[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
معرفی ::
شرح خدمات سازمانی::
قوانین و مقررات::
طرح ها::
اخبار و اطلاعیه ::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
ساتع
..
سرویس های صنعتی دانشگاه
 ورود به صفحه سرویس های صنعتی
..
فرصت مطالعاتی داخلی صنعتی
ورود به فرصت مطالعاتی صنعتی
..
الگوی تضمین متقابل
..
پسادکتری صنعتی
ورود به صفحه پسادکتری صنعتی و فرصت مطالعاتی دانشگاهی
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، دانشگاه علم و صنعت ایران، ساختمان قدیم گنجینه، دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری

کدپستی: ۱۳۱۱۴-۱۶۸۴۶

تلفن: ۷۷۲۴۰۴۴۲- ۷۷۲۴۰۴۴۸- ۷۷۲۴۱۱۹۶

فاکس:۷۷۴۹۱۲۳۶

پست الکترونیکی:

stcATiust.ac.ir

..
:: برگزاری جلسه با اتاق ایران و انجمن قطعه سازان همگن ::
 | تاریخ ارسال: 1399/2/3 | 
اولین جلسه دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری در سال جدید، با اتاق ایران و انجمن قطعه سازان همگن به صورت حضوری و با رعایت فاصله اجتماعی در روز دوشنبه اول اردیبهشت ماه برگزار شد.
در ابتدای جلسه آقای دکتر خلخالی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی خودرو گزارشی از فعالیت های انجام شده سال قبل را ارائه داد. سپس ایشان سامانه ثبت نیازهای فناورانه انجمن قطعه سازان همگن را معرفی نمود.
آقایان دکتر علوی عضو اتاق ایران و مهندس رضایی عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان همگن در خصوص سامانه ثبت نیازهای فناورانه تاکید داشتند در صورت توسعه این سامانه توسط شرکت هیرمند دانشگاه، سامانه قابل استفاده توسط تمام قطعه سازان بوده و انجمن نیز توصیه به استفاده از این سامانه را انجام خواهد داد. همچنین مقرر شد که نیازهای فناورانه جدید توسط انجمن به دانشگاه تا زمان راه اندازی سامانه اعلام شود.
در این جلسه درخصوص شروع همکاری های اولیه به عنوان اولین گام، مقرر شد قیمت و تیراژ تولید سه قطعه مگنت، PTC و واشر آب بندی توسط شرکت های پیروز وجنرال کپ جهت تولید توسط دانشگاه و شرکت هیرمند اعلام شود و آقای مهندس رضایی نیز از انجمن قطعه سازان همگن پیگیر این موضوع خواهند بود تا طی مدت یک هفته موضوع به دانشگاه اطلاع رسانی شود. در پایان جلسه مقرر شد در خصوص ایجاد دفتر انجمن  قطعه سازان همگن در دانشگاه، نامه ای رسمی از طرف انجمن به دانشگاه ارسال شود.
در این جلسه علاوه بر حاضرین ذکر شده آقایان دکتر کثیری مدیر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری، دکتر پالیزدار و دکتر شریعتمداری مدیر عامل و معاون صنایع شرکت هیرمند حضور داشتند.
دفعات مشاهده: 1142 بار   |   دفعات چاپ: 207 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
Persian site map - English site map - Created in 0.2 seconds with 53 queries by YEKTAWEB 4372