برگزاری مراسم دید و بازدید نوروزی

AWT IMAGE

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام‌ا... مجید، ابتدا مهندس کتابی (مشاور رئیس دانشگاه در امور ارتباطات) فرارسیدن سال 1387 هجری شمسی و میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) را تبریک و شادباش گفت. سپس دکتر جبل‌عاملی (رئیس دانشگاه) درسخنان کوتاهی ضمن تبریک تقارن فرخنده ربیع طبیعت و ربیع‌الاول، برای اقشار دانشگاهی در سال جدید آرزوی سلامت و توفیق نمود و در طلیعه سال جدید از مدیران و روسای سابق دانشگاه تقدیر و تشکر کرد. وی با اشاره به نامگذاری سال 1387 از سوی مقام معظم رهبری به نام سال نوآوری و شکوفایی ، سالی توام با موفقیت برای دانشگاهیان آرزو کرد.

  در ادامه مراسم، حجه‌الاسلام و المسلمین شاه‌آبادی (مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام رهبری در دانشگاه) سخنانی ایراد کرد. وی در سخنان خود تصریح کرد نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری، سمت و سوی حرکت همه ما را به طور واضح مشخص کرد و دانشگاه باید در راستای مطالبات رهبری، پیشگام‌تر از همه نهادها و ارگانهای اجرایی کشور در همه صحنه‌ها حاضر باشد و اکنون همه مکلف به خلاقیت و نوآوری هستیم.

  وی ابراز امیداوری کرد خدمات دانشگاهیان در سال جدید مرضی‌حضرت ولی‌عصر (عج) واقع شود.

  در پایان این مراسم، کارکنان و اعضای هیات علمی بر مزار شهدای گمنام مدفون در دانشگاه، حاضر و ضمن زیارت قبور مطهر شهیدان با آرمان‌های والای آنان تجدید میثاق کردند.

(آلبوم مراسم)


دفعات مشاهده: 7349 بار   |   دفعات چاپ: 2667 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 153 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.