انتخاب دو دانشجوی دکتری دانشگاه،به عنوان دانشجویان نمونه کشوری

 AWT IMAGE

 

انتخاب دو دانشجوی دکتری دانشگاه، به عنوان دانشجویان نمونه کشوری

  آقایان داود شیشه بری و سیدحسن صدیقی، دانشجویان مقطع دکتری مهندسی صنایع و مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت ایران، به عنوان دانشجوی نمونه کشوری شناخته شده و با حضور رییس جمهور و وزیر علوم مورد تقدیر قرار گرفتند.

  این دو دانشجوی دانشگاه به عنوان دانشجویان نمونه کشوری سال 1391 معرفی و تجلیل شدند.

  داود شیشه بری ورودی سال 88 مهندسی صنایع و دانشجوی مقطع دکتری است. وی یک عنوان کتاب تالیفی تحت عنوان«آشنایی با مفاهیم و روش­های مدیریت کیفیت»؛ یک مقاله ISI و شش مقاله علمی پژوهشی و نیز تعدادی مقالات کنفرانس دارد و وی قرار است خردادماه 92 از رساله دکتری خود دفاع نماید.

  همچنین سیدحسن صدیقی دانشجوی ورودی 87 مقطع دکتری مهندسی برق دانشگاه است که 3 عنوان کتاب تالیفی، بیش از هفت مقاله ISI و علمی پژوهشی و 12 مقاله ارایه شده در کنفرانس­های بین­المللی را در کارنامه پژوهشی خود دارد و در چند پروژه صنعتی نیز مشارکت داشته است.

  گفتنی است در مراسم تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری سال 1391 که هفته گذشته با حضور رئیس جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و سرپرست وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، از ۱۱۵ دانشجوی نمونه کشوری تقدیر شد که از این تعداد، 80 دانشجو از دانشگاه­های وزارت علوم و 35 دانشجو از وزارت بهداشت بوده­اند.

AWT IMAGE

 


دفعات مشاهده: 5867 بار   |   دفعات چاپ: 1018 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 139 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.