باسمه تعالی

خبرنامه پايگاه اينترنتي دانشگاه علم و صنعت ايران (شماره ۳۵۳)

اخبار ۱ الی ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۴/۱۸

       کانال تلگرام:         IUST_Official@   
     لوگو سروش کانال سروش:           IUST_Iran@ 
    کانال بازارکار:                IUSTjob@
        پیج اینستاگرام                  iust_pr@  
      Image result for لوگوی اپارات   آپارات:                              iust_pr

  

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsom.jpg

۱۴۰۱/۴/۱۵ - روابط عمومی دانشگاه
همایش ملی ودیعه‌گذاری بر بطری‌های یکبار مصرف، صبح یکشنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱ در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) گشایش یافت.
در افتتاحیه این همایش ملی که توسط انجمن علمی مهندسی مواد دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.  


 

۱۴۰۱/۴/۱۵- روابط عمومی دانشگاه
با حضور هیات رییسه دانشگاه و جمعی از اساتید و کارکنان دانشکده معماری و شهرسازی، مراسم تقدیر و تکریم از دکتر مصطفی بهزادفر (رئیس سابق) و استقبال از دکتر مهدی حمزه‌نژاد (رئیس جدید دانشکده معماری و شهرسازی)، در روز چهارشنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ در محل سالن جلسات این دانشکده برگزار شد.


 

 افتتاح پنجمین همایش و نمایشگاه ملی اندازه‌‌گیری جریان سیالات در دانشگاه علم و صنعت ایران

۱۴۰۱/۴/۱۴ - روابط عمومی دانشگاه
پنجمین همایش و نمایشگاه ملی اندازه‌‌گیری جریان سیالات در صنایع نفت، گاز، پالایش و پخش، پتروشیمی و آب، صبح سه‌شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) دانشگاه علم و صنعت ایران گشایش یافت. 


 

۱۴۰۱/۴/۱۴ - روابط عمومی دانشگاه
همزمان با برگزاری بیست و نهمین آیین نکوداشت اعضای هیأت علمی نمونه کشوری در دانشگاه علم و صنعت ایران، کتابخانه مرکزی، مرکز اسناد، سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه و سالن‌های سمیناری آن رسما به دست رئیس جمهور افتتاح شد. 


 

۱۴۰۱/۴/۱۴ - روابط عمومی دانشگاه
بیست و نهمین دوره آئین معرفی و تجلیل از اعضای هیئت علمی و دانشجویان نمونه کشوری در مراسمی با حضور آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی (رئیس‌جمهور)، دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ در محل سالن همایش‌های دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد. 


 

۱۴۰۱/۴/۱۴ - روابط عمومی دانشگاه
در بیست و نهمین آیین تقدیر از اساتید نمونه کشوری، سه استاد دانشگاه علم و صنعت ایران توسط رییس جمهور تقدیر شدند.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر رییسی (رئیس جمهور)، روز دوشنبه ۱۳ تیرماه ۱۴۰۱، از ۳۶ استاد نمونه کشوری، تجلیل و قدردانی کرد که در این بین سه استاد دانشگاه علم و صنعت ایران: دکتر کامران دانشجو (مهندسی مکانیک)، دکتر ابوالفضل واحدی (مهندسی برق) و دکتر داوود یونسیان (مهندسی مکانیک)، به عنوان استاد نمونه کشوری در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند. 


 

۱۴۰۱/۴/۱۲ - روابط عمومی دانشگاه
مراسم تشییع پیکر مرحومه صبا بابایی (مادر دانشجوی شهید دانشگاه علم و صنعت ایران)، صبح روز یکشنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱، از مقابل مسجد انصارالحسین(ع) در خیابان پنجم نیروی هوایی تهران برگزار شد. 


 

۱۴۰۱/۴/۸ - روابط عمومی دانشگاه
در راستای تحقق بخشی به شعار سال ۱۴۰۱«سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» و رفع مشکلات و موانع پیش روی صنعت و دستیابی به علوم و فناوری‌های نوین، در نشستی که در روز دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱ در محل سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع و با حضور دکتر انبیاء (رئیس دانشگاه)، معاون پژوهش و فناوری و مدیر دفتر همکاری‌های علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران و معاونت پژوهشی و ریاست سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع برگزار شد، موافقت نامه همکاری به صورت خط اعتباری حداقل ۵۰ میلیارد ریال، فی مابین دانشگاه علم و صنعت ایران و سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع، منعقد گردید. 


 

۱۴۰۱/۴/۷ - روابط عمومی دانشگاه
دکتر داود یونسیان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران، دوشنبه ۶ تیر ماه با حضور در برنامه "امیدیه" شبکه یک سیما در خصوص ویژگی‌های دانشگاه‌های نسل چهارم و وضعیت امروز دانشگاه‌ها بر اساس شاخص‌های دانشگاه‌های نسل چهارم صحبت نمود. 


 

۱۴۰۱/۴/۷ - روابط عمومی دانشگاه
به منظور طرح مسایل و بهره‌مندی از نظرات اساتید گروه معارف اسلامی، نشست هیات رئیسه دانشگاه با اعضای هیات علمی این گروه، دوشنبه ششم تیرماه ۱۴۰۱ در محل دفتر مدیریت گروه معارف اسلامی برگزار شد.


 

 نشست رئیس دانشگاه با مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی

۱۴۰۱/۴/۶ - روابط عمومی دانشگاه
به دعوت دانشگاه، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری سازمان تأمین اجتماعی (شستا) و هیات همراه، پنجم تیرماه ۱۴۰۱، ضمن حضور در دانشگاه در نشست با رئیس و هیات رئیسه دانشگاه شرکت کردند.


 

 فراخوان مقاله هفتمین کنفرانس بین‌المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات

۱۴۰۱/۴/۶ - روابط عمومی دانشگاه
به منظور فراهم آوردن فرصت مناسب برای ارائه‌ آخرین دستاورد­های پژوهشی و یافته­‌های علمی و تبادل نظر اساتید، محققان و پژوهشگران در زمینه نظریه گراف، ترکیبیات، ریاضیات گسسته، کد و رمز و علوم کامپیوتر، «هفتمین کنفرانس ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات »، در روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان ۱۴۰۱ بصورت مجازی در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌گردد.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsel.jpg

AWT IMAGE
۱۴۰۱/۴/۱۵ - دانشكده مهندسي عمران
مؤلف این کتاب تعداد قابل توجهی مقاله و کتاب در رابطه با تبدیلات توپولوژیکی ارائه کرده است که در طی آنها روش‌ها و الگوریتم‌های مؤثری گسترش یافته‌اند. در این کتاب یک چارچوب جدید برای گسترش روش‌ها ارائه شده است و مفاهیم قبلی بصورت مؤثرتر و جذاب‌تر در اختیار پژوهشگران قرار گرفته است. امید است چارچوب فکری جدید منشأ گسترش خیلی از روش‌ها و الگوریتم‌های مؤثر واقع شود.

 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/entesabertegha.jpg

۱۴۰۱/۴/۱۵ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر حسین سلیمانی، به سمت «رئیس اداره امور پژوهشی، فناوری و بین‌الملل دانشکده مهندسی برق» منصوب شد.


 

۱۴۰۱/۴/۱۵ - دانشكده مهندسي عمران
به موجب حکم شماره ۱/۱۱۳۸۶ مورخ ۱۴۰۱/۴/۱۵ رئیس محترم دانشگاه، دکتر مهران کریم‌پور فرد به مدت دو سال به سمت رئیس اداره امور پژوهشی، فناوری و بین‌الملل دانشکده مهندسی عمران منصوب شدند.


 

 رئیس دانشکده مهندسی راه‌آهن منصوب شد

 

۱۴۰۱/۴/۶ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر سیدمحمد موسوی گزافرودی، به سمت «رئیس دانشکده مهندسی راه‌آهن» منصوب شد.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/defa.jpg

۱۴۰۱/۴/۱۲ - روابط عمومی دانشگاه
سارا نوع‌دوست (دانشجوی دکتری رشته مهندسی صنایع)، ۲۱ تیرماه ۱۴۰۱ از رساله دکتری خود با عنوان «برنامه‌ریزی یکپارچه تدارکات و مسیریابی امداد تحت عدم قطعیت پویا در بستر سامانه اطلاعات برخط» دفاع می‌کند.

 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/etela.jpg

۱۴۰۱/۴/۱۵- دانشکده مهندسی برق
جناب آقای دکتر ابوالفضل واحدی کسب مقام استاد نمونه کشوری را خدمت جنابعالی تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

اساتید و کارکنان دانشکده مهندسی برق

       
 

۱۴۰۱/۴/۱۴ - دانشكده مهندسي صنايع
در "اولین همایش ملی ودیعه‌گذاری بر بطری‌ها" که در ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱ در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار گردید، از مقاله خانم مهندس سیده زینب علی‌احمدی، خانم دکتر برزین‌پور و آقای دکتر پیشوایی، تحت عنوان "A novel bi-objective credibility-based fuzzy model for municipal waste collection with hard time windows" در سال ۲۰۲۱ در مجله Journal of Cleaner Production، به عنوان مقاله در بخش زیست محیطی، توسط آقای دکتر یونسیان (معاون محترم پژوهش و فناوری دانشگاه) با اهداء لوح، تقدیر بعمل آمد.


 
۱۴۰۱/۴/۱۴ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي
جهت مشاهده خبر کلیک کنید

 

۱۴۰۱/۴/۱۲ - دانشكده شيمي
چهارشنبه  ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ صبح


 
۱۴۰۱/۴/۱۲ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

 

۱۴۰۱/۴/۱۲ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۱/۴/۱۲ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۱/۴/۱۲ - دانشكده مهندسي عمران
به استحضار می‌رساند ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در نظر دارد در راستای انجام فعالیت‌های نوآورانه، محرومیت‌زدائی، توانمندسازی مناطق کمتر توسعه‌یافته و اشتغال‌زایی از میان فارغ‌التحصیلان یا دانشجویان در شرف فارغ‌التحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، اقدام به جذب نیروی امریه سربازی نماید. از دانشجویان علاقه‌مند به بهره‌مندی از فرصت مذکور دعوت می‌گردد ضمن مطالعه اهم ضوابط و شرایط جذب متقاضیان امریه در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، مدارک مورد نیاز را به آدرس تعیین شده در فایل ارسال نمایند.

۱۴۰۱/۴/۱۲ - مرکز مشاوره دانشجویی
مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، شصت و هفتمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: اعتیاد و موادمخدر، معیارهای انتخاب همسر برونگرایی یا درونگرایی و... 

1401/4/10 - دانشكده مهندسي كامپيوتر
دانشگاه علم و صنعت ایران در رشته های علوم انسانی، هوش مصنوعی و کامپیوتر نیروی متخصص جذب می نماید.(ادامه مطلب)
AWT IMAGE
۱۴۰۱/۴/۷ - دانشكده مهندسي عمران
با توجه به افزایش سهمیه پذیرش دانشجو در طرح شهید وزوایی (استفاده از تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان) به اطلاع می‌رساند دانشجویان مستعد تا تاریخ ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ با مراجعه به سایت سینا (sina.bmn.ir) و بارگذاری مدارک و مستندات خود می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند.
۱۴۰۱/۴/۷ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۱/۴/۷ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۱/۴/۷ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۱/۴/۶ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۱/۴/۶ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

جهت مشاهده خبر کلیک کنید


برگزاری مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز سالانه

۱۴۰۱/۴/۶ - دانشكده مهندسي شيمي
مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز آموزشی و پژوهشی سالانه روز شنبه ۴ تیر ماه در سالن شهید بهرامی با حضور معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، هیات رئیسه دانشگاه، مسئولین دانشکده ها و دانشجویان ممتاز برگزار شد. 


 

 معرفی محل‌‌های کارآموزی برای متقاضیان کارآموز در تابستان ۱۴۰۱

AWT IMAGE

۱۴۰۱/۴/۶ - دانشكده مهندسي صنايع
به اطلاع دانشجویان محترمی که قصد گذراندن دوره کارآموزی در تابستان ۱۴۰۱ را دارند می‏‌رساند؛ شرکت‌های پیوست آمادگی پذیرش دانشجو بر اساس ظرفیت‌های محدود تعیین شده دارند.
 

آرشیو خبرنامه اظهار نظر درموردخبرنامه عدم تمایل به دریافت خبرنامه