بشوند. البتّه این حمایت از پنج شش جهت، ابعاد مختلفـــــی دارد که این ابعـــاد را من ان‌شاءالله در سخنرانـی باز خواهم کرد و تشـــریح خواهم کرد و آنچـــه را که قشرهــای مختلف مردم و مسئولیـــنِ گوناگون کشور میتوانند انجام بدهند، ان‌شــاءالله مطــــرح خواهم کرد.
امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.

..
امروز: سه شنبه مورخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
آخرین مطالب سایر بخش‌ها
:: قابل توجه دانشجویان واحد نور
:: اطلاعیه مهم در خصوص هزینه مصاحبه دکتری
:: برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری پردیس دانشگاهی ورودی های 97
:: مسابقه فرهنگی کارکنان به مناسبت ماه شعبان / 26 اردیبهشت 1397
:: سفر خانوادگی اساتید، قطار گردشگری شمال/ 21 اردیبهشت 1397
..
نظرسنجی
نقطه قوت سایت دانشکده صنایع کدام گزینه است؟
درج اطلاعیه های آموزشی
درج اخبار کنفرانس ها و همایش ها
درج اخبار دانشجویان و عمومی
امکانات سایت( ارسال پیام، پرسش،نظر و...)
   
..
:: بایگانی بخش اخبار عمومی: ::
img_yw_news
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ -

درگذشت دانشجو مریم محسنی فرد و زمان برگزاری مراسم یادبود

با نهایت تاسف و تاثر درگذشت دانشجو مرحومه مریم محسنی‌فرد را به اطلاع کلیه دانشگاهیان می‏‌رساند. این مصیبت را به خانواده محترم ایشان تسلیت گفته و از خداوند منان برای آن مرحومه علو درجات و برای بازماندگان صبر مسئلت می‌نماییم.

img_yw_news
یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

راه اندازی کانال سروش دانشکده مهندسی صنایع

کانال سروش دانشکده مهندسی صنایع با هدف اطلاع‌‏رسانی اساتید، دانشجویان، کارکنان و دسترسی سریع و آسان به اخبار و اطلاعیه‏‌های دانشکده بصورت آزمایشی راه ‏اندازی شد.

img_yw_news
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

تحویل کتب امانتی به کتابخانه‌ی دانشکده

با توجه به انتقال کتب دانشکده‌ صنایع به ساختمان جدید کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد علمی و اطلاع‌رسانی،خواهشمند است کتب امانتی خود را حداکثر تا اواسط اردیبهشت ماه سال 1397 به کتابخانه تحویل دهید تا امور مربوط به آماده‌سازی کتابها جهت انتقال هر چه سریعتر صورت پذیرد. 

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ -

عرضه کتب مرتبط با مدیریت ریسک، مدیریت حوادث و بحران‌ها

انجمن علمی مدیریت بحران ایران با همکاری انتشارات شناخت زندگی نسبت به انتشار و عرضه کتب مرتبط با مدیریت ریسک، مدیریت حوادث و بحران‌ها مانند پدافند غیرعامل، HSE، CBRN، تاب‌آوری، ایمنی، حفاظت، حراست، کمک‌های اولیه، اورژانس و بهداشت محیط به شرح پیوست نموده است.

img_yw_news
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ -

برگزاری نشست نقد، بررسی وجمع بندی چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

نشست نقد و بررسی و جمع بندی چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صایع همراه با مراسم تقدیر از دست اندرکاران اجرایی کنفرانس، زمان دوشنبه 14 اسفند ماه 96، ساعت 18-16، مکان: سالن شهید شهبازی دانشکده مهندسی صنایع.

img_yw_news
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ -

انتصاب مدیر گروه مهندسی سیستم های اقتصادی - اجتماعی

 با حکم مورخ 96/11/14 ریاست دانشگاه، دکتر ابراهیم تیموری، عضو هیأت علمی دانشکده برای مدت دو سال به سمت «مدیر گروه مهندسی سیستم‌های اقتصادی و اجتماعی دانشکده صنایع» منصوب شد. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می‌نماییم.

img_yw_news
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ -

انتصاب مدیر گروه مدیریت سیستم و بهره وری

با حکم مورخ 96/11/04 ریاست دانشگاه، دکتر محمد مهدوی مزده، عضو هیأت علمی دانشکده برای مدت دو سال به سمت «مدیر گروه مدیریت سیستم و بهره‌وری دانشکده صنایع» منصوب شد. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می‌نماییم.

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ -

انتصاب دکتر ماکویی بعنوان «معاون پژوهشی دانشکده»

 با حکم مورخ 96/09/21 ریاست دانشگاه، دکتر احمد ماکویی، عضو هیأت علمی دانشکده برای مدت دو سال در سمت «معاون پژوهشی دانشکده مهندسی صنایع» منصوب شدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می‌نماییم.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ -

برگزاری سمینار پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران با معرفی اساتید و پژوهشگران برتر سال 95

 سمینار پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران، دوشنبه بیستم آذر ماه 1396، در محل مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ -

انتصاب دکتر معینی بعنوان «مدیر فرهنگی دانشکده»

با حکم مورخ 96/08/10 ریاست دانشگاه، دکتر علیرضا معینی، عضو هیأت علمی دانشکده برای مدت دو سال در سمت «مدیر فرهنگی دانشکده صنایع» منصوب شدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ -

درخشش دانشجوی دانشکده صنایع در مسابقات قرآن کریم

  کسب عنوان "عالی" در چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و "رتبه نخست" در سی و یکمین دوره مسابقات ملی دانشجویان در رشته حفظ کل قرآن  توسط دانشجوی دانشکده صنایع، آقای محمدرسول تکبیری مایه افتخار و مباهات ما می باشد. این موفقیت ارزشمند را به این دانشجوی کوشا و دانشگاهیان علم و صنعت ایران تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزون ایشان را از خداوند خواستاریم.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ -

تبریک آغاز سال تحصیلی جدید

  پس از حمد و شکرگزاری در پیشگاه حضرت احدیت، فرا رسیدن سال تحصیلی جدید را به اساتید، کارکنان محترم و دانشجویان گرامی بویژه دانشجویان جدیدالورود تبریک و تهنیت عرض نموده، آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برایتان دارم.

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ -

ابقاء رئیس دانشکده

با حکم مورخ 96/04/20 رئیس دانشگاه، دکتر سیامک نوری، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع، برای مدت دو سال در سمت «رئیس دانشکده» ابقاء شدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ -

راه اندازی کانال تلگرام چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع

کانال تلگرام چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع که به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد، افتتاح شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ -

برگزاری دومین نشست هم اندیشی مدیریت فرآیندهای کسب ‌وکار

دومین نشست هم اندیشی مدیریت فرآیندهای کسب ‌وکار، بیست و دوم تیرماه 1396 توسط شرکت بهفا در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶ -

ارتقاء مرتبه دکتر علیرضا معینی از استادیاری به دانشیاری

دکتر علیرضا معینی عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقاء یافتند. این ارتقاء مرتبه در جلسه هیأت ممیزه مورخ 96/04/12 مورد موافقت قرار گرفت. 

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶ -

ارتقاء مرتبه دکتر احمد ماکوئی از دانشیاری به استادی

دکتر احمد ماکوئی عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع از مرتبه دانشیاری به استادی ارتقاء یافتند. این ارتقاء مرتبه در جلسه هیأت ممیزه مورخ 96/04/12 مورد موافقت قرار گرفت. 

img_yw_news
شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ -

سامانه پیشینه پژوهش با هدف پیشگیری از انجام پژوهش های تکراری

بازگشت به آئین نامه شماره 195929/و مورخ 95/09/06، وزیر محترم علوم تحقیقات و فناوری، با عنوان « ثبت و اشاعه پیشنهادها، پایان نامه ها و رساله های تحصیلات تکمیلی و صیانت از حقوق پدیدآوران» به آگاهی می رساند سامانه پیشینه پژوهش با هدف پیش گیری از انجام پژوهش های تکراری، در نشانی http://pishineh.irandoc.ac.ir ، آماده ارائه خدمت است.

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ -

اولویت های پژوهشی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در حوزه کودکان

پیرو تعاملات معاونت حقوقی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک وزارت دادگستری به منظور ارتقاء حقوق کودک، بدین وسیله اولویت های پژوهشی برخی دستگاه ها در زمینه کودکان و در رشته ها و گرایش های مختلف به شرح پیوست اعلام می گردد.

img_yw_news
شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

اطلاعیه بورس تحصیلی کشور اندونزی (سازمان امور دانشجویان)

نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات دولت اندونزی، با اعطای تعدادی بورس در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های تحصیلی مختلف در ۱۶ دانشگاه برای سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۷ موافقت نموده است. 

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

ارتقاء مرتبه دکتر کامران شهانقی از استادیاری به دانشیاری

دکتر کامران شهانقی عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقاء یافتند. این ارتقاء مرتبه در جلسه هیأت ممیزه مورخ 96/02/11 مورد موافقت قرار گرفت. 

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ -

استاد برجسته ریاضی ایرانی درگذشت.

با نهایت تأسف و تأثر درگذشت مرحوم دکتر غلامرضا جهانشاهلو، پدر علم تحلیل پوششی داده های ایران و از اساتید برجسته ریاضی کشور و عضو هیأت علمی گروه ریاضی دانشگاه خوارزمی را به جامعه دانشگاهیان تسلیت گفته و از درگان ایزد منان برای آن مرحوم مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و اجر آرزومندیم.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ -

ثبت نام جشن دانش آموختگان سال تحصیلی 95-1394 آغاز شد.

