[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
معرفی ::
شرح خدمات سازمانی::
قوانین و مقررات::
شرکای کاری::
طرح ها::
اخبار و اطلاعیه ::
افتخارات::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
کارایی سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
اطلاع رسانی به موقع فراخوان ها
دسترسی آسان به سایرسایت ها
به روز بودن اخبار و اطلاعات
پاسخ سریع به پرسش ها
   
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، دانشگاه علم و صنعت ایران، ساختمان قدیم گنجینه، دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری

کدپستی: ۱۳۱۱۴-۱۶۸۴۶

تلفن: ۷۷۲۴۰۴۴۲- ۷۷۲۴۰۴۴۸- ۷۷۲۴۱۱۹۶

فاکس:۷۷۴۹۱۲۳۶

پست الکترونیکی:

stcATiust.ac.ir

..
..
:: افتخارات و دستاوردها ::

• گنجینه دانشگاه علم و صنعت ایران

گنجینه  دانشگاه علم و صنعت ایران با ایجاد غرفه‌هایی مانند دانشگاه و انقلاب به معرفی فعالیتهای سیاسی و فرهنگی اقشار مختلف از اساتید ، کارمندان و تشکلهای اسلامی دانشجویی در دانشگاه علم ‌و‌صنعت ایران می‌پردازد . این فعالیتهای سیاسی و فرهنگی گامی موثر در راه حفظ و گسترش ارزش‌های اسلامی تحکیم مبانی فکری نظام اسلامی هستند. تا آنجا که بیش از 100 نفر از دانشجویان وکارکنان این دانشگاه در جهت تداوم انقلاب اسلامی و ارزشهای این انقلاب به دیدار معبود شتافته‌اند .

  گنجینه

  گنجینه دانشگاه علم و صنعت ایران

  گنجینه دانشگاه علم و صنعت ایران

جهت دیدن آلبوم تصاویر کلیک کنید

از دیگر غرفه های خاص می‌توان به غرفه معرفی اساتید دانشگاه اشاره کرد .این غرفه به معرفی پروفسورها و اعضاء هیئت علمی دانشکده ها می‌پردازد. 

  در غرفه جوانان و دانشگاه نتایج مو فقیت‌های دانشجویی دانشگاه دیده می‌شود. همچنین مجلات علمی – دانشجویی که سند افتخاری برای دانشجویان این دانشگاه است به چشم می‌خورد . در این غرفه امور اردوها و فعالیتهای فرهنگی ، دانشجویی و همچنین ساخت خوابگاههای دانشجویی جهت رفاه بیشتر دانشجویان معرفی شده‌اند . در غرفه تولید دانش آثار ارزشمندی از دانش‌پژوهشان و اساتید وجو دارد که از آن جمله می‌توان مقاله‌های علمی ، پروژه های دکترا و مجله‌های فنی ومهندسی دانشگاه را نام برد.

  دررابطه با معرفی دانشگاه و بیان تاریخچه آن گنجینه علمی دانشگاه دست به اقدامی بدیع زده است و آن تشکیل غرفه اولین‌ها است. در این غرفه آغاز و ابتدای امور مختلف مربوط به دانشگاه و دانشجویان در تمام زمینه‌ها ( تاسیس ، فارغ التحصیلان و ... ) معرفی می‌شوند.

  در گنجینه علمی دانشگاه علم و صنعت ایران علاوه بر غرفه‌های خاص که در سطور فوق معرفی شدند ، غرفه های دیگری نیز فعالیت دارند .

  از آن جمله می‌توان غرفه دانشکده‌ها را نام برد که در آن فعالیت های تمام دانشکده ها و اعضاء هیئت علمی آنها و همچنین طرح‌ها و پروژه های تحقیقاتی انجام شده یا در حال اجرا معرفی شده اند .


دفعات مشاهده: 17159 بار   |   دفعات چاپ: 4078 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 525 بار   |   0 نظر

CAPTCHA code
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
Persian site map - English site map - Created in 0.2 seconds with 50 queries by YEKTAWEB 3760