[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره ما::
معرفی ::
دستورالعمل ها::
طرح ها::
اخبار و اطلاعیه ::
افتخارات::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
کارایی سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
اطلاع رسانی به موقع فراخوان ها
دسترسی آسان به سایرسایت ها
به روز بودن اخبار و اطلاعات
پاسخ سریع به پرسش ها
   
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، دانشگاه علم و صنعت ایران، ساختمان قدیم گنجینه- دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری

کدپستی: 13114-16846

تلفن:77491241- 77240442- 77240448- 77241264- 77241196

فاکس:77491236

پست الکترونیکی:

stcATiust.ac.ir

..
..
:: گنجینه ::

   دانشگاه علم و صنعت ایران با مجموعه ای از اساتید و محققین در راستای تحقیق و پژوهش در جهت تکمیل و پیشرفت توسعه اقتصادی کلیه کشورهای اسلامی ، دست همه صنعتگران را به گرمی می‌فشارد و اینک در جهت معرفی این فعالیت‌ها در زمان گذشته و برنامه‌های پیش بینی شده آتی ، اقدام به راه‌اندازی گنجینه دانشگاه نموده است . گنجینه دانشگاه علم و صنعت ایران که به دست ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد ، گام موثری در راستای پیشرفت اهداف متعالی دانشگاه و معرفی این به جامعه اسلامی ایران است .

  در لیست اهداف موزه یا گنجینه مذکور به موارد متعددی برخورد می‌ کنیم که یکی از مهمترین آنها معرفی غرفه‌های خاص است.

  گنجینه علمی دانشگاه با ایجاد غرفه‌هایی مانند دانشگاه و انقلاب به معرفی فعالیتهای سیاسی و فرهنگی اقشار مختلف از اساتید ، کارمندان و تشکلهای اسلامی دانشجویی در دانشگاه علم ‌و‌صنعت ایران می‌پردازد . این فعالیتهای سیاسی و فرهنگی گامی موثر در راه حفظ و گسترش ارزش‌های اسلامی تحکیم مبانی فکری نظام اسلامی هستند. تا آنجا که بیش از 100 نفر از دانشجویان وکارکنان این دانشگاه در جهت تداوم انقلاب اسلامی و ارزشهای این انقلاب به دیدار معبود شتافته‌اند .

  از دیگر غرفه های خاص می‌توان به غرفه معرفی اساتید دانشگاه اشاره کرد .این غرفه به معرفی پروفسورها و اعضاء هیئت علمی دانشکده ها می‌پردازد.

  در غرفه جوانان و دانشگاه نتایج مو فقیت‌های دانشجویی دانشگاه دیده می‌شود. همچنین مجلات علمی – دانشجویی که سند افتخاری برای دانشجویان این دانشگاه است به چشم می‌خورد . در این غرفه امور اردوها و فعالیتهای فرهنگی ، دانشجویی و همچنین ساخت خوابگاههای دانشجویی جهت رفاه بیشتر دانشجویان معرفی شده‌اند . در غرفه تولید دانش آثار ارزشمندی از دانش‌پژوهشان و اساتید وجو دارد که از آن جمله می‌توان مقاله‌های علمی ، پروژه های دکترا و مجله‌های فنی ومهندسی دانشگاه را نام برد.

  دررابطه با معرفی دانشگاه و بیان تاریخچه آن گنجینه علمی دانشگاه دست به اقدامی بدیع زده است و آن تشکیل غرفه اولین‌ها است. در این غرفه آغاز و ابتدای امور مختلف مربوط به دانشگاه و دانشجویان در تمام زمینه‌ها ( تاسیس ، فارغ التحصیلان و ... ) معرفی می‌شوند.

  در گنجینه علمی دانشگاه علم و صنعت ایران علاوه بر غرفه‌های خاص که در سطور فوق معرفی شدند ، غرفه های دیگری نیز فعالیت دارند .

  از آن جمله می‌توان غرفه دانشکده‌ها را نام برد که در آن فعالیت های تمام دانشکده ها و اعضاء هیئت علمی آنها و همچنین طرح‌ها و پروژه های تحقیقاتی انجام شده یا در حال اجرا معرفی شده اند .

 

    (آلبوم تصاویر)

 

  گنجینه

  گنجینه دانشگاه علم و صنعت ایران

  گنجینه دانشگاه علم و صنعت ایران

 

 

دفعات مشاهده: 12263 بار   |   دفعات چاپ: 1604 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 479 بار   |   0 نظر

CAPTCHA code
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
Persian site map - English site map - Created in 0.22 seconds with 52 queries by YEKTAWEB 3728