باسمه تعالی

خبرنامه پايگاه اينترنتي دانشگاه علم و صنعت ايران (شماره ۳۴۱)

۱۴۰۰/۹/۳۰

    کانال تلگرام:IUST_Official@
      لوگو سروشکانال سروش  : IUST_Iran@ 
    کانال بازارکار:        IUSTjob@
       پیج اینستاگرام         iust_pr@  
      Image result for لوگوی اپارات آپارات:                     iust_pr  

 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsom.jpg

۱۴۰۰/۹/۲۹ - روابط عمومی دانشگاه
دکتر عبدالحمید نقره کار (عضو هیات علمی دانشکده مهندسی معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران)، برنده پنجمین دوره جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی شناخته شد.

 

 آگهی عمومی جلب مشارکت بخش خصوصی برای طرح احداث، توسعه و تجهیز آشپزخانه مرکزی دانشگاه

۱۴۰۰/۹/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه
دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد طرح «احداث، توسعه و تجهیز آشپزخانه مرکزی» را با مشخصات مشروحه ذیل به منظور مشارکت با بخش خصوصی و با توجه به بخشنامه شماره ۷۳۶۴۵ مورخ ۱۴۰۰/۲/۲۱ سازمان برنامه و بودجه کشور به متقاضیان واجد شرایط واگذار نماید.

 

 انتخاب غرفه دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان یکی از غرفه‌های برتر نمایشگاه از طرف ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری

۱۴۰۰/۹/۲۷ - روابط عمومی دانشگاه
در روز پایانی بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار، غرفه دانشگاه با کسب امتیاز عالی به عنوان یکی از غرفه‌های برتر و منتخب شناخته شد.

 

 بیانیه رئیس دانشگاه به مناسبت ۲۷ آذرماه و روز وحدت حوزه و دانشگاه

۱۴۰۰/۹/۲۷ - روابط عمومی دانشگاه
دکتر انبیاء (رئیس دانشگاه)، به مناسبت ۲۷ آذرماه و روز وحدت حوزه و دانشگاه، بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

 

 انتخاب دکتر حسین بلندی، به عنوان دانشمند برتر در همکاری با جامعه و صنعت

۱۴۰۰/۹/۲۶ - روابط عمومی دانشگاه
در ششمین روز از گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری و اختتامیه جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر کشور، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران (سالن خلیج فارس) از پژوهشگران، فناوران، استانداران و رؤسای دانشگاه‌های حامی پژوهش، انجمن‌های علمی و نشریات پژوهشی برتر تجلیل شد. 

 

۱۴۰۰/۹/۲۵ - روابط عمومی دانشگاه
پنج‌شنبه ۲۵ آذر و در سومین روز نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار، دکتر زلفی گل (وزیر علوم، تحقیقات و فناوری) و دکتر احمد وحیدی (وزیر کشور) از غرفه دانشگاه علم و صنعت بازدید و از نزدیک با فعالیت‌های علمی و پیشرفت‌های فناوری در این دانشگاه آشنا شدند.

 

۱۴۰۰/۹/۲۴ - روابط عمومی دانشگاه
آیین گشایش مرکز نوآوری دلتا، همزمان با هفته پژوهش، ۲۴ آذرماه ۱۴۰۰ در دانشکده مهندسی مکانیک برگزار شد.

۱۴۰۰/۹/۲۴ - روابط عمومی دانشگاه
در بیست و یکمین گردهمایی مدیران ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه‌ها که در روز چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰ و در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید، دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان دانشگاه برگزیده در همکاری با جامعه و صنعت معرفی و تجلیل گردید.

 

 حضور دانشگاه در بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور

۱۴۰۰/۹/۲۳ - روابط عمومی دانشگاه
بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار، از صبح امروز ۲۳ آذرماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به دو صورت حضوری و مجازی آغاز شد که دانشگاه علم و صنعت ایران نیز در آن حضور دارد.

 

 برگزیدگان پژوهش و فناوری، در مراسم روز پژوهش دانشگاه، معرفی شدند

۱۴۰۰/۹/۲۲ - روابط عمومی دانشگاه
در مراسم روز پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران، از سرآمدان پژوهش​ و فناوری دانشگاه و دانشکده‌ها و کارشناسان برتر پژوهشی با حضور رئیس دانشگاه تقدیر شد.

