برگزاری مراسم تقدیراز460دانشجوی ممتازعلمی وپژوهشی دانشگاه + آلبوم عکسهای یادگاری

 AWT IMAGE

  

مراسم تقدیر از 460 دانشجوی ممتاز علمی و پژوهشی دانشگاه برگزار شد

  با حضور رییس و اعضای هیات رییسه دانشگاه، مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز علمی و پژوهشی سال 1390 دانشگاه، روز دوشنبه، بیست و دوم آبانماه 1391 در آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار شد.

  در این مراسم که به همت معاونت آموزشی و روابط عمومی و با حضور دانشجویان ممتاز و خانواده­های آنان برگزار شد، دکتر جبل­عاملی(رییس دانشگاه) سخنرانی کرد. وی در ابتدا از تمام دانشجویان، اعضای شورا و هیات رییسه دانشگاه، روسا و معاونان دانشکده­ها، اعضای هیات علمی، اساتید پیشکسوت و خانواده­های دانشجویان که دعوت معاونت آموزشی را پذیرفته و در مراسم شرکت کردند، تشکر کرد.

  دکتر جبل­عاملی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش­های دکتر فتحیان، ستاد تقدیر از دانشجویان ممتاز، کارکنان آموزش، تحصیلات تکمیلی و دانشکده­ها، روابط عمومی و معاونت پژوهشی که برای برگزاری این مراسم از ماهها پیش تلاش کرده­اند، گفت: این مراسم نمادین است و اگر امروز دانشگاه به نقطه­ای رسیده که در بسیاری از رشته­ها و گرایش­ها، رتبه اول تولید علم در کشور را دارد، همه مرهون تلاش و زحمات دانشجویان و اساتید ماست.

  وی افزود: همچنین اگر در حوزه فناوری، رتبه اول و ممتاز کشور را داریم و هفت ماموریت تحقیقاتی ویژه به دانشگاه علم و صنعت ایران واگذار شده، مرهون تلاش مدیران ادوار گذشته دانشگاه، اساتید و دانشجویان ماست و اگر هشت قطب علمی برتر کشور، در شش دانشکده مهم و ممتازمان به عنوان محور فعالیت­های علمی تخصصی کشور، فعال است؛ باید از دانشجویان و فعالان خط مقدم دانشگاه تقدیر کنیم.

  رئیس دانشگاه به برخی پیشرفت­های علمی و پژوهشی دانشگاه از جمله کسب رتبه ممتاز کشور به لحاظ سرانه تولید مقالات، کسب رتبه های اول کشوری در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری توسط دانش آموختگان دانشگاه و... اشاره کرد و با گرامیداشت یاد و خاطره 104 شهید والا مقام دانشگاه و پنج شهید گمنام آن، در آستانه ایام سوگواری سالار شهیدان، ابراز امیدواری کرد فضای دانشگاه علم وصنعت ایران فضای اخلاق، معنویت و شور حسینی باشد و این دانشگاه حماسی وعاشورایی، در خدمت توسعه علم و فناوری در ایران عزیز، سربلند باشد.

  در ابتدای این مراسم همچنین دکتر شفیعا (از اساتید پیشکسوت دانشکده مهندسی صنایع)، سخنرانی علمی با عنوان«موفقیت حرفه ای نخبگان» ارایه کرد و در ادامه نیز دکتر فرخ حجت کاشانی (استاد دانشکده مهندسی برق و از چهره های ماندگار کشوری) در سخنان کوتاهی، به مقایسه فضا و امکانات تحصیلی و آموزشی زمان تحصیل خود با شرایط امروز دانشگاه پرداخت. همچنین در بخشی از این مراسم، کلیپی از معرفی چهره­های ماندگار دانشگاه و نیز معرفی دانشجویان برگزیده پخش شد و گروه موسیقی الهی نیایش به اجرای برنامه پرداخت. در خاتمه، دانشجویان ممتاز مقاطع و رشته­ها و گرایش­های مختلف به تفکیک دانشکده، معرفی شدند.

  گفتنی است مجموع دانشجویان ممتاز سال 1390 دانشگاه، 460 نفر بوده است که از این تعداد 406 نفر ممتاز علمی و 54 نفر ممتاز پژوهشی، المپیادی، نمونه کشوری و برگزیده مسابقات رباتیک بوده­اند.

آلبوم تصاویر

AWT IMAGE

 

 


دفعات مشاهده: 6587 بار   |   دفعات چاپ: 1485 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 138 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.