[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
درباره پژوهشکده::
معرفی افراد::
فعالیتهای پژوهشی::
اخبار::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
آزمایشگاههای تحقیقاتی::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
منابع علمی

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
پیوند فوری

AWT IMAGE

AWT IMAGE
..
توجه در خصوص اخبار کنفرانسها

توجه

اخبار کنفرانسها صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و برگزاری آنها به این پژوهشکده مربوط نمی باشد. لطفا هرگونه سوالی در زمینه کنفرانسها را از سایت مربوطه یا شماره تماسهای ذکر شده در متن خبر پیگیری بفرمایید. با تشکر مدیریت سایت

..
:: مراسم نخستین جایزه ملی یادگیری الکترونیکی ::
 | تاریخ ارسال: 1397/10/4 | 

این مراسم که در تاریخ 26 آذر 97  محل برگزاری کتابخانه و مرکز اسناد ملی ایران دردو قسمت صبح و بعدازظهر تنظیم شده بود با حضوردکتر علی اکبر جلالی رئیس کرسی یونسکو، معاون وزارت ارتباطات و اطلاعات و مدیرعامل شرکت زیرساخت (دکتر صادق عباسی شاهکوه)، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران (دکتر حجت الله ایوبی)، چهره های برتر یادگیری الکترونیکی در کشور (دکتر غلامعلی منتظر، ...)، دکتر عیسی جلالی، دکتر احمد روستا و جمعی از بزرگان عرصه یادگیری الکترونیکی کشور و همچنین شرکت کنندگان در جایزه برگزار شد و با تجلیل از برگزیدگان، شرکت کنندگان و حامیان پایان یافت.

همان طور که از قبل و در کنداکتور برنامه ذکر شده بود، رأس ساعت 9 صبح مراسم آغاز شد. پس از قرائت قرآن مجید و پخش سرود ملی و ذکر خیر مقدم، سمینار آموزشی با موضوع "روند توسعه فناوری های نوین آموزش و یادگیری الکترونیکی در جهان" برگزار شد. ابتدا رئیس کرسی، پروفسور علی اکبر جلالی و سپس دکتر فاطمه نارنجی ثانی به ارائه سرفصل های آموزشی سمینار پرداختند.
در ادامه تجربیات داخلی در حوزه یادگیری الکترونیکی توسط نمایندگان 8 سازمان از میان شرکت کنندگان، ارائه شد.

پس سخنرانی علمی آفلاین دکتر ابوذر هداوند، استاد دانشگاه جانز هاپکینز با موضوع "چالش ها و افق ها در آموزش الکترونیکی" به سمع و نظر حضار رسید.

در ادامه رئیس جایزه ملی یادگیری الکترونیکی و کرسی آموزش و یادگیری الکترونیکی یونسکو، پروفسور علی اکبر جلالی، به ایراد سخنرانی علمی با موضوع فناوری آینده، اخلاق؛ فرهنگ و ابعاد انسانی پرداخت.

سخنران کلیدی بعدی معاون وزارت اطلاعات و ارتباطات و مدیرعامل شرکت زیرساخت، دکتر صادق عباسی شاهکوه بود که سخنرانی خود را با موضوع توسعه برنامه های آینده زیرساخت ارتباطات کشور ارائه داد.

همچنین دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو، دکتر حجت الله ایوبی نیز طی سخنرانی خود ضمن اشاره به فعالیت ها و اقدامات مثبت کرسی در راستای تقویت یادگیری الکترونیکی در کشور از تلاش های مجموعه کرسی در برگزاری این جایزه تقدیر کرد.

از جمله سازمان های برگزیده در پروژه جایزه شرکت ایرانسل بود. در این بخش از برنامه مدیر منابع انسانی شرکت ایرانسل به ارائه تجربیات پرداخت. پس از آن رئیس دانشکده مجازی علوم پزشکی دانشگاه شیراز که به عنوان الگوی برتر فرآیند یادگیریالکترونیکی شناخته شده بود تجربیات این دانشگاه در حوزه یادگیری الکترونیکی را به حضار ارائه کرد.

در بخش انتهایی مراسم از چهره های برتر یادگیری الکترونیکی در کشور تقدیر به عمل آمد. ابتدا به رسم یادبود کلیپی از مرحوم دکتر علیرضا ربیع، از پیشگامان و اندیشمندان حوزه یادگیری الکترونیکی پخش شد. پس از آن به ترتیب کلیپ هایی از دکتر عباس بازرگان، دکتر غلامعلی منتظر و دکتر علی اکبر صفوی به سمع و نظر حضار رسید. همچنین متن پیام دکتر بازرگان توسط مجری قرائت شد. دکتر منتظر نیز به ایراد سخنرانی با محوریت چالش های یادگیری الکترونیکی در ایران و نیز ارائه راحل هایی برای آنها پرداخت.

پس از ان بزرگان حاضر در مجلس به روی سن دعوت شده و تندیس و لوح تقدیر برگزیدگان و شرکت کنندگان در جایزه و نیز حامیان جایزه به ایشان اعطا شد.

دفعات مشاهده: 3173 بار   |   دفعات چاپ: 405 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پژوهشکده الکترونیک می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .