پیام وزیر علوم به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت ولی عصر(عج)

پیام وزیر علوم به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت ولی عصر(عج)

AWT IMAGE

بسم­ ا... الرحمن الرحیم

 و نرید اَن نَمُنَّ علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین (سوره قصص-آیه 5)

 استادان محترم، دانشجویان عزیز و کارمندان شریف دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور ، با سلام و تحیت اعیاد مبارک شعبانیه و سالروز ولادت باسعادت حضرت ولی­عصر(عج) را به شما عزیزان و عموم جامعه تبریک و تهنیت می گویم.
فلسفه انتظار در تفکر شیعی، امیدبخشی به انسان حقیقت جو و تقویت روحیه جهاد و مقاومت میان مجاهدان مسلمان و مستضعفان جهان است.
اعتقاد به منجی جهانی، بیش و کم در همه ادیان توحیدی ملاحظه می شود و دکترین مهدویت در اندیشه دینی ما از قوام و استحکام لازم برای تحکیم مبانی فکری جنبش جهانی علیه استکبار، استعمار و استثمار برخوردار است.
تبیین و اشاعه اندیشه  انتظار و تمهید شرایط ظهور مهدی موعود (عج) و حاکمیت جهانی دولت کریمه مهدوی، وظیفه همه پیروان آن حضرت به ویژه دانشوران ایران اسلامی است.
جامعه دانشگاهی کشور با شناخت شرایط حساس فعلی جهان اسلام وگسترش جنبش های اسلامی، بیش از همه اقشار ملت وظیفه آگاهی بخشی و رسالت روشنگری و حضور در صحنه چالش های فکری را بر عهده دارد.
امید است با استعانت از خداوند متعال و فعالیت بیش از پیش به ویژه در عرصه های علمی و پژوهشی ، در ایفای مسئولیت خطیر خویش، تحت توجهات خاصه ولی عصر(عج) و نایب بر حق آن حضرت،  موفق و مؤید باشید.
اللهم اجعلنا من اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه.          
 


والسلام علیکم و رحمه­ا...

14/04/1391


دفعات مشاهده: 3951 بار   |   دفعات چاپ: 1132 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 139 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.