[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی ::
معرفی قطب ::
معرفی افراد ::
امکانات و توانمندیها ::
تفاهم نامه ها::
کتابخانه الکترونیکی::
معرفی کتاب ::
نشریه ::
اخبار ::
فرم عضویت::
تماس با ما ::
تسهیلات پایگاه::
::
مجله پژوهشهای معماری اسلامی
AWT IMAGE
..
شبکه خبری و تحلیلی مهندس نیوز

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
مجله همشهری معماری
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
سایت قطب علمی معماری را چگونه ارزیابی می کنید:
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
Rss

AWT IMAGE

..
:: فراخوان دوره فوق دکتری هنر اسلامی در ماساچوست آمریکا ::

 

این شرایط مختص محققین جوان بوده و شامل دو سال تدریس نیمه وقت (یک درس در هر ترم) و پژوهش نیمه وقت می باشد. در طی این دو سال، دانشجوی بورسیه باید چهار درس را ارائه دهد. دو درس در کالج اسمیت (محوطه اصلی دانشگاه) و دو درس در کالج همشایر. ما در جستجوی داوطلبانی هستیم که دارای نوعی زیر تخصص بوده و همچنان توانایی تدریس موضوعاتی گسترده از هنر و معماری اسلامی را داشته باشند. این بورسیه فوق دکتری یک بورسیه تمام وقت بوده که با پرداخت حقوق، مزایای عالی و پشتیبانی پژوهشی همراه میباشد. داوطلب باید تمامی مراحل اخذ دکتری را تا سپتامبر 2014 تکمیل کرده باشد. از آنجا که اسمیت و همشایر با کالج های آمرست و مونت هولیوک و همچنین دانشگاه ماساچوست (www.fivecolleges.edu/) همکاری دارند، دانشجوی بورسیه در یکی از فعالترین مجموعه های آموزشی کشور آمریکا مشارکتی کامل خواهد داشت.

کالج اسمیت یک کالج هنر و علوم انسانی زنانه است با 2500 دانشجوی کارشناسی و 285 عضو در دانشکده. در حالی که کالج همشایر یک کالج هنر و علوم انسانی برای دانشجویان مرد و زن در دوره کارشناسی با 1500 دانشجو و 95 عضو تمام وقت در دانشکده می باشد. اساتید آموزشی و پژوهشی در اسمیت و همشایر، در اختیار دانشجوی بورسیه خواهند بود و وی دارای دسترسی به امکانات پژوهشی، همکاران و کتابخانه در هر پنج محوطه دانشگاه که هر کدام حدود بیست دقیقه با دیگری فاصله دارد، خواهد بود. این برنامه با این هدف طراحی شده که به عنوان تجربه ای ارزشمند از تدریس برای دانشجوی بورسیه به حساب آید و همچنین فرصت کافی برای تکمیل و انتشار پژوهش ها برای یافتن موقعیت های بهتر  را به او بدهد. دانشجویان بورسیه تشویق به پیگیری پژوهشهای مستقل خود، با مشارکت مشتاقانه گروه عظیمی از انجمنهای خاورمیانه ای، آسیای جنوبی و آفریقایی که در سرتاسر پنج محوطه مشغول به برگزاری کنفرانسها و نشستهای جهانی هستند، میشوند.

فرمهای درخواست خود را به سایت http://apply.interfolio.com/24250 به همراه نامه درخواست، رزومه شخصی که شامل سابقه تدریس، مقالات چاپ شده و یا بخش منتخبی از رساله نهایی باشد، و سه توصیه نامه معتبر ارسال نمایید.

بررسی درخواستها از 31 ژانویه 2014 آغاز میشود. کالج اسمیت و همشایر دارای شرایطی مساوی برای همه بوده و زنان، رنگینپوستان و معلولین را به ارائه درخواست تشویق میکند. کالج‌ا ضامن کیفیت دوره آموزشی ارائه شده و نیز برخورد داخلی دانشکده، بخش اداری و کارمندان میباشند.

سایت: http://apply.interfolio.com/24250

دسته‌بندی اولیه: هنر و تاریخ هنر

دسته‌بندی ثانویه: تاریخ اسلام، مبانی نظری

پذیرش ارسال: 7/1/2014

مهلت ارسال: 15/2/2014

کلیدواژه ها: دوره فوق دکتری |
دفعات مشاهده: 6591 بار   |   دفعات چاپ: 1414 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 25 بار   |   0 نظر
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .