[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره معاونت::
معرفی افراد::
کارگروه::
مدیریت ها::
مجلات علمی-پژوهشی و ISI::
قوانین و مقررات::
اخبار ورویدادها::
افتخارات::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
کنفرانس ها و همایش های علمی
اولین همایش بین المللی قوای محرکه نوین-اسفندماه 97
اولین همایش ملی فناوری فضائی و کاربردهای آن-بهمن ماه 97
کنفرانس بین المللی کامپوزیت: مشخصه سازی، ساخت و کاربردها-20 و 21 آذرماه 97

کنفرانس فرآیندهای نوین در مهندسی ماهواره، انرژی و نانوفناوری-دی ماه 97



چهل و نهمین کنفرانس ریاضی کشور-شهریورماه97


همایش بین المللی آلومینیوم ایران-اردیبهشت 97( IIAC2018)


همایش ملی شهرسازی تراکم ساختمانی و کیفیت محیطی-اسفند 96



اولین کنفرانس بین المللی منظر راههای شهری و برون شهری با رویکرد بومی سازی


ششمین همایش ملی توربین گاز-آذرماه 96


پنجمین کنفرانس ملی بتن خود تراکم ایران و اولین کنفرانس ملی تعمیر و نگهداری سازه های بتنی-تیرماه 1396


بیست و پنجمین سمینار شیمی آلی ایران-شهریورماه96


اولین کنگره ملی کاربرد مواد و ساخت پیشرفته در صنایع-خردادماه 96


دومین کنفرانس توسعه پایدار در سیستم های انرژی آب و محیط زیست-اسفندماه 95


دومین جشنواره ملی انرژی های تجدید پذیر-بهمن 95


اولین کنفرانس ملی مدیریت و مهندسی پیشرفت-دی ماه 95


پنجمین کنفرانس بین المللی کامپوزیت مشخصه سازی ساخت و کاربردها-دی ماه 95


یازدهمین کنفرانس حفاظت و اتوماسیون در سیستم های قدرت -دی ماه 95


..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..

AWT IMAGE

:: اسامی پژوهشگران هیات علمی برتر تقدیر شده در سال 1396 دانشگاه علم و صنعت ایران ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۲ | 
استاد ممتاز
ردیف نام و نام خانوادگی عنوان
1 مجیدرضاآیت اللهی استاد ممتاز
2 تورج محمدی استاد ممتاز
پژوهشگر برتر با امتیاز سال 1395
ردیف نام و نام خانوادگی عنوان
1 علی کاوه علی نفر اول امتیاز کل، نفر دوم ماده پژوهش در دانشگاه و نفر اول کل و ماده پژوهش دانشکده مهندسی عمران
2 مجیدرضاآیت اللهی نفر دوم  امتیاز کل، نفر سوم ماده پژوهش در دانشگاه و نفر اول کل و ماده پژوهش دانشکده مهندسی مکانیک
3 تورج محمدی نفر سوم امتیاز کل، نفر اول ماده پژوهش در دانشگاه و نفر اول کل و ماده پژوهش دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز
4 شروان عطایی  نفر اول ماده صنعتی کل دانشگاه و نفر اول کل و ماده صنعتی دانشکده مهندسی راه آهن
5 افشین شریعت مهیمنی  نفر دوم ماده صنعتی کل دانشگاه و نفر اول ماده صنعتی دانشکده مهندسی عمران
6  احمد چلداوی نفر سوم ماده صنعتی کل دانشگاه و نفر اول کل و ماده صنعتی دانشکده مهندسی برق
7 نوروزمحمد نوری  نفراول ماده صنعتی در دانشکده مهندسی مکانیک
8 سیدحسن هاشم آبادی  نفر اول ماده صنعتی در دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز
9 شهرام جدید  نفر اول ماده پژوهشی در دانشکده مهندسی برق
10  داود یونسیان  نفر اول ماده پژوهشی در دانشکده مهندسی راه آهن
11 منصور انبیا نفر اول کل و ماده صنعتی در دانشکده شیمی
12 علی ملکی نفر اول ماده پژوهشی در دانشکده شیمی
13 حمیدرضا جعفریان  نفر اول کل و ماده پژوهش در دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
14 باقر محمدصادقی  نفر اول ماده صنعتی در دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
15 عبدالرحمن حائری  نفر اول کل و ماده صنعتی در دانشکده مهندسی صنایع و پژوهشگر برتر جوان با سابقه کمتر از چهار سال 
16  میر سامان پیشوایی نفر اول ماده پژوهشی در دانشکده مهندسی صنایع
17 محمدعبدالهی ازگمی  نفر اول کل و ماده پژوهشی در دانشکده مهندسی کامپیوتر
18 بهروز مینائی نفر اول ماده صنعتی در دانشکده مهندسی کامپیوتر
19 صادق صادق زاده  نفر اول کل و ماده پژوهشی در دانشکده فناوری های نوین
20 سیدعبدالهادی دانشپور  نفر اول کل و ماده صنعتی در دانشکده معماری و شهرسازی
21  رضا سعادتی نفر اول کل و ماده پژوهشی در دانشکده ریاضی
22 سوسن روشن ضمیر  پژوهشگر برتر خانم دانشگاه از دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز
دفعات مشاهده: 388 بار   |   دفعات چاپ: 53 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .