عضویت در کمیته تدوین استاندارد تعیین جقرمگی شکست مواد سنگی

 AWT IMAGE

 

    از سوی انجمن بین المللی مکانیک سنگ،

  استاد دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه عضو کمیته تدوین استاندارد تعیین چقرمگی شکست مواد سنگی شد

  دکتر مجیدرضا آیت­الهی، استاد دانشکده مهندسی مکانیک و مدیر آزمایشگاه تحقیقاتی خستگی و شکست، از سوی انجمن بین­المللی مکانیک سنگ، به عضویت در کمیته تدوین استاندارد تعیین جقرمگی شکست مواد سنگی انتخاب شد.

  انجمن بین­المللی مکانیک سنگ از دکتر مجیدرضا آیت الهی (مدیر آزمایشگاه خستگی و شکست دانشکده مهندسی مکانیک) دعوت نموده است تا به همراه چند پژوهشگر مطرح بین المللی، در تدوین استاندارد تعیین چقرمگی شکست مواد سنگی مشارکت داشته باشد. انتخاب اعضای کمیته مذکور بر مبنای سابقه تحقیقاتی فعال و مقالات تخصصی منتشر شده در سال­های اخیر و مستقیما توسط انجمن بین­المللی مکانیک سنگ انجام پذیرفته است . لازم به ذکر است که علاوه بر دکتر آیت­اللهی، محققینی از کشورهای ژاپن، استرالیا و آمریکا نیز به عنوان عضو در این کمیته انتخاب شده­اند.

  اهداف انجمن مکانیک سنگ، شامل گسترش، پیشبرد و ارتقای علم مکانیک سنگ ، توسعه کمّی و کیفی نیروهای متخصص، بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه‌های مربوط به علم مکانیک سنگ است.

  روابط عمومی دانشگاه، انتخاب شایسته دکتر مجیدرضا آیت­الهی را تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون علمی را برای ایشان خواستار است.

 

 


دفعات مشاهده: 4419 بار   |   دفعات چاپ: 1171 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 157 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.