دوره دوم دانش افزایی اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار شد

 

AWT IMAGE

  

دوره دوم دانش افزایی اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار شد

  امروز چهاردهم شهریورماه 1391، آخرین جلسه دور دوم دانش افزایی اساتید، تحت عنوان اخلاق علمی و حرفه­ای، توسط حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی نژاد(مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه) برگزار شد.

  دوره دانش افزایی اساتید، توسط معاونت آموزشی و با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در دو نوبت برگزار شد. در دور اول که از 20 تا 25 تیرماه با حضور 45 عضو هیات علمی دانشگاه برگزار گردید مبحث «معرفت شناسی اسلامی و فلسفه علم» توسط دکتر مشکات و بحث«اصول تعلیم و تربیت اسلامی» توسط حجت الاسلام والمسلمین موفق ارایه شد و در نوبت دوم که از 11 تا 14 شهریور ماه با حضور حدود 78 عضو هیات علمی برگزار شد مبحث «اندیشه سیاسی اسلامی و مبانی انقلاب اسلامی» توسط حجت الاسلام والمسلمین دکتر خسروپناه و بحث «اخلاق علمی و حرفه­ای» توسط حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی نژاد ارایه گردید.

  گفتنی است دورهای دانش افزایی اساتید به منظور ارتقا و گسترش معارف اسلامی با هدف ایجاد دانشگاه اسلامی، ایجاد تعاملات مناسب بین اساتید و برای کمک به برقراری روابط و تعاملات مناسب بین اساتید و دانشجویان برگزار شده و در طول سال تحصیلی نیز تداوم خواهد داشت.

AWT IMAGEAWT IMAGE

 


دفعات مشاهده: 4427 بار   |   دفعات چاپ: 1149 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 137 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.