اولین کنفرانس ملی زیر ساخت‌های حمل و نقل افتتاح شد

 AWT IMAGE

 

 اولین کنفرانس ملی زیر ساخت‌های حمل و نقل افتتاح شد

  مراسم افتتاح اولین کنفرانس ملی زیرساخت‌های حمل و نقل، صبح روز سه‌شنبه بیست و چهارم بهمن ماه 91، در مجتمع فرهنگی حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد.

  در این مراسم ابتدا دکتر محمود عامری، رئیس پژوهشکده حمل و نقل و دبیر کنفرانس، گزارشی از روند بررسی و تعداد مقالات پذیرفته شده ارائه کرد. وی توضیح داد از 360 مقاله دریافتی، 268 مقاله پذیرفته شده که 94 مقاله به صورت شفاهی ارائه می‌شود. وی همچنین از برگزاری 10 کارگاه خبر داد و با ابراز خرسندی از همکاری همه افراد و سازمان‌ها در برگزاری این همایش، اظهار امیدواری کرد بهره‌ها و نتایج لازم از این همایش عاید کشور گردد.

  دکتر محمود صفارزاده، رئیس دانشکده عمران و محیط زیست دانشگاه تربیت مدرس و رئیس پژوهشکده حمل و نقل پارسه، سخنران بعدی مراسم افتتاحیه بود. وی با تاکید بر ضرورت تامین زیرساخت‌های لازم در حمل و نقل گفت: این کار یک ضرورت و منفعت ملی برای کشور است و تصریح کرد: تناسبی باید بین زیرساخت‌های حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی وجود داشته باشد.

  مهندس محمود رسولی‌نژاد (مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور) نیز در مراسم افتتاحیه با موضوع«فرودگاه‌ها، زیرساخت حمل ونقل هوایی کشور» سخنرانی کرد.وی فرودگاه‌ها را یکی از زیرساخت‌های توسعه کشورها عنوان کرد و ارائه خدمات فرودگاهی کشور به پروازها و طراحی،‌ تجهیز و کنترل مسیرهای هوایی کشور را از جمله ماموریت‌های شرکت‌های فرودگاهی برشمرد.

  مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور، فرودگاه‌های تحت مالکیت این شرکت را 54 فرودگاه اعلام کرد که از این تعداد، 8 فرودگاه بین‌المللی بوده و 26 فرودگاه دارای مرز هوایی و 20 فرودگاه دارای پرواز صرفا داخلی می‌باشند.

  برگزاری نشست تخصصی با عنوان «تعیین الزامات کمّی جهت احراز رتبه اول حمل و نقل ریلی در سطح منطقه» و پخش نماآهنگ ویژه کنفرانس، از دیگر بخش‌های مراسم افتتاحیه اولین کنفرانس ملی زیرساخت‌های حمل و نقل بود. این کنفرانس روزهای، 24 و 25 بهمن ماه 1391 در دانشگاه علم وصنعت ایران برپا خواهد بود.

آلبوم تصاویر

AWT IMAGE

 


دفعات مشاهده: 4674 بار   |   دفعات چاپ: 1201 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 159 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.