[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی ::
معرفی قطب ::
معرفی افراد ::
امکانات و توانمندیها ::
تفاهم نامه ها::
کتابخانه الکترونیکی::
معرفی کتاب ::
نشریه ::
اخبار ::
فرم عضویت::
تماس با ما ::
تسهیلات پایگاه::
::
مجله پژوهشهای معماری اسلامی
AWT IMAGE
..
شبکه خبری و تحلیلی مهندس نیوز

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
مجله همشهری معماری
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
سایت قطب علمی معماری را چگونه ارزیابی می کنید:
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
Rss

AWT IMAGE

..
:: گزارش برگزاری جلسه پیش کرسی نظریه پردازی ::

  این پیش دفاع بر اساس برنامه ریزی قبلی و با حضور آقایان دکتر اسماعیل شیعه ( عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ) ، دکتر اسفندیار زبر دست ( عضو هیئت علمی دانشگاه تهران ) و دکتر احمد سعید نیا ( عضو هیئت علمی دانشگاه تهران ) بعنوان اعضاء کمیته داوری و آقایان دکتر سید عبدالهادی دانشپور و دکتر مصطفی بهزاد فر اعضاء هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت و دکتر احمد سعید نیا ( عضو هیئت علمی دانشگاه تهران ) بعنوان اعضای کمیته ناقدین و با حضور ناظر پیش دفاع آقای دکتر امامی و ریاست محترم دانشکده معماری و شهرسازی و مدیر قطب علمی معماری اسلامی برگزار شد.

  در این جلسه همچنین تعدادی از اساتید دانشکده معماری و شهرسازی و نیز دانشجویان دکتری در رشته های معماری و شهرسازی حضور داشتند .

  در این جلسه ابتدا ارائه کننده نظریه مفاد نظریه و ایده های علمی خود را مطرح نمود و پس از آن ناقدین به نقد و بررسی ایده ها و نظریات مطرح شده پرداختند. سپس داوران نیز با نظرات تکمیلی به نقد و بررسی ادامه دادند و در پایان ارائه کننده از نظریه خود در حضور هیئت داوران و ناقدین دفاع نمود.

در پایان هیئت داوران وارد شور شدند و پیش کرسی مشروط بر اصلاحاتی مورد قبول کمیته داوران قرار گرفت . صورتجلسه این پیش کرسی پس از تأئید کمیته داوران و ناقدین و تأئید ناظر جلسه جهت مراحل بعدی به دبیرخانه کرسی های نظریه پردازی ارسال گردید.

دفعات مشاهده: 3932 بار   |   دفعات چاپ: 1263 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 12 بار   |   0 نظر
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .