بیانیه هیأت رئیسه دانشگاه درخصوص ترور مصطفی احمدی روشن

AWT IMAGE

بیانیه مهم هیأت رئیسه دانشگاه درخصوص ترور شهید احمدی روشن

پیرو ترور ناجوانمردانه یکی دیگر از نخبگان علمی و فناوری کشورمان، مهندس مصطفی احمدی روشن، هیأت رئیسه دانشگاه علم و صنعت ایران با صدور بیانیه ای مهم ،ضمن محکوم نمودن این اقدام ددمنشانه از سوی جنایتکاران جهانی، پیام رسای جامعه دانشگاهی را به عاملان این ترور اعلام نمودند. متن پیام به این شرح است...

 

  بسم رب الشهداء و الصدیقین

  در دومین سالگرد ترور ناجوانمردانه استاد شهید دکتر مسعود علی محمدی یک بار دیگر دشمنان اسلام و انقلاب بر خلاف همه ادعاهای خود به حذف فیزیکی و خشونت کور روی آوردند و مهندس مصطفی احمدی روشن یکی دیگر از نخبگان علمی و فناوری کشور را به شهادت رساندند.

  تلاش برای کند کردن روند پرشتاب پیشرفت علمی کشور و جلوگیری از دستیابی به دانش بومی هسته ای، ایجاد یاس و ناامنی در سطح جامعه علمی کشور و در میان نخبگان دانشگاهی و در یک کلام مانع تراشی در جهت تحقق الگوی اسلامی – ایرانی پیشرفت و جنبش نرم افزاری مد نظر مقام معظم رهبری از جمله اهداف اصلی این گونه اقدامات تروریستی محسوب می شود.البته به طور قطع متخصصان متعهد و دلسوز کشور باز هم این توطئه ها را نقش بر آب کرده و باتداوم وحتّی افزایش فعالیت های علمی و تحقیقاتی خود در حوزه فناوری و به خصوص حوزه راهبردی فناوری هسته ای اجازه نخواهند داد کوچک ترین خللی به روند حرکت پرشتاب علمی کشور وارد گردد.

  سردمداران نظام سلطه و به خصوص آمریکا، انگلیس و رژیم غاصب صهیونیستی که دستشان بارها و بارها به خون جوانان دانشگاهی و فرهیخته این مرز و بوم آلوده شده و جنایاتشان به اسم دفاع از صلح و امنیت جهانی دستاوردی جز شرمساری برای آنها به همراه نداشته باید بدانند که به فرموده امام راحل (ره)، "مکتبی که شهادت دارد، اسارت ندارد. وقطعاً آینده ای بسیار درخشان در انتظار ملت مکتبی ایران است ملّتی که توطئه های بزرگ و کوچکی مانند کودتا، ترور، جنگ تحمیلی، تحریم اقتصادی، تهاجم فرهنگی و فتنه سال 88 را باتوکل برخداوند متعال وتبعیت از مقام ولایت موفقیت و سربلندی پشت سر گذارده است.

  امروزه و در شرایطی که نظام سلطه با بحران های متعدد اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی دست و پنجه نرم می کند و رکود شدید اقتصادی و اعتراضات اجتماعی موجب بحران های جدی در آمریکا، وغرب شده است، استواری و پیشرفت تحسین برانگیز ایران اسلامی در عرصه های علمی، صنعتی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی نمونه ای الهام بخش و رهایی آفرین را برای آزادگان جهان فراهم نموده است.الهام از ایران اسلامی، موجب شکست هیمنه پوشالی استکبار در عراق ،افغانستان ، لبنان، غزه، مصر، تونس، بحرین و لیبی و حتی موجب بیداری ملتها درکشورهای مستکبر نیز شده است که جنبش وال استریت نمونه عینی آن به شمار می رود.

  ما دانشگاهیان علم و صنعت ایران، با خدای خود عهد می بندیم ، راه عزت آفرین شهید مهندس مصطفی احمدی روشن و همه شهدای انقلاب اسلامی را که همان جهاد علمی و فرهنگی در راه اعتلای کشور ایران و سرافرازی امت اسلامی است را با تمام همت و تلاش خستگی ناپذیر خود ادامه دهیم .

  پیام ما به نهادهای مزدور و به ظاهر مدافع حقوق بشر و فریب خوردگان، که شرافت انسانی خود را به سازمان های جاسوسی استکبار فروخته اند، ننگ و نفرت است .

  در انتها شهادت مهندس مصطفی احمدی روشن را به خانواده آن عزیز، دانشگاهیان، امت شهید پرور، مقام معظم رهبری و مولایمان حضرت مهدی (عج ا..) تبریک و تسلیت عرض می نماییم .

    هیأت رئیسه دانشگاه علم وصنعت ایران

90/10/22

 


دفعات مشاهده: 5661 بار   |   دفعات چاپ: 1241 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 175 بار   |   1 نظرCAPTCHA

نظرات کاربران

نظر ارسال شده توسط نام يا پست الكترونيك در تاریخ ۱۳۹۰/۱۰/۲۵
شهادت دانشجوی شهید را من هم به تمام مومنین و دانشمندان تسلیت میگویم و ان کسانی که دست به یک چنین اعمالی میزنند کور خوانده اند و ما پایدار خواهیم ماند چرا که شهادت زندگی جاودانه ای است که خداوند بزرگ وعده آنرا داده است و از مسئولین میخواهم با زبان خودشان و به روش خودشان جواب دندان شکنی بدهند موشک جواب موشک


  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.