 

 سخنان ریاست دانشگاه علم و صنعت ایران در مراسم روز پژوهش دانشگاه

۱۴۰۰/۹/۲۲ - روابط عمومی دانشگاه
مراسم روز پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران، روز دوشنبه ۲۲ آذرماه ۱۴۰۰ در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد، دراین مراسم دکتر انبیاء (ریاست دانشگاه) سخنانی در خصوص جایگاه پژوهش در دانشگاه علم و صنعت مطرح نمودند.
 
 

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دانشگاه

۱۴۰۰/۹/۲۲ - روابط عمومی دانشگاه
توسط رییس دانشگاه و با حضور هیات رئیسه، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران، ۲۱ آذرماه ۱۴۰۰ افتتاح شد.

 

 با حضور مهمانان ویژه، مراسم روز پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد

۱۴۰۰/۹/۲۲ - روابط عمومی دانشگاه
مراسم روز پژوهش دانشگاه با حضور مهمانان ویژه، هیات رئیسه، اساتید و کارشناسان معاونت پژوهش و فناوری، دوشنبه ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۰ به صورت حضوری و مجازی در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار شد.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsel.jpg

۱۴۰۰/۹/۳۰ - دانشكده شيمي
مراسم اهدای چهارمین جایزه علمی و بورس تحصیلی پروفسور سید حبیب فیروزآبادی که به همت مجمع خیرین نخبه پرور فارس و بنیاد نخبگان استان فارس برگزار و این جایزه به جمال رحیمی، دانشجوی دکتری گرایش شیمی آلی، دانشکده شیمی (استاد راهنما: دکتر علی ملکی) اهدا شد.
شایان ذکر است این جایزه به دانشجویان برگزیده دکتری شیمی آلی شاغل به تحصیل در دانشگاه های سراسر کشور یا فرد یا افرادی که قابلیت های نوآفرینی، ارزش آفرینی و یا در رفع مشکلات جامعه اثر گذار بوده باشند، اهداء می شود.
بر این اساس با ارزیابی های صورت گرفته در کارگروه مجمع خیران نخبه پرور، جمال رحیمی دانشجوی نخبه دانشکده شیمی، دانشگاه علم و صنعت ایران، حائر بیشترین امتیاز از نظر فعالیت های علمی، پژوهشی و آموزشی شد.
به گزارش روابط عمومی مجمع خیران نخبه پرور فارس در جلسه ای که به منظور تقدیر از پژوهشگران استان فارس در تاریخ سه شنبه ۲۳ آذر ماه به مناسبت هفته پژوهش در دانشگاه شیراز و با حضور استاندار محترم فارس، رییس بنیاد نخبگان استان فارس، رییس مجمع خیرین نخبه پرور، روسای دانشگاه ها و مراکز آموزشی و پژوهشی استان برگزار شد، چهار جایزه علمی مجمع خیران نخبه پرور فارس به جمال رحیمی اهدا شد.

 
۱۴۰۰/۹/۲۸ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي
کسب بالاترین امتیاز پژوهشی در میان اعضای جدید الاستخدام دانشکده را به آقای حمیدرضا عابدی تبریک عرض کرده و برایشان آرزوی موفقیت روزافزون داریم. اساتید و کارکنان دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

 

۱۴۰۰/۹/۲۷ - دانشکده فناوری های نوین
دکتر ابوالفضل احمدی عضو هیات علمی دانشکده فناوری های نوین در مراسم روز پژوهش دانشگاه علم وصنعت ایران بعنوان نفر اول کل وامتیاز اعتبارپژوهشی دانشکده فناوری های نوین انتخاب گردیدند این موفقیت را به ایشان تبریک عرض نموده وبرای ایشان از درگاه خداوند متعال سلامتی وموفقیت روز افزون را خواستاریم. 
 

 پژوهشگر برتر دانشکده مهندسی کامپیوتر

۱۴۰۰/۹/۲۳ - دانشكده مهندسي كامپيوتر
در جشنواره روز پژوهش که با حضور چندتن از وزرا، مقامات کشوری و مسئولین دانشگاه برگزار گردید، جناب آقای دکتر بهروز مینایی بیدگلی به عنوان پژوهشگر برتر دانشکده (نفر اول کل و امتیاز تعاملات صنعتی) در سال ۹۹ انتخاب شده و مورد تقدیر قرار گرفتند. (ادامه مطلب)


 
AWT IMAGE
۱۴۰۰/۹/۲۳ - دانشكده مهندسي مكانيك
قطب علمی "مکانیک جامدات تجربی و دینامیک" دانشکده مهندسی مکانیک در راستای طرح همکاری با متخصصان و دانشمندان ایرانی غیر‌مقیم، اقدام به برگزاری سخنرانی علمی تحت عنوان "روش موضعی در تخمین عمر خستگی قطعات جوشکاری شده" نموده است.
۱۴۰۰/۹/۲۲ - دانشكده مهندسي صنايع
در مراسم روز پژوهش در دانشگاه علم و صنعت ایران که روز دوشنبه ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۰ برگزار گردید آقای دکتر محمدرضا رسولی بعنوان « نفر اول امتیاز تعاملات صنعتی دانشکده مهندسی صنایع » معرفی و تقدیر گردیدند. 
 
 
۱۴۰۰/۹/۲۲ - دانشكده مهندسي صنايع
در مراسم روز پژوهش در دانشگاه علم و صنعت ایران که روز دوشنبه ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۰ برگزار گردید آقای دکتر میرسامان پیشوایی بعنوان « نفر اول کل و امتیاز اعتبار پژوهشی دانشکده مهندسی صنایع » معرفی و تقدیر گردیدند. 

 
۱۴۰۰/۹/۲۲ - دانشكده مهندسي صنايع
در مراسم روز پژوهش در دانشگاه علم و صنعت ایران که روز دوشنبه ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۰ برگزار گردید آقای دکتر محمدسعید جبل‌عاملی بعنوان « فعالیت قابل تقدیر  بر اساس عملکرد سال ۱۳۹۹ » معرفی و تقدیر گردیدند. 
۱۴۰۰/۹/۲۲ - دانشكده مهندسي صنايع
در مراسم روز پژوهش در دانشگاه علم و صنعت ایران که روز دوشنبه ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۰ برگزار گردید آقای دکتر سیدمهدی حسینی‌مطلق بعنوان « فعالیت قابل تقدیر  بر اساس عملکرد سال ۱۳۹۹» معرفی و تقدیر گردیدند. 
 
 

۱۴۰۰/۹/۲۲ - دانشكده مهندسي صنايع
در مراسم روز پژوهش در دانشگاه علم و صنعت ایران که روز دوشنبه ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۰ برگزار گردید آقای دکتر محمدرضا محمدعلیها بعنوان « فعالیت قابل تقدیر  بر اساس عملکرد سال ۱۳۹۹ » معرفی و تقدیر گردیدند. 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/entesabertegha.jpg

۱۴۰۰/۹/۳۰ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر وصال حکمی به سمت «مدیر گروه شبکه‌های کامپیوتری دانشکده مهندسی کامپیوتر» منصوب شد.

۱۴۰۰/۹/۲۹ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر حمیدرضا کرمی به سمت «معاون مدیر امور دانشجویان»منصوب شد.

 

 انتصاب معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت

۱۴۰۰/۹/۲۴ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر یاسر سبحانی‌فرد به سمت «معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت» منصوب شد.

 

 سرپرست امور خدمات و پشتیبانی دانشگاه منصوب شد

۱۴۰۰/۹/۲۲ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر برات مجردی به سمت «سرپرست امور خدمات و پشتیبانی دانشگاه» منصوب شد.

 

 معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده فناوری‌های نوین منصوب شد

۱۴۰۰/۹/۲۱ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر میثم جلالی به سمت «معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده فناوری‌های نوین» منصوب شد.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/defa.jpg

۱۴۰۰/۹/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه
علیرضا جعفری دودران (دانشجوی دکتری رشته مهندسی صنایع- مدیریت سیستم و بهره‌وری)، ۴ دیماه ۱۴۰۰ از رساله دکتری خود با عنوان «ارائه روشی جهت اندازه‌‌گیری کیفیت زندگی کاری مبتنی بر کاهش ریسک منابع انسانی در بازار سرمایه»‏‎ به صورت مجازی دفاع خواهد نمود‎.

 

 دفاعیه دکتری

۱۴۰۰/۹/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه
عادل اعظمی (دانشجوی دکتری رشته مهندسی صنایع)، اول دیماه ۱۴۰۰ از رساله دکتری خود با عنوان «برنامه‌‌ریزی استوار تولید-توزیع محصولات فسادپذیر با عمر ثابت و محدود تحت رقابت عمودی و بین‌ زنجیره‌‌ای» به صورت مجازی دفاع می‌کند.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/etela.jpg
 انتخاب آگاهانه، ازدواج موفق

۱۴۰۰/۹/۲۸ - مرکز مشاوره دانشجویی
مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان دانشگاه وبینار انتخاب آگاهانه= ازدواج موفق را در تاریخ دوشنبه ۲۹ آذر ماه از ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار می کند.

