مراسم تودیع ومعارفه مدیران روابط عمومی،امور فرهنگی ومرکزمشاوره

  AWT IMAGE

 

    مراسم تودیع و معارفه مدیران روابط عمومی، امور فرهنگی و مرکز مشاوره دانشجویی برگزار شد

  مراسم تودیع و معارفه سرپرست دانشکده فن‌آوری‌های نوین، مدیران روابط عمومی، امور فرهنگی و مرکز مشاوره دانشجویی قبل از ظهر دوشنبه، 24 مهرماه 1391، با حضور اعضای هیات رئیسه و جمعی از کارکنان این حوزه ها برگزار شد.

  در مراسم تودیع و معارفه ابتدا هریک از مدیران سابق و جدید، سخنانی ایراد کردند و سپس دکتر جبل عاملی(رییس دانشگاه) با تقدیر و تشکر از همه همکاران هیات علمی و کارکنان گفت: ما در دانشگاه با سه قشر دانشجو، اعضای هیات علمی و کارکنان مواجه هستیم که ویژگی مشترک همه این گروهها پر کار و کم ادعا بودنشان است و هر سه این اقشار از افراد نخبه جامعه و حقیقتا دوست داشتنی هستند. وی متذکر شد: تکریم و حفظ شان افراد، باید در راس امور باشد و می‌باید بیش از همیشه برای تامین رفاه و امکانات این افراد، تلاش کنیم.

  پیش از سخنان رییس دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمین کریمی(معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه) نیز با تسلیت ایام شهادت جواد الائمه (ع) برای مدیران جدید توفیق در کسب رضایت الهی آرزو کرد و گفت: اگر هدف کسی کسب رضای خدا باشد، خدا با همه عظمتش برای او مهیا می شود.

  در این مراسم از خدمات دکتر احمدرضا شاه علی(مدیر سابق روابط عمومی)، دکتر نادری(مدیر سابق دفتر خلاقیتهای علمی دانشجویان)، دکتر شهروی(مدیر سابق امور فرهنگی و فوق برنامه)، احمد ساویز(سرپرست سابق مرکز مشاوره دانشجویی) تجلیل شد و دکتر حمیدرضا جعفریان به عنوان مدیر روابط عمومی، دکتر قائمی به عنوان مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه، دکتر خوشدل به عنوان سرپرست مرکز مشاوره دانشجویی و دکتر ثباتی به عنوان مدیر امور فرهنگی اساتید و کارکنان معرفی شدند.

  در این مراسم دکتر شهروی ضمن تشکر از همکاران مدیریت فرهنگی، لزوم توجه جدی به این امور را مورد تاکید قرار داد.

  دکتر شاه علی نیز با ارایه گزارش کوتاهی از عملکرد چهارساله حوزه روابط عمومی؛2950 دقیقه ضبط و پخش برنامه تلویزیونی از دانشگاه و پخش 3730 دقیقه خبر در تلویزیون را از رشد فعالیت های روابط عمومی در حوزه اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه ها برشمرد و افزود: در حوزه تبلیغات و مناسبتها، در تبلیغات محیطی با بهینه سازی روشها به سمت و سوی مناسبی پیش رفتیم. در بخش کلیپ، نزدیک به 50 کلیپ با 300 دقیقه زمان تهیه کردیم و همین طور در بخش مستندسازی، بالغ بر 580 موضوع، عکس و 300 عنوان فیلم را آرشیو کرده ایم که فعالیت خوبی بوده است و جدای از بازدیدها، مراسم ویژه بالغ بر 180 مناسبت مذهبی و فرهنگی را برگزار کرده ایم.

  وی با این تصریح که ارتقای روابط عمومی به مدیریت تنها با حمایت جدی رییس دانشگاه انجام گرفت از همه همکاران روابط عمومی و مدیران دانشگاه تشکر کرد.

  احمد ساویز(سرپرست سابق مرکز مشاوره) هم در سخنانی، مدیریت را توفیق الهی و فرصت خدمتگزاری توصیف کرد و از اینکه در دوره ای، فرصت خدمت در مرکز مشاوره دانشجویی در اختیارش قرار داده شده بود ابراز خوشحالی کرد. وی گفت در دوره ای که مسوولیت داشته سعی کرده است یک تیم علاقه مند، متکی به نفس و هدف جو برای خدمت رسانی به دانشجویان تشکیل دهد و با این توضیح که عموما افراد سرخورده جامعه به این مرکز مراجعه می کنند گفت: مدیریت مرکز مشاوره باید به گونه ای دیگر باشد و برای دکتر خوشدل در این سمت آرزوی توفیق کرد.

  دکتر نادری(مدیر سابق دفتر خلاقیتهای علمی دانشجویان) هم با توضیح در مورد تغییرات این دفتر در دوران مدیریت خود گفت: در دفتر خلاقیتها قسمتی به نام کارآفرینی بود که دیدیم باید به مرکز رشد متصل باشد و بخش استعدادهای درخشان را داشتیم که با معاونت آموزشی، قرابت بیشتری داشت و به آنجا بازگردانده شد. وی فعالیت انجمنهای علمی را مفید و موثر دانست و بر لزوم حمایت از این انجمنها تاکید کرد.

  در این مراسم دکتر ثباتی(مدیر امور فرهنگی اساتید و کارکنان) با تقدیر از اقدامات خوب حوزه معاونت فرهنگی گفت: این حوزه در سطح کشور نیز مبتکر طرحهای جدیدی بوده و امیدوارم با ایده های موجود بتوانیم آن را فعال تر سازیم. وی به برگزاری جلسات فرهنگی اساتید برای اولین بار در کشور، طرح استاد مشاور فرهنگی برای اولین بار در کشور و برگزاری کرسی های آزاداندیشی و جلسات نقد به عنوان اقدامات برجسته این حوزه در دانشگاه اشاره کرد و با این تصریح که کار فرهنگی نیازمند ایده نو است، از همه همکاران درخواست کمک کرد.

  دکتر قائمی(مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه) نیز با تشکر از دکتر شهروی که در مدیریت فرهنگی زحمات بسیاری متقبل شدند اظهار امیدواری کرد توفیق یابد در این حوزه خدمت خداپسندانه انجام دهد.

  دکتر حمیدرضا جعفریان(مدیر روابط عمومی) در این مراسم با تشکر از ریاست دانشگاه و مدیر کل دفتر ریاست گفت: روابط عمومی ویترین دانشگاه است و اولین جایی است که ناظر خارجی می تواند به آن مراجعه کند بنابراین روابط عمومی باید کاملا پویا و پاسخگو باشد. وی افزود: روابط عمومی قوی باید با رسانه ها به گونه ای تعامل برقرار کند که کار و تحقیقات دانشگاه در جامعه کاملا مشهود باشد. وی با این تذکر که در این دانشگاه اساتید برجسته ای داریم و در بسیاری از رشته های فنی- مهندسی در کشور اول هستیم گفت: این مطلب، کار مضاعفی را می طلبد .

  در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدایایی از مدیران قبلی حاضر در جلسه تقدیر شد. 

 آلبوم تصاویر

 

 


دفعات مشاهده: 5850 بار   |   دفعات چاپ: 1808 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 160 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.