wrapper

بایگانی بخش اخبار مالی مرکز

img_yw_news
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ -

اطلاعیه مهم مالی- ورودی بهمن 96

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان محترم ورودی بهمن 1396 می رساند، واحد های درسی در سیستم گلستان شما از تاریخ 96/11/14 لغایت 96/11/11 به تدریج اخذ خواهد شد. لطفا به موارد ذیل توجه نمایید. دانشجویان محترم می بایست در محدوده 96/11/14 الی 96/11/18 با مراجعه به سیستم گلستان باقی شهریه خود را پرداخت نمایند. با توجه به شروع کلاسها در مورخ 96/11/21 دانشجویانی که در سیستم گلستان تسویه حساب نکرده باشند برنامه کلاسی برای آنها فعال نخواهد شد. فعال شدن کلاسها بعد از تسویه حساب 72 ساعت لغایت یک هفته زمان نیاز دارد. بدیهی است در این مدت مسئولیت عدم حضور دانشجو در کلاسها بر عهده خود دانشجو می باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ -

اطلاعیه مهم مالی- ورودی مهر 96 و ماقبل

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان مهر 96 و ماقبل آن می رساند، در زمان اعلام شده برای ثبت نام می بایست کلیه شهریه خود را از جمله ثابت و متغیر را در هنگام اخذ واحد پرداخت نمایند تا ثبت نام ترم قطعی تلقی گردد. لازم به ذکر است زمان اخذ واحد نیمسال دوم در سیستم گلستان از شنبه 96/11/14 الی چهارشنبه 96/11/18 است.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ -

اطلاعیه امور مالی ورودی های 96

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم جدیدالورود مهر 1396 مرکز آموزش الکترونیکی می رساند، از آنجایی که در زمان ثبت نام مبلغ واریزی به صورت علی الحساب بوده است لطفا با مراجعه به سیستم گلستان اطلاعات جامع قسمت مشاهد مبلغ نهایی  بدهی خود را مشاهده نمایید و در قسمت پرداخت الکترونیکی دانشجو که راهنمای آن در سایت مرکز موجود هست بدهی خود را تسویه نمایید. مهلت تسویه پایان مهر 1396 می باشد. بدیهی است دانشجوانی که تسویه حساب ننمایند از سامانه گلستان و LMS حذف شده و مجاز به شرکت در امتحانات نخواهند بود. دقت نمایید دانشجویانی که به دلیل بدهی ارتباط آنها با سیستم گلستان و کلاس مجازی قطع شود در صورت تسویه بدهی حداقل 72 ساعت کاری جهت وصل مجدد زمان خواهد برد. عدم حضور در کلاس و ارتباط با سیستم گلستان در این مدت بر عهده دانشجو می باشد.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ -

راهنمای پرینت کارت ورود به جلسه امتحان

مراحل پرینت کارت ورود به جلسه امتحان  

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ -

راهنمای درخواست در پیشخوان خدمت (سیستم جامع آموزشی گلستان)

راهنمای درخواست در پیشخوان خدمت (سیستم  جامع آموزشی گلستان)

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ -

مراحل ثبت نام و واریز شهریه

مراحل ثبت نام و واریز شهریه

img_yw_news
یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ -

جدول شهریه مصوب

طبق آخرین مصوبه هیات امنای دانشگاه در حال حاضر شهریه دوره های کارشناسی ارشد مجازی شهریه های ذیل معتبر می باشد:  

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ -

فرم های امور مالی

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز می رساند، جهت درخواست از امور مالی بر حسب نوع درخواست بر روی لینک مرتبط زیر کلیک نمایید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ -

اطلاعیه مهم امور مالی مرکز

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم مرکز آموزش الکترونیکی می رساند، جهت ثبت نام نیمسال اول 95-94 موارد ذیل مورد توجه و الزامی می باشد. 1- تسویه حساب کامل کلیه نیمسالهای گذشته در زمان ثبت نام 2- تسویه حساب شهریه ثابت و متغیر در زمان انتخاب واحدهای نیمسال اول 95-94


تمامی حقوق برای مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.

تماس با مرکز آموزش الکترونیکی

  • آدرس: ايران، تهران، ميدان رسالت، خ هنگام، خ دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ايران، صندوق پستی: ۳۶۳-۱۶۸۴۵
  • تلفن:  ۲-۷۷۲٠۹٠۲٠-٠۲۱
  • نمابر:  ۷۷۲۴٠۵۹۲-٠۲۱

ورود به LMS - دانشجویان جاری