  

۱۴۰۰/۹/۲۸ - معاونت فرهنگی و اجتماعی
بخش ویژه جشنواره رویش دانشگاهی ۱۴۰۰
استعداد های کانونی
ویژه دانشجویان ورودی ۹۹ و ۱۴۰۰
  تعیین سه پوستر و یک کلیپ برتر کارآموزی 1400 دانشگاه

۱۴۰۰/۹/۲۷ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي 
 
  پس از داوری به ترتیب 17 و 9 پوستر و کلیپ برتر دانشکده ها سه پوستر و یک کلیپ برتر دانشگاه بدین قرار معرفی شدند.
 گفتنی است، پوستر مهندس محمدامین کلاته دانشجوی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی، نام استاد کارآموزی: دکتر سیدمحمدعلی بوترابی رتبه یک لیست را به خود اختصاص داده است.

۱۴۰۰/۹/۲۶ - دانشكده مهندسي صنايع
مراسم روز پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران در روز دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰ در دانشگاه با حضور مهمانان ویژه، هیات رئیسه دانشگاه، اساتید، کارشناسان معاونت پژوهشی و فناوری و برخی از دانشجویان برگزار شد. 

 

اعلام اسامی برگزیدگان «سومین مسابقه پوستر کارآموزی» 1400 دانشگاه

۱۴۰۰/۹/۲۲ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي
بدینوسیله اسامی برگزیدگان "سومین مسابقه پوستر کارآموزی 1400" دانشکده مواد بترتیب اعلام می گردد:
1. معین قدرت نما شبستری
2. محمدامین کلاته
3. مجتبی فربختی
ادامه دارد

 

 سمینار آشنایی با مقاله نویسی و تدوین پایان‌نامه

AWT IMAGE

۱۴۰۰/۹/۲۲ - دانشكده مهندسي عمران
برای چندمین سال پیاپی، سمینار آشنایی با مقاله نویسی و تدوین پایان‌نامه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی برگزار می‌گردد. آشنایی با روش تحقیق از انتخاب موضوع گرفته تا نگارش پایان‌نامه و رسیدن به چاپ مقاله برای مجلات معتبر، همگی در این سمینار، تشریح می‌گردد. از ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه ۲۳ آذر ماه، حداقل به مدت ۳ ساعت این سمینار برگزار می‌گردد. لینک جلسه نیز به شرح زیر است.

https://meetingvc.iust.ac.ir/civil-tavakoli از سرگیری برگزاری حضوری ۱۰۰ گروه درسی با اولویت دروس مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه

 

۱۴۰۰/۹/۲۲ - معاونت آموزشي
پیرو مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و ابلاغیه های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشگاه ها مبنی بر از سرگیری حضور دانشجویان در دانشگاه ادامه مطلب>>


 

AWT IMAGE

۱۴۰۰/۹/۲۲ - دانشكده مهندسي صنايع
به پیوست اسامی برگزیدگان «سومین مسابقه پوستر کارآموزی» دانشکده مهندسی صنایع اعلام می‌گردد. مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آموزش دانشگاه برگزار گردید

۱۴۰۰/۹/۲۲ - معاونت آموزشي
مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آموزش دانشگاه ادامه مطلب>>

۱۴۰۰/۹/۲۲ - معاونت آموزشي
مراسم تودیع و معارفه دبیر کمیته امور هیأت علمی دانشگاه ادامه مطلب>>
 
 

۱۴۰۰/۹/۲۲ - معاونت آموزشي
مراسم تودیع و معارفه مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادامه مطلب>>

۱۴۰۰/۹/۲۲ - دانشكده مهندسي عمران
بدین‌وسیله به اطلاع دانشجویان محترم می‌رساند اسامی برگزیدگان «سومین مسابقه پوستر کارآموزی ۱۴۰۰» دانشکده‌ها اعلام شد. پس از رقابت ۳۶۰ پوستر دانشجویی و ۱۷ پوستر برگزیده دانشکده‌ها توسط هیات داوری هر دانشکده، آقایان علیرضا عالی نژاد، آرین بایبوردی و خانم آرزو فلاح تبار به ترتیب به عنوان رتبه اول تا سوم بخش پوستر انتخاب شدند.

 

 دستورالعمل دهمین جشنواره ملی رویش

۱۴۰۰/۹/۲۱ - معاونت فرهنگی و اجتماعی
دستورالعمل دهمین جشنواره ملی رویش
گزارش کامل در ادامه خبر 

۱۴۰۰/۹/۲۱ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي
جهت دریافت فهرست و تاریخ سخنرانیهای هفته پژوهش کلیک کنید.

آرشیو خبرنامه اظهار نظر درموردخبرنامه عدم تمایل به دریافت خبرنامه