wrapper

اخبار عمومی مرکز

برنامه امتحانی امتحانات دانشجویان دانشکده فناوری های نوین

برنامه امتحانی ( زمان، تاریخ و مکان ) امتحانات پایان ترم دانشجویان آموزش الکترونیکی در نیمسال اول 98-97 ..

قابل توجه دانشجویان آموزشی –پژوهشی

قابل توجه دانشجویان آموزشی –پژوهشی   بدین وسیله به اطلاع می رساند که هر دانشجو موظف است جهت ادامه تحصیل در شروع هر نیمسال تحصیلی جهت تمدید پایان نامه طبق تقویم آموزشی ثبت نام نماید. در صورتی که دانشجو در آخرین ترم تحصیلی قبل از پایان ترم از پایان نامه خود دفاع نماید میزان شهریه آن نیمسال بر مبنای یک هجدهم تعداد هفته های گذشته در ... ..

برنامه سمینار 7 آذر دانشکده فناوری های نوین

بسمه تعالی برنامه دفاعیه از سمینار دانشجویان آموزش الکترونیکی گرایش سیستم‌های انرژی تاریخ ارائه 07 آذر 1397 ارائه سمینار در کلاس شماره 1  دانشکده فناوری های نوین   ..

ارائه سمینار

قابل توجه دانشجویان گرامی   به اطلاع می رساند مهلت ارائه سمینار مقطع کارشناسی ارشد و کسب نمره، حداکثر تا پایان نیمسال بعد از نیمسال اخذ واحد سمینار می باشد. چنانچه دانشجویی در این مهلت موفق به ارائه سمینار و اخذ نمره نشود لازم است مجدداً واحد سمینار را اخذ و شهریه مربوطه را پرداخت نماید.   امور آموزش مرکز   ..

دانشکده فناوری های نوین- اطلاعیه مهم برگزاری سمینار

بسمه تعالی اطلاعیه بسیار مهم به اطلاع کلیه دانشجویان آموزش الکترونیکی ورودی نیم­سال اول  97-96 می­رساند: ارائه سمینار در دانشکده در روز چهار­شنبه مورخ 97/09/07 می­باشد. لذا کلیه دانشجویان ورودی  نیمسال اول97-96  می­بایست در این تاریخ اقدام به ارائه سمینار نمایند و موظفند: 1 . حداکثر تا تاریخ 97/08/21 فرم اعلام آمادگی ارائه سمینار را پس از تایید استاد راهنما تحویل آموزش دهند. 2 . حداکثر تا تاریخ 97/08/28 پرینت سمینار ... ..

دانشجویان و اساتید محترم

دانشجویان واساتید محترم   ضمن عرض پوزش بدلیل مشکلات پیش آمده در نسخه قابل دانلود کلاسها به اطلاع میرسانیم که مدیریت و کارشناسان مرکز در حال تلاش برای رفع این مشکل هستندامیدواریم طی این مدت بتوانید از استریم کلاسها بهره ببرید   ..

اطلاعیه دوره HSE

کلیه دانشجویان دانشگاه می توانند هر هفته در سایت مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه دوره HSE  را گذرانده و در آزمون شرکت نمایند. این دوره برای کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی سال 96 الزامی می باشد. در صورت نگذراندن این دوره از ورود این دانشجویان به آزمایشگاه ها و کارگاه ها جلوگیری به عمل خواهد آمد و مجوز دفاع از پایان نامه به آنها داده نخواهد شد. دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی 96 که در حال ... ..

اطلاعیه دانشکده فناوری های نوین

به اطلاع دانشجویان واحد آموزش الکترونیکی دانشکده فناوری های نوین می رساند در صورت عدم تکمیل فرم مشخصات فردی، فرم مذکور را پس از تکمیل به امور آموزش دانشکده تحویل نمایند.   ..

اطلاعیه مهم دانشکده فناوری های نوین

دانشجویان فناوری های نوین ورودی 96، حداکثر تا روز یکشنبه مورخ ( 1397/07/15 ) فرصت دارند نسبت به تکمیل و ارسال فرم تصویب موضوع سمینار کارشناسی­ارشد از طریق سیستم آموزشی گلستان منوی پیشخوان خدمت اقدام نمایند. درصورت عدم ارسال و تصویب موضوع سمینار اجازه دفاع از سمینار را در آبان سال 1397 نخواهند داشت. درصورت عدم ارسال نهایت تا تاریخ مذکورکلیه عواقب آموزشی ( کسر دو نمره از نمره نهایی سمینار) ... ..

بروزرسانی LMS

قابل توجه دانشجویان محترم به اطلاع می رساند به منظور به روزرسانی اسامی دانشجویان هر درس در سیستم LMS و اعمال تغییرات حذف و اضافه دروس، سیستم LMS تا ساعت 14 امروز دوم مهر قابل دسترسی نخواهد بود   ..
سایر مطالب این بخش
اطلاعیه HSE - ۱۳۹۷/۴/۳۰ -
پایان نامه - ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ -
تمامی حقوق برای مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.

تماس با مرکز آموزش الکترونیکی

  • آدرس: ايران، تهران، ميدان رسالت، خ هنگام، خ دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ايران، صندوق پستی: ۳۶۳-۱۶۸۴۵
  • تلفن:  ۲-۷۷۲٠۹٠۲٠-٠۲۱
  • نمابر:  ۷۷۲۴٠۵۹۲-٠۲۱

ورود به LMS - دانشجویان جاری