افتتاح ساختمان جدید مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه

 | تاریخ ارسال: 1393/9/11 | 

  افتتاح ساختمان جدید مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه

AWT IMAGE

  همزمان با فرخنده زادروز امام موسی کاظم (ع) ساختمان جدید مرکز مشاوره دانشگاه توسط رییس دانشگاه افتتاح شد. در این مراسم که با حضور هیئت رئیسه دانشگاه برگزار شد، دکتر محمد علی برخورداری بر اهمیت مرکز مشاوره دانشگاه تاکید کرد و اثر بی بدیل آن در دانشگاه را بسیار مهم و ضروری تر از بسیاری از ادارات دانشگاه خواند.

  وی ضمن تاکید بر لزوم گسترش خدمات مرکز مشاوره گفت: مرکز مشاوره دانشگاه باید به صورت فعال به دنبال یافتن افراد نیازمند به کمک های مشاوره ای باشد و نباید صرفاً به ارائه خدمات به مراجعین اکتفا کند.

  در این جلسه سرپرست مرکز مشاوره دانشگاه از حمایتهای رییس دانشگاه، معاون فرهنگی و اعضای هیئت رئیسه در خصوص مساعدت در اختصاص مکان مناسب به این مرکز تشکر کرد و گزارش مختصری از فعالیتهای مرکز مشاوره ارائه نمود. دکتر موسوی ضمن بیان مثالهایی از فعالیتهای مرکز مشاوره، بر لزوم فعالیتهای ارتقائی و توانمند سازی کلیه دانشگاهیان اعم از دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه و شاداب تر کردن محیط دانشگاه تاکید کرد.

  گفتنی است، ساختمان جدید مرکز مشاوره واقع در ضلع شمالی دانشکده مهندسی شیمی (مهد کودک سابق) به مساحت تقریبی 450 متر مربع با اتاقهای مشاوره مناسب، اتاق کنفرانس و کارگاه و واحد مددکاری و بهره گیری از قریب به 30 مشاور، روانشناسی و روانپزشک آماده ارائه خدمات به دانشجویان، کارکنان و اساتید در حوزه های مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، مشاوره آموزشی، خدمات روانشناسی بالینی، روانسنجی، روانپزشکی و مددکاری اجتماعی می باشد.

آلبوم تصاویر


دفعات مشاهده: 10160 بار   |   دفعات چاپ: 1994 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.