[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معرفی کلی دانشکده::
معرفی افراد::
امورآموزش::
امور پژوهش::
اخبار::
آیین نامه ها و فرمها::
تسهیلات پایگاه::
تور مجازی ::
::
اطلاعیه های آموزشی
..
جلسات دفاعیه
..
مجله بین المللی مهندسی معماری

AWT IMAGE

..
لینک سایت آزمایشگاه ها
..
انجمن علمی معماری و شهرسازی
..
نشریه معماری و شهرسازی ایران

..
وب سایت قطب علمی
AWT IMAGE
..
کارآموزی دانشجویان طراحی صنعتی
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
سایت دانشکده معماری را چگونه ارزیابی می کنید:
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: گزارش برگزاری نخستین همایش ملی مسکن پایدار- ۱۹ تیرماه ۱۳۹۹- دانشگاه علم و صنعت ایران ::
 | تاریخ ارسال: 1399/4/21 | 
گزارش برگزاری نخستین همایش ملی مسکن پایدار- ۱۹ تیرماه ۱۳۹۹- دانشگاه علم و صنعت ایران
 
با عنایت و لطف پروردگار متعال نخستین همایش ملی مسکن پایدار با حضور اساتید، دانشجویان و چهره های برجسته حوزه مسکن  در تاریخ ۱۹تیرماه ۱۳۹۹  توسط دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران، موسسه مهدپژوهش ره پویان حقیقت و انجمن علمی معماری و شهرسازی ایران (باتوجه به پیشگیری انتشار ویروس کرونا و ابلاغیه وزارت محترم علوم، تحقیقات و فناوری) به صورت مجازی برگزار گردید.پوستر
 
این‌ همایش پس از قرائت قرآن و سرود ملی، با سخنرانی و خوش آمدگویی دکتر مهدی خاک زند دبیرعلمی همایش و معاونت پژوهشی دانشکده معماری و شهرسازی به طور رسمی آغاز گردید. در ادامه دکتر مصطفی بهزادفر رییس همایش و رییس دانشکده ضمن خیرمقدم به مدعوین، در مورد ضروریت و اهمیت برگزاری این همایش، ایراد سخنرانی داشتند.
 
در ادامه، اساتید برجسته از جمله دکتر علی غفاری استاد بازنشسته دانشگاه شهید بهشتی، دکتر سیدباقر حسینی رییس کمیته داوران همایش و دانشیار دانشکده معماری و شهرسازی، دکتر سیدعباس یزدانفر رییس علمی همایش و دانشیار دانشکده معماری و شهرسازی به ایراد سخنرانی های کلیدی در مورد مباحث روز مسکن و پایداری پرداختند.
 
در این همایش ۱۰ مقاله از میان حدود ۱۰۰ مقاله ارایه شده به این کنفرانس از اساتید و پژوهشگران فعال حوزه مسکن از دانشگاه های مختلف سراسر کشور ارایه گردید.
 
در مراسم اختتامیه، دکتر یزدانفر رییس علمی همایش ، بی توجهی به نیازهای فرهنگی- اجتماعی و زیست محیطی در ساخت محیط های مسکونی را از علل ایجاد بار روانی بر ساکنان دانسته و تاکید کردند که طراحی بدون توجه به این مسائل نمی تواند راه حل مناسبی برای مشکل مسکن امروز باشد .
 
در پایان، دکتر خاک زند ضمن تشکر و قدردانی از تمامی حامیان علمی و معنوی، اساتید و پژوهشگران برای حضور و تبادل اطلاعات و انتقال دانش، همچنین از برگزارکنندگان و دبیراجرایی دکتر مصطفی علی بیگی که در طول همایش بسیار زحمت کشیدند تشکر و قدردانی کردند.
 
 
برای اطلاعات بیشتر به وبسایت ذیل مراجعه فرمایید
www.sushconf.ir
 
دفعات مشاهده: 662 بار   |   دفعات چاپ: 130 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان