[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
در باره دانشکده::
مدیریت دانشکده::
اعضای هیأت علمی::
آموزش دانشکده::
تحصیلات تکمیلی دانشکده::
امور دانشجویان::
امور پژوهش::
آزمایشگاههای دانشکده::
امکانات و تسهیلات دانشکده::
اخبار و رویداد ها::
تماس با ما::
::
تقویم آموزشی

تقویم آموزشی مصوب نیمسال دوم 98-97

..
برنامه امتحانی

برنامه امتحانی نیمسال

دوم 98-97

..
اطلاعیه آموزش

اطلاعیه فارغ التحصیلی

اطلاعیه شرکت در امتحان فارغ التحصیلی

اطلاعیه مقطع کارشناسی
اطلاعیه مرخصی تحصیلی
 

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
ارزیابی سایت دانشکده مواد :
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
آخرین اخبار پایگاه

AWT IMAGE


AWT IMAGE

..
کتابخانه مرکزی

AWT IMAGE

کتابخانه مرکزی 

دانشگاه علم و صنعت ایران

..
IUST Webmail

AWT IMAGE


..
:: بایگانی بخش اخبار دانشکده: ::
img_yw_news
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ -

قابل توجه دانشجویان متقاضی کارآموزی در تابستان 98

- ارسال اطلاعات زیر جهت تایید و ثبت نمره کارآموزی حداکثر تا سه شنبه اول مرداد الزامی است.  - دانشجویان این فرم را با دقت کامل تکمیل نمایند، امکان تغییر وجود ندارد. بدیهی است در صورت تکمیل نمودن فرم زیر، گزارش کارآموزی پذیرفته خواهد شد. https://forms.gle/X3ahNrgRpabHuwqk6​ ادامه

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ -

دفاعیه دکتری

جلسه دفاعیه دکترای خانم مهندس سحر هاشمی داریان به راهنمایی آقایان دکتر جوادپور و  دکتر خاوندی با موضوع "سنتز میکروکره های توخالی هیدروکسی آپاتیت با نانوساختار سطحی و بررسی جذب و رهایش دارو" در تاریخ یکشنبه 98/4/23 ساعت 10 در آمفی تاتر دانشکده مهندسی مواد برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ -

آخرین مهلت دریافت معرفی نامه کارآموزی

بدینوسیله اعلام میگردد که آخرین مهلت دریافت معرفی نامه کارآموزی 24 تیرماه جاری است.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ -

قابل توجه دانشجویان گرامی

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم دانشکده میرساند که روزهای چهارشنبه تا جمعه مورخ 98/4/12 الی 98/4/14 سالن های مطالعه برادران و خواهران از ساعت 8 صبح تا 8 شب باز میباشد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ -

ارتقاء آقای دکتر جعفریان

آقای دکتر حمیدرضا جعفریان در هیأت ممیزه مورخ 98/4/10 از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقاء یافتند. اساتید و کارکنان این دانشکده ارتقاء ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ -

ثبت نام در سامانه ملی کارآموزی

این سامانه جهت ارائه خدمات ارتباطی میان دانشگاهها و صنایع با هدف تسهیل جایابی دانشجویان متقاضی دوره های کارآموزی در صنعت، طراحی و پیاده سازی شده و در حال حاضر فرایند جایابی و پذیرش کارآموزان از طریق یک برنامه مکانیزه تحت وب با نام سامانه ملی کارآموزی انجام میشود که لزوما متقاضیان کارآموزی بایستی در این سامانه ثبت نام نموده و محل کارآموزی خود را از طریق این سامانه انتخاب نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ -

جلسه توجیهی برای متقاضیان کارآموزی سال 98

 تاریخ : یکشنبه  1398/4/16  ساعت :  15-13 محل : سالن آمفی تئاتر دانشکده مواد * حضور تمام متقاضیان کارآموزی سال 98 با همراه داشتن یک برگ کپی کارت دانشجویی در این جلسه الزامی است. در صورت عدم حضور دانشجو، تایید و درج نمره کارآموزی امکان پذیر نخواهد بود.

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ -

دفاعیه دکترا

جلسه دفاعیه دکترای آقای مهندس محمد پورغریبشاهی شهر بابک به راهنمایی آقایان دکتر دیواندری و دکتر ثقفیان با موضوع "بررسی پارگی گرم و رفتار انجمادی در فرایند انجماد نفوذی کنترل شده آلیاژ 7068 آلومینیوم" در تاریخ چهارشنبه 98/4/12 ساعت 10 در سالن کنفرانس اساتید دانشکده مهندسی مواد برگزار میشود. از علاقمندان دعوت میگردد در این جلسه حضور بهم رسانند.

img_yw_news
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ -

دفاعیه دکترا

جلسه دفاعیه دکترای آقای مهندس سعید علی اکبری ثانی به راهنمایی آقایان دکتر عربی و مرحوم دکتر خیراندیش با موضوع "بررسی مکانیزم کارگرم و بهبود استحکام تسلیم یک سوپر آلیاژ Co-Al-W با استفاده از عملیات ترمومکانیکی و حرارتی" در تاریخ یکشنبه 98/4/2 ساعت 15 در سالن کنفرانس اساتید دانشکده مهندسی مواد برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ -

دفاعیه دکترا

جلسه دفاعیه دکترای آقای مهندس محمدحسین اثنی عشری به راهنمایی آقایان دکتر رضایی و دکتر خاوندی با موضوع "ارزیابی افزودن نانولوله های کربنی و ژلاتین بر خواص مکانیکی و زیستی سیمان منیزیم کلسیم فسفاتی" در تاریخ یکشنبه 98/3/26ساعت 10 در آمفی تأتر دانشکده مهندسی مواد برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ -

مصاحبه دکترا

به اطلاع کلیه داوطلبان مصاحبه دکتری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی می رساند جلسه مصاحبه روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 98/3/28 لغایت 98/3/29 مطابق جدول زمان بندی پیوست برگزار می گردد : ادامه مطلب

img_yw_news
چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ -

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون دکتری مهندسی مواد و متالورژی 98

 ضمن تبریک قبولی در مرحله اول آزمون  دکتری ، به اطلاع  می رساند که مصاحبه داوطلبان ورود به مقطع دکتری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دوره های روزانه، نوبت دوم و پردیس در بازه زمانی 98/3/28و 98/3/29 در محل دانشکده انجام خواهد شد. ادامه مطلب

img_yw_news
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ -

ارتقاء آقای دکتر ایوانی

آقای دکتر علیرضا ایوانی در هیأت ممیزه مورخ 98/3/1 از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقاء یافتند. اساتید و کارکنان این دانشکده ارتقاء ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ -

قابل توجه داوطلبان مصاحبه دکتری1398دانشکده مهندسی مواد و متالورژی (اطلاعیه شماره 1)

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مرحله اول، به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند جلسه مصاحبه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 98/3/28 و 98/3/29 در دانشکده مهندسی مواد و متالورژی برگزار می گردد، همچنین جزئیات انجام مراحل و نحوه تحویل مدارک در اطلاعیه های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.

img_yw_news
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

انتصاب مدیر تحصیلات تکمیلی دانشکده مواد

طی حکم جناب آقای دکتر ذاکری ریاست محترم دانشگاه, آقای دکتر مسعود هاشمی استادیار گروه متالورژی صنعتی بعنوان مدیر تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی منصوب شدند. اساتید و کارکنان این دانشکده ضمن تقدیر از زحمات خانم دکتر عادلی، انتصاب ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

معرفی سرآمدان دانشکده مهندسی مواد و متالورژی در مراسم آئین گرامیداشت مقام معلم

با حضور جناب آقای دکتر باقری (قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری)، آیین گرامیداشت مقام معلم در دانشگاه علم و صنعت ایران در تاریخ نهم اردیبهشت ماه 1398 در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار شد. در این مراسم از سرآمدان آموزشی دانشگاه تجلیل به عمل آمد که آقایان دکتر عربی و دکتر بوترابی به ترتیب نفر اول و دوم دانشکده مهندسی مواد و متالورژی بودند.  

img_yw_news
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

جلسه پرسش و پاسخ ویژه دانشجویان دکترا

بدینوسیله به اطلاع میرساند جلسه پرسش و پاسخ ویژه دانشجویان دکترا با حضور رییس محترم دانشکده و معاونین آموزشی و پژوشی در روز یکشنبه مورخ 98/2/8 ساعت 11 تا 12 در سالن کنفرانس اساتید برگزار شد.  

img_yw_news
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

جلسه پرسش و پاسخ ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد

بدینوسیله به اطلاع میرساند جلسه پرسش و پاسخ ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد با حضور رییس محترم دانشکده و معاونین آموزشی و پژوشی در روز یکشنبه مورخ 98/2/15ساعت 10 تا 12 در آمفی تأتر دانشکده برگزار شد.  

img_yw_news
سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ -

قابل توجه دانشجویان دکترای متقاضی شرکت در کارگاه آموزشی مهارت نوشتاری به زبان انگلیسی

بدینوسیله نکات مهم در رابطه با شرکت در کلاس زبان، بدین شرح اعلام میشود: - همراه داشتن جزوه پیوست - حضور بموقع در کارگاه - همراه داشتن یک نسخه از مقالات ISI  

img_yw_news
یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ -

انتصاب معاون پژوهشی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

طی حکم جناب آقای دکتر ذاکری ریاست محترم دانشگاه, آقای دکتر سید محمدعلی بوترابی استاد گروه متالورژی صنعتی, بعنوان معاون پژوهشی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی منصوب شدند. اساتید و کارکنان این دانشکده، انتصاب ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ -

قابل توجه دانشجویان دکتری از ترم 4 به بعد

 به اطلاع می رساند کلیه دانشجویان دکتری (از نیمسال 4 به بعد) لازم است از نیمسال جاری فرم گزارش عملکرد خود را حداکثر تا پایان بهمن ماه جاری تکمیل و به تحصیلات تکمیلی تحویل دهند. بدیهی است عدم تکمیل فرم مربوطه به منزله عدم مراجعه و عدم ثبت نام می باشد. تکمیل این فرم در شروع هر نیمسال الزامی است.                                                  

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ -

تقدیر از برگزیدگان پژوهش و فناوری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

در مراسم روز پژوهش که در مجتمع امام خمینی دانشگاه برگزار گردید ضمن تقدیر از برگزیدگان پژوهش و فناوری دانشگاه و کارشناسان برتر حوزه پژوهش، آقایان دکتر علیرضا ایوانی "نفر اول امتیاز کل در دانشکده مهندسی مواد و متالورژی" ......

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ -

برگزاری دو کارگاه به مناسبت هفته پژوهش

مرکز اسناد علمی و اطلاع رسانی به مناسب هفته پژوهش دو کارگاه به شرح ذیل برگزار مینماید: کارگاه نگاشت علم (چگونه مهمترین و معتبرترین مقالات، ژورنالها، کشورها و پژوهشگران یک حوزه پژوهشی را شناسایی کنیم) تاریخ یکشنبه 97/9/25 ساعت 9 الی 12 مجتمع امام خمینی .......

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ -

اطلاعیه کتابخانه دانشکده

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان گرامی مقطع کارشناسی ارشد میرساند از تاریخ 97/9/15 هیچ سمیناری به کتابخانه دانشکده مواد ارسال نگردد. فقط CD سمینار در سیستم آپلود گردد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ -

قابل توجه کلیه دانشجویان کارشناسی ورودی 95

 به اطلاع دانشجویان کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی ورودی 1395 می رساند که بر اساس برنامه درسی مصوب وزارت علوم و تحقیقات و فناوری مقرر گردیده است که دانشجویان ورودی 1395 به بعد با دو گرایش "مهندسی مواد" و "مهندسی متالورژی"فارغ التحصیل گردند.                                                    

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ -

انتصاب ریاست پزوهشگاه مواد و انرژی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، آقای دکتر علیرضا خاوندی را به سمت «رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی» منصوب کرد. . اساتید و کارکنان این دانشکده ضمن تبریک برای ایشان آرزوی موفقیت دارند

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ -

انتصاب رئیس دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

با حکم آقای دکتر ذاکری (رییس دانشگاه)، آقای دکتر رحیم نقی زاده به مدت دو سال به سمت «رییس دانشکده مهندسی مواد و متالورژی» منصوب شد.اساتید و کارکنان دانشکده ضمن تشکر از زحمات آقای دکتر خاوندی، انتصاب ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ -

دفاعیه دکترا

جلسه دفاعیه دکترای خانم مهندس رقیه نیکبخت به راهنمایی آقایان دکتر سیدین و زنده یاد دکتر خیراندیش با موضوع "مطالعه تجربی و شبیه سازی میدان فازی سینتیک تشکیل ترکیبات بین فلزی Ni-Ti در پوشش ایجاد شده به روش پاشش سرد" در تاریخ یکشنبه 97/8/13 ساعت 9 در کلاس 277 برگزار میشود. از علاقمندان دعوت میگردد در این جلسه حضور بهم رسانند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ -

دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ناپیوسته 1397

برای دریافت دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ناپیوسته 1397 اینجا را کلیک کنید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ -

قابل توجه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 97 دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

ضمن تبریک به مناسبت قبولی در مقطع کارشناسی ارشد این دانشکده، به اطلاع میرساند ثبت نام دانشجویان ارشد ورودی 97 مطابق جدول پیوست میباشد. نمونه فرم مدرک کارشناسی و معدل برای کسانیکه قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی نمیباشند. فرم مشخصات برگ تقاضانامه آموزش رایگان کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل تقویم آموزشی کارشناسی ارشد تعهدنامه ارائه اصل مدرک کارشناسی / کارشناسی ارشد

img_yw_news
سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ -

قابل توجه کارآموزان ترم تابستان

بدینوسیله فایل نمونه گزارش کارآموزی تابستان 97 ارائه میگردد. بدیهی است تحویل گزارش نهایی کارآموزی تا 15 مهرماه جاری بوده و پس از تأیید گزارشها و نامه ها، گزارش کارآموزی از طریق دفتر ارتباط با صنعت دانشکده به استاد منتقل میگردد و پس از تأیید اولیه توسط این دفتر، نمره کارآموزی به آموزش دانشکده ارائه میشود.  

img_yw_news
سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ -

دفاعیه دکترا

جلسه دفاعیه دکترای آقای مهندس کیانوش طاهرخانی به راهنمایی آقای دکتر سلطانیه با موضوع "ارزیابی سینتیکی و خواص سطحی پوشش نیتریدی ایجاد شده به روش نیتروژن دهی پلاسمایی با توری فعال روی آلومینیوم" در تاریخ یکشنبه 97/6/18 ساعت 14 در سالن کنفرانس اساتید دانشکده برگزار میشود. از علاقمندان دعوت میگردد در این جلسه حضور بهم رسانند.

img_yw_news
دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷ -

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ورودی 95

لازم است که دانشجویان فوق مطابق برنامه ترم بندی و جدول دروس زمینه تخصصی خود نسبت به اخذ واحد اقدام نمایند. بدیهی است که در صورت اخذ درس از سایر زمینه های تخصصی درس فوق به عنوان مازاد محسوب شده و قابل پذیرش نخواهد بود. ادامه

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ -

ارتقاء آقای دکتر نقی زاده

آقای دکتر رحیم نقی زاده در هیآت ممیزه مورخ ۹۷/۵/۱ از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقاء یافتند. اساتید و کارکنان این دانشکده ارتقاء ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ -

قابل توجه کلیه داوطلبان مصاحبه دکتری

  به اطلاع کلیه داوطلبان مصاحبه دکتری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی می رساند جلسه مصاحبه روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 29/3/97 لغایت 30/3/97 مطابق جدول زمان بندی پیوست برگزار می گردد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ -

انتصاب مدیر کل دفتر برنامه، بودجه و تشکیلات وزارت علوم

با حکم جناب آقای دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، جناب آقای دکتر سعید رستگاری به سمت مدیر کل دفتر برنامه، بودجه و تشکیلات وزارت علوم منصوب شدند. اساتید و کارکنان این دانشکده انتصاب ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ -

ابقاء مدیر امور پژوهش دانشگاه

با حکم جناب آقای دکتر ذاکری سرپرست محترم دانشگاه، جناب آقای دکتر منصور سلطانیه به مدت 2 سال در سمت مدیر امور پژوهش دانشگاه ابقاء شدند. اساتید و کارکنان دانشکده مواد به ایشان تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ -

انا لله و انا الیه راجعون

در کمال تاسف و تاثر درگذشت جناب آقای دکتر شهرام خیراندیش، عضو محترم هیات علمی دانشکده مهندسی مواد ومتالورژی را تسلیت گفته و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران الهی و برای خانواده ایشان صبر جمیل مسئلت داریم.

img_yw_news
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ -

انتصاب مدیر گروه تولید و فرآوری مواد فلزی

طی حکم جناب آقای دکتر ذاکری سرپرست محترم دانشگاه، آقای دکتر محمدرضا ابوطالبی بعنوان مدیر گروه تولید و فرآوری مواد فلزی منصوب شدند. اساتید و کارکنان دانشکده مواد انتصاب ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ -

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون دکتری مهندسی مواد و متالورژی 97

  ضمن تبریک قبولی در مرحله اول آزمون مصاحبه دکتری به اطلاع  می رساند که مصاحبه داوطلبان ورود به مقطع دکتری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دوره های روزانه، نوبت دوم و پردیس در بازه زمانی 29/3/97 و 30/3/97 در محل دانشکده انجام خواهد شد. ادامه مطلب

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

طرح دوره کارشناسی ارشد مشترک دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه انسام فرانسه

 دانشجویان متقاضی پس از تکمیل پرونده علمی و  گذراندن  دروس تئوری سال اول در دانشگاه علم و صنعت، به مدت یکسال به فرانسه اعزام می شوند. ادامه مطلب                                              

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

دفاعیه دکترا

جلسه دفاعیه دکترای آقای مهندس مسعود محمدی رهورد به راهنمایی آقایان دکتر تمیزی فر و دکتر بوترابی در تاریخ دوشنبه 24 اردیبهشت ماه جاری ساعت 13:30 در سالن کنفرانس اساتید دانشکده برگزار میشود. از علاقمندان دعوت میگردد در این جلسه حضور بهم رسانند.

img_yw_news
شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

دفاعیه دکترا

جلسه دفاعیه دکترای آقای مهندس سید امیر ارسلان شمس به راهنمایی آقای دکتر شمس الدین میردامادی در تاریخ سه شنبه 18 اردیبهشت ماه جاری ساعت 10:30 در سالن کنفرانس اساتید دانشکده برگزار میشود. از علاقمندان دعوت میگردد در این جلسه حضور بهم رسانند.

img_yw_news
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

انتصاب مدیر گروه متالورژی صنعتی

طی حکم جناب آقای دکتر ذاکری سرپرست محترم دانشگاه، آقای دکتر سعید شبستری بعنوان مدیر گروه متالورژی صنعتی منصوب شدند. اساتید و کارکنان دانشکده مواد انتصاب ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ -

انتصاب معاون اداری, مالی و مدیریت منابع دانشگاه

طی حکم جناب آقای دکتر ذاکری سرپرست محترم دانشگاه, آقای دکتر سید حسین سیدین در سمت معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه منصوب شدند. اساتید و کارکنان این دانشکده انتصاب ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ -

ابقاء مدیر دفتر برنامه و بودجه و طرح دانشگاه

طی حکم جناب آقای دکتر ذاکری سرپرست محترم دانشگاه, آقای دکتر سعید رستگاری به مدت دو سال دیگر به عنوان مدیر دفتر برنامه و بودجه و طرح دانشگاه در سمت خود ابقا شدند. اساتید و کارکنان این دانشکده ابقاء ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ -

انتصاب مدیر فرهنگی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

طی حکم جناب آقای دکتر برخورداری ریاست محترم دانشگاه, آقای دکتر سید مرتضی مسعودپناه به مدت دو سال در سمت مدیر فرهنگی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی منصوب شدند. اساتید و کارکنان دانشکده مواد انتصاب ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ -

هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو آغاز شد

هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو به طور رسمی از ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ به صورت مجازی (آنلاین) آغاز شد. برگزیدگان مسابقه ملی نانو علاوه بر دریافت لوح تقدیر و جوایز نقدی، می‌توانند از تسهیلات اعطایی بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شوند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ -

دکتر حسین سرپولکی استاد نمونه کشوری سال 96 شد

 در بیست و ششمین آیین نکوداشت اساتید نمونه کشوری، دکتر حسین سرپولکی عضو هیات علمی دانشکده مواد و متالورژی به عنوان یکی از ده استاد نمونه کشوری معرفی شد. اساتید و کارکنان این دانشکده به ایشان تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.  

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ -

انتصاب مدیر گروه سرامیک

طی حکم جناب آقای دکتر برخورداری ریاست محترم دانشگاه، آقای دکتر بیژن افتخاری یکتا, بعنوان مدیر گروه سرامیک منصوب شدند. اساتید و کارکنان دانشکده مواد انتصاب ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ -

دفاعیه دکترا

جلسه دفاعیه دکترای خانم مهندس لیلا بذلی تحت عنوان "بررسی عوامل موثر بر خواص مکانیکی، مورفولوژی و رئولوژیکی نانوکامپوزیت لاستیک سیلیکون /EPDM / خاک رس" به راهنمایی آقایان دکتر علیرضا خاوندی و دکتر سید محمدعلی بوترابی در تاریخ سه شنبه 17 بهمن ماه جاری ساعت 15 در سالن کنفرانس اساتید دانشکده برگزار میشود.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ -

سخنرانی علمی در دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

سخنرانی علمی با عنوان "بهینه سازی خواص مکانیکی فولادهای آستنیتی مارتنزیتی" توسط خانم دکتر فریده حاجی اکبری در روز دوشنبه 11 دی ماه ساعت 13 تا 15 در آمفی تأتر دانشکده مهندسی مواد و متالورژی ارائه گردید.                                                    

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ -

تجلیل از پژوهشگران برتر دانشکده مهندسی مواد و متالورژی در هفته پژوهش

در مراسم هفته پژوهش، آقای دکتر حمیدرضا جعفریان بعنوان پژوهشگر اول کل و ماده پژوهشی و آقای دکتر باقر محمدصادقی بعنوان پژوهشگر اول ماده صنعتی در دانشکده مهندسی مواد و متالورژی انتخاب شدند. اساتید و کارکنان این دانشکده، ضمن عرض تبریک ، برای ایشان آرزوی موفقیت دارند.                                                    

img_yw_news
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ -

دفاعیه دکتری

جلسه دفاعیه دکترای آقای مهندس علی اکبر قادی تحت عنوان "بررسی رفتار عناصر کاربید ساز کروم و وانادیم در حمام نمک مذاب بوراکس بر تشکیل پوشش­های کامپوزیتی کاربیدی به روش نفوذ فعال حرارتی" به راهنمایی آقایان دکتر منصور سلطانیه- دکتر حسن ثقفیان در تاریخ یکشنبه12 آذرماه ساعت 13:30 در سالن کنفرانس اساتید دانشکده مواد برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ -

دفاعیه دکترا

جلسه دفاعیه دکترای آقای مهندس حسین وفایی نژاد تحت عنوان "شبیه سازی تغییرات ریزساختار آلیاژ قلع - آنتیموان ناشی از تغییر شکل پلاستیکی شدید و آنیل پس از آن" به راهنمایی آقایان دکتر سیدین و دکتر ابوطالبی در تاریخ شنبه 29 مهرماه گذشته ساعت 14:30 در آمفی تأتر دانشکده مواد برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ -

سخنرانی علمی در دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

سخنرانی علمی توسط آقای دکتر علی طلیمیان در روز دوشنبه 17/7/96 ساعت 13 تحت عنوان "استحکام دهی شیشه های سیلیکاتی با استفاده از فرایندهای تعویض یونی" در سالن اساتید دانشکده مواد برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ -

اطلاعیه دروس جبرانی

قابل توجه دانشجویان پذیرفته شده در سال 1396

img_yw_news
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ -

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی سال

به اطلاع کلیه داوطلبان مصاحبه دکتری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی می رساند جلسه مصاحبه روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه مورخ 12/4/96 لغایت 14/4/96 مطابق جدول زمان بندی پیوست برگزار می گردد:

img_yw_news
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ -

قابل توجه داوطلبان بدون آزمون مصاحبه دکتری(ممتاز)

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان بدون آزمون (ممتاز) می رساند مصاحبه تخصصی  روز دوشنبه مورخ 12/4/96 از ساعت 8:30 لغایت 12 در دانشکده مهندسی مواد و متالورژی در سالن کنفرانس اساتید واقع در طبقه سوم برگزار می شود.

img_yw_news
شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ -

انتصاب معاون آموزشی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

با حکم جناب آقای دکتر برخورداری رئیس محترم دانشگاه، جناب آقای دکتر حسین رضوی به مدت 2 سال به سمت معاون آموزشی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی منصوب شدند. اساتید و کارکنان این دانشکده, انتخاب مزبور را تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ -

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون دکتری مهندسی مواد و متالورژی 96

ضمن تبریک قبولی در مرحله اول آزمون مصاحبه دکتری به اطلاع  می رساند که مصاحبه داوطلبان ورود به مقطع دکتری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دوره های روزانه، نوبت دوم و پردیس در بازه زمانی 12/4/96 لغایت 14/4/96 در محل دانشکده انجام خواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ -

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی سال

به اطلاع کلیه داوطلبان مصاحبه دکتری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی می رساند جلسه مصاحبه روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه مورخ 12/4/96 لغایت 14/4/96 مطابق جدول زمان بندی پیوست برگزار می گردد:

img_yw_news
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ -

اطلاعیه

به اطلاع می رساند بر اساس سهمیه اختصاص داده شده از طرف سازمان امور دانشجویان جهت استفاده از فرصت تحقیقاتی کوتاه مدت برای دانشجویان دکتری، تعداد 2 سهمیه به دانشجویان دکتری ورودی 93 این دانشکده اختصاص داده شده است. متقاضیان حداکثر تا تاریخ 15/4/96 فرصت دارند به همراه مدارک لازم به تحصیلات تکمیلی مراجعه نمایند. * اولویت با کسانی است که زودتر مراجعه نمایند. *در صورت عدم استفاده به موقع، این سهمیه در اختیار سایر دانشکده ها قرار داده می شود. تحصیلات تکمیلی دانشکده مواد                                                                        7/3/96

img_yw_news
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ -

اطلاعیه

قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی به اطلاع می رساند فرایند ارزشیابی اساتید از تاریخ شنبه مورخ 23/2/96 به مدت دو هفته در سایت گلستان  قابل انجام می باشد. لازم به ذکر است دانشجویانی که در مهلت مقرر اقدام به ارزشیابی ننمایند ، انتخاب واحد ترم آینده آنان با تاخیر خواهد بود. آموزش دانشکده مواد

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ -

دفاعیه دکترا

جلسه دفاعیه دکترای آقای مهندس سید محمدعلی شریف شیخ الاسلامی تحت عنوان "بررسی تأثیر عوامل فرایندی و افزودنی بر خواص فیزیکی و ریزساختاری پودرهای مزومتخلخل کربنی" به راهنمایی آقایان دکتر بیت اللهی و دکتر جوادپور در تاریخ شنبه 21 اسفندماه جاری ساعت 14 در آمفی تأتر دانشکده برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ -

پذیرش بدون آزمون دوره کارشناسی ارشد

قابل توجه دانشجویان ممتاز کارشناسی ورودی 92 به اطلاع میرساند دانشجویانی که پس از شش نیمسال تحصیلی با گذراندن حداقل 107 واحد درسی به لحاظ میانگین کل جزو 20 درصد برتر دانشجویان هم رشته و ورودی باشند و حداکثر در مدت 8 نیمسال تحصیلی دانش آموخته شده و افت معدل نداشته باشند تا تاریخ 15/12/95 فرصت دارند که نسبت به تکمیل فرم درخواست پذیرش بدون آزمون به مقطع ارشد اقدام نمایند. آموزش دانشکده مواد

img_yw_news
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ -

برگزاری دومین دوره ایمنی آزمایشگاهها و محیط زیست ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا دانشگاه علم و صنعت ایران

دومین دوره بهداشت، سلامت، ایمنی آزمایشگاه و محیط زیست (HSE) ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا ورودی 94 و 95 دانشکده های مهندسی برق، مکانیک، کامپیوتر، فیزیک، مهندسی شیمی، شیمی، مواد و متالورژی و فناوری های نوین دانشگاه علم و صنعت ایران بعد از ظهر روز های (10 و 17 اسفندماه 95) و (11 و 18 اسفندماه 95) برگزار خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ -

موفقیت محققان دانشگاه علم وصنعت ایران در ارائه روش نوین برای ذخیره‌سازی انرژی

دکتر علی بیت اللهی استاد دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت ایران و مهندس شیخ الاسلام دانشجوی دکتری این دانشگاه پس از حدود 10 سال تحقیق و پژوهش موفق به ارایه روش جدیدی در توسعه ساختارهای منظم و کریستالین گرافنی در مواد کربنی آمورف در عرصه بین المللی شدند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ -

دفاعیه دکترا

خانم مهندس سمیه خانی از پایان نامه دکترای خود تحت عنوان "بررسی رفتار ترمودینامیکی و شکل پذیری آلیاژ ریختگی منیزیم در فرایند تغییر شکل شدید" به راهنمایی آقایان دکتر صالحی و دکتر صمیم در تاریخ سه شنبه 28/10/95 ساعت 10در سالن کنفرانس اساتید دفاع خواهد نمود.

img_yw_news
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ -

تقدیر از پژوهشگران برتر دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

در مراسم ویژه گرامیداشت هفته پژوهش، آقایان دکتر فرهاد گلستانی فرد و دکتر حسین سرپولکی بعنوان پژوهشگران برتر دانشکده مهندسی مواد و متالورژی انتخاب شدند. اساتید و کارکنان دانشکده مواد به ایشان تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ -

دفاعیه دکترا

خانم مهندس آدرینه ملک خاچاطوریان از پایان نامه دکترای خود تحت عنوان "اثر افزودن RE3 بر ساختار و خواص فوتولومینسانس نانوذرات Y2O3 سنتز شده به کمک مایکروویو" به راهنمایی آقایان دکتر گلستانی فرد و دکتر سرپولکی در تاریخ سه شنبه 7/10/95 ساعت 14 در سالن کنفرانس اساتید دفاع خواهد نمود.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ -

ارتقای علمی آقای دکتر محمد شاهمیری از استادیاری به دانشیاری

 جناب آقای دکتر محمد شاهمیری عضو محترم هیأت علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی در هیأت ممیزه مورخ 95/9/29 از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقاء یافتند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ -

ارتقای علمی آقای دکتر سیدمحمدمیرکاظمی از استادیاری به دانشیاری

جناب آقای دکتر سیدمحمد میرکاظمی عضو محترم هیأت علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی در هیأت ممیزه مورخ 95/9/29 از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقاء یافتند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ -

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون دکتری مهندسی مواد و متالورژی 95 (تکمیل ظرفیت)

ضمن پوزش از کلیه داوطلبان مصاحبه دکترا به اطلاع می رساند تاریخ برگزاری مصاحبه دکترا در دانشکده مهندسی مواد و متالورژی از تاریخ 29/9/95 به تاریخ 6/10/95 تغییر یافته است. لذا از کلیه داوطلبان گرامی دعوت می گردد که در تاریخ دوشنبه 6/10/95 راس ساعت 13 در محل سالن کنفرانس اساتید واقع در طبقه سوم حضور داشته باشند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ -

برگزاری کارگاه آموزشی علم سنجی

به مناسبت هفته پژوهش، مرکز اسناد علمی و اطلاع رسانی دانشگاه علم و صنعت ایران در تاریخ 24 آذرماه جاری کارگاه آموزشی علم سنجی برگزار مینماید. برای کسب اطلاعات بیشتر به پوستر مراجعه نمائید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ -

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون دکتری مهندسی مواد و متالورژی 95 (تکمیل ظرفیت)

ضمن تبریک قبولی در مرحله اول آزمون مصاحبه دکتری (تکمیل ظرفیت) به اطلاع  می رساند که مصاحبه داوطلبان ورود به مقطع دکتری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دوره های روزانه و نوبت دوم در تاریخ 29/9/ 95 در محل دانشکده انجام خواهد گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ -

انتخاب استاد برجسته و منتخب انجمن علمی ریخته گری و مهندسی متالورژی ایران

دکتر سید محمد علی بوترابی، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان استاد برجسته و  منتخب انجمن علمی ریخته گری و مهندسی متالورژی ایران انتخاب شد. ادامه

img_yw_news
شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ -

دفاعیه دکترا

آقای مهندس محمدرضا رضائی از پایان نامه دکترای خود تحت عنوان "بررسی ریزساختار و خواص مکانیکی کامپوزیت فوق ریزدانه زمینه آلومینیومی تقویت شده با ذرات Al65Cu20Ti15 تولید شده به روش ترکیبی متالورژی پودر و ECAP" به راهنمایی آقایان دکتر شبستری و دکتر رضوی در تاریخ چهارشنبه 26/8/95 ساعت 15 در  آمفی تأتر دانشکده مواد و متالورژی دفاع خواهد نمود.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ -

انتصاب مدیر دفتر تعاملات دانشگاه با وزارت صنعت، معدن و تجارت

طی حکم جناب آقای دکتر تورج محمدی معاونت محترم پژوهشی دانشگاه, آقای دکتر سید محمد میرکاظمی به عنوان مدیر دفتر تعاملات دانشگاه با وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب شدند.

img_yw_news
شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ -

آزمون دوره HSEویژه دانشجویان ورودی جدید مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت ایران

آزمون دوره ی یک روزه نظام بهداشت، سلامت و ایمنی HSE ویژه دانشجویان جدید مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه علم و صنعت ایران عصر روز شنبه اول آبان ماه 95 به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ -

اطلاعیه مهم در خصوص نحوه و چگونگی برگزاری دوره ی یک روزه ی HSE ویژه دانشجویان ورودی جدید کارشناسی ارشد و دکترا

معاونت پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران در اطلاعیه ای نحوه ، چگونگی  و زمان بندی برگزاری اولین دوره ی آموزشی  HSE ویژه ی دانشجویان جدید مقطع کارشناسی ارشد و دکترا این دانشگاه را بدین شرح اعلام نمود.

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ -

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتر ورودی 95

دوره آموزشی «برقراری نظام بهداشت، سلامت و محیط زیست (HSE)» به مدت 8 ساعت در روز پنجشنبه 29/7/95  از طرف معاونت پژوهشی دانشگاه برگزار می‌شود. حضور دانشجویان در این دوره الزامی است و به دانشجویانی که در این دوره شرکت نکنند، مجوز فعالیت در آمایشگاههای دانشکده داده نخواهد شد. برای ثبت نام به آموزش دانشکده مراجعه نمایید. آموزش دانشکده

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ -

عدم رعایت پیشنیاز

دانشجویان مذکور هر چه سریعتر به آموزش دانشکده مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ -

دوره یک روزه ی نظام بهداشت، سلامت و محیط زیست HSE

معاونت پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران به منظور برقراری نظام بهداشت، سلامت و محیط زیست   HSE دوره ی یک روزه ای را ویژه ی دانشجویان جدید مقطع کارشناسی ارشد و دکترا این دانشگاه در روز پنجشنبه بیست و نهم مهرماه 95 برگزار خواهد نمود.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ -

دفاعیه دکترا

خانم مهندس نازنین بیات ترک از پایان نامه دکترای خود تحت عنوان "اثر افزودن Al و Gd بر ساختار و خواص مکانیکی منیزیم تغییر شکل یافته به روش اکستروژن برشی ساده" به راهنمایی آقایان دکتر رضوی و دکتر ثقفیان در تاریخ چهارشنبه 14/7/95 ساعت 14 در  سالن کنفرانس اساتید دانشکده مواد و متالورژی دفاع خواهد نمود.

img_yw_news
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ -

ثبت نام دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 1395

 به اطلاع می رساند ثبت نام دانشجویان ارشد ورودی 1395 مطابق جدول پیوست در روزهای دوشنبه و سه شنبه 15و 16 شهریور در کلاس 204 واقع در طبقه اول دانشکده مواد انجام خواهد شد. 

img_yw_news
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ -

جلسه معارفه

 جلسه معارفه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 95

img_yw_news
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ -

ثبت نام دانشجویان دکترا ورودی 1395

به اطلاع میرساند ثبت نام دانشجویان دکترا ورودی 1395 به شرح پیوست است. مدارک و فرمهای لازم

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ -

دایر بودن آزمایشگاههای اشعه ایکس و SEM

به آگاهی کلیه دانشجویان دانشکده می رساند که مسئول آزمایشگاه اشعه ایکس در روزهای 10 و 13 مرداد ماه جاری جهت انجام آزمایش در آزمایشگاه مربوطه حضور دارند. لطفا نمونه های مربوطه را قبل از تاریخ مذکور به اتاق ریاست دانشکده تحویل نمائید. همچنین در این ایام آزمایشگاه SEM دانشکده برحسب درخواست متقاضیان و با تماس قبلی با آقای محمدحسین اثنی عشری به دانشجویان سرویس خواهد داد.

img_yw_news
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵ -

پذیرش دانشجوی پسا دکتری مهندسی مواد از فارغ التحصیلان دانشکده مهندسی مواد و متالورژی با شرایط ایده آل

دانشگاه حکیم سبزواری در نظر دارد با هدف حمایت از جذب فارغ التحصیلان مقطع دکترا در رشته مهندسی مواد با گرایش مواد پیشرفته و نانو مواد اقدام به جذب دو پژوهشگر پسا دکترا نماید.

img_yw_news
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵ -

ابقاء آقای دکتر خاوندی در سمت ریاست دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

طی حکم جناب آقای دکتر برخورداری ریاست محترم دانشگاه, آقای دکتر علیرضا خاوندی به مدت دو سال در سمت "رئیس دانشکده مهندسی مواد و متالورژی" ابقاء شدند. اساتید و کارکنان دانشکده ابقاء ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵ -

قابل توجه دانشجویان دکتری ورودی 90

به اطلاع دانشجویان دکتری ورودی ۹۰ می‌رساند چنانچه تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ دفاع از رساله دکتری خود را انجام ندهید، از تاریخ ۹۵/۷/۱ مشمول جریمه افزایش سنواتی مطابق مصوبه هیات امنای دانشگاه خواهید شد. تحصیلات تکمیلی دانشکده 6/4/95

img_yw_news
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ -

فراخوان هجدهمین جشنواره جوان خوارزمی

متقاضیان متولد 1/1/1360 به بعد میتوانند تا پایان مردادماه به پایگاه اطلاع رسانی www.khwarizmi.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سامانه جامع جشنواره های خوارزمی - جشنواره جوان خوارزمی اقدام نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ -

انتصاب سردبیر فصلنامه علم و مهندسی مواد ایران

با حکم جناب آقای دکتر برخورداری ریاست محترم دانشگاه، جناب آقای دکتر بیژن افتخاری یکتا به مدت سه سال به سمت «سردبیر فصلنامه علم و مهندسی مواد ایران» منصوب شدند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ -

ابقاء عضو کمیته منتخب شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه

با حکم جناب آقای دکتر برخورداری ریاست محترم دانشگاه، جناب آقای دکتر شهرام خیراندیش به مدت دو سال در سمت «عضو کمیته منتخب شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه» ابقاء شدند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ -

اطلاعیه مرخصی تحصیلی

مطابق مصوبه کمیته منتخب آموزشی دانشکده درخواست اخذ مرخصی دانشجویانی که حائز شرایط مذکور باشند قابل طرح و بررسی خواهد بود.

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ -

قابل توجه داوطلبان مصاحبه دکترا دانشکده مهندسی مواد و متالورژی 95

به اطلاع کلیه داوطلبان مصاحبه دکتری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی می رساند جلسه مصاحبه روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 11/3/95 لغایت 12/3/95 مطابق جدول زمان بندی می باشد.....

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون دکتری مهندسی مواد و متالورژی 95

ضمن تبریک قبولی در مرحله اول آزمون مصاحبه دکتری به اطلاع  می رساند که مصاحبه داوطلبان ورود به مقطع دکتری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دوره های روزانه، نوبت دوم و پردیس در بازه زمانی 11/3/95 لغایت 12/3/95 در محل دانشکده انجام خواهد گردید. لازم است که داوطلبان عزیز فرم های تکمیل شده شماره 1 و شماره 2 را به آدرس پست الکترونیکی دانشکده mater_doctora@metaleng.iust.ac.ir  حداکثر تا تاریخ27/2/95 ارسال نمایند. شماره تلفن جهت دریافت اطلاعات بیشتر 77240121 میباشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

اطلاعیه مهم

ضرورت ارائه کارت دانشجویی در جلسه امتحان

img_yw_news
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

دفاعیه دکترا

آقای مهندس فرشید ریخته گر از پایان نامه دکترای خود تحت عنوان "بررسی ریزساختار و خواص مکانیکی نانوکامپوزیت زمینه آلومینیوم با مقاوم ساز نانوتیوب کربن" به راهنمایی آقای دکتر شبستری در تاریخ دوشنبه 13/2/95 ساعت 8 صبح در  سالن کنفرانس اساتید دانشکده مواد و متالورژی دفاع خواهد نمود.

صفحه 1 از 3    
اولین
قبلی
1
 
Persian site map - English site map - Created in 0.39 seconds with 143 queries by YEKTAWEB 3937