[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره دانشگاه::
درباره روابط عمومی::
معرفی افراد::
اخبار دانشگاه::
افتخارات دانشگاه::
برقراری ارتباط::
سایت های مرتبط::
تسهیلات پایگاه::
::
آرشیو نشریه پیام

AWT IMAGE

AWT IMAGE

نشریه پیام شماره 86

نشریه پیام شماره 85
نشریه پیام شماره 84

نشریه پیام شماره 83

نشریه پیام شماره 82

نشریه پیام شماره 81

نشریه پیام شماره 80

آرشیو نشریه پیام

..
آرشیو خبرنامه الکترونیک

AWT IMAGE

خبرنامه شماره ۲۲۴

خبرنامه شماره ۲۲۳

خبرنامه شماره ۲۲۲

خبرنامه شماره ۲۲۱

خبرنامه شماره ۲۲۰

خبرنامه شماره ۲۱۹

خبرنامه شماره ۲۱۸

خبرنامه شماره ۲۱۷

خبرنامه شماره ۲۱۶

خبرنامه شماره ۲۱۵

آرشیو خبرنامه الکترونیک

..
هفته دفاع مقدس گرامی باد
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
عید سعید غدیر خم مبارک باد
..
:: برگزاری چند کارگاه آموزشی در هفته پژوهش ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۱۹ | 
برگزاری چند کارگاه آموزشی در هفته پژوهش                                                                              

   معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه، در هفته پژوهش برگزاری چند کارگاه آموزشی به شرح زیر را برنامه ریزی کرده است:
 -1کارگاه آموزشی «مدیریت دانش و نوآوری»؛ روز سه شنبه 21 آذرماه 96
ارتقاء سطح آگاهی و دانش شرکت کنندگان از مفهوم، ضرورت و اهمیت دانش، جایگاه مدیریت دانش سازمان دانش بنیان، آشنایی شرکت کنندگان با مفهوم فناوری و نوآوری و بیان ارتباط بین مدیریت دانش و نوآوری از جمله اهداف این کارگاه آموزشی است.
این کارگاه از ساعت 9 الی 13 توسط مهندس یوسف جوادی نیا (مدیر کل سابق امور پژوهش وزارت نفت) در مجتمع حضرت امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
مخاطبین این کارگاه، اعضای هیات علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسان پژوهشی می باشند و علاقمندان برای ثبت نام می توانند به آدرس http://evnd.co/0aE3P مراجعه نمایند.
 -2 کارگاه آموزشی «مدیریت کربن، فرصت های تحصیلی و کاری»؛ روز چهارشنبه 22 آذرماه 96
دستیابی به اهداف زیست محیطی توسعه پایدار از طریق کاهش اثرات تغییرات اقلیمی، معرفی فرصت ها و زمینه های تحصیلی و شغلی به علاقمندان در زمینه مدیریت کربن و ایجاد هسته های تخصصی و شبکه سازی در زمینه مدیریت کربن از جمله اهداف این کارگاه آموزشی می باشد.
این کارگاه از ساعت 9 الی 12 توسط دکتر کاظم کاشفی (عضو هیات علمی پژوهشگاه صنعت نفت) در مجتمع حضرت امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
مخاطبین این کارگاه اعضای هیات علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسان پژوهشی می باشند و علاقمندان برای ثبت نام می توانند به آدرس http://evnd.co/jVcrF مراجعه نمایند.
 -3 کارگاه آموزشی «آسیب شناسی اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی»؛ روز چهارشنبه 22 آذرماه 96
جایگاه شغلی دانش آموختگان جوان کجاست، اهمیت علاقمندی به شغل در چه جایگاهی است، اثبات شایستگی تا استخدام، اگر کارشناس یا مدیر موفقی باشید می توانید کارآفرین موفقی هم باشید، عوامل ناکامی افراد در شغلشان چیست، مشاغل داوطلبانه و فرصت کارآموزی و ویژگی شخصیتی ما و رابطه آن با شغل انتخابی از جمله محورهای این کارگاه آموزشی می باشد.
این کارگاه از ساعت 10 الی 12 توسط دکتر سید مهدی رضایت سرخ آبادی (استاد پایه 27 گروه فارماکولوژی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران) در مجتمع حضرت امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
مخاطبین این کارگاه اعضای هیات علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسان پژوهشی می باشند و علاقمندان برای ثبت نام می توانند به آدرس http://evnd.co/gp9s0 مراجعه نمایند.
-4کارگاه آموزشی «تجاری سازی فناوری»؛  روز دوشنبه 27 آذرماه 96
آشنایی دانشجویان با آیین نامه های حمایتی خدمات تجاری سازی، نحوه آماده سازی نتایج تحقیقات و پژوهش های دانشگاهی جهت ورود به بازار، حفاظت از دارایی های فکری دستاوردهای پژوهشی و مقدماتی در خصوص ورود به بازارهای بین المللی جهت فروش محصولات دانش بنیان از جمله اهداف این کارگاه آموزشی می باشد.
این کارگاه از ساعت 10 الی 12 توسط دکتر مالک سعیدی (دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت ایران) در مجتمع حضرت امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
مخاطبین این کارگاه اعضای هیات علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسان پژوهشی می باشند و علاقمندان برای ثبت نام می توانند به آدرس http://evnd.co/qVt0h مراجعه نمایند.
 -5کارگاه آموزشی «استفاده از علم سنجی و تحلیل شبکه های علمی، رویکردی نوین»؛ روز یکشنبه 26 آذرماه 96
موضوعاتی از قبیل: آشنایی با نحوه جستجو و استفاده از خروجی های پایگاه استنادی SD وSCOPUS، آشنایی با کاربردهای علم سنجی و تحلیل شبکه های علمی در شناسایی شکاف علمی و روند یابی، علم سنجی و کاربرددهای متصور از آن در پژوهش، آشنایی با روشهای سنجش علمی شامل نظریه شبکه های اجتماعی و مفاهیم آن (هم نویسندگی و هم استنادی) و آشنایی با برخی از نرم افزارها علم سنجی و کاربرد آن در پژوهش های آکادمیک (نظیرSCEI2وGEPHI) از جمله اهداف این کارگاه آموزشی است.
این کارگاه از ساعت 10 الی 12 توسط دکتر علی بنیادی نایینی (عضو هیات علمی دانشکده مهندسی پیشرفت دانشگاه علم و صنعت ایران) در مجتمع حضرت امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
مخاطبین این کارگاه اعضای هیات علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسان پژوهشی می باشند و علاقمندان برای ثبت نام می توانند به آدرس http://evnd.co/0CQY9 مراجعه نمایند.
گفتنی است کارگاه آموزشی آشنایی با پایگاه های SD و SCOPUS نیز روز یکشنبه 19 آذرماه 96 توسط توسط مهندس علی جلالی (مدیر شرکت ELSEVIER ایران از سال 85 تا به اکنون) ارایه شده بود.
این کارگاه از ساعت 10 الی 12 توسط دکتر مالک سعیدی (دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت ایران) در مجتمع حضرت امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
مخاطبین این کارگاه اعضای هیات علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسان پژوهشی می باشند وعلاقمندان برای ثبت نام می توانند به آدرس:  http://evnd.co/qVt0h مراجعه نمایند

 http://آدرس کانال تلگرام رسمی دانشگاه: https://telegram.me/IUST_Official
 
دفعات مشاهده: 1446 بار   |   دفعات چاپ: 115 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA code
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم وصنعت ایران میباشد .هرگونه برداشت با ذکر منبع ، بلامانع است.

Persian site map - English site map - Created in 0.37 seconds with 50 queries by YEKTAWEB 3754