[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
دانشکده::
معرفی افراد::
امورآموزش::
امور پژوهش::
فضاهای تحقیقاتی::
اخبار::
آیین نامه ها و فرمها::
تسهیلات پایگاه::
تور مجازی ::
::
مجله بین المللی مهندسی معماری

AWT IMAGE

..
انجمن علمی معماری و شهرسازی

AWT IMAGE

..
وب سایت قطب علمی
AWT IMAGE
..
آزمایشگاه تحقیقاتی متعامل

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
سایت دانشکده معماری را چگونه ارزیابی می کنید:
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: جلسه تودیع و معارفه رئیس دانشکده معماری و شهرسازی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۲/۲ | 

AWT IMAGE 

 جلسه تودیع و معارفه آقای مهندس نقره کار ریاست پیشین و آقای دکتر اخلاصی ریاست دانشکده معماری و شهرسازی با حضور ریاست محترم دانشگاه و اعضاء محترم هیأت رئیسه دانشگاه، اساتید و کارکنان دانشکده روز دوشنبه اول اردیبهشت 93 در آمفی تأتر شهید مداح دانشکده معماری و شهرسازی تشکیل گردید.

  در این جلسه که با تلاوت قرآن و سرود جمهوری اسلامی آغاز شد ابتدا آقای دکتر امامی از طرف دانشکده با اعلام خیر مقدم به ریاست محترم دانشگاه و اعضاء محترم هیأت رئیسه و اساتید و کارکنان، رویکرد جدید دانشگاه را مبتنی بر حرکت بر اساس خرد جمعی و مشارکت عمومی اساتید در تصمیم سازیها به فال نیک گرفت.

  سپس آقای دکتر برخورداری ریاست محترم دانشگاه با تأکید بر این نکته که مهمترین شاخصه دانشکده معماری و شهرسازی جو صمیمی و رفاقت بین اعضاء هیأت علمی بوده است آن را سرمایه ای ارزشمند برای ارتقاء علمی و فرهنگی دانشکده ذکر نمود.

  سپس آقای مهندس نقره کار به گزارش اجمالی از عملکرد خود پرداخت و با تأکید بر توانائیهای قطب معماری اسلامی بر ادامه حرکت دانشکده بر اساس اهداف نظام جمهوری اسلامی تأکید نمود.

  پس از آن آقای دکتر اخلاصی به ارائه دیدگاههای خود پرداخت. آقای دکتر در ابتدا ضمن تشکر از حسن نظر اساتید در انتخاب ایشان درخصوص ویژگیهای نو شدن و تأثیرات آن در ارتقاء فرایندها پرداخت و از زحمات روسای سابق دانشکده و به ویژه آقای مهندس نقره کار تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد که با استفاده از همکاری و مشارکت همه اعضاء هیأت علمی دانشکده زمینه توسعه و ارتقاء آن فراهم گردد.

  در پایان به رسم یادبود و تشکر از زحمات آقای مهندس نقره کار لوح تقدیر از جانب ریاست دانشگاه و نیز لوح یادبود از طرف دانشکده توسط ریاست محترم دانشگاه و ریاست دانشکده به آقای مهندس نقره کار تقدیم گردید. آلبوم تصاویر

دفعات مشاهده: 2326 بار   |   دفعات چاپ: 609 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 20 بار   |   0 نظر
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان