[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
مدیریت دانشکده::
درباره دانشکده::
قطب علمی" بهســــا"::
درباره مهندسی صنایع::
معرفی افراد::
امور آموزش::
امور پژوهش::
مرکز کامپیوتر::
دانشجویان::
اخبار دانشکده::
تقویم دانشکده::
تسهیلات پایگاه::
::
شعار دانشگاه علم و صنعت ایران

AWT IMAGE

..
مطالب علمی
..
تقویم دروس سمینار و پایان نامه دانشجویان کارشناسی ارشد

AWT IMAGE 

..
‌حمایت از پایان‌نامه‌ها
..
مراحل حذف اضطراری

AWT IMAGE

..
دفاعیـــه‌ ها

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE 

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
برنامه 8 ترمه (مقطع کارشناسی)

AWT IMAGE

..
«حمایت از کالای ایرانی»

AWT IMAGE

  

درباره‌ی سال ۹۷ سالــــی که از این لحظه آغاز می‌شود  آنچه مهم است، این است که همـــه بایــد سخت کار کننــد. بنــده در شعارهــای سالهـــا معمولاً مخــاطب را مسئولیــن قـــرار میدادم؛ امسال مخاطب، همه‌ی آحاد ملّت و از جمله مسئولین خواهند بود. مقدّمتاً عرض کنم، مسئله‌ی اقتصاد و فرهنگ و مسائل گوناگون همه مطــرح است لکـــن مسئلـــه‌ی اصلــــی مــــا امســــــال هم مسئلـــه‌ی اقتصــــاد و معیشت مردمـــــی است. همــــه باید تلاش کنند، همه باید کار کنند و محـور هم عبـــارت است از تولید ملّی؛ یعنی اگر چنانچه تولید ملّی را -با شرحـــی که ان‌شــاءالله در سخنــــرانی عــرض خواهم کرد- همـــه تعقیب کننــــد و دنبــــال‌گیـــری کننــــد، بسیـــاری از مشــــکلات اقتصــــادی، مشـــکلات معیشتــــیِ مردم -هم مسئلــــه‌ی اشتغال، هم مسئله‌ی سرمایه‌گذاری و بقیّه‌ی چیزها- حل خواهد شد. آسیبهای اجتماعــی به میـزان زیادی کاهش پیدا خواهد کرد؛ یعنی محور، تولید ملّی است. بنابراین اگر تولیــد ملّـــــی شتاب بگیرد، بسیــــاری از مشکلات حل خواهد شد. من این را محــور قرار دادم برای شعــار امسال؛ شعــــار امســال «حمایت از کـــالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه می‌توانند در این زمینـــه کمک بکنند و به معنـــای واقعی کلمه وارد میدان بشوند. البتّه این حمایت از پنج شش جهت، ابعاد مختلفـــــی دارد که این ابعـــاد را من ان‌شاءالله در سخنرانـی باز خواهم کرد و تشـــریح خواهم کرد و آنچـــه را که قشرهــای مختلف مردم و مسئولیـــنِ گوناگون کشور میتوانند انجام بدهند، ان‌شــاءالله مطــــرح خواهم کرد.
امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.

..
امروز: یکشنبه مورخ ۱ مهر ۱۳۹۷
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
آخرین مطالب سایر بخش‌ها
:: یرگزاری نمایشگاه اختتامیه کلاسهای تابستانی فرزندان اساتید و کارکنان 24 مرداد 1397
:: اطلاعیه تکمیلی 2: برنامه زمانبندی ثبت نام کارشناسی ارشد 97
:: اطلاعیه تکمیلی شماره 1: ضوابط و مدارک لازم برای ثبت نام ورودی های جدید کارشناسی ارشد ورودی مهر 97
:: اطلاعیه ثبت نام ورودیهای مهر 97 کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی
:: پانزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران
..
نظرسنجی
نقطه قوت سایت دانشکده صنایع کدام گزینه است؟
درج اطلاعیه های آموزشی
درج اخبار کنفرانس ها و همایش ها
درج اخبار دانشجویان و عمومی
امکانات سایت( ارسال پیام، پرسش،نظر و...)
   
..
:: دفاعیه دکتری ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۲/۲ | 

AWT IMAGE

عنوان رساله:
مدلسازی تیم های کاری پروژه های سیستمی بر اساس سیستم های چند عاملی و تئوری انطباق

دانشجو : جلیل عبیات
استاد راهنما: دکتر احمد ماکویی
استاد مشاور : دکتر احمد رضا ولی ، مهندس محمد حقیقت
تاریخ دفاع : چهارشنبه  2/10/ 1393 ساعت  8:30 صبح

از علاقمندان جهت شرکت در این جلسه دعوت بعمل می آید.

چکیده
پیچیدگی و مشکلات مسئله مدیریت پروژههای سیستمی و مشارکت متعدد سازمانها، شرکت‌ها و افراد مختلف در انجام پروژه نیازمند الزامات خاص برای اعضای پروژه از جمله داشتن توان فنی، اقتصادی، حقوقی، مدیریتی و همچنین وجود انسجام و هماهنگی میان این اعضاء برای انجام پروژه می باشد. موارد فوق و تخصصی بودن پروژههای سیستمی  اهمیت این مسئله که برای تحقق درست این نوع از پروژهها به یک تیمکاری با دانش، تخصص و انسجام بالا نیاز است را دو چندان کرده است. روش کار تیمی باعث می شود تا زمان تصمیمگیری مدیریت کاهش یابد و همزمان باعث افزایش کیفیت این تصمیم گردد. از طرفی اغلب مدیران ارشد پروژه با مشکل انتخاب اعضاء مناسب برای تیم مدیریت پروژه روبرو میشوند زیرا که این اعضاء باید حداقل صلاحیت در زمینه‌های دانش تخصصی، مدیریتی و مهارتی را داشته باشند. این صلاحیت‌ها بیان کننده کیفیت پایدار افراد و رفتار موثر آنها در تیم مدیریت پروژه می باشد. راندمان و کارآیی تیم‌کاری مدیریت پروژه به صلاحیت اعضای آن بستگی دارد، که این مسئله در این تحقیق بررسی و مطالعه گردید و مدل صلاحیت تیمکاری مدیریت پروژهی سیستمی استخراج گردید. همچنین با توجه به اینکه تئوری کنترل تطبیقی دنبال حل مسئله انطباق در مسائل مهندسی بر پایه انطباق با وضع جدید میباشد و تناسب بسیار زیادی با مفهوم مورد نظر ما از انطباق تیمکاری دارد. در این پایاننامه امکان بکارگیری تئوری انطباق و تهیه یک مدل انطباق برای تیمکاری بررسی شد و با شناسایی مدلهای انطباق در تئوری کنترل و ایجاد تناظر یک به یک بین ورودی‌ها و خروجی‌های این مدل‌ها و عوامل اجتماعی تیم‌کاری این مدلها استخراج گردیدند. همچنین در این تحقیق مسئله ساختار شکل‌گیری تیمکاری در قالب تئوری کنترل توزیعی مورد بحث و بررسی قرار ‌گرفت و مدل شکل‌گیری تیمکاری آن استخراج گردید. و با توجه به اینکه عملکرد هر عضو تیم‌کاری میتواند بر عملکرد سایر اعضاء بطور متقابل تاثیر گذار باشد می‌توان هر یک از اعضاء را مانند عامل در تئوری عامل‌ها در نظر گرفت از اینرو یک رویکرد مورد استفاده، رویکرد تئوری عامل میباشد که در این رویکرد اعضای تیمکاری عامل معرفی ‌شدند و ترکیب اعضاء آن در قالب مسئلهی تخصیص(حجم فعالیت و نقش اعضاء)  مدل سازی گردید. برای اعتبار سنجی مدلهای پیشنهادی از دادههای موجود در صنعت استفاده گردید. و در بعضی موارد از حل ریاضی جهت اثبات اعتبار مدلها استفاده شد.

واژه های کلیدی: تیم‌کاری، ساختار سازمانی، تئوری کنترل توزیعی، تصمیم گیری، صلاحیت، انطباق.


 

دفعات مشاهده: 3120 بار   |   دفعات چاپ: 548 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 19 بار   |   0 نظر

CAPTCHA code
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.19 seconds with 56 queries by YEKTAWEB 3754