دکتر برخورداری : با حفظ حرمت دانشگاهیان ،سیستم جامع ارزیابی عملکرد دانشگاه ایجاد شود

 | تاریخ ارسال: 1392/12/26 | 
دکتر برخورداری در مراسم معارفه مدیر دفتر نظارت:
با حفظ حرمت دانشگاهیان ،سیستم جامع ارزیابی عملکرد دانشگاه ایجاد شود
دکتر برخورداری ،رییس دانشگاه با ذکر این نکته که برای روان تر شدن ، ارتقا و بهبود عملکرد دانشگاه، نظارت همه جانبه ضرورت دارد؛ گفت :می بایست با حفظ حرمت دانشگاهیان ،سیستم جامع ارزیابی عملکرد دانشگاه ایجاد شود.
رییس دانشگاه که در مراسم معارفه مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه سخنرانی می کرد بعد از تقدیر از زحمات مدیر سابق این حوزه ،از مدیر جدید و کارشناسان این مجموعه خواست تا با ارایه شاخص ها و ابزار های جامع و حفظ حرمت اساتید و کارکنان ،حوزه ها و بخش های مختلف دانشگاه مورد ارزیابی قرارگیرند.
پریسا حسینی تهرانی ،مدیر سابق دفتر نظارت و ارزیابی نیز از تلاش همکاران خود در دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه تشکر کرد و برای دکتر سعیدی مدیر این دفتر آرزوی توفیق نمود.
در ادامه این مراسم دکتر محسن سعیدی ،مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه از طراحی و ارایه یک چشم انداز برای مجموعه تحت مدیریت اش به عنوان اولین ماموریت خود نام برد و از عملیاتی کردن آن چشم انداز به عنوان برنامه های بعدی خود یاد کرد.
وی بیان اینکه در حال حاضر ارایه اطلاعات شاخص محور توسط برخی ازحوزه های دانشگاه به شکل مناسب و به روز انجام نمی شود گفت :برای انجام نظارت و ارزیابی احتیاج به اطلاعات داریم که متاسفانه این اطلاعات توسط بعضی از حوزه ها به درستی در اختیار مجموعه نظارت و ارزیابی قرار نمی گیرد.
در بخش پایانی این مراسم دکتر دوایی مرکزی،دکتر کلانتر و دکتر سیدین(معاونان پژوهشی،آموزشی و اداری و پشتیبانی دانشگاه)بر وجود آمار و اطلاعات متفاوت و گاها متناقض و همچنین ایمنی پایین سیستم های اطلاعات دانشگاه به عنوان یک مشکل یاد کردند.
در پایان این مراسم که بعد ظهر روز یکشنبه ،بیست و پنجم اسفندماه 92 برگزار شد، دکتر برخورداری رییس دانشگاه، با اهدای لوح و هدایایی از زحمات دکتر پریسا حسینی تهرانی مدیر سابق دفتر نظارت و ارزیابی تقدیر و تشکر کرد.


دفعات مشاهده: 36169 بار   |   دفعات چاپ: 1409 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 48 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.