باسمه تعالی

خبرنامه پايگاه اينترنتي دانشگاه علم و صنعت ايران (شماره۳۵۲)

اخبار ۱۶ الی ۳۱ خرداد۱۴۰۱

تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۳/۳۱

      کانال تلگرام:     IUST_Official@   
    لوگو سروش کانال سروش:       IUST_Iran@ 
    کانال بازارکار:             IUSTjob@
        پیج اینستاگرام               iust_pr@  
      Image result for لوگوی اپارات   آپارات:                            iust_pr

  

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsom.jpg

۱۴۰۱/۳/۳۱ - روابط عمومی دانشگاه
جشنواره تابستانی تعاملات صنعتی دانشگاه، با برگزاری نشست‌ها و سخنرانی‌های تخصصی، از چهارم تا هفتم تیرماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. 

 

۱۴۰۱/۳/۲۸  - روابط عمومی دانشگاه
با حضور دکتر خاندوزی (وزیر امور اقتصاد و دارایی) و هیات همراه، نشست صمیمانه دانشگاهیان و وزارت اقتصاد در روز شنبه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۱ در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) دانشگاه برگزار شد.


 

۱۴۰۱/۳/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه
دکتر سمانه جلیلی صدرآباد (عضو هیأت‌ علمی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران و مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان)، موفق به دریافت جایزه علمی بنیاد ملی نخبگان شد.

۱۴۰۱/۳/۲۵ - روابط عمومی دانشگاه
پنجمین همایش و نمایشگاه ملی اندازه‌‌گیری جریان سیالات در صنایع نفت، گاز، پالایش و پخش، پتروشیمی و آب، روزهای ۱۴ و ۱۵ تیر ۱۴۰۱ در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.


 

۱۴۰۱/۳/۲۴- روابط عمومی دانشگاه
دکتر زلفی‌گل (وزیر علوم، تحقیقات و فناوری)، صبح سه‌شنبه ۲۴ خردادماه ۱۴۰۱ به طور سر زده به دانشگاه علم و صنعت ایران وارد شد و از مجموعه کتابخانه مرکزی و مرکز همایش‌های امام رضا (ع) دانشگاه بازدید کرد.


 

۱۴۰۱/۳/۲۴ - روابط عمومی دانشگاه
دومین کارگاه هم‌اندیشی و دانش‌افزایی «جهاد تبیین و نقش اساتید در دانشگاه اسلامی»، ۲۳ خردادماه ۱۴۰۱ با حضور رئیس دانشگاه و جمعی از اعضای هیات علمی، در سالن جلسات مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) دانشگاه برگزار شد.


 

۱۴۰۱/۳/۲۳ - روابط عمومی دانشگاه
برای سومین بار متوالی، انجمن‌های علمی دانشگاه علم و صنعت ایران رتبه اول جشنواره بین‌المللی حرکت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حوزه دانشگاه برتر را از آن خود کردند.

 

 آیین اهتزازپرچم متبرک به نام امام رضا(ع) در دانشگاه برگزار شد

۱۴۰۱/۳/۲۱  - روابط عمومی دانشگاه
همزمان با میلاد با سعادت هشتمین خورشید آسمان امامت و ولایت، حضرت امام رضا(ع)، پرچم مزین به نام آن حضرت، روز شنبه، ۲۱ خردادماه ۱۴۰۱ در مقابل مسجد الشهدای دانشگاه برافراشته شد.


 

 نشست دانشجویان نخبه ورودی ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ دانشگاه در مقطع کارشناسی برگزار شد

۱۴۰۱/۳/۱۸- روابط عمومی دانشگاه
در این نشست که با حضور دکتر هادیان (مشاور رییس و مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی)، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیمی‌نژاد (مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه)، دکتر معینی (معاون فرهنگی و اجتماعی)، دکتر یونسیان (معاون پژوهش و فناوری)، دکتر سعیدی (معاون دانشجویی) و تعدادی از مدیران حوزه آموزش و اساتید دانشگاه برگزار شد،


 

۱۴۰۱/۳/۱۸- روابط عمومی دانشگاه
تیم دانشجویان دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران، در هجدهمین دوره مسابقات جهانی ImageCLEF موفق به کسب رتبه اول در شاخه حاشیه‌نویسی تصاویر پزشکی شد.

 

۱۴۰۱/۳/۱۴ - روابط عمومی دانشگاه
رییس دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: اعتقاد جدی وزیر انقلابی و فرهیخته مان به دانشگاه اسلامی به عنوان نقطه آرمانی و افق حرکت دانشگاه‌ها امری ذی‌قیمت و مایه مباهات است.


http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsel.jpg

۱۴۰۱/۳/۲۲ - معاونت فرهنگی و اجتماعی
 
بار دیگر افتخارآفرینی بی‌نظیر انجمن‌های علمی دانشگاه علم و صنعت ایران در جشنواره بین‌المللی حرکت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با کسب رتبه اول برای سومین دوره متوالی
در چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت وزارت علوم که از تاریخ یکم الی سوم خردادماه ۱۴۰۱ به میزبانی دانشگاه تهران برگزار گردید، دانشگاه علم و صنعت ایران برای سومین دوره متوالی توانست رتبه اول دانشگاه‌های سراسر کشور در حوزه عملکرد انجمن‌های علمی را کسب نموده و در مجموع با کسب ۷ مقام زیر در حوزه‌های مختلف، به‌عنوان یکی از پرافتخارترین دانشگاه‌های جشنواره چهاردهم لقب گیرد ... 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/entesabertegha.jpg

۱۴۰۱/۳/۳۰- دانشكده مهندسي مواد و متالورژي
آقای دکتر انبیاء (رئیس دانشگاه)، طی حکم مورخ ۱۴۰۱/۳/۲۲، برای مدت دو سال، آقای دکتر مهدی ملکی را به سمت «مدیر آزمایشگاه مرکزی» منصوب کرد...

 

۱۴۰۱/۳/۲۳ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر مهدی ملکی، به سمت «مدیر آزمایشگاه مرکزی» منصوب شد.

 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/defa.jpg

۱۴۰۱/۳/۳۰ - روابط عمومی دانشگاه
حسام عبد علی (دانشجوی دکتری رشته مهندسی صنایع)، ۳۱ خردادماه ۱۴۰۱ از رساله دکتری خود با عنوان «طراحی زنجیره تأمین انرژی زیستی از نیشکر تحت شرایط عدم قطعیت: رابطه متقابل انرژی، آب، غذا و محیط زیست»‏‎ به صورت مجازی ‏‎دفاع می‌کند.

 
 

۱۴۰۱/۳/۲۵- روابط عمومی دانشگاه
پریناز اسماعیلی (دانشجوی دکتری رشته مهندسی صنایع)، ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱ از رساله دکتری خود با عنوان «مدلسازی بازی تکاملی بر اساس نظریه فاجعه»‏‎»‏‎ دفاع می‌کند.

 

۱۴۰۱/۳/۲۲ - دانشكده مهندسي عمران
مهندس شهاب حسن‌پور دانشجوی دوره دکتری این دانشکده، رشته مهندسی عمران گرایش مهندسی برنامه‌ریزی حمل و نقل، ۲۳ خرداد‌ماه سال ۱۴۰۱ از رساله خود تحت عنوان «ارائه مدل ریسک تصادفات در راه‌های برون شهری مبتنی بر سرعت عملکردی و شرایط توسعه یافتگی راه‌ها» با راهنمایی دکتر شهریار افندی‌زاده دفاع خواهد نمود.

 

۱۴۰۱/۳/۱۸- روابط عمومی دانشگاه 
الهام صمدپور (دانشجوی دکتری رشته مهندسی صنایع) ۳۱ خردادماه ۱۴۰۱ از رساله دکتری خود با عنوان «ارائه رویکردی نوین در سیستم‌های سلامت و مراقبت در منزل» دفاع خواهد نمود‎.


 

۱۴۰۱/۳/۱۸ - روابط عمومی دانشگاه
نوشین آتشفشان (دانشجوی دکتری رشته مهندسی صنایع)، ۲۸ خردادماه ۱۴۰۱ از رساله دکتری خود با عنوان «ارائه چارچوب کمی جهت تخصیص وظایف در سیستم‏های تعاملی انسان- ماشین با در نظر گرفتن عوامل انسانی»‏‎دفاع می‌کند.

 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/etela.jpg

۱۴۰۱/۳/۳۱ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي
بدینوسله به اطلاع می رساند آخرین مهلت ارائه سمینار و ثبت نمره در سیستم آموزشی دانشگاه 15 مردادماه 1401 می باشد...
 

 
۱۴۰۱/۳/۳۱  - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي 

جهت مشاهده خبر کلیک کنید


 
۱۴۰۱/۳/۳۱  - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۱/۳/۳۱ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید
 

۱۴۰۱/۳/۲۸ - دانشكده مهندسي كامپيوتر
مجلس شورای اسلامی با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران در رشته های علوم انسانی، هوش مصنوعی و کامپیوتر نیروی متخصص جذب می نماید.(ادامه مطلب)

 

تفاهم‌نامه همکاریهای علمی بین دانشکده شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران با پژوهشگاه زیست فناوری، پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و دانشک

۱۴۰۱/۳/۲۸  - دانشكده شيمي
به دعوت پژوهشگاه زیست فناوری، پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و دانشکده شیمی دانشگاه هرمزگان، تفاهم‌نامه همکاریهای آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه هرمزگان با دانشکده شیمی علم و صنعت ایران، منعقد گردید.
در این بازید که از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۳ خرداد ماه جاری انجام شد، دو تن از اعضای محترم هیات علمی دانشکده شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران به همراه تعدادی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده شیمی شرکت داشتند.
دکتر جوانشیر به نمایندگی از طرف دکتر علی ملکی، رییس دانشکده شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران و دکتر معروف زارعی، رئیس دانشکده علوم پایه دانشگاه هرمزگان این تفاهم‌نامه را در راستای هم‌افزایی توانمندی‌های دانشگاه و مشارکت فعال استادان و محققان در زمینه علم و فناوری و به‌منظور فراهم نمودن همکاری‌های سازنده بین دو دانشگاه امضا کردند.
در این تفاهم‌نامه ضمن تأکید بر ترویج، معرفی و انعکاس ارزش‌های علمی و پژوهشی، همچنین زمینه‌سازی برای فعالیت‌های «دانش‌بنیان» در حوزه علمی و تحقیقاتی برای همکاری‌های مشترک در قالب طرح‌های پژوهشی، پایان‌نامه‌های ارشد و دکتری و همچنین استفاده از امکانات دو طرف مورد استقبال طرفین قرار گرفت.
 شایان ‌ذکر است هیئت اعزامی از دانشگاه علم و صنعت ایران به دعوت انجمن علمی گروه شیمی در دانشگاه هرمزگان حضور یافته و علاوه برنشست علمی با اعضای هیئت‌علمی گروه شیمی، رئیس و اعضای هیئت‌علمی دانشکده علوم و فنون دریایی، ضمن بازدید از آزمایشگاه‌های تحقیقاتی دانشکده علوم و فنون دریایی و آزمایشگاه مرکزی از نزدیک با امکانات و توانمندی‌های دانشگاه هرمزگان آشنا شدند. فراخوان همکاری شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

۱۴۰۱/۳/۲۵ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید نحوه ثبت‌نام و اخذ واحد کارآموزی در تابستان ۱۴۰۱

AWT IMAGE

۱۴۰۱/۳/۲۳ - دانشكده مهندسي عمران

دانشجویانی که ۱۰۰ واحد درسی (با احتساب ترم جاری) را گذرانده و تمایل به اخذ واحد کارآموزی در تابستان ۱۴۰۱ دارند، می‌توانند اطلاعیه کارآموزی را به همراه فرم‌های مربوطه (در ادامه مطلب) ملاحظه و دانلود نمایند.

 

 آئین نامه کارآموزی دانشجویان ورودی 1400

۱۴۰۱/۳/۲۳ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي
بدینوسیله آئین نامه کارآموزی تابستان جهت دانشجویان ورودی 1400 اعلام میشود.
 

 فراخوان انجام پروژه پژوهشی شرکت فولاد هرمزگان

۱۴۰۱/۳/۲۲ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۱/۳/۲۲ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي
به اطلاع کلیه داوطلبان مصاحبه دکتری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی می رساند جلسه مصاحبه در روزهای شنبه 21 و یکشنبه 22 خرداد 1401 مطابق جدول زمان بندی پیوست برگزار می گردد... اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان کشور
۱۴۰۱/۳/۲۱ - - اداره بهداشت و درمان

اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان کشور برگزار می کند ....

۱۴۰۱/۳/۲۱ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۱/۳/۱۹ - دانشكده مهندسي شيمي

وبینار طرح پژوهشی، دکتر زهره خوش رفتار پژوهشگر دوره پسا دکتری مهندسی‌شیمی، به صورت مجازی در ساعت ۱۱ روز سه شنبه  ۲۴ خرداد ماه  ۱۴۰۱، تحت عنوان « مطالعه تجربی و مدل­سازی جذب دی­ اکسید کربن با استفاده از جاذب های طبیعی» با راهنمایی دکتر احد قائمی  برگزار خواهد شد.

 

 قابل توجه متقاضیان دکتری با پذیرش استعدادهای درخشان

AWT IMAGE
۱۴۰۱/۳/۱۸ - دانشكده مهندسي عمران
بدین‌وسیله اسامی دعوت‌شدگان به مصاحبه دکتری ۱۴۰۱ دانشکده مهندسی عمران با ظرفیت پذیرش استعدادهای درخشان تقدیم می‌گردد. خواهشمند است داوطلبان محترم، با توجه به جزئیات به‌روزرسانی شده زمان مصاحبه گرایش مربوطه، برنامه‌ریزی‌های لازم را داشته باشند.
AWT IMAGE
۱۴۰۱/۳/۱۸ - دانشكده مهندسي عمران
ضمن خوشامدگویی و خیرمقدم به متقاضیان مصاحبه علمی دکتری گرایش ژئوتکنیک ورودی ۱۴۰۱ دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران و آرزوی سلامتی همه عزیزان، ضروری است علاوه بر آنچه در سیستم گلستان بارگذاری کرده‌اید، اطلاعات خلاصه خواسته شده را صرفاً در قالب فرم اکسل پیوست تکمیل نموده و حداکثر تا روز ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ به آدرس مدیر گروه (razeghiiust.ac.ir) ارسال فرمایید.
AWT IMAGE

۱۴۰۱/۳/۱۸ - دانشكده مهندسي عمران
بدین‌وسیله جزئیات به‌روزرسانی شده‌ی زمان مصاحبه دکتری ۱۴۰۱ به تفکیک گرایش‌های مختلف تحصیلی در دوره‌های روزانه، نوبت دوم، پردیس و ممتازین (در ادامه مطلب) مشخص شده است. ضمناً به استحضار می‌رساند محل برگزاری مصاحبه دکتری کلیه گرایش‌های تحصیلی در طبقه همکف ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران می‌باشد. لیست اسامی دانشجویان واحد کارآموزی در تابستان ۱۴۰۱

AWT IMAGE

۱۴۰۱/۳/۱۸ - دانشكده مهندسي عمران
بدین‌وسیله لیست اسامی دانشجویانی که در تابستان ۱۴۰۱ درس کارآموزی را اخذ نموده‌اند، در ادامه مطلب اطلاع‌رسانی می‌گردد.

 

ابلاغ نخستین آئین نامه دوره کارآموزی دانشگاه

۱۴۰۱/۳/۱۷  - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۱/۳/۱۷  - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۱/۳/۱۷ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۱/۳/۱۷ - مرکز مشاوره دانشجویی
اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان، با هدف اشاعه فرهنگ سواد سلامت روان و جسم، خودمراقبتی، همدلی، نشاط اجتماعی، مسئولیت پذیری، تاب آوری و ... توسط دفتر مشاوره و سلامت سازمان اموردانشجویان برگزار می گردد. این جشنواره بستری برای مشارکت فعال در حوزه سلامت، جهت کشف استعدادهای برتر و معرفی و تقدیر از ظرفیت های کم نظیر دانشجویی می باشد. 


 

 راه اندازی خدمت جدید در مرکز مشاوره

۱۴۰۱/۳/۱۶  - مرکز مشاوره دانشجویی
خدمت جدید ( مشاوره تحصیلی ) در مرکز مشاوره دانشگاه راه اندازی گردید. علاقمندان جهت دریافت خدمات، یکشنبه ها و چهارشنبه ها از ساعت ۹ الی ۱۲ با تعیین وقت قبلی می توانند مراجعه نمایند. 

۱۴۰۱/۳/۱۶  - مرکز مشاوره دانشجویی 
مرکز مشاوره دانشگاه، شصت و ششمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: اهمال کاری و نحوه جلوگیری از آن، روش های صحیح مطالعه و... . مسابقه همراه با جایزه ( به هشت نفر) از متن نشریه 

۱۴۰۱/۳/۱۶ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي
به اطلاع می رساند که زمان بارگزاری مدارک در سیستم گلستان تا مورخ 15/3/1401 تمدید می گردد. بدیهی است مهلت تعیین شده قابل تمدید نمی باشد...

۱۴۰۱/۳/۱۶  - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي
شرکت فولاد مبارکه اصفهان تعداد محدودی ظرفیت کارآموزی برای دانشگاه در تابستان امسال در نظر گرفته است...

 


 اعلام ظرفیت کارآموزی تابستان ۱۴۰۱

AWT IMAGE

۱۴۰۱/۳/۱۶ - دانشكده مهندسي صنايع
شرکت واگن پارس ظرفیت خود را جهت پذیرش دانشجو در دوره کارآموزی طبق جدول پیوست اعلام می‌دارد.

آرشیو خبرنامه اظهار نظر درموردخبرنامه عدم تمایل به دریافت خبرنامه