تقدیر از دانشگاه در نمایشگاه دستاوردهای 30 ساله

دانشگاه علم و صنعت ایران در ردیف 3 دانشگاه گروه الف در نمایشگاه دستاوردهای 30 ساله وزارت علوم تحقیقات و فنآوری مورد تقدیر قرار گرفت

AWT IMAGE

(تصاویر نمایشگاه و غرفه دانشگاه) (تصویر لوح تقدیر)

غرفه‌های برتر نمایشگاه جامع دستاوردهای30 ساله وزارت علوم در مراسم اختتامیه نمایشگاه جامع دستاوردهای وزارت علوم که در روز پنجشنبه 5 دی ماه با حضور وزیر علوم و رییس کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در محل مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد، ‌تقدیر شدند.

دانشگاههای برتر نمایشگاه

 در بخش دانشگاه‌ها، لوح تقدیر و تندیس‌های برتر به شرح ذیل اهدا شد:

گروه دانشگاه‌های الف: لوح تقدیر و تندیس برتر به دانشگاه‌های تبریز، علم و صنعت ایران و صنعتی امیرکبیر اهدا شد.

گروه دانشگاه‌های ب: ضمن تشکر از دانشگاه‌های گیلان و شهید باهنر کرمان، لوح تقدیر و تندیس برتر به دانشگاه‌های الزهرا(س)، سیستان و بلوچستان و صنعتی شاهرود اهدا شد.

گروه دانشگاه‌های ج: ضمن تقدیر از دانشگاه صنعت آب و برق شهید عباسپور، لوح تقدیر و تندیس به دانشگاه‌های کردستان، علوم و فنون دریایی چابهار، کشاورزی و منابع طبیعی گرگان اهدا شد.

همچنین دانشگاه‌های ویژه شرکت کننده در نمایشگاه جامع، دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور معرفی شدند.

پژوهشکده‌ها و مراکز تحقیقاتی

در بخش پژوهشکده‌ها و مراکز تحقیقاتی، ضمن تقدیر از مرکز تحقیقات فیزیک و نجوم مراغه و پژوهشگاه زلزله شناسی، لوح تقدیر و تندیس برتر به پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، پژوهشگاه مواد و انرژی و مرکز مطالعات جمعیتی آسیا و اقیانوسیه اهدا شد.

پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد

در این بخش ضمن تقدیر از پارک‌های علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، تندیسهای برتر به پارکهای علم و فناوری استان خراسان، دانشگاه تهران و استان یزد اهدا شد.

همچنین ضمن تقدیر از مراکز رشد دانشگاه‌های بیرجند، علوم پزشکی مشهد و چمران اهواز، لوح تقدیر و تندیس برتر به مرکز رشد دانشگاه صنعتی امیر کبیر اهدا شد.

در بخش سازمان‌های متبوع، ضمن تقدیر از مرکز نشر دانشگاهی تهران، لوح تقدیر و تندیس برتر به سازمان سمت اهدا شد.

دستاوردهای موضوعی

در بخش دستاوردهای دانشجویی، ضمن تشکر از دانشگاه صنعتی اصفهان، لوح تقدیر و تندیس برتر به دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، در بخش دستاوردهای فرهنگی، دانشگاه شاهد، در بخش دستاوردهای عمرانی، ضمن تقدیر از دانشگاه الزهرا(س)، لوح تقدیر و تندیس برتر به دانشگاه ارومیه اهدا شد.

در بخش دستاوردهای پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس، دستاوردهای فناوری دانشگاه صنعتی بابل و دستاوردهای آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز تقدیر شدند.

همچنین در بخش دانشگاه‌های غیر وابسته ضمن تقدیر و تشکر از دانشگاه‌های صنعتی مالک اشتر و امام حسین (ع)، لوح تقدیر و تندیس برتر به دانشگاه عالی دفاع ملی اهدا شد.

در بخش اطلاع‌رسانی ضمن تشکر و تقدیر از دانشگاه‌های تبریز، مازندران، پیام‌نور و سازمان سنجش لوح تقدیر و تندیس برتر به دانشگاه هنر اصفهان اهدا شد.

بخش مستند سازی ضمن تقدیر و تشکر از دانشگاه الزهرا(س)، لوح تقدیر و تندیس برتر به دانشگاه فردوسی مشهد اهدا شد.

در بخش چیدمان و غرفه آرایی، ضمن تقدیر و تشکر از دانشگاه‌های علوم اقتصادی، اصفهان، سمنان، لوح تقدیر و تندیس برتر به دانشگاه‌های هنر تهران، هنر اصفهان و پیام نور اهدا شد.

همچنین در بخش غرفه برتر از نظر بازدید کنندگان ضمن تقدیر از دانشگاه‌های امیرکبیر و خواجه نصیرالدین طوسی، لوح تقدیر و تندیس به دانشگاه زابل اهدا شد.

 در بخش معاونت‌های ستادی وزارت علوم شرکت کننده در نمایشگاه جامع معاونت فناوری وزارت علوم تقدیر شد و غرفه ویژه یادمان شهدای دانشگاهی کشور و غرفه ویژه دانشجویان غیرایرانی نیز تقدیر شدند.

گفتنی است نمایشگاه جامع وزارت علوم از اول تا 5 دی ماه در محل مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد.

AWT IMAGE     AWT IMAGE


دفعات مشاهده: 22196 بار   |   دفعات چاپ: 7034 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 319 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.