معاونت فرهنگی و اجتماعی جشن دانش آموختگان سال تحصیلی 95-1394 دانشگاه را در اردیبهشت 1396 برگزار می نماید. لذا دانش آموختگانی که از تاریخ 1 مهر 1394 الی 30 بهمن 1395 فارغ التحصیل شده اند، می توانند در این جشن ثبت نام نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ -

برگزاری اولین نشست از تجربیات کارشناسان کسب و کار الکترونیکی کشور با حضور مهندس قنبری (مدیرارتباط با مشتریان ایوند)

اولین نشست بهره مندی از تجربیات کارشناسان کسب و کار الکترونیکی کشور با حضور مهندس امیرحسین قنبری (مدیر ارتباط با مشتریان ایوند) روز شنبه 21 اسفند ماه ساعت 9 صبح در کلاس شماره 217 برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ -

برگزاری جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع با سخنرانی حجه الاسلام والمسلمین کریمی

جلسه فرهنگی اساتید و کارکنان دانشکده مهندسی صایع به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با سخنرانی حجه الاسلام والمسلمین کریمی پیرامون «فضائل و مشی مبارزاتی حضرت زهرا (س)» روز دوشنبه نهم اسفند ماه 95 (ساعت 45: 12 تا 14) برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ -

طراحی مدلی برای رتبه بندی دانشکده های مهندسی صنایع

محققین دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران با استفاده از نظریه تحلیل پوششی داده ها اقدام به رتبه بندی دانشکده های مهندسی صنایع دنیا بر اساس سه شاخص H-Index, G-Index و I10 بر مبنای بانک اطلاعاتی اسکوپوس نمودند. 

img_yw_news
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ -

ارتقاء مرتبه دکتر فرناز برزین پور از استادیاری به دانشیاری

دکتر فرناز برزین پور عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقاء یافتند. این ارتقاء مرتبه در جلسه هیأت ممیزه مورخ 95/12/02 مورد موافقت قرار گرفت. 

img_yw_news
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ -

برگزاری اولین همایش گروه ارتباط با صنعت دانشکده صنایع

اولین همایش گروه ارتباط با صنعت دانشکده مهندسی صنایع با حضور مهندس علی اصغر پورمند( مدیر عامل "هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه") شنبه 7 اسفند 1395 ساعت 13 الی 15  در آمفی تئاتر شهید شهبازی دانشکده مهندسی صنایع برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ -

انتصاب دکتر محمدعلیها بعنوان «سرپرست کارگاه جوش دانشکده»

با حکم مورخ 95/11/13 ریاست دانشکده، دکتر محمدعلیها، عضو هیأت علمی دانشکده برای مدت دو سال در سمت «سرپرست کارگاه جوش دانشکده مهندسی صنایع» منصوب شدند. 

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ -

انتصاب مهندس خالقی بعنوان «سرپرست کارگاه ماشین‏ افزار دانشکده»

با حکم مورخ 95/11/13 ریاست دانشکده، مهندس غلامحسین خالقی، عضو هیأت علمی دانشکده برای مدت دو سال در سمت «سرپرست کارگاه ماشین افزار دانشکده مهندسی صنایع» منصوب شدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

img_yw_news
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ -

ارتقاء مرتبه دکتر مصطفی جعفری از استادیاری به دانشیاری

دکتر مصطفی جعفری عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقاء یافتند. این ارتقاء مرتبه در جلسه هیأت ممیزه مورخ 04/11/95 مورد موافقت قرار گرفت. کسب این موفقیت ارزشمند را به ایشان تبریک عرض می نمائیم.

img_yw_news
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ -

معرفی دکتر محمدعلیها بعنوان پژوهشگر برتر سال 94

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش در دانشگاه علم و صنعت ایران  با حضور جناب آقای دکتر ستاری (معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان)؛ بیست و نهم  آذرماه 1395 در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ -

انتصاب خانم دکتر برزین پور بعنوان « مدیر دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه »

با حکم مورخ 28/09/95 ریاست دانشگاه، خانم دکتر برزین پور برای مدت دو سال بعنوان « مدیر دفتر  استعدادهای درخشان دانشگاه» منصوب گردیدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می ‏نماییم. 

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ -

دعوت به همکاری

آزمایشگاه مهر به عنوان آزمایشگاه همکار معاونت غذا و دارو و همکار استاندارد و دارای گواهینامه ایزو 17025 از مرکز ملی تائید صلاحیت ایران با اعتبار بین المللی در داخل و خارج کشور، آمادگی خود را جهت پذیرش دانشجویان و کارآموزان در کلیه زمینه ها اعلام می نماید.

img_yw_news
سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ -

مجله « Uncertain Supply Chain Management » به نمایه اسکوپوس پذیرفته شد.

مجلـه "Uncertain Supply Chain Management ISSN 2291-6830" به سردبیـری دکتر بابک فرهنگ مقدم و مدیر مسئولی دکتر سیدجعفر سجادی عضو هیات علمی دانشکده به نمایه اسکوپوس ملحق شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ -

درخواست معرفی دانشجویان تحصیلات تکمیلی جهت همکاری مشترک در طرح های صنعت هوایی

سازمان صنایع هوایی در نظر دارد به منظور انتفاع متقابل هر چه بیشتر این سازمان و دانشگاه ها از یکدیگر، از خدمات دانشجویان تحصیلات تکمیلی و علاقمند به کار دانشجویی که دارای روحیه ای پژوهشی- عملیاتی می باشند بهره مند گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ -

گردهمایی برگزیدگان 95 مهندسی صنایع

این مراسم با حضور اساتید برجسته دانشگاهی، مسئولین دولتی، بنگاه های اقتصادی و هنرمندان و بازیگران، چهارشنبه 19 آبان ساعت 15 الی 19 در فرهنگسرای اندیشه برگزار می گردد. وسیله ایاب و ذهاب از دانشگاه تا محل برگزاری فراهم می باشد...

