[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معاونت دانشجویی::
مدیریت ها::
حوزه تابعه::
مسئولین::
راهنمای معاونت::
فرآیند کاری::
تسهیلات سایت::
برقراری ارتباط::
اخبار و اطلاعیه ها::
اطلاعیه های حوزه معاونت::
::
پیوند

دفتر مقام معظم رهبری

AWT IMAGE

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

سازمان سنجش آموزش کشور

بنیاد ملی نخبگان


..

 
دانلود راهنمای سامانه رزرو غذا
              
              
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

نشانی:تهران،م رسالت،خ هنگام ،خ دانشگاه علم و صنعت ایران
تلفن: 73228400
  دور نگار :77491233
    پیامک: 30004747479817
 کد پستی: 13114-16846
پست الکترونیک :sta@iust.ac.ir

..
ویژه

حضرت امام حسین (ع) : «مردم بندگان و بردگان دنیا هستند و دین چیزی جز لق لقه زبان آن‌ها نیست؛ دینداری این مردم تا زمانی است که زندگی راحت و آسوده‌ای دارند، ولی زمانی که پای امتحان و آزمون فرا می‌رسد، دینداران واقعی اندک خواهند بود.»


 حضرت امام حسین (ع) می‌فرمایند: «رسول خدا (ص) فرموده است هر مسلمانی، سلطان جائر و زورگو و مستکبری را ببیند که حلال خداوند را حرام کرده  و عهد و پیمان الهی را درهم شکسته و با سنت الهی و نبوی (ص) به مخالفت برخاسته است و در میان مردم به دشمنی و ظلم حرکت می‌نماید، اگر در برابر او با قول و فعل قرار نگیرد، بر خداوند است که او را به سبب سکوتش، در محل واقعی قرار گرفتن آن سلطان جبار و در قعر دوزخ وارد نماید.»
..
ابزار اینترنت
..
:: فرآیند مکانیزه تعیین زمان ملاقات با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران ::
 | تاریخ ارسال: 1401/1/13 | 
 طرح غیرحضوری فرآیند مکانیزه تعیین زمان ملاقات با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران
به منظور تکریم دانشجویان محترم متقاضی ملاقات با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان، معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران فرآیند مکانیزه تعیین وقت ملاقات با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان آغاز گردیده است.
معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران، به منظور بسترسازی برای انتقال موارد خاص دانشجویان گرامی، اقدام به برگزاری جلسات هفتگی با حضور معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان دانشگاه نموده است.
شایان ذکر است که دانشجویان گرامی جهت پیگیری مسائل جاری خود از قبیل امور رفاه و خدمات، بهداشت و درمان، خوابگاه‌ها، تغذیه و تربیت‌بدنی از طریق سامانه گلستان می‌توانند به ثبت درخواست خود در سامانه گلستان جهت ارجاع برای ادارات مربوطه بپردازند. با این حال در موارد خاص و در صورت ضرورت، دانشجویان گرامی می‌توانند جهت طرح مستقیم موضوعات خود با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان و یا ارائه پیشنهادات و انتقادات در خصوص مسائل حوزه دانشجویی، از طریق ثبت درخواست تعیین وقت ملاقات در سامانه گلستان و دریافت پاسخ برای برگزاری جلسه با دفتر این معاونت هماهنگ فرمایند. لطفا جهت آگاهی از نحوه ثبت درخواست ملاقات به لینک زیر مراجعه فرمایید.

                                https://drive.iust.ac.ir/index.php/s/PdaC۶۹Cmmk۴n۹Y۶
به جهت رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و بنا به درخواست مراجعین محترم، امکان برگزاری جلسات به صورت غیر حضوری (از طریق سامانه برگزاری جلسات الکترونیکی دانشگاه) و یا حضوری فراهم می‌باشد.
دفعات مشاهده: 829 بار   |   دفعات چاپ: 50 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

Student Assistant
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .