باسمه تعالی

خبرنامه پايگاه اينترنتي دانشگاه علم و صنعت ايران (شماره ۳۴۶)

۱۴۰۰/۱۲/۱۵

  کانال تلگرام:IUST_Official@   
لوگو سروشکانال سروش  : IUST_Iran@ 
 کانال بازارکار:        IUSTjob@
 پیج اینستاگرام         iust_pr@  
  Image result for لوگوی اپارات آپارات:                     iust_pr   

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsom.jpg

۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - روابط عمومی دانشگاه
در آئین تقدیر از دانشمندان برتر در همکاری با جامعه و صنعت، دو تن از اعضای هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند.

 

 برگزاری نشست هیات رییسه با اعضای خانم عضو هیات علمی دانشگاه

۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - روابط عمومی دانشگاه

نشست هیات رییسه با اعضای خانم عضو هیات علمی دانشگاه، دوشنبه نهم اسفندماه ۱۴۰۰ در محل مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) به صورت مجازی و حضوری برگزار شد.


 

 تبریک روز مهندس

۱۴۰۰/۱۲/۴ - روابط عمومی دانشگاه

پنجم اسفندماه، خجسته زادروز دانشمند بزرگ ایرانی، شاعر، فیلسوف، فقیه، ریاضیدان و منجم سده هفتم هجری، مهندس برجسته تاریخ ایران زمین و فخر علم در جهان، خواجه نصیرالدین طوسی است که به نام «روز ملی مهندس» نامگذاری شده است.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsel.jpg

AWT IMAGE

۱۴۰۰/۱۲/۳ - دانشكده مهندسي عمران

به منظور بزرگداشت و به پاس خدمات علمی و ارزشمند جهانی پروفسور علی کاوه، تندیس ساخته شده توسط آکادمی علوم ایران در پارک کتابخانه ملی نصب گردید. دانشکده مهندسی عمران از تلاش‌ها و پی‌گیری‌های علمی ایشان در جهت سربلندی این دانشکده و این سرزمین صمیمانه سپاسگزاری می‌نماید و برایشان سلامتی و موفقیت روزافزون آرزومند است.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/entesabertegha.jpg

 نماینده شورای تخصصی فرهنگی و اجتماعی در شورای دانشگاه تعیین شد

۱۴۰۰/۱۲/۷- روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر سید محمدعلی بوترابی، به عنوان «نماینده شورای تخصصی فرهنگی و اجتماعی در شورای دانشگاه» تعیین شد. 

 

 انتصاب معاون پژوهشی دانشکده فیزیک

۱۴۰۰/۱۲/۷ - روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر بابک زارع، به سمت «معاون پژوهشی دانشکده فیزیک» منصوب شد. 

 

 انتصاب رئیس اداره امور آموزش دانشکده مهندسی عمران

۱۴۰۰/۱۲/۳  - روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر مجید ایلچی قزاآن، به سمت «رئیس اداره امور آموزش دانشکده مهندسی عمران» منصوب شد. 

 

 ارتقای دکتر سعید شمقدری

۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - دبیرخانه هیأت ممیزه

دکتر سعید شمقدری عضو محترم هیأت علمی دانشکده  مهندسی برق در  جلسه  هیئت ممیزه مورخ از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقا یافتند.
  احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان محترم آن دانشکده تبریک عرض می نماییم.


 

 ارتقای دکتر برات مجردی

۱۴۰۰/۱۲/۱۲- دبیرخانه هیأت ممیزه
دکتر برات مجردی عضو محترم هیأت علمی دانشکده  مهندسی عمران  در  جلسه  هیئت ممیزه مورخ ۱۲/اسفند /۱۴۰۰از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقا یافتند.
  احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان محترم آن دانشکده تبریک عرض می نماییم.


 

 ارتقای دکتر علی اکبر شیرزادی جاوید

۱۴۰۰/۱۲/۱۲- دبیرخانه هیأت ممیزه

دکتر علی اکبر شیرزادی جاوید عضو محترم هیأت علمی دانشکده  مهندسی عمران  در  جلسه  هیئت ممیزه مورخ ۱۲/اسفند /۱۴۰۰از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقا یافتند.
  احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان محترم آن دانشکده تبریک عرض می نماییم.

 

۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - دبیرخانه هیأت ممیزه

دکتر مجید شهروی عضو محترم هیأت علمی دانشکده  مهندسی راه آهن در  جلسه  هیئت ممیزه مورخ ۱۲/اسفند /۱۴۰۰از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقا یافتند.
  احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان محترم آن دانشکده تبریک عرض می نماییم.

۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - دبیرخانه هیأت ممیزه

دکتر سید ادریس فیض آبادی عضو محترم هیأت علمی دانشکده  فیزیک در  جلسه  هیئت ممیزه مورخ ۱۲/اسفند /۱۴۰۰از مرتبه دانشیاری به مرتبه استادی ارتقا یافتند.
  احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان محترم آن دانشکده تبریک عرض می نماییم.


 

 ارتقای دکتر مرتضی رئیسی دهکردی

۱۴۰۰/۱۲/۲ -- دبیرخانه هیأت ممیزه

دکتر مرتضی رئیسی دهکردی عضو محترم هیأت علمی دانشکده  مهندسی عمران  در  جلسه  هیئت ممیزه مورخ ۲/اسفند /۱۴۰۰از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقا یافتند.
  احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان محترم آن دانشکده تبریک عرض می نماییم.


 

 ارتقای دکتر روزبه قوسی

 

۱۴۰۰/۱۲/۲ -- دبیرخانه هیأت ممیزه

دکتر روزبه قوسی عضو محترم هیأت علمی دانشکده  مهندسی صنایع در  جلسه  هیئت ممیزه مورخ ۲/اسفند /۱۴۰۰از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقا یافتند.
  احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان محترم آن دانشکده تبریک عرض می نماییم.


http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/defa.jpg

۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - دانشكده مهندسي عمران

مهندس امیر فکور دانشجوی دوره دکتری این دانشکده رشته مهندسی عمران گرایش سازه، ۸ اسفندماه سال ۱۴۰۰ از رساله خود تحت عنوان «بهینه سازی سقف‌های مختلط عرشه‌های فولادی با استفاده از روش‌های فراکاوش» به‌صورت مجازی با راهنمایی دکتر علی کاوه دفاع نمود.

 

۱۴۰۰/۱۲/۴ - دانشكده مهندسي كامپيوتر
خانم محبوبه ریاحی مدوار دانشجوی دکترای آقای دکتر احمد اکبری روز یکشنبه مورخ  ۱۴۰۰/۱۲/۰۸ ساعت ۱۴:۰۰ از رساله دکتری خود با عنوان "تشخیص نمونه‌های پرت در داده‌های با ابعاد بالا با استفاده از زیرفضاهای داده و ویژگی"دفاع خواهند نمود. (ادامه مطلب)

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/etela.jpg
۱۴۰۰/۱۲/۱۵- دانشكده مهندسي مواد و متالورژي
ورودیهای 1400 میتوانند اگر درس را نگذراندند در سیستم گلستان اخذ نموده و سپس در LMS آزمون دهند. برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید.

 

۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - مرکز مشاوره دانشجویی
معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت متبوع با همکاری ستاد مبارزه با موادمخدر ریاست جمهوری به میزبانی دانشگاه یزد، چهارمین همایش پیشگیری از اختلال مصرف موادمخدر و روانگردان ها را ۱۴۰۱/۳/۱۱ برگزار می نماید. به پیوست پوستر فراخوان این همایش جهت اطلاع رسانی درج شده است. 

۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - مرکز مشاوره دانشجویی
مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، شصت و سومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: هوش هیجانی، مهارت رفتار جراتمندانه و ...
مسابقه همراه با جایزه ( به هشت نفر) از متن نشریه، تا پایان هر ماه فرصت دارید پاسخ سوالات را به شماره پیامک درج شده در نشریه ارسال فرمایید. 


 

 وبینار اعتیاد به فضای مجازی

۱۴۰۰/۱۲/۱۴  - مرکز مشاوره دانشجویی
مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان دانشگاه، وبینار تخصصی اعتیاد به فضای مجازی را دوشنبه ۱۶ اسفند ماه از ساعت  ۱۳ الی ۱۵ برگزار می کند. سخنران سرکار خانم دکتر حمزه زاده، مشاور و متخصص اعتیادهای رفتاری، عضو کادر درمان مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران می باشند. 

