[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
مدیریت دانشکده::
درباره دانشکده::
معرفی افراد::
امور پژوهشی::
امور آموزشی::
فضاهای تحقیقاتی::
اخبار و رویدادها::
مستندات و فرمها::
::
پیوند با دانشگاه

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
شبکه بیت
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر سنجی در خصوص وب سايت دانشکده
عالی
خوب
متوسط
   
..
Rss

AWT IMAGE

..
:: برگزاری مراسم روز پژوهش دانشگاه علم وصنعت ایران ::
 | تاریخ ارسال: 1399/9/29 | 

 
مراسم روز پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران، ۲۴ آذرماه ۱۳۹۹ با حضور اعضای هیات رئیسه، مدیران معاونت پژوهش و اعضاء هیات علمی دانشگاه به صورت مجازی برگزار شد.
این مراسم توسط معاونت پژوهش و فناوری و با حضور اعضای هیات رئیسه دانشگاه، مدیران معاونت پژوهش و فناوری و شرکت مجازی اعضای هیات علمی در سالن مجتمع امام خمینی (ره) برگزار شد.
در ابتدای مراسم دکتر ذاکری، رییس دانشگاه، ضمن تبریک هفته پژوهش، روز حمل و نقل و روز وحدت حوزه و دانشگاه، تاکید کرد: شرایط کرونایی نباید تاثیری در وضعیت علمی و پژوهشی دانشگاه داشته باشد و خدمات علمی چه به صورت مجازی و چه بصورت حقیقی در حوزه علمی و آزمایشگاهی ادامه دارد. وی اظهار داشت: با قبول شرایطی که برای کل جوامع پیش آمده است، باید با جدیت پیشرفت های علمی را ادامه داد و نباید اجازه داد محدودیتی برای اساتید، دانشجویان و پیشرفت علمی صورت گیرد.
در ادامه مراسم، دکتر دوایی، معاون پژوهش و فناوری، ضمن تبریک هفته پژوهش و تقدیر از معاون و مدیران ستادی سابق معاونت پژوهشی، تاکید کرد: پژوهش اصیل و ارتباط با صنعت واقعی، شرط لازم ولی غیرکافی برای تربیت نیروی شایسته برای کشور است. وی افزود: طی هشت سال گذشته، حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم آغاز و تداوم یافته است و دانشگاهیان علم و صنعت ایران می کوشند تا با عنایت الهی، این راه پربرکت را به کمک یکدیگر و با سرافرازی طی کنند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سپس گزارش عملکرد سال ۱۳۹۸ حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران را در سه محور آمارهای پژوهشی، آمارهای ارتباط با صنعت و فناوری و زیست بوم نوآوری در دانشگاه ارایه کرد.
سخنران بعدی این مراسم، دکتر سلطانیه، مدیر امور پژوهش دانشگاه بود که ضمن تبریک هفته پژوهش، به معرفی پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه در سال ۹۸ پرداخت.
وی با اعلام ضوابط و معیارهای انتخاب پژوهشگر برتر در سال ۹۸، نسبت به معرفی پژوهشگران و فناوران دانشگاه و دانشکده ها براساس عملکرد سال ۹۸ اقدام نمود که در ادامه به تفکیک اعلام می‌گردد.
 نفرات برتر دانشکده مهندسی شیمی، نفت وگاز
  • دکترتورج محمدی (نفر سوم  امتیاز کل دانشگاه و اول امتیاز کل دانشکده)
  • دکتر سیدحسن هاشم آبادی (نفردوم امتیاز ماده صنعتی دانشگاه و اول دانشکده)
  • دکتر مهران رضایی (فعالیت قابل تقدیر)
  • دکتر سوسن روشن ضمیر (پژوهشگر برتر خانم)
دفعات مشاهده: 980 بار   |   دفعات چاپ: 159 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
Persian site map - English site map - Created in 0.12 seconds with 51 queries by YEKTAWEB 4555