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ -

فراخوان ثبت نام در بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه 95

از کلیه دانشجویان واجد شرایط دعوت می‏شود ضمن مطالعه آیین‏نامه نسبت به ثبت‏نام و شرکت در جشنواره اقدام نمایند. دانشجویان می‏توانند از تاریخ 95/8/1 تا 95/8/20 با مراجعه به سامانه www.nemooneh.saorg.ir  ثبت نام نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ -

ارتقای علمی مرحوم دکتر کاظم نقندریان از استادیاری به دانشیاری

مرحوم جناب آقای دکتر کاظم نقندریان عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقاء یافتند. این ارتقاء مرتبه در جلسه هیأت ممیزه مورخ 26/07/95 مورد موافقت قرار گرفت. روحشان شاد

img_yw_news
دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ -

فراخوان پژوهشی

شرکت انتقال داده های آسیاتک، به عنوان ارائه دهنده خدمات ارتباطی کشور، در راستای  تعامل بیشتر صنعت و دانشگاه، از کلیه اعضای هیات علمی، محققان و دانشجویان محترم، در قالب حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد، دکتری و طرح‏های تحقیقاتی - پژوهشی دعوت به همکاری در حوزه اولویت‏های پژوهشی پیوست می نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ -

برگزاری جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع با سخنرانی حجه الاسلام والمسلمین کریمی

اولین جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع در سال تحصیلی جدید با سخنرانی حجه‏ الاسلام و المسلمین کریمی پیرامون « نقش حضرت زینب سلام الله علیها پس از حادثه عاشورا » روز دوشنبه مورخ بیست و ششم مهرماه ماه 1395 (از ساعت 12:45 تا 14) برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ -

برگزاری جشن بزرگ عید غدیر در دانشکده‌های مهندسی صنایع و برق

در عظمت عید غدیر و روز تکمیل دین همین اندازه کافی است که امام باقر علیه السلام درباره این روز می فرمایند: «اسلام بر پنج پایه استوار شده است: نماز ، زکات ، روزه ، حج و ولایت و به هیچ چیز به اندازه آنچه در روز غدیر به ولایت تاکید شده ، ندا نشده است.» (اصول کافی 2-21-8)

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ -

تبریک آغاز سال تحصیلی جدید

New Page 1   پس از حمد و شکرگزاری در پیشگاه حضرت احدیت، فرا رسیدن سال تحصیلی جدید را به اساتید، کارکنان محترم و دانشجویان گرامی بویژه دانشجویان جدیدالورود تبریک و تهنیت عرض نموده، آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برایتان دارم.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ -

انتصاب دکتر یعقوبی بعنوان "معاون آموزشی و مدیر تحصیلات تکمیلی دانشکده"

با حکم مورخ 09/06/95 ریاست دانشگاه، دکتر سعید یعقوبی برای مدت دو سال بعنوان "معاون آموزشی و مدیر تحصیلات تکمیلی دانشکده" منصوب گردیدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می‏نماییم. 

img_yw_news
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ -

برگزاری گردهمایی تخصصی نگهداری و تعمیرات

انجمن نگهداری و تعمیرات ایران با همکاری دانشکده صنایع برگزار می‏نماید:  گردهمایی تخصصی نگهداری و تعمیرات با موضوع «الگوریتم راهبری مدیریت تعالی سیستم‏های نگهداری و تعمیرات و مدل ارزیابی رشد و بلوغ سازمانی»، زمان روز چهارشنبه 10 شهریور 95 ساعت 14 الی 17، مکان دانشکده مهندسی صنایع- سالن شهید شهبازی.

img_yw_news
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵ -

مراسم چهلمین روز درگذشت مرحوم دکتر نقندریان

مراسم چهلمین روز درگذشت مرحوم مغفور شادروان دکتر کاظم نقندریان را به اطلاع عموم دانشگاهیان می رساند، روز دوشنبه مورخ 15/6/95ساعت 13:30 الی 15در مسجد الشهدای دانشگاه علم وصنعت ایران برگزار می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵ -

راه اندازی کانال تلگرام دانشکده مهندسی صنایع

کانال تلگرام دانشکده مهندسی صنایع با هدف اطلاع ‏رسانی اساتید، دانشجویان، کارکنان و دسترسی سریع و آسان به اخبار و اطلاعیه‏های دانشکده بصورت آزمایشی راه ‏اندازی شد.

img_yw_news
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ -

انتصاب دکتر محمد سعیدی مهرآباد بعنوان سردبیر مجله بین‌ المللی دانشگاه

با حکم مورخ 28/04/95 ریاست دانشگاه، دکتر محمد سعیدی مهرآباد برای مدت 3 سال بعنوان « سردبیر مجله International Journal of Production Research and Industrial Engineering »  منصوب گردیدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می‏نماییم. 

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ -

مراسم تشییع پیکر مرحوم دکتر کاظم نقندریان استاد دانشکده مهندسی صنایع

در کمال تاسف و تاثر به اطلاع عموم جامعه دانشگاهیان علم و صنعت ایران می رساند همکار گرامی جناب آقای دکتر کاظم نقندریان، استاد دانشکده مهندسی صنایع، مصادف با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع)- رئیس مکتب جعفری، دعوت حق را لبیک گفت.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ -

انَّا للّـه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ پیام تسلیت به بازماندگان مرحوم دکتر کاظم نقندریان استاد دانشکده مهندسی صنایع

درگذشت همکار عزیزمان جناب آقای دکتر کاظم نقندریان را به جامعه دانشگاهی و خانواده محترمشان تسلیت عرض نموده برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان ایشان صبر وشکیبایی مسئلت می‏نمائیم.

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ -

انتصاب دکتر معینی

با حکم مورخ 19/04/95 ریاست دانشگاه، دکتر علیرضا معینی برای مدت یک سال بعنوان "عضو کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی" منصوب گردیدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می‏نماییم. 

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ -

رتبه مجله " International Journal of Industrial Engineering Computations"

مجلـه مهندسـی صنایع "International Journal of Industrial Engineering Computations" به سردبیـری دکتر سیدجعفر سجادی برای سومین سـال متوالـی بر اساس اطلاعات نمایه اسکوپوس در لیست ژورنالهای رتبه اول (Q1) قرار گرفت.

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ -

تقدیر از دکتر سعیدی مهرآباد در مراسم روز بین الملل دانشگاه

مراسم روز بین‏ الملل دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور دکتر سالار آملی (قائم مقام وزیر علوم در امور بین‏الملل و رییس مرکز همکاری‏‏های علمی بین‏المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) دهم خردادماه 1395، در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ -

برگزاری سخنرانی علمی تحت عنوان " Key Trend in Big Data Analytics Market "

 قطب علمی بهینه‏سازی سامانه‏های پیشرفته تولیدی و خدماتی برگزار می‏نماید: سخنرانی علمی تحت عنوان " Key Trend in Big Data Analytics Market  "، با حضور دکتر سمیرا ملک محمدی ، پژوهشگر ارشد گروه تدوین استراتژی Big Data شرکت توشیا امریکا، روز شنبه ۰۸/۰۳/۹۵ ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۳، آمفی تئاتر شهیدشهبازی دانشکده مهندسی صنایع.

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ -

برگزاری سمینار آشنایی با ترانزیت ملی و فرصت درآمدزایی

سمینار آشنایی با ترانزیت ملی و فرصت درآمدزایی با حضور مهندس پیرلورن برگزار می‏گردد: زمان روز یک‏شنبه ۰۹/۰۳/۹۵ ساعت ۸ الی ۱۰، مکان: دانشکده مهندسی صنایع- اتاق جلسات طبقه چهارم.

img_yw_news
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

برگزاری جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع با موضوع «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» با حضور آقای محمد امینی رعیا

جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع با موضوع «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» و با حضور جناب آقای محمد امینی رعیا مسئول قرارگاه اقتصادی بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران (مستقر در دانشکده مهندسی صنایع) در روز دوشنبه مورخ ششم اردیبهشت ماه 1395 (از ساعت 12:45 تا 13) برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

برگزاری انتخابات دفاتر فرهنگی

انتخابات دفاتر فرهنگی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‏گردد: ثبت‏نام کاندیداها 1 اردیبهشت لغایت 7 اردیهبشت ماه 95، زمان برگزاری انتخابات: 19 اردیبهشت ماه 95.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

برگزاری اردوی فرهنگی تفریحی «باغ ایرانی»

همزمان با ایام مبارک ماه رجب، اردوی تفریحی «باغ ایرانی» ویژه کارکنان بانوی دانشکده مهندسی صنایع در روز چهارشنبه مورخ 26 فروردین 1395 از ساعت 12 لغایت 16برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ -

جلسه صندوق حمایت از پزوهشگران و فناوران کشور

رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور به دعوت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران، دوشنبه 30 فروردین ماه 95 ساعت 30: 13 الی 15 در مجتمع امام خمینی (ره) حضور می‏یابد و در جمع اعضای هیات علمی دانشگاه سخنرانی خواهد نمود.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ -

برگزاری جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت با سخنرانی حجه ‌الاسلام و المسلمین ابراهیمی‌نژاد

  جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت با سخنرانی حجه‏ الاسلام و المسلمین ابراهیمی‌نژاد مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت ایران با موضوع «نقش دانشگاه در اقتصاد مقاومتی» در روز دوشنبه مورخ بیست و سوم فروردین ماه 1395 (از ساعت 12 تا 13:15) برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ -

برگزاری اولین جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت روز دوشنبه مورخ 16/1/95

اولین جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت در سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل، با موضوع  « تدوین برنامه راهبردی فرهنگی دانشکده مهندسی صنایع » در روز دوشنبه مورخ شانزدهم فروردین ماه 1395 (از ساعت 13:30 تا 15) برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ -

مراسم بزرگداشت روز مهندس در دانشکده مهندسی صنایع

مراسم بزرگداشت روز مهنــدس با همکـاری گــروه نرم افزاری و انجمن علمــی دانشکده مهندسی صنایع در هفدهم اسفندماه 1394 از ساعت 15 الی 30: 17 در محل آمفی تئاتر شهید شهبازی دانشکده مهندسی صنایع برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ -

برگزاری جلسه فرهنگی اساتید و کارکنان دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت با سخنرانی دکتر دزفولی 3 و 17 اسفند ماه 94

جلسه فرهنگی اساتید و کارکنان دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت با سخنرانی دکتر دزفولی در دانشگاه علم و صنعت ایران با موضوع «مصائب حضرت زهرا (س) بعد از عروج ملکوتی پیامبر اکرم (ص)» در روز‌های دوشنبه مورخ سوم و هفدهم اسفند ماه 1394 (از ساعت 12:45 تا 14:30) برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ -

زمان ثبت ‌­نام «جشن دانش ‌‌آموختگان سال ­تحصیلی94-93»

به اطلاع کلیه دانش ‏آموختگان سال تحصیلی گذشته دانشگاه علم و صنعت ایران می‏ رساند، معاونت فرهنگی و اجتماعی در نظر دارد جشن دانش ‏آموختگان سال تحصیلی 94-1393 دانشگاه را در اردیبهشت 1395 برگزار نماید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ -

اطلاعیه قراردادهای " آموزش یار- پژوهش یار" برای نیمسال دوم 95-94 بنیاد ملی نخبگان

ضمن عرض تبریک،  بدینوسیله به اطلاع دانشجویان مشمول جوایز حمایتی سال جاری بنیاد ملی نخبگان میرساند مطابق نیمسال گذشته قراردادهای "آموزش یار" و پژوهش یار" برای نیمسال دوم 95-94 آماده تحویل به ایشان میباشد. لازم است دانشجویان واجد (فهرست پیوست) شرایط هر چه سریعتر جهت دریافت ، تکمیل و تحویل قراردادها به دفتر استعدادهای درخشان حوزه معاونت آموزشی دانشگاه مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴ -

دیدار اعضای هیأت علمی، دانشجویان و کارمندان دانشکده مهندسی صنایع با خانواده شهید حاجی بهرامی

 همزمان با ایام پرشکوه پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارکه فجر، برخی اعضای هیأت علمی، دانشجویان و کارمندان دانشکده مهندسی صنایع به نمایندگی از اعضای دانشکده در منزل شهید حاجی بهرامی حضور یافته و با خانواده ایشان دیدار کردند.  

img_yw_news
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ -

انتصاب خانم دکتر برزین ‏پور

با حکم مورخ 14/11/۹۴ ریاست دانشگاه، دکتر فرناز برزین ‏پور برای مدت دو سال بعنوان "مدیر گروه مهندسی صنایع- صنایع دانشکده" منصوب گردیدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می‏نماییم. 

img_yw_news
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ -

برگزاری جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت با سخنرانی حجه الاسلام والمسلمین گمار

جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت مقارن با شروع دهه مبارکه فجر با سخنرانی حجه‏الاسلام و المسلمین گمار با موضوع «کارکرد ویژه‌های اساتید در نشر معارف حقه اسلامی» (جلسه دوم) روز دوشنبه مورخ دوازدهم بهمن ماه 1394 (از ساعت 12:45 تا 14:30) برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ -

فراخوان بیست و چهارمین جشنواره دانشجوی نمونه 1394

از کلیه دانشجویان واجد شرایط دعوت می‏شـــود ضمن مطالعه آیین‏نامـــه جدید نسبت به ثبت‏نام و شرکت در جشنواره اقدام نمایند. دانشجویان می‏تواننــد از تاریخ ۱۵/۱۰/۹۴ لغایت ۲/۱۱/۹۴ با مراجعه به سامانه www.nemooneh.saorg.ir نسبت به ثبت‏نام اقدام نمایند. 

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ -

برگزاری جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت با سخنرانی حجه ‌الاسلام و المسلمین ابراهیمی‌نژاد

 جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت با سخنرانی حجه‏ الاسلام و المسلمین ابراهیمی‌نژاد مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت ایران با موضوع «صفات عقل متعالی از دیدگاه امام رضا علیه السلام» در روز دوشنبه مورخ ۲۸ دی ماه ۱۳۹۴ (از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴) برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ -

انتصاب دکتر غلامیان

با حکم مورخ ۲۶/۱۰/۹۴ ریاست دانشگاه، دکتر محمدرضا غلامیان برای مدت دو سال بعنوان "مدیر گروه مهندسی سیستم‏های اقتصادی و اجتماعی دانشکده" منصوب گردیدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می‏نماییم.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ -

دستورالعمل نحوه انتخاب اعضای هیأت علمی نمونه کشوری

  به اطلاع اعضای محترم هیأت علمی می‏رساند، با توجه به دستورالعمل نحوه انتخاب اعضای هیأت علمی نمونه چنانچه واجد شرایط برای معرفی استاد نمونه به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می ‏‏باشید، اطلاعات پیوست را تکمیل و هر چه سریعتر به دبیرخانه هیأت ممیزه دانشگاه ارسال فرمایید. مهلت ارسال مدارک حداکثر تا شنبه ۲۱ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ می باشد. برای دریافت فرمهای مربوطه اینجا را کلیک فرمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ -

برگزاری جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت با سخنرانی دکتر روستا آزاد استاد تمام دانشگاه صنعتی شریف

  جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت با سخنرانی دکتر روستا آزاد استاد تمام دانشگاه صنعتی شریف، رئیس سابق این دانشگاه و رئیس کمیسیون بسیج مهندسین صنعتی کشور با موضوع «نقش دانشگاه در اقتصاد مقاومتی» در روز دوشنبه مورخ بیست و یکم دی ماه ۱۳۹۴ (از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴:۳۰) برگزار گردید.  

img_yw_news
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ -

برگزاری جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت با سخنرانی حجه‌ الاسلام و المسلمین ابراهیمی‌نژاد

جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت با سخنرانی حجه ‏الاسلام و المسلمین ابراهیمی‌نژاد مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت ایران با موضوع «سلامت دینی» در روز دوشنبه مورخ چهاردهم دی ماه 1394 (از ساعت 12:30تا 14) برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ -

برگزاری جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت با سخنرانی حجه‏الاسلام و المسلمین دکتر میرمعزی

جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت با سخنرانی حجه‏الاسلام و المسلمین دکتر میرمعزی رئیس پژوهشکده اقتصاد مقاومتی و عضو شورای عالی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و اندیشکده عدالت پیرامون موضوع «هم‌اندیشی پیرامون راهکارهای پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی» در روز دوشنبه مورخ سی‌ام آذر ماه 1394 (از ساعت 12:30 تا 14) برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ -

معرفی دکتر سعیدی مهرآباد بعنوان پژوهشگر برتر سال 93 و سرکار خانم شادالوئی بعنوان کارشناس پژوهشی منتخب دانشکده

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش در دانشگاه علم و صنعت ایران با هدف ارائه گزارش عملکرد پژوهشی و تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ بیست و سوم آذرماه 1394 در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ -

برگزاری جلسه فرهنگی اساتید با سخنرانی حجه الاسلام والمسلمین گمار

جلسه فرهنگی اساتید دانشکده مهندسی صنایع با سخنرانی حجه‏الاسلام و المسلمین گمار با موضوع « کارکرد ویژه‏های اساتید در نشر معارف حقه اسلامی» جلسه اول در روز دوشنبه مورخ شانزدهم آذر ماه 1394 ساعت 13 برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ -

گردهمایی اساتید با دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی سیستم ورودی 94

 به اطلاع دانشجویان می‏رساند که جلسه گردهمایی اساتید با دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی سیستم ورودی 94در روز شنبه مورخ 14/09/94 ساعت 12:30 لغایت 14 در سالن شهید شهبازی دانشکده صنایع برگزار می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ -

ابقاء معاون پژوهشی دانشکده

با حکم مورخ 03/09/94 رئیس دانشگاه، دکتر ابراهیم تیموری برای مدت دو سال دیگر در سمت «معاون پژوهشی دانشکده مهندسی صنایع» ابقا شد. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ -

انتصاب دکتر پیشوایی

با حکم مورخ 26/08/94 ریاست دانشگاه، دکتر میرسامان پیشوایی برای مدت دو سال بعنوان "مدیر فرهنگی دانشکده" منصوب گردیدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم. 

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ -

گردهمایی اساتید با دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی صنایع - بهینه‌سازی سیستم‌ها ورودی 94

 به اطلاع دانشجویان می ‏رساند که جلسه گردهمایی اساتید با دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی صنایع - بهینه ‏سازی سیستم ‏ها ورودی 94در روز شنبه مورخ 30/08/94 ساعت 12:30 لغایت 14 در سالن شهید شهبازی دانشکده صنایع برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ -

برگزاری جلسه فرهنگی با حضور معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه

جلسه فرهنگی اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع و مهندسی پیشرفت روز دوشنبه 18/8/94 ساعت 13 با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه (دکتر شریعت مهیمنی)، دکتر قائمی (مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه) و آقای ساویز برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ -

حضور امیر دریادار حبیب ا... سیاری در جلسه فرهنگی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران

دوشنبه 11 آبان 1394 ساعت 13 جلسه فرهنگی اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع و مهندسی پیشرفت  با حضور امیر دریادار دکتر حبیب ا... سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و هیأت همراه ایشان برگزار گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ -

انتصاب دکتر معینی بعنوان "مدیر گروه مهندسی و مدیریت کسب وکار دانشکده مهندسی پیشرفت"

با حکم مورخ 12/07/94 رئیس دانشگاه، دکتر علیرضا معینی عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع، برای مدت دو سال در سمت «مدیر گروه مهندسی و مدیریت کسب وکار دانشکده مهندسی پیشرفت» منصوب شدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

img_yw_news
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ -

فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه اراک

 دانشگاه اراک جهت تکمیل کادر آموزشی خود از بین دانش آموختگان مقطع دکتری در دو رشته مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها) و مهندسی کامپیوتر (گرایش نرم افزار) اقدام به جذب هیات علمی از طریق فراخوان شهریور 94 در سامانه نور رضوی مرکز جذب اعضای هیات علمی نموده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴ -

مجله Engineering Solid Mechanics به نمایه اسکوپوس پذیرفته شد.