 

 برگزاری بیست و هفتمین آزمون المپیاد علمی دانشجویی دانشگاه‌های قطب کشور

AWT IMAGE

۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - دانشكده مهندسي عمران
به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‌رساند بیست و هفتمین آزمون المپیاد علمی دانشجویی دانشگاه‌های قطب کشور، جمعه ۲۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد. دانشجویان ورودی ۹۷ و ۹۸ که معدل کل آن‌ها بیشتر از ۱۷ می‌باشد، در صورت تمایل به شرکت در این آزمون، درخواست خود را تا دو‌شنبه، ۱۴۰۰/۱۲/۱۶، از طریق ایمیل برای کارشناس محترم دانشکده، سرکار خانم صفری (safarimiust.ac.ir)، ارسال نمایند. برگزاری مراسم تجلیل و تقدیر از پژوهشگران برتر ۱۴۰۰ دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز

۱۴۰۰/۱۲/۱۱- دانشكده مهندسي شيمي
دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز به مناسبت تجلیل و تقدیر از پژوهشگران برتر ۱۴۰۰ دانشکده با حضور ریاست محترم دانشکده (جناب آقای دکتر موحدی راد)، معاون محترم آموزشی (جناب آقای دکتر رهبر)، معاون محترم پژوهشی(سرکار خانم دکتر حجازی) و جمعی از اساتید محترم و همکاران گرامی در روز چهارشنبه مورخ ۱۱/۱۲/۱۴۰۰ مراسمی را در محل سالن کنفرانس دانشکده برگزار نمود. 

 

۱۴۰۰/۱۲/۱۱- دانشكده مهندسي شيمي
دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز به مناسبت تجلیل و تقدیر از همکاران بازنشسته دانشکده ( آقایان عیسی رحمتی، مرتضی پیامنی و سرکار خانم محرابیان) و همچنین تقدیر از زحمات سرکار خانم ساعی در طول مدت همکاری با این دانشکده، مراسمی را در محل سالن کنفرانس دانشکده برگزار نمود.

 

 ثبت نام المپیاد مهندسی شیمی

۱۴۰۰/۱۲/۱۰ - دانشكده مهندسي شيمي
به اطلاع می ­رساند ثبت نام دانشجویان کارشناسی ورودی ۹۷ و ۹۸ متقاضی شرکت در المپیاد علمی-دانشجویی کشور  آغاز شد.
۱۴۰۰/۱۲/۸ - معاونت پژوهشي

 دکتر داوود یونسیان، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران در احکام جداگانه ای مدیران دفتر «مطالعات و تعاملات با حوزه وزارت نیرو» و «تعاملات با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح» دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری این دانشگاه را منصوب کرد.

 

 تقویم رسمی کشور برای سال ۱۴۰۱ هجری شمسی

AWT IMAGE

۱۴۰۰/۱۲/۴ - دانشكده مهندسي عمران
این تقویم که از پایگاه اطلاع رسانی مرکز تقویم مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران به‌صورت کامل استخراج گردیده؛ شامل تعطیلات رسمی، رویدادهای مهم و تاریخی، درج مناسبت‏‌ها و رویدادهای نجومی سال ۱۴۰۱ با فرمت PDF می‌‏باشد. علاقه‌مندان جهت دسترسی به اطلاعات این پایگاه‌ می‏‌توانند به آدرس http://calendar.ut.ac.ir مراجعه فرمایند.

 

 برنامه هفتگی نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشکده

۱۴۰۰/۱۲/۳ - دانشكده مهندسي عمران
بدین‌وسیله برنامه هفتگی کلیه مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی این دانشکده در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به ترتیب نام خانوادگی اساتید صرفاً جهت اطلاع در فایل PDF (در ادامه مطلب) به رویت اساتید و دانشجویان محترم می‌رسد. این برنامه شامل کلاس‌های روزانه، پردیس دانشگاهی و مجازی می‌باشد. بدیهی است ملاک اصلی نحوه برگزاری کلاس‌ها، امتحانات و هرگونه تغییرات مطابق مصوبات شورای آموزشی دانشگاه می‌باشد.

 

 هفته ملی سلامت مردان

۱۴۰۰/۱۲/۳  - اداره بهداشت و درمان

هفته ملی سلامت مردان گرامی باد...

۱۴۰۰/۱۲/۲ - دانشكده مهندسي عمران

احتراماً، ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت همکار عزیزمان، جناب آقای مهندس بهروز حکیما، بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، مراسمی جهت بزرگداشت یاد و خاطره آن مرحوم، به صورت مجازی، از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر روز سه شنبه مورخ ۳ اسفند ۱۴۰۰ برگزار می‌‌گردد. برای ورود، به لینک http://meeting.iust.ac.ir/vc وارد شده و با استفاده از کد ۵۷۲۲۲۶ وارد جلسه شوید.

آرشیو خبرنامه اظهار نظر درموردخبرنامه عدم تمایل به دریافت خبرنامه