بیانیه دانشگاهیان علم و صنعت ایران به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۱/۱۱/۲۱ | 

AWT IMAGE

« بسمه تعالی »
« واعتصموا بحبل الله جمیعاً ولا تفرقوا»


امت شهید پرور اسلام ، دانشگاهیان عزیز؛ 
   سی و چهارمین سال پیروزی و معجزه انقلاب اسلامی را ، با ایمان و اقتداری پیامبر گونه ، به سوی انقلاب جهانی  اسلام با پرچمداری انسان کامل ، مهدی  موعود (عج) ، با عزمی راسخ ، گرامی میداریم .
    امت شهید پرور ، جانبازی و جان نثاری شما ، علی رغم  همه توطئه ها و فتنه های استکبار جهانی و سرسپردگان داخلی و خارجی آنها ، هر روز سنگر جدیدی را فتح نموده و خواهد نمود.
   پیام انسانی و انقلابی شما، در مبارزه بی امان با کفر و شرک و نفاق ، اکنون جهانی شده است و شعله های آن با بیداری اسلامی، کاخ ظالمان و ستمگران را بلرزه افکنده است .
  اکنون استکبار ، در پیچ عظیم و تاریخی خود ، هر روز ورشکسته تر و سر افکنده تر و انقلاب اسلامی شما ، هر روز سرزنده تر و سرافزار تر به پیش می رود .
   روزی نیست ، که پیشرفت های عظیم علمی و سازندگی شما ، که ثمره وحدت و پیروی متعهدانه از رهبری ولایت امر مسلمین است، الهام بخش آزادی خواهان جهان نباشد . رمز پیروزی مؤمنین در همه تاریخ ، ایمان اسلامی ، وحدت مردمی و اطاعت از ولی امرمسلمین بوده و خواهد بود .
   استکبار جهانی که مظهر همه فتنه های شیطانی است ،  در این مقطع حساس تاریخی نیز هر روز با توطئه های زهرآگین ، ایمان ، وحدت و اطاعت ما را از مقام ولایت نشانه گرفته است.
   موضوع مذاکره ، همراه با تشدید تحریم ها ، فریب تازه ای است برای اغفال مردم جهان و اختلاف افکنی در صفوف یکپارچه مردم عزیزمان .
   ما دانشگاهیان از مسئولین قوا و مدیران می خواهیم ، الهام بخش وحدت و اطاعت از رهبری باشند تا چنانچه امام راحل فرمودند، به این مملکت آسیبی نرسد.
   درسی و چهارمین فجر انقلاب اسلامی  ضمن شرکت پرشور در  راهپیمائی و در جشن یوم اله بیست و دوّم بهمن ماه یاد شهدا و امام شهدا را گرامی داشته به ساحت والای ایثارگران از صمیم جان درود میفرستیم و برای سلامتیشان دعا می کنیم .
ای خدای ستم دیدگان و مستضعفین تاریخ ، بحق محمّد ( ص ) و آل محمّد و به حق عاشورای حسینی (ع) و همه عاشوراهای تاریخ ، با فرج آن یگانه موعود ، با پیروزی مستضعفین ، صلح و برادری و عدالت و ایمان خالص را در سراسر جهان بر پا دار .

آمین یا رب العالمین
دانشگاهیان علم و صنعت ایران


دفعات مشاهده: 3523 بار   |   دفعات چاپ: 1164 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 114 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.