بدینوسیله به اطلاع می‏رساند مجله Engineering Solid Mechanics به سردبیری دکتر محمدعلیها و مدیر مسئولی دکتر سجادی به نمایه اسکوپوس پذیرفته شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ -

انتصاب دکتر جعفری بعنوان مدیر گروه مدیریت سیستم و بهره‏وری

با حکم مورخ 29/06/94 رئیس دانشگاه، دکتر مصطفی جعفری، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع، برای مدت دو سال در سمت «مدیر گروه مدیریت سیستم و بهره وری» منصوب شدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ -

برگزاری بیست و نهمین جشنواره بین‏المللی خوارزمی

سازمان پژوهش‏های علمی و صنعتی ایران در نظر دارد بیست و نهمین جشنواره بین‏المللی خوارزمی را با حضور پژوهشگران، فناوران و نوآوران داخلی و خارجی برگزار نماید. علاقمندان می‏توانند جهت ثبت نام به پایگاه http://khwarizmi.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ -

انتصاب دکتر محمد فتحیان

با حکم مورخ 17/06/94 ریاست دانشگاه، دکتر محمد فتحیان برای مدت یک سال بعنوان "عضو کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگـــاه علم و صنعت ایران" منصوب گردیدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می‏نماییم. 

img_yw_news
شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ -

فراخوان جوایز حمایتی بنیاد ملی نخبگان سال تحصیلی 95-94

بدینوسیله اطلاعیــه مهم نحوه امتیازدهـــی و مدارک لازم جهت شرکت در فراینــد انتخاب دانشجویان مشمول جوایز حمایتـــی بنیاد ملــی نخبگان در سال تحصیلی 95-94 به پیوست اعلام می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ -

قابل توجه دانشجویان دکتری

در راستای بهره‏برداری از دوره‏های آموزشی، برنامه‏های مشترک علمی و بورس‏های تحصیلی دانشگاه‏ها مربوط به موسسه تبادلات آلمان (DAAD) و بر اساس مباحث مطرح شده در نخستین نشست کمیته راهبری همکاریهای مشترک میان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدیران موسسه مذکور در خرداد ماه سال جاری، ....

img_yw_news
یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ -

منشور اخلاق پژوهش

تصویر منشور اخلاق پژوهش مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به پیوست جهت اطلاع اعلام می گردد.

img_yw_news
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ -

انتصاب رئیس دانشکده مهندسی صنایع

با حکم مورخ 30/03/94 رئیس دانشگاه، دکتر سیامک نوری، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع، برای مدت دو سال در سمت «رئیس دانشکده مهندسی صنایع» منصوب شدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ -

انتصاب مهندس خالقی بعنوان دبیر شورای برنامه‌ ریزی راهبردی دانشگاه

با حکم مورخ 12/03/94 رئیس دانشگاه، مهندس غلامحسین خالقی، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع، برای مدت دو سال دیگر در سمت «دبیر شورای برنامه‌‏ریزی راهبردی دانشگاه» منصوب شدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ -

انتصاب دکتر نوری بعنوان مدیر گروه مدیریت سیستم و بهره وری

با حکم مورخ 12/03/94 رئیس دانشگاه، دکتر سیامک نوری، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع، برای مدت دو سال در سمت «مدیر گروه مدیریت سیستم و بهره وری» منصوب شدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

img_yw_news
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ -

اسامی رتبه‌های برتر کنکور ارشد و دکتری

بدینوسیله درخشش دانشجویان دانشکده مهندسی صنایع در کسب رتبه‌های برتر آزمون کارشناسی ارشد و آزمون دکترا را ارج نهاده و این موفقیت چشم‏گیر را که در سایه لطف حضرت باری تعالی و تلاش اساتید و دانشجویان دانشکده مهندسی صنایع به دست آمده،  به خانواده بزرگ دانشگاه علم و صنعت ایران تبریک می‏گوییم.

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

تقدیر از رتبه‌ های برتر کنکور کارشناسی ارشد و دکتری

دانشکده مهندسی صنایع در تلاش است از دانشجویانی که موفق به کسب رتبه های 1 تا 40  کنکور کارشناسی ارشد یا دکتری، شده اند، تقدیر و تشکر بعمل آورد...

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

جذب کارآموز

به استحضار می‏رساند شرکت دانش‏بنیان سروین‏تی‏تی‏نار، تولیدکننده محصولات آموزشی و کمک آموزشی دانشگاهی، با هدف در دسترس قراردادن بروزترین و برترین منابع درسی و کمک آموزشی در صدد جذب کارآموز می‏باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

انتصاب دکتر نوری بعنوان مدیرگروه مدیریت سیستم و بهره وری

با حکم مورخ 94/01/25 رئیس دانشگاه، دکتر سیامک نوری، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع، برای مدت دو سال دیگر در سمت «مدیر گروه مدیریت سیستم و بهره وری» منصوب شدند. انتصاب شایسته ایشان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ -

راهنمای تسویه حساب رفاهی برای فارغ التحصیلان

معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت طی اطلاعیه ای راهنمای تسویه حساب رفاهی برای فارغ التحصیلی را اعلام نمود. فارغ التحصیلان گرامی جهت اطلاع از نحوه انجام امور تسویه حساب رفاهی می توانند فایل پیوست را مطالعه نمایند ...

صفحه 1 از 3    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.37 seconds with 142 queries by YEKTAWEB 3701