[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معرفی کلی دانشکده::
معرفی افراد::
امورآموزش::
امور پژوهش::
اخبار::
آیین نامه ها و فرمها::
تسهیلات پایگاه::
تور مجازی ::
::
اطلاعیه های آموزشی
..
جلسات دفاعیه
..
مجله بین المللی مهندسی معماری

AWT IMAGE

..
لینک سایت آزمایشگاه ها
..
انجمن علمی معماری و شهرسازی
..
نشریه معماری و شهرسازی ایران

..
وب سایت قطب علمی
AWT IMAGE
..
کارآموزی دانشجویان طراحی صنعتی
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
سایت دانشکده معماری را چگونه ارزیابی می کنید:
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: مراسم تکریم و استقبال از رئیس دانشکده معماری و شهرسازی برگزار شد ::
 | تاریخ ارسال: 1401/4/15 | 
با حضور هیات رییسه دانشگاه و جمعی از اساتید و کارکنان دانشکده معماری و شهرسازی، مراسم تقدیر و تکریم از دکتر مصطفی بهزادفر (رئیس سابق) و استقبال از دکتر مهدی حمزه‌نژاد (رئیس جدید دانشکده معماری و شهرسازی)، در روز چهارشنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ در محل سالن جلسات این دانشکده برگزار شد.
در این جلسه، پس از قرائت کلام الله مجید، دکتر هادیان (مشاور رئیس و مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی)، دستور جلسه را تبیین کرد.  
در ادامه دکتر بهزادفر، با تشکر از ریاست دانشگاه برای برگزاری این جلسه و تاکید بر اینکه بهترین سرگرمی، کار است، گفت: من تمام تلاش خود را به کار بستم که دانشکده در مسیر برتر بودن باقی بماند. وی خواستار پشتیبانی جدی دانشگاه از این دانشکده برای حفظ جایگاه برتر آن شد.
سخنران بعدی مراسم دکتر حمزه‌نژاد بود که با تشکر از حسن ظن و اعتماد ریاست دانشگاه نسبت به خود و تقدیر از خدمات دکتر بهزادفر و گرامیداشت یاد شهدا، تاکید کرد: بر خود لازم می‌دانم موقعیتی که دانشکده معماری و شهرسازی در آن است را به عنوان موقعیت استراتژیک پاس بدارم. وی با تصریح بر اینکه در دانشکده معماری و شهرسازی باید بتوانیم دو بعد تمدنی و فناورانه را آشتی دهیم، گفت: گرایشات و تخصص‌های جدید، نیازمند اساتید کارآمد است و با توجه به بازنشستگی تعدادی از اساتید دانشکده در آینده نه چندان دور، مساله جذب اعضای خیات علمی برای این دانشکده، بسیار جدی است.
در ادامه مراسم تقدیر و استقبال، تعدادی از اعضای هیات علمی دانشکده معماری و شهرسازی، به تذکر نکاتی در باب مسایل دانشکده و ارایه پیشنهادات خود از جمله در زمینه نیاز به گسترش فضای دانشکده، لحاظ شدن تقاوت ماهوی این رشته در موضوع ارتقای اساتید، استفاده از مربیان برای دروس کارگاهی، بازنگری در روند ارزیابی اساتید توسط دانشجویان، حمایت از مجلات نوپا و... پرداختند.
آخرین سخنران این مراسم، دکتر انبیاء (ریاست دانشگاه) بود که ضمن تقدیر از خدمات دکتر بهزادفر در دوران تصدی ریاست دانشکده معماری و شهرسازی و با آرزوی توفیق برای دکتر حمزه‌نژاد در مدیریت این دانشکده، بر اهمیت و ویژگی‌های شاخص دانشکده معماری دانشگاه تاکید کرد. وی با اشاره به قدمت دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه و تاکید بر اینکه نام بسیاری از اساتید این دانشکده در بیرون از دانشگاه نیز می‌درخشد، گفت: تمام موارد مطرح شده توسط اعضای هیات علمی در این جلسه را مهم می‌داند و پیگیری خواهد شد.
رئیس دانشگاه با اشاره به بحث اسلامی شدن دانشگاه‌ها نیز دانشکده معماری و شهرسازی را جریان‌ساز و سهم مسئولیت آن را بیش از دیگر دانشکده‌ها دانست.
پایان‌بخش برنامه، اهداء حکم انتصاب دکتر حمزه‌نژاد به سمت رئیس دانشکده معماری و شهرسازی و نیز هدایا و لوح تقدیر از خدمات بهزادفر، توسط ریاست دانشگاه بود.
دفعات مشاهده: 252 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان